Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

kaj vam ni jasno? .... V moto2 imajo vsi enak agregat....trenutno Honda, ki jo bo nasledil Triumpf... zato teh imen agregatov ne pišejo pod rubriko Bike.... Pišejo pa proizvajalca okvirjev ( Kalex, KTM, SpeedUP,....)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, IBA said:

kaj vam ni jasno? .... V moto2 imajo vsi enak agregat....trenutno Honda, ki jo bo nasledil Triumpf... zato teh imen agregatov ne pišejo pod rubriko Bike.... Pišejo pa proizvajalca okvirjev ( Kalex, KTM, SpeedUP,....)  

Pogovarjamo se o moštvih, ker tovarniška moštva kot so Honda, Yamaha ne morajo tekmovati. 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si lahko tako trd? V moto2 je samo en dobavitelj mašin... Ne samo to... Vse mašine so identične in zaštemplane... Do sedaj je bila to honda, sedaj bo to Triumph... Če kdo hoče nastopat lahko svoje pripelje vse razen agregata... Ne glede na to a je to moto tovarna al je to delavnica štofeljcev, ki privatno ekipo fura.. Tako... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KennyJR said:

Kako si lahko tako trd? V moto2 je samo en dobavitelj mašin... Ne samo to... Vse mašine so identične in zaštemplane... Do sedaj je bila to honda, sedaj bo to Triumph... Če kdo hoče nastopat lahko svoje pripelje vse razen agregata... Ne glede na to a je to moto tovarna al je to delavnica štofeljcev, ki privatno ekipo fura.. Tako... 

V spominu imam, da je bilo govora ko se je KTM odpravljal v Moto2 kako bo nastopal pod njihovo hišno znamko WP z KTMovim okvirjem in tako naj bi obšli pravila kjer kot proizvajalec ne bi smel nastopat. Če sem si zapomnil narobe se opravičujem.

Glede identičnih 600ccm agregatov iz CBR sem pa seznanjen, pametnjakovič.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2018 ob 6:30, thumper pravi:

ker z 2019 prihaja triumph me zanima nekaj - bi recimo honda če bi želela lahko imela tovarniško moštvo v moto2  kot dobavitelj agregatov? 

 

pred 9 urami, IBA pravi:

kaj vam ni jasno? .... V moto2 imajo vsi enak agregat....trenutno Honda, ki jo bo nasledil Triumpf... zato teh imen agregatov ne pišejo pod rubriko Bike.... Pišejo pa proizvajalca okvirjev ( Kalex, KTM, SpeedUP,....)  

ti praviš , da dejansko tovarniško moštvo lahko tekmuje v moto2 ? seveda s trenutnim motorjem?

pred 5 urami, KennyJR pravi:

Kako si lahko tako trd? V moto2 je samo en dobavitelj mašin... Ne samo to... Vse mašine so identične in zaštemplane... Do sedaj je bila to honda, sedaj bo to Triumph... Če kdo hoče nastopat lahko svoje pripelje vse razen agregata... Ne glede na to a je to moto tovarna al je to delavnica štofeljcev, ki privatno ekipo fura.. Tako... 

po tvoje lahko dobavitelj motorjev tekmuje s svojim moštvom? potem pa napišeš če privat fura ekipo.. kaj je mišljeno kot privat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa tovarniška moštva lahko imajo svojo ekipo v Moto2. Ne morejo pa uporabljat svojih pogonskih agregatov. To je cela umetnost. Zato pa bo ekipa Tech3 imela tudi v moto2 KTMjove motocikle...(do sedaj so imeli svoj razvoj v moto2) Tako, da bodo po mojem kar veliko prišparali na stroških.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iba - tole spodaj se čudno bere.. ali je dobavitelj agregatov izzvzet iz tekmovanja? 

pred 7 urami, IBA pravi:

Vsa tovarniška moštva lahko imajo svojo ekipo v Moto2. Ne morejo pa uporabljat svojih pogonskih agregatov. To je cela umetnost. Zato pa bo ekipa Tech3 imela tudi v moto2 KTMjove motocikle...(do sedaj so imeli svoj razvoj v moto2) Tako, da bodo po mojem kar veliko prišparali na stroških.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, KennyJR said:

Ni... V prvi sezoni je Honda delala tudi okvir za določene ekipe pod znamko tsr se mi zdi... 

 Zakaj pa ne pod znamko Honda?

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil , da kdo ve..pa vidim da bom moral sam poguglat do pravil FIM-e..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, thumper pravi:

sem mislil , da kdo ve..pa vidim da bom moral sam poguglat do pravil FIM-e..

Bomo veseli odgovora...pravilnega seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend se končno začne nova "SAGA"! Upam, da bo letošnje dirkanje tudi tako napeto kot je bilo lani, da bo kakršnihkoli padcev in odstopov čim manj, da se noben dirkač ne poškoduje in da bo med prenosom dirke na TV-ju vidnih VEČ krogov dirke in s tem seveda MANJ butastih reklam!:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umrl je Ralf Waldman :/. RIP. 

Vidim, da je spored za Qatar zelo zgodenj, 3 ali 4 ure zgodnejši kot lani. Kdo ve zakaj? Ob 4ih po lokalnem času ko štarta moto3 verjetno niti še noč ne bo? 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da bo, zagotovo nekak bo (ce mal po Mausevo). Nisem sloger, sem pa fan. Tko da ... upam na dobre fajte oz. sezono. Ostalo bo ze prslo, al pa tud ne...

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ima možnosti tako kot vsi ostali, samo mislim, da rabi tudi kakšen kanček sreče in taktike več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossita gre do dile! :D:yea1::yea1::yea1:

Podpisal še za 19 in 20. Po eni strani dobro za GP, po drugi strani pa vprašanje, kako bo čez 3 leta. Sedaj je GP res močan in se odhod Rossija ne bi tako poznal, če bo šel čez 3 leta, ko bodo šli še Dovi, Pedrosa, Lorenzo in še kdo, mogoče še MM-ju postane dolgčas, pa vprašanje kakšna bo situacija...

http://www.motogp.com/en/news/2018/03/15/rossi-signs-new-two-year-deal-with-movistar-yamaha/251856

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo ni pogledal, priporočam ogled dokumentarca. Fantastični backstage posnetki!

MotoGP World Champion Marc Marquez 2017 UNSEEN

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvar od katere se mi že takoj bruha... Mali Binder je bil lani 18 v prvenstvu s 35 pikami in brez stopničk. Skupaj z njim v ekipi Ramires, ki je bil 2x tretji in s 129 točkami končal prvenstvo na 8 mestu, da ne govorim kolikokrat je bil 4. Razlika v starosti je dober mesec. In sedež v tovarniškem KTM je dobil tamali Binder... Dobr mu je zrihtu tastarejši zubonja... Oba skupi pa pol p**** nista vredna... Tastar je to dokazu lani, pa tud letos bo, tamau ma pa letos šanso, da pokaže kako je KTM zajebal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!