Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

..... v vase vrste..... kot teoretik je dolgcajt..... kot terapevt....to je zelo tezak kruh....bom kr prodajalka, ki vsak dan srecuje celo paleto cloveskih znacajev .....:cool:

 

 

Hehe, no ce si prodajalka, polej mi je znano zakaj tako dobro razmisljas ;). 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Lila333 pravi:

Maus s to temo pa ocitnores nisi brcnil v temo, vidis koliko je komentarjev pa samo zahvalo za pomoč pri diplomski sem napisala :P 

če bi bila malo bolj spretna, bi našla temo, kjer prosijo za pomoč pri pisanju diplomskih in seminarskih nalog.... ker pa si očitno želiš pozornosti v moji veleumno veleumni temi, je pač tako ;)

tukaj bi se reševalo, če bi se kdo pritožil, da si zlorabila njegovo zaupanje .... ker jemljemo tole le za sprostitev in ne nujno zlo, se radi tudi malo hecamo ....

res pa je, da s takimi potezami, ljudje vse manj zaupajo drugim, tako beračem kot resno pomoči potrebni ljudje, saj je potem vedno trohica nezaupanja, kaj pa če je tko kot ... kaj je že bla .. aha ... @Lila333, za katero se je izkazalo (celo sama je povedala) da je zlorabljala naše zaupanje :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Lila333 pravi:

Hehe, no ce si prodajalka, polej mi je znano zakaj tako dobro razmisljas ;). 

.... in zakaj visim tule gor.....:lol1:evo vse sva resili..... da nauma zlorabljali miskovo temo.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, HD-Dyna pravi:

Dones ste vsi tolk globoki in pametni, da sem šel 5x na prvo stran  pogledat, če sem še na MS al sem padu v kako Društvo prijateljev psihiatrov in ostalih opojnih substanc :blush:

.... se zgodi tut najboljsim....:lol1:

Tak izgledam jest ko zjutraj pojem vedro brihtola.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dr.looney pravi:

....bom kr prodajalka, ki vsak dan srecuje celo paleto cloveskih znacajev .....:cool:

 

 

...no... za kolk se pol zmenva... pa kak količinski popust, če mi slučajno večkrat pride

 

na misel, da kej kupim od tebe...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

če bi bila malo bolj spretna, bi našla temo, kjer prosijo za pomoč pri pisanju diplomskih in seminarskih nalog.... ker pa si očitno želiš pozornosti v moji veleumno veleumni temi, je pač tako ;)

tukaj bi se reševalo, če bi se kdo pritožil, da si zlorabila njegovo zaupanje .... ker jemljemo tole le za sprostitev in ne nujno zlo, se radi tudi malo hecamo ....

res pa je, da s takimi potezami, ljudje vse manj zaupajo drugim, tako beračem kot resno pomoči potrebni ljudje, saj je potem vedno trohica nezaupanja, kaj pa če je tko kot ... kaj je že bla .. aha ... @Lila333, za katero se je izkazalo (celo sama je povedala) da je zlorabljala naše zaupanje :P 

Te teme pa res nisem nasla. Napačno mnenje imas o tem, da zelim pozornost, ker sem samo napisala zahvalo, ce pa ljudje komentirajo, ni moj problem, je pa dobrodoslo tudi to, ce ze. Ne pozabi pa, da sem se opravicila, ce pa se nekdo opravici, vsaj tako je moje mnenje pa ni mislil tako slabo kot je bilo izreceno. Opravicila ne zmore vsak, se raje kuja, jaz pa sem prijazno odgovorila na vsak "napad", ceprav bi res lahko samo brala in si delala zapiske. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Zato, ker si odvisna od nas :P

Kdaj delaš jutri ?

..... spet si me izdal.....:lol1:

Jutri.....dopoldan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Vendar ocena celotnega foruma izvira iz...kr neki :P V kr neki lahko oceniš samo kak je folk ko je sproščen in ko se šali, o odnosih in kvaliteti foruma se pa da diskutirat, šele, ko si ocenila resne teme, prebrala kak potopis, in se fino skregala v moto GP :D

ps. kr neki je namensko narejen za "zadrževanje" folka, da ostaja aktiven. Le kak forum bi bil, ko bi 1x na teden imel par novih objav, recimo v stilu, Kawasaki z900 ima za leto 2018 nove barve...

 

 

Ocena foruma je bila moje osebno mnenje, ne del naloge. Preveri malo potopise, dnevne voznje…moji lajki tam niso samo za okras :) . Res pa da nisem prebrala cisto vseh, ker jih je prevec in bi polej na tej strani ostala predolgo. Kreganje pa ni v moji domeni, se posebno ne v rubriki MOTO GP, ker se tam predvsem meri moski ego, ker ima pac vsak svojega favorita in normalno nihce ne popusca v svojem misljenju.

p.s. Moja naloga ne temelji na tem, da bi vas prepricevala zakaj in koliko ste prisotni na klepetalnici ampak izkljucno vpliv le-te na psihicno stanje cloveka kot uporabnika in komunikacija izven nje.

Seveda pa odgovarjam na komentarje po sistemu, na katerega sem izzvana. Ce npr. Maus rece, da je vcasih pisal nalogo vsak sam, mu mirno lahko odgovorim, da to se vedno, le da je teamsko delo v naši panogi nujno, ampak diplomo pa se vedno pises sam in zase. In ja, vcasih so bile knjiznice, danes je internet, casi se spreminjajo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Lila333 pravi:

.....

p.s. Moja naloga ne temelji na tem, da bi vas prepricevala zakaj in koliko ste prisotni na klepetalnici ampak izkljucno vpliv le-te na psihicno stanje cloveka kot uporabnika in komunikacija izven nje.

....

Veliko srece...... nad nami so tut dohtarji obupal..... so rekl kar bo , pa bo.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Lila333 pravi:

Te teme pa res nisem nasla. 

tlele je ena ... bile so pa še diplomske ... pa se mi ne da namesto tebe iskat .. sicer jih je kar nekaj zaprosilo za pomoč in so jo dobili ;)

 

pred 6 minutami, Lila333 pravi:

In ja, vcasih so bile knjiznice, danes je internet, casi se spreminjajo :P 

tako kot se v zadrževanju na internetnih forumih v današnjih dneh ... in internetno lažno predstavljanje, skrivanje in zlorabljanje  :P

kar se tiče pa potopisov ... jaz jih imam ogromno, vendar jih, zaradi takih, ki zlorabljajo zaupanje forumašev, dajem samo znanim forumašem :winkiss:

pred 6 minutami, Lila333 pravi:

Ce npr. Maus rece, da je vcasih pisal nalogo vsak sam, mu mirno lahko odgovorim, da to se vedno, le da je teamsko delo v naši panogi nujno, ampak diplomo pa se vedno pises sam in zase.

Teamsko delo in pol sam napišeš ... ja valda ... :lol1: ... več psihiatrov ...  vsak svoje mnenje ... neuravnocveše in spuščen ... to je timsko delo ... :lol1:

lej .. se oproščam, ampak ... ne pije vode :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Lila333 pravi:

p.s. Moja naloga  izkljucno vpliv le-te na psihicno stanje cloveka kot uporabnika in komunikacija izven nje.

Moje stanje, zaradi uporabe MS, je več kot odlično, posledično nas farmacevtska klika sovraži, ker je padla potrošnja ADjev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

tlele je ena ... bile so pa še diplomske ... pa se mi ne da namesto tebe iskat .. sicer jih je kar nekaj zaprosilo za pomoč in so jo dobili ;)

 

tako kot se v zadrževanju na internetnih forumih v današnjih dneh ... in internetno lažno predstavljanje, skrivanje in zlorabljanje  :P

kar se tiče pa potopisov ... jaz jih imam ogromno, vendar jih, zaradi takih, ki zlorabljajo zaupanje forumašev, dajem samo znanim forumašem :winkiss:

Teamsko delo in pol sam napišeš ... ja valda ... :lol1: ... več psihiatrov ...  vsak svoje mnenje ... neuravnocveše in spuščen ... to je timsko delo ... :lol1:

lej .. se oproščam, ampak ... ne pije vode :jezik: 

 

Miš... ne tacaj po mladicku....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

tlele je ena ... bile so pa še diplomske ... pa se mi ne da namesto tebe iskat .. sicer jih je kar nekaj zaprosilo za pomoč in so jo dobili ;)

 

tako kot se v zadrževanju na internetnih forumih v današnjih dneh ... in internetno lažno predstavljanje, skrivanje in zlorabljanje  :P

kar se tiče pa potopisov ... jaz jih imam ogromno, vendar jih, zaradi takih, ki zlorabljajo zaupanje forumašev, dajem samo znanim forumašem :winkiss:

Teamsko delo in pol sam napišeš ... ja valda ... :lol1: ... več psihiatrov ...  vsak svoje mnenje ... neuravnocveše in spuščen ... to je timsko delo ... :lol1:

lej .. se oproščam, ampak ... ne pije vode :jezik: 

 

Ne rabis se oproscat za mnenje, sem navajena takih "napadov", le kaksna psihologinja bi kasneje bila, ce ne bi upostevala drugace mislecih. Temo sem pa res zgresila, zal :) Vidim pa, da ne poznas nasega dela, drugace bi vedel, da je v nasi panogi potrebno oz. celo nujno teamsko delo.

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

Miš... ne tacaj po mladicku....:lol1:

Ne skrbi, ce bi me to motilo, ne bi tega studirala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Lila333 pravi:

Ne rabis se oproscat za mnenje, sem navajena takih "napadov", le kaksna psihologinja bi kasneje bila, ce ne bi upostevala drugace mislecih. Temo sem pa res zgresila, zal :) Vidim pa, da ne poznas nasega dela, drugace bi vedel, da je v nasi panogi potrebno oz. celo nujno teamsko delo.

Ne skrbi, ce bi me to motilo, ne bi tega studirala :D

In po studiju bi rada delala kot terapevtka ali kot svetovalka?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Lila333 pravi:

Ne rabis se oproscat za mnenje, sem navajena takih "napadov", le kaksna psihologinja bi kasneje bila, ce ne bi upostevala drugace mislecih.

drugače misleče ljudi očitno smatraš kot "napad" ...

tko kot vsi mislijo, da poznajo delo policije, DARS-ovcev, mehanikov ... tko si jaz vzamem pravico, da vem kakšo je vaše delo 

p.s.

poznam ljudi, ki so postali odvisni od tablet ... priporočenih s strani psihiatrov ... na srečo so imeli ob sebi bolj pametne ljudi od psihiatrov, da so sploh ostali pri zdravi pameti in preživeli ;)

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

drugače misleče ljudi očitno smatraš kot "napad" ...

tko kot vsi mislijo, da poznajo delo policije, DARS-ovcev, mehanikov ... tko si jaz vzamem pravico, da vem kakšo je vaše delo 

p.s.

poznam ljudi, ki so postali odvisni od tablet ... priporočenih s strani psihiatrov ... na srečo so imeli ob sebi bolj pametne ljudi od psihiatrov, da so sploh ostali pri zdravi pameti in preživeli ;)

 

 

Roko na srce, tvoji komentarji so bolj podobni "napadom" kot drugacnemu misljenju.

Jaz pa poznam ljudi, ki so jih  "pametni" ljudje spravili do psihiatra...oboji so potrebni an, poklic je pac poklic in noben poklic ni manj ali vec vreden od drugega :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, HD-Dyna pravi:

Nope, astronavtka bo :blush:

Ce bi bila mlajsa, bi bila tudi to opcija :D

pred 16 minutami, dr.looney pravi:

In po studiju bi rada delala kot terapevtka ali kot svetovalka?

 

Oboje je zanimivo, ceprav me bolj privlaci terapija, je vec izzivov, svetovalk je tako ali tako ze prevec. Itak pa ne bom ostala samo pri diplomi, grem naprej, ce bo le vse po sreci :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, Lila333 said:

Te teme pa res nisem nasla. Napačno mnenje imas o tem, da zelim pozornost, ker sem samo napisala zahvalo, ce pa ljudje komentirajo, ni moj problem, je pa dobrodoslo tudi to, ce ze. Ne pozabi pa, da sem se opravicila, ce pa se nekdo opravici, vsaj tako je moje mnenje pa ni mislil tako slabo kot je bilo izreceno. Opravicila ne zmore vsak, se raje kuja, jaz pa sem prijazno odgovorila na vsak "napad", ceprav bi res lahko samo brala in si delala zapiske. 

A to je profesionalno mnenje? Ker kar se mene tiče, je pomembnejši predhodni tehtni razmislek, koliko in kako bo neko dejanje vplivalo na vse vpletene, predvsem tukaj, ko se igraš z zaupanjem ljudi. Opravičilo po dejanju, ko si bila v le-to prisiljena, je pa nekako bolj mazanje oči in/ali nadaljnja manipulacija. Mogoče tudi zato takšni odzivi, ki si jih označila za napadalne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, lucif3rka pravi:

A to je profesionalno mnenje? Ker kar se mene tiče, je pomembnejši predhodni tehtni razmislek, koliko in kako bo neko dejanje vplivalo na vse vpletene, predvsem tukaj, ko se igraš z zaupanjem ljudi. Opravičilo po dejanju, ko si bila v le-to prisiljena, je pa nekako bolj mazanje oči in/ali nadaljnja manipulacija. Mogoče tudi zato takšni odzivi, ki si jih označila za napadalne?

Zakaj sem bila v to prisiljena, saj sem razlozila, da bi lahko zapustila portal brez opravicila. Vseeno pa sem bila toliko fer do vas, da sem to napisala :) Vsak ima svoje mnenje, nekateri so napadalni, nekateri dobronamerni, nekateri hudomusni...jaz ne obsojam nikogar, le komentiram tisto kar berem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Lila333 pravi:

Roko na srce, tvoji komentarji so bolj podobni "napadom" kot drugacnemu misljenju.

Jaz pa poznam ljudi, ki so jih  "pametni" ljudje spravili do psihiatra...oboji so potrebni an, poklic je pac poklic in noben poklic ni manj ali vec vreden od drugega :) 

Roko na srce .. če smatraš, da moje mnenje podobno "napadom", je tvoje mnenje :P ... nekateri se celo strinjajo z menoj :P 

pač komentiram, kar berem :whistle: 

Si mogoče pomislila, da je tvoje mnenje napačno ... in potem bolnik umru :huh:  ...

za zdaj so tvoje morebitne napake nediplomirane, potem bodo diplomirane, ko boš diplomirala :kva2: 

poklic je pa poklic .... mnenje o poklicu je pa pač mnenje ;)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Roko na srce .. če smatraš, da moje mnenje podobno "napadom", je tvoje mnenje :P ... nekateri se celo strinjajo z menoj :P 

pač komentiram, kar berem :whistle: 

Si mogoče pomislila, da je tvoje mnenje napačno ... in potem bolnik umru :huh:  ...

za zdaj so tvoje morebitne napake nediplomirane, potem bodo diplomirane, ko boš diplomirala :kva2: 

poklic je pa poklic .... mnenje o poklicu je pa pač mnenje ;)

 

Za vsako napako odgovarjas, tako ti, kot jaz, posledice so lahko na obeh straneh, zato se pa izobrazujemo in delamo na primerih, da bi bilo napak cim manj :) Saj se lahko strinjajo, saj to ni prepovedano an :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Lila333 pravi:

Saj se lahko strinjajo, saj to ni prepovedano an :) 

seveda da ni, če pa imam prav :kva2: 

evo .. spet ena dilema razrešena ... v 5 minutah :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!