Skoči na vsebino

Iran 2018 "Kmetova online odisejada in čvek"


Kmet2

Priporočene objave

Če se izgubim :D

Hvala forumašici Ivani za nesebično pomoč pri aktivaciji te beštije, prav tako pa se zahvaljujem Snecerju za navigacijske priprave mojega garmina in natančna navodila.:OK:

 

Spot_Sergej_1.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr fajn za domace :)

- kupi si tu rezervne baterije, ker po Istanbulu nisem vec videl litijevih baterij v trgovinah. En komplet je meni drzal vec kot en mesec (z nocnim ugasanjem naprave)

- pred odhodom si nastimaj delovanje naprave (stevilke, sporocila ter interval) ker to delas na spletnem vmesniku, pa naprava mora bit prikljucena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, Kmet2 said:

Če se izgubim :D

Hvala forumašici Ivani za nesebično pomoč pri aktivaciji te beštije, prav tako pa se zahvaljujem Snecerju za navigacijske priprave mojega garmina in natančna navodila.:OK:

 

Spot_Sergej_1.jpg

A se da to zadevco sposodit - rentat ali samo kupit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nejc74 pravi:

Kr fajn za domace :)

- kupi si tu rezervne baterije, ker po Istanbulu nisem vec videl litijevih baterij v trgovinah. En komplet je meni drzal vec kot en mesec (z nocnim ugasanjem naprave)

- pred odhodom si nastimaj delovanje naprave (stevilke, sporocila ter interval) ker to delas na spletnem vmesniku, pa naprava mora bit prikljucena.

Vse nastavljeno in pripravljeno.:OK:

Hvala vseno.

pred 1 uro, ftp pravi:

A se da to zadevco sposodit - rentat ali samo kupit

Ko boš potreboval me kontaktiraj,ti jo bom jaz posodil!

Za eno kosilo boš dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

 

pred 2 urami, ftp pravi:

Ok.

 

 

 

Za eno kosilo boš dal :D

Pa si  ti gdaj videl slike koliko kmet poje že za malico:huh: kje je še kosilo, tole bo draga izposoja:whistle::lol1:

Hec, hec fantje:D

Vse dobro želim tebi Kmet na poti in pa le napiši kaj in kako bo šlo  :OK: saj veš eni motosvetovci komaj čakamo na

potopis:grupni: 

Lp.Mavti:yea1:

 

 

 

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi že enkrat!

Uživaj na polno in se srečno vrni ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serđo a že brojiš sitno 14,13,12,11.....................................:bike:( ter Vesna seveda)

Popravljeno . Popravil lukec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, gift pravi:

Kdaj odrineš?...in srečno  oz Ádh mór ;) 

 

13.4. ako bog da  :D salemalejkum :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 4. 2018 ob 10:25, Kmet2 pravi:

13.4. ako bog da  :D salemalejkum :P

Hey farmer two imaš že kaj motnje spanca pred obiskom ajatole Hameneja tam dol JV od Dežele na sončni strani Alp?

Respect in vse dobro na poti:grupni:....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, imker pravi:

Hey farmer two imaš že kaj motnje spanca pred obiskom ajatole Hameneja tam dol JV od Dežele na sončni strani Alp?

Respect in vse dobro na poti:grupni:....

Jp , mal imam metuljčkov ,samo ne zaradi poti , temveč motorja  ......staro kljuse je že  in skoz nekaj hoče od mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kmet2 pravi:

Jp , mal imam metuljčkov ,samo ne zaradi poti , temveč motorja  ......staro kljuse je že  in skoz nekaj hoče od mene :D

A 1150 ni še zrihtan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

A 1150 ni še zrihtan?

1150 je GS :D 1190 je pa še na remontu .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

1150 je GS :D 1190 je pa še na remontu .....

Zatipku sem se :P

Jah, potem boš guzal BMW.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasplošno...

Če bi jz bil popotnik kot si ti kmet...edini motor izdelan,ki bu mu zaupal yamaha FJR...

Vidu velik 1200 in 1300 z veliko več km kot ima tvoj bmw...noro res...jz lastnika hecal,če nabijal,namesto zbijal kilometre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎7‎.‎4‎.‎2018 ob 12:35, sesir pravi:

Nasplošno...

Če bi jz bil popotnik kot si ti kmet...edini motor izdelan,ki bu mu zaupal yamaha FJR...

Vidu velik 1200 in 1300 z veliko več km kot ima tvoj bmw...noro res...jz lastnika hecal,če nabijal,namesto zbijal kilometre...

Vsaka ti cast na komentaru , moj FJR zdrzal Rusijo in Kazakhstan brez ene same praske , edino gumi defekt , katerega je SERGEJ strokovno resil .......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, milan11 pravi:

Vsaka ti cast na komentaru , moj FJR zdrzal Rusijo in Kazakhstan brez ene same praske

Šu gledat in kupo...1200 vizualno klump,tip glih prišu z takega potovanja,nekajkrat se zvrnu,prevoženi naj bodo tajna,hehe...v glavnem kar se mene tičlo mopi še za dele ni bil,cena pa dobra...ker si osebno še vedno mislim,da je avto "zanič" s toliko prevoženimi sem se hotu peljat...prav zanimivo,da se je peljala podobno kot odlično ohranjeni 1200 oz ni blo kaj narobe....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Vidim, da bosta na poti uživala v kulinariki. :)

 

Matr si me nasmeju :D

 

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Včeraj sem pakiral in moram reči ,da sem otovorjen ,kot kamion. Sva le dva in pred nama skoraj 13kkm.

Takole je izgledal zadnji kovček,prvo orodje,ki upam ,da ga ne bom rabil,potem hrana za čez dan in na koncu dokumenti in dežjaki....:cool:

Uživejta!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!