Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

10 minutes ago, sesir said:

Odličen!Men Mamola ali Schwant svetlobno leto boljša kot jLo recimo....druga ko motor po tleh namerno metat tak ne zna pokazat...

 Kaj da ne , kar nekaj svetovnih prvenstev naprimer... Mi ni simpaticen, mn gre vcasih res na zivce, zna bit seronja... Ampak ima kaj pokazati in jebiga, vec kot Schwantz in Mamola, kar se tice rezulatov. Pokali in zmage pac stejejo, tega si nism jaz izmislil. Ne maram ga sploh, ampak da pa nima kaj pokazati pa tudi ne morem rect...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP2 Iannone najhitrejši ampak Marquez je vozil z rabljeno hard zadnjo gumo. Soft sploh probal ni.

Presenečenje bo, če jih ne bo za +10 sek pustil zadaj...

Jutri zna bit dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, jvalant pravi:

 Se strinjam, si zgleda odgovoril, ko sem popravljal odgovor. Slabih sploh ni v GP, bi rekel, vsaj ne izrazito slabih...  Bolj sem imel v mislih legendo in misel ki je je povedal Zarco, da vse kar ni GP je precej podcenjeno... 20 let nazaj so bili dirkaci v 250 in 125 klasah veliko bolj cenjeni. Se mi pa zdi, da sta sedaj ze sami  Moto2/3 kategoriji nekako bolj "odmaknjeni" kot vcasih 250 in 125. 250 se mi je zdela precej bolj podobna 500 klasi, kot sedaj Moto2 GPju...

V času doohana je veliko ljudi raje gledalo 250cc z biaggijem, harado, capirossijem, tudi Rossijem kasneje... In še precej drugimi... Tudi sam sem na začetku raje gledal 250cc, gp včasih sploh čakal nisem po koncu 250cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

V času doohana je veliko ljudi raje gledalo 250cc z biaggijem, harado, capirossijem, tudi Rossijem kasneje... In še precej drugimi... Tudi sam sem na začetku raje gledal 250cc, gp včasih sploh čakal nisem po koncu 250cc

Tud letele so tiste 250 konkretno bolj kot superbike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 4. 2018 ob 6:34, Demon pravi:

Edina razlika je ta, da Rossi fanatiki rečete to je dirkanje ko Rossi to naredi, ko pa kdo drug, pa je pregrobo dirkanje. V videu pa je razlika ta, da je Rossi priletel v Setteja z leve, Marc pa v Rossija iz desne. Nerealni ste popolnoma. Pravila naj bodo potemtakem enaka za vse! Zakaj pa potemtakem ni Zarco bil kaznovan? Pa Petrucci? 

Bravo, pa še milion posnetkov se najde na Youtube. Borbe z Biaggijem, Gibernauem, Stonerjem, seveda tudi novejše z Marquezom. ISTI grobijan je bil Rossi dokler je še imel jajca, zdaj pa ima še samo robčke in jamra ter jokca bolj kot Lorenco...

Po tvojem se treba držati desnega pravila! Vprašaj se kaj bi bilo na vsaki dirki, ker bi vsak zadel(skeglal) 5 dirkačev :slap: Smo fani, ampak kar je preveč je preveč. Ko je Rossi to naredil MM je bil kaznovan....MM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je bil zaradi oviranja kaznovan s tremi mesti pribitka in bo danes štartal dirko s 4. štartnega mesta. Pole position tako pripada Vinalesu. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, JamesTheMan said:

Marquez je bil zaradi oviranja kaznovan s tremi mesti pribitka in bo danes štartal dirko s 4. štartnega mesta. Pole position tako pripada Vinalesu. 

Pravilno. Sicer pa dvomim da ga bodo lahko lovili.. ce ze, bo sam padel :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartata petelina en ob drugem... Rossi da notranji strani malo bolj zadaj... Odlična šansa, da mu vrne v prvi ovinek... Sicer bo črna zastava... Samo mu bo pa zjebal ZDA kombo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to s pravilom črne zastave se lahko konkretno zaplete na koncu sezone... lorenzo recimo ima zadnja leta fino prakso metat motor po tleh zanalašč..vodilni v prvenstvu ima točko prednosti in vozi zadnjo dirko na mestu , ki velja eno točko več kot mesto zadaj od njegovega zasledovalca v prvenstvu, ki pa bi zaradi več zmag osvojil prvenstvo..pusti malo prostora na notranji strani , njegov konkurent se zapelje spodaj , zunanji se nasloni na notranjega in vrže motor po tleh.. črna zastava za zasledovalca - oba ostaneta brez točk.. prvenstvo gre v roke potlehmetalca ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, thumper pravi:

to s pravilom črne zastave se lahko konkretno zaplete na koncu sezone... lorenzo recimo ima zadnja leta fino prakso metat motor po tleh zanalašč..vodilni v prvenstvu ima točko prednosti in vozi zadnjo dirko na mestu , ki velja eno točko več kot mesto zadaj od njegovega zasledovalca v prvenstvu, ki pa bi zaradi več zmag osvojil prvenstvo..pusti malo prostora na notranji strani , njegov konkurent se zapelje spodaj , zunanji se nasloni na notranjega in vrže motor po tleh.. črna zastava za zasledovalca - oba ostaneta brez točk.. prvenstvo gre v roke potlehmetalca ..

Je seveda...

hqdefault1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, KennyJR pravi:

Štartata petelina en ob drugem... Rossi da notranji strani malo bolj zadaj... Odlična šansa, da mu vrne v prvi ovinek... Sicer bo črna zastava... Samo mu bo pa zjebal ZDA kombo :D

Nima tuk jajc 46...pri meni bi dobil nilijon pik.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, KennyJR pravi:

Je seveda...

hqdefault1.jpg

full dobr protiargument .. ajd zdaj napiši pravilo , ki bi onemogočalo moj scenarij .

pred 4 minutami, sesir pravi:

Nima tuk jajc 46...pri meni bi dobil nilijon pik.. 

ima pa jajca se mu postavit na zunanjo stran če bo boljše štartal - pa da vidimo prvo črnico..

rosiju se hebe če še enkrat ne osvoji naslova.. mm pa če se bo kaznoval še parkrat mu bo pa honda navila ušesa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj Rossi zdaj, ko vidi, da desetke ne bo več, lahko najde smisel dirkanja v tem, da Marcu  preprečuje preseganje njegovih rekordov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

full dobr protiargument .. ajd zdaj napiši pravilo , ki bi onemogočalo moj scenarij .

Nimam boljšega, ker je to tolk nerealno, da si tvojega scenarija niti zamislit ne morm, kaj šele proti argumente za to... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KennyJR pravi:

Nimam boljšega, ker je to tolk nerealno, da si tvojega scenarija niti zamislit ne morm, kaj šele proti argumente za to... 

enako si ni mogel eno leto pa pol  nazaj nihče zamisliti pozicije v kateri je lorenzo danes.. da bi si mogoče večkratni prvak plačeval sedež samo zato , da bo lahko ostal v moto gp ?  kaj pa če mu nihče v tovarniških ekipah sploh ne bo hotel prodati sedeža?

nerealno? se danes komu zdi nerealno, da bi bil mogoče letos prvak kdo , ki vozi v poltovarniški ekipi?pa na to nihče ni niti pomislil 3 mesece nazaj... 

nečesa se je treba zavedati..pravila so kakršna so..če jih bo nekdo na umazan način obrnil sebi v prid to pomeni , da niso uspešna..a  ker so pravila , jih bo treba upoštevati..

 v vseh špotrih se je na zadnjih dirkah že dogajalo marsikaj... ampak če nekomu rečejo da je prasec in ima naslov v žepu , drugemu pa rečejo ubožček ta drugi še zmer ni prvak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom nekoga videl takole sfejkat padec na zunanji strani, ti pa dam za gajbo... 

Lorenzo bo letos zmagal vsaj 2 dirki. 

Privat dirkač ne bo letos noben med 3 na koncu... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, KennyJR pravi:

Ko bom nekoga videl takole sfejkat padec na zunanji strani, ti pa dam za gajbo... 

Lorenzo bo letos zmagal vsaj 2 dirki. 

Začni šparat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, KennyJR pravi:

Ko bom nekoga videl takole sfejkat padec na zunanji strani, ti pa dam za gajbo... 

Lorenzo bo letos zmagal vsaj 2 dirki. 

Privat dirkač ne bo letos noben med 3 na koncu... 

no vidiš - v tem je problem..ne moreš dokazat da je sfejkal ..

lorenzo? glede na to v kakšnem rangu dirkačev je bil - ker ni več - bi moral zmagat minimalno 4-5 dirk..pa tega ne bomo videli..

bomo videli na koncu..

pred 1 minuto, sesir pravi:

Začni šparat...

e ne ne ..pozab.. samo za prvo vrstico je gajba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

..

e ne ne ..pozab.. samo za prvo vrstico je gajba..

Za prvo ne rabim gajbe,mi polepša vsaj večer da doživim...in ostane v lepem spominu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!