Skoči na vsebino

Motoristični plani za naslednjo sezono (2018)


Priporočene objave

pred 3 urami, XTR pravi:

V maju nekam na jug, kam dlje od Paklenice.:)  Poleti Grossglockner (enodnevni, če ne bo šlo drugače, ker se že več let odmika). Po devetih letih planiram ponovni obisk Dolomitov, verjetno podaljšam še naprej na Stelvio.

Poklič me sem za tole odpeljat. :yea1: (sva iz istega konca)

Moj plan za drugo leto, da bi končal bolniško in sploh kam šel z motorjem. Kamorkol sam da grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V novi sezoni bo verjetno vozni plan standarden,parkrat v Minhen cez Dolomite,verjetno tudi na Stelvio,julija bmw vikend v Garmischu,kaksna Jadranka pa se kaj vmes in bo spet petnajst jurjev na konc leta.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... tud jest ... :eek:

... enkrat polet .. ne vem še čist točnega datuma dopusta zaradi povečanega obsega dela v službi  ... :huh:

... ampak ... do Vikija pa nazaj ... verjetno še v istem dnevu ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snecer pravi:

V 2018 je top MS destinacija Iran.

Še razmišljam, kak ne grem :) 

 

Res je. Tudi sam sem imel Iranske namene...amapak bolj kot razmišljam bolj me mineva. Počasi mi pride naprej kot Maroko...zanimiva tura, ampak počasi brez avanturističnega pridiha. Armenija in Kavkaz mi trenutno bolj dišita....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpelat vse cross country dirke, pa še kako enduro dirko za po vrhu. Kak kos TET izven Slovenije, predvsem Albanija zgleda zanimiva. Poleg ostalih treningov in krajših grand enduro pohodov po Sloveniji. Prioritete so v tem vrstnem redu, kolikor bo časa na voljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj plan bo pa več "štuljenja" za kakšno večdnevno, pa v bistvu sploh nima smisla odlašat:

12 hours ago, XTR said:

...

- V maju nekam na jug, kam dlje od Paklenice.:)  Poleti Grossglockner (enodnevni, če ne bo šlo drugače, ker se že več let odmika). Po devetih letih planiram ponovni obisk Dolomitov, verjetno podaljšam še naprej na Stelvio.

...

Tale majska sploh, vse ostalo v tej alineji pa tudi. Če boš/bosta/boste rabli še kakšno prijetno družbo, se priporočam :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Albanija, začetek junija, transfer do Igumenitse s trajekotm in čez AL, ČG do SLO - 10 dni.
Še pred tem pade januarska Jadranka, če bo vreme, Mamuti in upam na GES 2018, aprila.
Maroko me mika marca/aprila, taka bolj adventure varjanta - 14 dni, anyone?????
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena ideja, bolj verjetna kot Maroko: transfer Genova ->Tanger -> Gibraltar -> odpelat Portugalski TET od juga do severa -> prečkat sever Španije do Barcelone in s trajektom transfer do Genove in domov - 14 dni.

Popravljeno . Popravil Dimen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planiiii 

Pelat se...Jadranka, Hrvaška, Črna gora, Bosna, Srbija, Romunija pa mogoč čez dolomite nazaj dam 

Kva pa kolk pa kam pa bomo vidllll :)

@XTR dolomite, grossglockner... vikend/enodnevno, javi pa se kj zmenmo, if you wish..:D

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vedno malo naokoli po jodlarskih hribih, pa spet na Nockalmstrasse, Turacherhöhe in malo tam okoli. Ce bo cas in vreme se kam  v Dolomite za par dni pa seveda malo po Jadranki. Ostao pa bomo videli sproti koliko bi casa in dobrega vremena.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Dimen pravi:

Še ena ideja, bolj verjetna kot Maroko: transfer Genova ->Tanger -> Gibraltar -> odpelat Portugalski TET od juga do severa -> prečkat sever Španije do Barcelone in s trajektom transfer do Genove in domov - 14 dni.

Glede na to, da poznam traserja in sem en del odpeljal (če greš pogledat na stran Nomad's in njihovo "Okoli po mejah Portugalske" ) ti solo podvig odsvetujem. Rabiš saj še par (ali dva) rok. V povprečju so vozili 80-120km na dan in so sever jug odpeljali v 3 letih (po en teden) . Je pa to drugače "sanjska fura" . Portugalci imajo malo drugačno pojmovanje "prehodnosti cest" (porivanje, prenašanje, kotaljenje... je za njih čisto normalno "prevozno" ) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Plani so , upam ,da jih uresničim .........foušarije bo polno , se že nakazuje ......

Če te je morda zmotil moj "prispevek", ti prišepnem, da ti nisem prav nič fouš :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Snecer pravi:

Če te je morda zmotil moj "prispevek", ti prišepnem, da ti nisem prav nič fouš :) 

jest sem mu fouš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Če te je morda zmotil moj "prispevek", ti prišepnem, da ti nisem prav nič fouš :) 

Ti mi boš celo pomagal in hvala iz srca za to .....to mislim resno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji plani za 2018, prevoziti čimveč km, čimbolj uživati in kar se mi zdi najpomembnejše na cesti čimveč predvidevati. Zaenkrat si še nisem delal posebnih planov, najraje imam tiste spontane fure, ko se prejšnji dan spomnim, da bi bilo fajn izkoristit vikend, spakiram šotor in spalko in že pičim. So trenutki, ko se rad vozim v družbi, vendar so pa tudi trenutki, ko grem rad sam na furo. Nekaj idej je sicer že v glavi, vse pa bo odvisno od prostega časa.

 

P.S.: Kmetu pa želim srečno pot na novi pustolovščini, komaj čakam da preberem potopis. Naj ti ne gre preveč narobe (malo pa ti že mora it, ker je tak fajn brat ko p*zdiš poleg). :D Sicer pa, ko prebiram tvoje fure se nekak ne morem znebit občutka, da si pravi magnet za težave najt. Sem mislu da sem edini pa vidim, da nas je še nekaj. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj ene 20 krat Griže - Ljubljana (na šiht)

Makedonija - Grčija - Bolgarija (v maju)

Pa vsaj ene 10 krat na morje

Pa en konček Dolomitov in pa malo Avstrije

Twin Horn, FaakerSee, Umag in Omiš (firbcat motorje)

Ene 15 k upam da bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoj plan sem opisal v rubliki Bolgarija.Predviden start konec MAJA  CCA. 12 DNI.

zA mAKEDONIJO ŠE NI POPOLNOMA BETONIRAN PLAN, KER MAM NAMEN ČEZ aLBANIJO PROTI čRNI GORI .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!