Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 54 minutami, Rossi pravi:

Ne vem za vas, jaz sem zadovoljen. Ni tko slabo, kot se je zdelo.

Noro...penzionist 3...men uspeh,da v teh letih jebeš vse v glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, sesir pravi:

Noro...penzionist 3...men uspeh,da v teh letih jebeš vse v glavo...

Penzionist jih je samo uviral. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, jvalant pravi:

Aja, amater? Tebi se kar, po vseh teh letih, in pametovanju ni jasno, da je poskusil nemogoce... Je tiscal na polno da se je sploh lahko drzal in ob tem se pac poizkusil priti mimo... kot je sam rekel je vozil kakor se je dalo, drsela zadnja guma, zapiralo prvo on da je vedel da bo tezko, ampak je vseeno poskusil... in dodal da pa enkrat bo pa ze moralo ratati... Ti pa gvoris kot da se peljejo na izlet, in da se lahko zmisljujejo kje in kako bodo peljali. Ti ni jasno, da rezerv ni, da vsi tiscijo na polno, da so gume zanic na koncu? Amaterji so, ja...

Tebe namesto Gabra. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, hajamoto pravi:

Tebe namesto Gabra. 

Namesto Gabra je lahko vsak z malo soli v glavi.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, hajamoto said:

Tebe namesto Gabra. 

Ma klinc, pisat je lahko...  sproti govort pa mal tezje :)

 

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem želel podat še en, za spremembo, resen komentar, pa je že IBA vse povedal :fyou: (šala) :worship:

Meni sicer deluje, da bo MM vsak trenutek na tleh, ko gre Dovi skozi ovinek napol pokonci, da ga ja ne odnese, MM prleti za njim v ovinek z 2x večjim corner speedom in s čelado po asfaltu, kar težko je verjeti, da točno ve kolk lahko prtisne, da ostane na kolesih, samo čakam, kdaj bo šlo sprednje kolo naravnost.

Za Zarcoja čakam na intervju na motogp.com, da pove, kaj je dejansko botrovalo temu padcu po lestvici. Meni je delovalo, kot da že ob izgubi vodsvta mal prehitro šel na bremzo in sta Dovi in MM kar padla mimo, medtem ko je samo potem celo malce popustil intenziteto zaviranja, potem pa je samo še izgubljal, kot bi ga dokončno vrglo iz tira še to, da je Rossi bil zelo na hitro mimo. Da je tako obrabil gume? Po eni strani nemogoče, ker so meli vsi (razem MM in pa danilo) enake, je pa res, da je mogoče s tem mopedom izgubil to prednost z gumami. Rossi in Maverick sta lani precej jamrala, kako jima gume pobere. Bo zanimivo prebrat.

Zanimivo je tudi, kako je Rossi izpostavil nek miniaturen dogodek kot odločilen v dirki zanj. To ni bilo prvič, že lani je imel par takih izjav. Razlike so res tako majhne, da vsaka malenkost, vsako prehitevanje šteje, pa tudi če je kr nekje sredi dirke. Da se to dogaja Rossiju, ki si je v preteklosti opomogel iz marsičesa kaže na to, da je dirkanje v zadnjih letih res perfekcionizem in pa tudi to, da Rossi vozi 100% dirke na 100% in ga vsaka napakica drago stane.

MM me je presenetil, ker nisem videl, da bi imel lahko tak tempo, ampak je imel nekaj sreče, da je Dovi začel iz ozadja, medtem ko ostali niso imeli odgovora na to. Če bi Dovi začel spredaj bi verjetno z MM konačala precej pred drugimi in po drugi strani vprašanje če bi MM končal :).

Vinales pa, če bi on startal spredaj, bi bil vsaj tam nekje kot je bil Rossi, če ne celo pred njim. Razen prvih krogov je bil vsaj tako hiter ali pa hitrejši. Kakšen finiš! Marsikdo ga je spregledal, ampak je dejstvo, da je bil izjemno hiter. Nebi me presenetilo, če bi zmagal v Argentini. Čeprav tam bo verjetno spet dež, piškavo vreme, cela drama okrog dirke itd...

Škoda za Rinsa, bi bilo lepo videt, kje je njegov domet če bi končal dirko. Je bil pa takoj kaznova, samo da je prehitel in šel v lov za naslednjim, malo čez limit je končal v prvem ovinku v pesku :).

Super uvod v sezono. Naslednja dirka pa šele čez 3 teden "-.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, KennyJR pravi:

Sem želel podat še en, za spremembo, resen komentar, pa je že IBA vse povedal :fyou: (šala) :worship:

Meni sicer deluje, da bo MM vsak trenutek na tleh, ko gre Dovi skozi ovinek napol pokonci, da ga ja ne odnese, MM prleti za njim v ovinek z 2x večjim corner speedom in s čelado po asfaltu, kar težko je verjeti, da točno ve kolk lahko prtisne, da ostane na kolesih, samo čakam, kdaj bo šlo sprednje kolo naravnost.

Za Zarcoja čakam na intervju na motogp.com, da pove, kaj je dejansko botrovalo temu padcu po lestvici. Meni je delovalo, kot da že ob izgubi vodsvta mal prehitro šel na bremzo in sta Dovi in MM kar padla mimo, medtem ko je samo potem celo malce popustil intenziteto zaviranja, potem pa je samo še izgubljal, kot bi ga dokončno vrglo iz tira še to, da je Rossi bil zelo na hitro mimo. Da je tako obrabil gume? Po eni strani nemogoče, ker so meli vsi (razem MM in pa danilo) enake, je pa res, da je mogoče s tem mopedom izgubil to prednost z gumami. Rossi in Maverick sta lani precej jamrala, kako jima gume pobere. Bo zanimivo prebrat.

Zanimivo je tudi, kako je Rossi izpostavil nek miniaturen dogodek kot odločilen v dirki zanj. To ni bilo prvič, že lani je imel par takih izjav. Razlike so res tako majhne, da vsaka malenkost, vsako prehitevanje šteje, pa tudi če je kr nekje sredi dirke. Da se to dogaja Rossiju, ki si je v preteklosti opomogel iz marsičesa kaže na to, da je dirkanje v zadnjih letih res perfekcionizem in pa tudi to, da Rossi vozi 100% dirke na 100% in ga vsaka napakica drago stane.

MM me je presenetil, ker nisem videl, da bi imel lahko tak tempo, ampak je imel nekaj sreče, da je Dovi začel iz ozadja, medtem ko ostali niso imeli odgovora na to. Če bi Dovi začel spredaj bi verjetno z MM konačala precej pred drugimi in po drugi strani vprašanje če bi MM končal :).

Vinales pa, če bi on startal spredaj, bi bil vsaj tam nekje kot je bil Rossi, če ne celo pred njim. Razen prvih krogov je bil vsaj tako hiter ali pa hitrejši. Kakšen finiš! Marsikdo ga je spregledal, ampak je dejstvo, da je bil izjemno hiter. Nebi me presenetilo, če bi zmagal v Argentini. Čeprav tam bo verjetno spet dež, piškavo vreme, cela drama okrog dirke itd...

Škoda za Rinsa, bi bilo lepo videt, kje je njegov domet če bi končal dirko. Je bil pa takoj kaznova, samo da je prehitel in šel v lov za naslednjim, malo čez limit je končal v prvem ovinku v pesku :).

Super uvod v sezono. Naslednja dirka pa šele čez 3 teden "-.-

Nisem povsem prepričan, se mi pa zdi, da sem zasledil, da je bil Zarco na mehkih gumah, spredaj in zadaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarco ma sindrom lanske tovarniške yamahe, čeprav je na testiranjih rekel da je 30% manj zmatran in celo čase je imel za odtenek hitrejše, kot od njegove lanske yamahe, ampak več kot očitno je da ta okvir preveč obrablja gume, čeprav so tehniki od michelina rekli da naj bi bilo nekaj narobe z sprednjo gumo, ter da morajo opraviti še teste da bojo zagotovo vedeli kaj se je zgodilo.

Škoda za Rinsa, Lorenzo je pa brez zavor ostal, najprej sprednjih potem zadnjih, celo zavorne ploščice naj bi manjkale, zdej al so pozabl namontirat al ih je pa zgubu, vglavnem da se nebi zaletu ga je sam "ulegu".

Ostalo ste pa že več al manj napisal.

Če bojo vse dirke tako zanimive bo res super za nas gledalce, 7 mandeljcov borba do konca, no skoraj.

To smo do sedaj lahko videli samo v moto2 & 3.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, prcko pravi:

orenzo je pa brez zavor ostal, najprej sprednjih potem zadnjih, celo zavorne ploščice naj bi manjkale, zdej al so pozabl namontirat al ih je pa zgubu, 

vglavnem da se nebi zaletu ga je sam "ulegu".

 

Vrnili so mu kaj ga pa meče namerno po tleh!

Saj  je že natreniran namernega metanja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!