Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

pred 9 minutami, Primosio pravi:

Resnično upam, da imata to neko vajino interno foro, v nasportnem primeru je tole skrajno žaljiv zapis in bi moral moderator ukrepati. Vse lepo in prav, samo to, da si policaj, ti pač ne da pravice, nekoga posredno ozmerjati s psom. Zamisli se nad sabo.

lahko so pa briketi mišljeni kot priboljšek :P

lp

wof wof

 

ps. v tej temi je nemogoče ukrepati, ukrepa vsak sam kolikor lahko in kolikor zmore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

lahko so pa briketi mišljeni kot priboljšek :P

lp

wof wof

 

ps. v tej temi je nemogoče ukrepati, ukrepa vsak sam kolikor lahko in kolikor zmore

Se pravi, v tej temi je lahko vsak policaj pes, in vsak pes policaj?! Pod pretvezo svobode govora? Jebi demokracijo, to ni to.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

lahko so pa briketi mišljeni kot priboljšek :P

lp

wof wof

 

ps. v tej temi je nemogoče ukrepati, ukrepa vsak sam kolikor lahko in kolikor zmore

A če bo naslov teme ubijmo .... Lahko v imenu naslova teme počnemo neumnosti, neprimerne stvari, se grdo obnašamo, ponižujemo, Dammi dej ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Primosio pravi:

Resnično upam, da imata to neko vajino interno foro, v nasportnem primeru je tole skrajno žaljiv zapis in bi moral moderator ukrepati. Vse lepo in prav, samo to, da si policaj, ti pač ne da pravice, nekoga posredno ozmerjati s psom. Zamisli se nad sabo.

Nimava fore...

Nasplosno mene primerjati z živaljo...nasplošno človek ni žival saj se z vsemi živalmi zelo razumem,zame so živali zakon.Taka čista in nepokvarjena bitja...v vasi poznam poimensko vse pse in se z vsemi razumem!

Cenim nepokvarjena bitja...

Norca pa si res delam v postli,da jem svoje brikete....pes svoje,macke in ježi svoje,ribe tretje...hmm srnam nastavljam šrot...bom pogledal za brikete...Še slika mojih briketov...

 

20180917_132553.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Ne razumem...

Ce bi se stric zaletu v avte pred seboj bi bil kriv,pac nepazljivost...v izogib trku je zavil na nasprotni ze zaseden pas iz zbil motorista,ki je ze bil tam...

Nas poizkusis popeljati na tvojo raven in razloziti kako po tvoje stric ni odvzel prednosti motoristu?

Ne futram trola. Torej, nič briketov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ne futram trola. Torej, nič briketov. 

Ker si ugotovil,da si pisal bedarije,ki jih enostavno ne mores utemeljiti?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Primosio pravi:

Aha, zmerjanje z bajeslovnimi bitji je torej sprejemljivo.

Zaradi mene me naj zmerja z XX pa me boli k...no saj mw ne...hehe

Naj raje pove kako  v tem primeru po njegovo stric ni izsilil motorista? In to ne more in pol žali...tokrat pač mene...vedno najde koga...najraje žali @Kmet2 ker se pač večkat utakne v njegovo pisanje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Primosio pravi:

Se pravi, v tej temi je lahko vsak policaj pes, in vsak pes policaj?! Pod pretvezo svobode govora? Jebi demokracijo, to ni to.

 

pred 27 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A če bo naslov teme ubijmo .... Lahko v imenu naslova teme počnemo neumnosti, neprimerne stvari, se grdo obnašamo, ponižujemo, Dammi dej ne ...

Ja in Ne

Ta tema je skoraj kot promet. Kdor hoče bo razumel in bo sam pri sebi poskrbel za neko normalno pisanje brez tega, da bi mu kak forumski policaj mahal pred nosom, s to razliko, da tule so sankcije šele ko so žrtve, vnaprej jih res ne mislim talat. Namreč nemogoče je prečisti vse in dobiti ravno pravšnjo mero do kje se lahko gre. Zato sem že zdavnaj povedal:

ali se ignorira takega, ki je žaljiv

ali pa mu odgovarjaš na tak način, da ti nisi.

Taka in podobne teme žal zahtevajo nekaj več od uporabnika.

Saj je zadeva enostavna, bom dal primer, z marsikom se ne strinjam, pa si še vedno lahko napišemo vse v mejah zdravega razuma in pravo mero bontona.

Torej dajmo poskusiti, vsak pri sebi, sem prepričan, da se bodo ščasoma tudi troli in žaljivci ugasnili, ker ne bo več "briketov" zanje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Primosio pravi:

Aha, zmerjanje z bajeslovnimi bitji je torej sprejemljivo.

a bi kaj lepše izgledalo če bi mu namesto trol napisal unicorn? :P

Naš Šešir je eno tako bajeslovno bitje, kot ena vila, tista iz Petrapana, pa ravno prav v vsaki temi malce pusti svoj čarobni prašek. :P jaz pa potem Fata, k mora občasno kaj počistiti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

Zaradi mene me naj zmerja z XX pa me boli k...no saj mw ne...hehe

Naj raje pove kako  v tem primeru po njegovo stric ni izsilil motorista? In to ne more in pol žali...tokrat pač mene...vedno najde koga...najraje žali @Kmet2 ker se pač večkat utakne v njegovo pisanje...

Meni se zdi, da smo v tem primeru STRICa s klobukom vse povedali. Vsak ima svoje mnenje in ni potrebe, da dalje prcamo ostale. Pa tudi ni naslov teme povejmo vse o Boruttu.

Če kogarkoli sekira katerikoli član iz MSja ima zato odprto temo in tja naj piše!!!

https://motosvet.com/tabla/topic/41526-pritožba-na-članaico-foruma/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

 

Če kogarkoli sekira katerikoli član iz MSja ima zato odprto temo in tja naj piše!!!

https://motosvet.com/tabla/topic/41526-pritožba-na-članaico-foruma/

a dj no .. pol bodo pa še mojo temo posral :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Meni se zdi, da smo v tem primeru STRICa s klobukom vse povedali. Vsak ima svoje mnenje in ni potrebe, da dalje prcamo ostale. Pa tudi ni naslov teme povejmo vse o Boruttu.

Če kogarkoli sekira katerikoli član iz MSja ima zato odprto temo in tja naj piše!!!

https://motosvet.com/tabla/topic/41526-pritožba-na-članaico-foruma/

Žal ne,ker Borutt trdil,da NE gre za izsiljevanje in naj to razloži se nam ostalim...on policaj...in le on trdil nasprotno!

Ker nas veliko članov MS ljubi živali in bi za njih naredili "vse" upam,da se vam jaz kot PES oz TROL tuk smilim,da nem vasu pritožbe:panic:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Primosio pravi:

Resnično upam, da imata to neko vajino interno foro, v nasportnem primeru je tole skrajno žaljiv zapis in bi moral moderator ukrepati. Vse lepo in prav, samo to, da si policaj, ti pač ne da pravice, nekoga posredno ozmerjati s psom. Zamisli se nad sabo.

Poglej izven okvirjev. Niso briketi samo za živali. Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Xebec pravi:

kvaj to dobr k folk ne dojame prcanja :lol1::lol1:

 

ti me skoz zasleduješ, da me pol prcaš :dry: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Primosio pravi:

Aha, zmerjanje z bajeslovnimi bitji je torej sprejemljivo.

Ne bodi tako ozkogleden. Po drugi stani pa to svojo ugotovitev še komu napiši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Poglej izven okvirjev. Niso briketi samo za živali. Bo šlo? 

Daj to povej vsem zaposlenim na benciskih servisih...teh ni malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Žal ne,ker Borutt trdil,da NE gre za izsiljevanje in naj to razloži se nam ostalim...on policaj...in le on trdil nasprotno!

Ker nas veliko članov MS ljubi živali in bi za njih naredili "vse" upam,da se vam jaz kot PES oz TROL tuk smilim,da nem vasu pritožbe:panic:

Potem poišči njegov post pa mu repliciraj. Če se da napiši zraven dejstva, ki so znana, da podkrepiš svoje besede in negiras kar je on napisal. Če se pa le da, ne pisat na pamet.

Pa po možnosti uporabi tak način pisanja, da bomo vsi razumeli.

Sedaj pa dovolj nabijanja z mano, ker ostalo brišem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ne bodi tako ozkogleden. Po drugi stani pa to svojo ugotovitev še komu napiši. 

Vsekakor, vsem to isto napišem, kar sem boruttu. Nobenega nivoja v tej temi. Kot bi se živali v kletki teple.....aja, zato briketi....vzamem nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

...... Bo šlo? 

Pa zakaj hudiča moraš bit tako presneto pokroviteljski? Če bi podal razlago brez tega tvojega poniževalnega "Bo šlo" bi bilo vsaj pol tvojih objav "normalno prebavljivih".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MdAzz pravi:

Pa zakaj hudiča moraš bit tako presneto pokroviteljski? Če bi podal razlago brez tega tvojega poniževalnega "Bo šlo" bi bilo vsaj pol tvojih objav "normalno prebavljivih".

 

Rad se razdajam. Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Rad se razdajam. Bo šlo? 

Vse kaže na to, da si tipičen predstavnik stereotipnega policaja. Pa saj nisi sam kriv... Človek ti dobro hoče, pa se vse odbije kot od cigana voda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MdAzz pravi:

Vse kaže na to, da si tipičen predstavnik stereotipnega policaja. Pa saj nisi sam kriv... Človek ti dobro hoče, pa se vse odbije kot od cigana voda...

To je čisto tvoj problem, kaj in kako vidiš. Ker nisem tukaj, da bom lep in vsem všeč. 

Če hočeš nasvet ali pomoč, boš dobil, lahko pa še naprej stresaš neke svoje frustracije, ki jih imaš od ne vem kdaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!