Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

no gremo .. se globoko opravičujem, ker me nekaj časa ni blo ... ampak .. tut sam imam kakšne zasebne oprauke :P

torej .. kj smo ... še kakšn problem med forumaši :huh:

ta tema je tudi zato, da se ne smetijo "resne" teme z medsebojnim prepucavanjem ...

pred 3 minutami, JamesTheMan pravi:

P.S.: Jaz bi se pritožil čez Mausa. In to preprosto zato, ker ima previlegij, da ima na forumu svojega smeškota. :kava:

pa kaj pol ... povej mi u obraze :ras:

p.s.

kavopiuc smeško ni iz tega foruma in ga kot gif vstavim ... torej .. še en problem je rešen ...

gremo naprej .. kot vidim, se problemi rešujejo hitro :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Dr_Jakob pravi:

Mausa ne maram, ker mi še zdej ni častu kave. Mš siua!!

JavnoPRESS

tudi ta problem se bo rešil ... kmalu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema bo sigurno prinesla preobrat na forumu, to sploh ni več vprašanje. Mogoče sam nasvet, tudi moderatorjem in seveda udeležencem, zakaj nihče za vraga ne prebere:

Splošni pogoji in pravila za dostop in uporabo foruma

Nekaj smernic za uporabo in sodelovanje v forumu

Moderator: Dami je kmetu2 večkrat naredil uslugo, tudi pri prodaji motorja, mislim da se mu to ne more ravno obrestovati.

Uporabnica: Naprčena, sexsi ali huda bejba bi pa najbrž sprejela. Ni se kaj jezit na seksistične komentarje. Kar poseješ to žanješ.

Želel bi, da še enkrat preberete pogoje in smernice in bodo stvari tekle v pravo smer. Neumnost je odpirati teme, kadar se nekomu prižge lučka in dobi preblisk "Pritožba na č/č forumu". Mene moti predvsem zmerjanje in žaljivke vse vprek.

Zgornja navedka sta mi bolj v zabavo in opomin, da lahko hitro sam sebe ujameš za rep.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Gonca pravi:

 

Moderator: Dami je kmetu2 večkrat naredil uslugo, tudi pri prodaji motorja, mislim da se mu to ne more ravno obrestovati.

 

 

K sreči si ga je kr sam preko FB in bo nosil posledice, tako kot bo moral nositi posledice svojega zapisa, katerega sem jaz prilimal. Konkretno sem si v tistem primeru dopisoval z osebami, ki jih žali, ter povedal kaj in kako, torej z njihove strani ni nobene zamere, sem pa tudi javno povedal in napisal da se z njegovim zapisom ne strinjam.

Sicer je pa zadeva Kmečke Rusije enostavno rešljiva....delete, pa je končano :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da se v temi "privoščite si jednu kafetu" dogovorite, do kje so lahko punce ali fantje goli, da ne bom gledal prijav, pa prav tako nimam želje tule objavljati, kdo je komu "prijavi objavo" stisnil prijavo in ga moti.

Niti ni potrebe, da se tule v tej smeri nabijamo, mislim, da premoremo dovolj civilizarnosti, pa kar v dotični temi vsak pove, do kje golota in kaj ga moti.

 

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Prosim, da se v temi "privoščite si jednu kafetu" dogovorite, do kje so lahko punce ali fantje goli, da ne bom gledal prijav, pa prav tako nimam želje tule objavljati, kdo je komu "prijavi objavo" stisnil prijavo in ga moti.

Niti ni potrebe, da se tule v tej smeri nabijamo, mislim, da premoremo dovolj civilizarnosti, pa kar v dotični temi vsak pove, do kje golota in kaj ga moti.

 

Tole pa me po domače raz******. Kako so eni bolj papeški od papeža. Potem prosim, da tiste, ki toliko moti golota , naj pišejo tudi na RTV Slovenija, Pop TV in ostale , ki predvajajo dnevna poročila, ker tam ni nobenega opozorila, da ni primerno za osebe mlajše od toliko in toliko let . A ne tam se pa lahko kaže vse nasilje in podobno. Pejte se solit...... :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

Tole pa me po domače raz******. Kako so eni bolj papeški od papeža. Potem prosim, da tiste, ki toliko moti golota , naj pišejo tudi na RTV Slovenija, Pop TV in ostale , ki predvajajo dnevna poročila, ker tam ni nobenega opozorila, da ni primerno za osebe mlajše od toliko in toliko let . A ne tam se pa lahko kaže vse nasilje in podobno. Pejte se solit...... :mad:

sj zato pa pravim, dogovorite se, men gre na živce skoz neke pripombe (kater bi lahko sami člani reševali) gledam.

Če se 1x določijo pravila igre, ne vidim problema. Ampak, ni potrebe tukaj, kar v temi.

ps. jas tko al tko rad gledam gole punce, al pa oblečene...pr fantih ....ja tm bi pa kr cenzuro priporočal :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

Tole pa me po domače raz******. Kako so eni bolj papeški od papeža. Potem prosim, da tiste, ki toliko moti golota , naj pišejo tudi na RTV Slovenija, Pop TV in ostale , ki predvajajo dnevna poročila, ker tam ni nobenega opozorila, da ni primerno za osebe mlajše od toliko in toliko let . A ne tam se pa lahko kaže vse nasilje in podobno. Pejte se solit...... :mad:

dovoljeni so samo selfiji ... golota, je v posebni temi... za odrasle ... 

ekola ... problem rešen v manj kot v 2 minutah ... res sm za Nobelovo nagrado združenih narodov pri vzpostavljanju odnosov :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

dovoljeni so samo selfiji ... golota, je v posebni temi... za odrasle ... 

ekola ... problem rešen v manj kot v 2 minutah ... res sm za Nobelovo nagrado združenih narodov pri vzpostavljanju odnosov :huh: 

ni slaba ideja.

ps. verjetno si mislil selfije nasprotnega spola :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo...res zelo zanimivo...enim ne paše,če se jim pohvali postava,dobra rit,zelo razširjena pljuča...ene pa celo razpizdiš,če jim rečeš,da imajo prevelko rit...pa pizda kam smo to padl....kar se pa tiče nagih frač v temi kufe,jih pa tud velik frač samih lima....mislim,da ene jebe mladost in samonapihnjenost....ne,pravzaprav nekatere s tem iščejo pozornost....zdej pa,udarte mlade-iskajoče pozornosti frače po meni...pa tud glede pisajna se nom upravičvou,ker taki sn...ka te češ,pa take pa to,babe.

Popravljeno . Popravil maiden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maiden pravi:

zanimivo...res zelo zanimivo...enim ne paše,če se jim pohvali postava,dobra rit,zelo razširjena pljuča...ene pa celo razpizdiš,če jim rečeš,da imajo prevelko rit...pa pizda kam smo to padl....kar se pa tiče nagih frač v temi kufe,jih pa tud velik frač samih lima....mislim,da ene jebe mladost in samonapihnjenost....ne,pravzaprav nekatere s tem iščejo pozornost....zdej pa,udarte mlade-iskajoče pozornosti frače po meni...pa tud glede pisajna se nom upravičvou,ker taki sn...ka te češ,pa take pa to,babe.

problem :?

ni :huh:

rešeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, DAMI34 said:

Prosim, da se v temi "privoščite si jednu kafetu" dogovorite, do kje so lahko punce ali fantje goli, da ne bom gledal prijav, pa prav tako nimam želje tule objavljati, kdo je komu "prijavi objavo" stisnil prijavo in ga moti.

Niti ni potrebe, da se tule v tej smeri nabijamo, mislim, da premoremo dovolj civilizarnosti, pa kar v dotični temi vsak pove, do kje golota in kaj ga moti.

Spet gre stvar predaleč, ampak v drugo smer.
Mislim, ne vem kdo je kaj prijavil ampak wtf no. Tista tema obstaja zgolj zato, da lahko fantje in dekleta občudujejo lepoto skodelice kave v naročju (ali kje drugje) lepega primerka človeške vrste. In če koga moti golota, pač naj ne gre v to temo. Namesto da bi prijavljali forumaše, ki drug drugemu pišejo da imajo eno možgansko celico in jih je povrgla krava, se je nekdo obregnil ob to, da ljudje dobesedno slavijo lepoto ''kave''.
Mislim, da vsak kolikor toliko dorasel človek vidi razliko med zgoraj omenjeno temo in med žaljivimi komentarji
Čeprav... očitno ne. :rolleyes:



***Se že kar zdaj iskreno opravičujem za vulgaren način govora, če ima kdo namen biti spet užaljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre ja, tako se začne, potem se pa nadaljuje in je lahko vsak malce "sporen" stavek ali slika že žalitev za člana.

MS je kot ena afriška mlaka, v kateri se preriva kup nilskih konjev. Tisti ta stari in ta debeli imamo debelo kožo in se težko poškodujemo med seboj, potem pa kdaj kak debel povalja še kakega malega nilskega konja in so seveda problemi.

Morala: ta stari ta debeli se naskakujte , pazite pa tudi na mladiče :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

gre ja, tako se začne, potem se pa nadaljuje in je lahko vsak malce "sporen" stavek ali slika že žalitev za člana.

MS je kot ena afriška mlaka, v kateri se preriva kup nilskih konjev. Tisti ta stari in ta debeli imamo debelo kožo in se težko poškodujemo med seboj, potem pa kdaj kak debel povalja še kakega malega nilskega konja in so seveda problemi.

Morala: ta stari ta debeli se naskakujte , pazite pa tudi na mladiče :P

 

Ualam se od smeha..... :lol1::lol1::lol1:

Dami za tole pa ..... petka.....:OK:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Yoghurt pravi:

Spet gre stvar predaleč, ampak v drugo smer.
Mislim, ne vem kdo je kaj prijavil ampak wtf no. Tista tema obstaja zgolj zato, da lahko fantje in dekleta občudujejo lepoto skodelice kave v naročju (ali kje drugje) lepega primerka človeške vrste. In če koga moti golota, pač naj ne gre v to temo. Namesto da bi prijavljali forumaše, ki drug drugemu pišejo da imajo eno možgansko celico in jih je povrgla krava, se je nekdo obregnil ob to, da ljudje dobesedno slavijo lepoto ''kave''.
Mislim, da vsak kolikor toliko dorasel človek vidi razliko med zgoraj omenjeno temo in med žaljivimi komentarji
Čeprav... očitno ne. :rolleyes:



***Se že kar zdaj iskreno opravičujem za vulgaren način govora, če ima kdo namen biti spet užaljen.

Omejena osebnost! :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 11. 2017 ob 12:34, DAMI34 pravi:

Prosim, da se v temi "privoščite si jednu kafetu" dogovorite, do kje so lahko punce ali fantje goli, da ne bom gledal prijav, pa prav tako nimam želje tule objavljati, kdo je komu "prijavi objavo" stisnil prijavo in ga moti.

Niti ni potrebe, da se tule v tej smeri nabijamo, mislim, da premoremo dovolj civilizarnosti, pa kar v dotični temi vsak pove, do kje golota in kaj ga moti.

Če koga moti, najda temo na ignore ..... Meni polepšajo dan :blush:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Yoghurt pravi:

Spet gre stvar predaleč, ampak v drugo smer.
Mislim, ne vem kdo je kaj prijavil ampak wtf no. Tista tema obstaja zgolj zato, da lahko fantje in dekleta občudujejo lepoto skodelice kave v naročju (ali kje drugje) lepega primerka človeške vrste. In če koga moti golota, pač naj ne gre v to temo. Namesto da bi prijavljali forumaše, ki drug drugemu pišejo da imajo eno možgansko celico in jih je povrgla krava, se je nekdo obregnil ob to, da ljudje dobesedno slavijo lepoto ''kave''.
Mislim, da vsak kolikor toliko dorasel človek vidi razliko med zgoraj omenjeno temo in med žaljivimi komentarji
Čeprav... očitno ne. :rolleyes:



***Se že kar zdaj iskreno opravičujem za vulgaren način govora, če ima kdo namen biti spet užaljen.

lahko še meni pošlješ fotografijo na privat? 

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Se opravičujem vsem udeleženim za objavo 21.7.  v temi  Kmetija! 

Objava ni na mestu in je pisana v efektu  .

lp Kmet 2

 

vrnil se je

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Snecer pravi:

 

vrnil se je

Jst bi ga bil vesel, čeprav je bil včasih prava tečnoba. Zato ga zdaj pozivam naj to tudi stori. Z moje strani več kot dobrodošel. Opravičilo je na mestu, hkrati je lahko to tudi nov začetek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!