Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Tole pa mislim,da ni najbolj točen odgovor,poglej v temi piaggio mp3,kjer je lepo opisano,da ni dovoljeno,tako da preveri še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni dovoljeno?

vsako leto vsaj trikrat grem na hrvaško in so me že dvakrat preverjali,vse je bilo brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,sem vesel,da nisi imel problemov,ampak po odgovoru istrske županije lahko vidiš,da uradno to ni dovoljeno in to je dejstvo.Konec lanskega leta sem v Ljubljani srečal urednika Motosi.ja g.Mitja Gustinčiča in sem ga ravno na podlagi prebranega vprašal,če kaj ve če to drži,je poklical kolega novinarja na Hrvaško in le ta je to potrdil."mihael61",ne razumi me narobe,ne želim ti pametovati,želim samo pomagati začetniku tako kot ti,drugače pa ti želim veliko lepih in kvalitetnih kilometrov kjerkoli na cesti.

         lp  Vindi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,vindi imaš prav,sedaj sem si vzel čas in res raziskal kako je s tem,in res je na hrvaškem potrebuješ A kategorijo.

samo mi pa še zdaj ni jasno zakaj mi nikoli niso nič komplicirali.

bom se še pa pozanimal kako je s tujci v kateri državi je vožnja z A kategorijo dovoljena.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

240kg težak skuter s 40KM, v 8s pospeši do 100km/h, doseže nekje okrog 150km/h končne hitrosti, pa ne rabiš niti 1km šolske vožnje zanj. Živa bedarija, da ga lahko vozimo z B kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je že kdo kdaj montiral 120/80 in 130/80 namesto 70 kot original?kako se obnese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 14. 6. 2016 at 8:33 PM, Kmet2 said:

Ga zamenjaš za R65 :D

Hvala za ponudbo kmet2, samo bi rad probu še mal na dveh kolesih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Rad bi ponovno odprl vprašanje katera vinjeta gre na mp3 LT. Sam sem se pozanimal pri DARSu in dobil ta odgovor, ki pomeni, da gre na LTja vinjeta za avto.

Spoštovani!

Glede na tip vozila lažjega od 3500 kg so na voljo vinjete za dvosledno ali enosledno vozilo. Za kategorizacijo enoslednega vozila velja, da razdalja med kolesi na eni osi ni daljša od 0,5 m. V kolikor je razdalja daljša, morate imeti na tovrstnih vozilih vinjeto za dvosledno vozilo (avto). V kolikor to vozilo nima vetrobranskega stekla(vizirja) lahko zahtevate izdajo potrdila o nakupu vinjete. Več o pridobitvi tovrstnega potrdila si lahko preberete na naši spletni strani http://www.dars.si/Dokumenti/Cestnina/Nacini_placevanja_cestnine/Vozila_pod_3500_kg/Vinjeta/Izdaja_potrdila_o_nakupu_232.aspx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol,je vse OK,kajti razdalja med kolesi na eni osi je 465mm.Tako da se vsi vozimo z vinjeto za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Upam, da je res. Ni pa mi jasno, saj so ravno zaradi vožnje z B pri LT povečali razmak med kolesi čez 50 cm in tako zagotovili dvoslednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni sem novi na forumu vendar ne novi na motorju.Trenutno sem v fazi nakupa piaggio mp3 500.Ogledal sem si naslednjega http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11240067&display=Piaggio Mp3 500ie in v bistvu edina stvar ki me je zmotila so bili prevoženi kilometri,saj je fant drugi lastnik, kupil ga je z 3 000Km.Fant ga je kupil za vozit in ne za gledat saj je v enem letu naredil 11000Km. Servisi so bili delani  do 8000 na pooblaščenem servisu sedaj pa je zadnja dva naredil sam oziroma v družbi ene osebe, ki je menda delala včasih na pooblaščenem servisu na PVG - ju v LJ.Dokazila o naslednjih servisih nima, verjeti mu moram na besedo da so bili valčki in jermen ter olje in še kaj drugega zamenjani.Na kaj moram biti pozoren pri nakupu dotičnega motorja??? 

 

Hvala za odgovore in L.P.

Popravljeno . Popravil BOLID
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega je na tako besedo brez knjižice kupil MP3-ja pred nekaj meseci in na prvem servisu ugotovil, da ni bil narejen nobeden servis, notri je bil prvi jermen in prvi valjčki. Previdno, da ne bi šlo kaj narobe, velik servis (menjava jermena, valjčkov, ...), pa stane nekaj pod 300€!

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če motor lepo teče in vleče in zgleda super nakup, ga kupiš. Glede servisov pač nisi prepričan. Ceno mu zbiješ še za okoli 200€ in imaš za veliki servis, če bo potreben in potem veš kaj imaš.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovora, me je pa še ena stvar zmotila, ki sem prej pozabil opisat, namreč ko sem se šel zapeljat z njim, motor lepo teče in pospešuje brez kakeršnih treslajev.Po cca 1 km vožnje sem pa opazil, da je spredaj nad prvima blatnikoma, tam kjer je rega od hladilnika vode, kolotečna plastika je bila rahlo mokra ( pošpricana) od hladilne tekočine.Prodajalec je rekel, da je mogoče malo preveč nalil tekočine v posodo in da je verjetno malo tekočine med vožnjo zaradi raztezanja hladilne tekočine izteklo ven. Ali je to mogoče ali lahko pričakujem neko okvaro hladilnega sistema??

 

Hvala in L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!