Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

pred 52 minutami, skalar36 pravi:

Dež je bil za nazaj :mad:

 

IMG_20180103_135110_1.jpg

IMG_20180103_143759.jpg

aaaaa..... ti si mi mahow od tam k je druga slika, da naj upočasnim:yea1:, so zgoraj čakali v zasedi, ma so se le v avtu greli .... HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Vtisi danes so v barvah :P

 

Maček barvno vidi...pojej še pasulj....bo še bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Maček barvno vidi...pojej še pasulj....bo še bolje...

pol bom vidu pa 3D :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemaram vs vec... jest pa prazn akomulator :( v pondelk takoj polnilc kupt ker dons je praznk je pr ns use zaprt :( 

fous sm vm ampak kr tko naprej 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtis. Kje za hudiča živim :D?

Zjutraj sem led čohal s stekla. V Celju ob 10.00 - 12 stopinj. V Zagrebu 17 stopinj, noro. Videno je bilo kar precej motoristov. Na meji proti SLO pa gneča kot sredi največje poletne sezone. 

Odštevam, še okoli 2 meseca do moje sezone. :cry:

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1/6/2018 ob 20:54, Scarabeo 500 pravi:

Današnji vtis. Kje za hudiča živim :D?

Ja v dolini, kjer ima mraz ta mlade, mar ne?

Še Dami se tokrat trka po glavi - narobe svet. Včeraj v Zrečah dopoldan +15°C, danes stopinja manj, pa sonce. Na Vipavskem pa dež.

Na Rogli je bilo 4°C plusa, pa močan veter, sva odtekla oba dneva do Lovrenških kljub temu. Danes je na Lovrenških z motornimi sanmi nekdo zapeljal na mehko, se mu je udrlo, zapel je zasuto borovje, krepko zvil levo roko spredaj in pustil svoje sani na mestu poškodbe. Tudi to se dogaja. Zanimivo!? 

Na poti proti zahodu popoldan nisva srečala nobenega motorista. Le kje so se danes Štajerci vozili? Po gmajni?

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Zajčico sem malo na luft peljal, na briške gričke.

Res lepo, ampak bbbrrrrrrrrrrrrrrrrr, še malce hladno, mar ne. Še dva meseca, pa bo pri nas sneg skopnel in potem proti morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, amateur pravi:

Res lepo, ampak bbbrrrrrrrrrrrrrrrrr, še malce hladno, mar ne. Še dva meseca, pa bo pri nas sneg skopnel in potem proti morju.

Nisem bil edini na bajku :D kljub brrrr. Sicer pa na nejkedu se ful pozna če počasi kruzaš med vasicami pa paseš radovednost. Tja do 80km/h sploh ne zazebe :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tam južno od Wajdušne to še gre. Pri nas, čeprav skoraj nikjer ni snega, je na cesti ali pesek, ali sol, v sencnih legah zmrzal...ni problem v mrazu (itak ga tole zimo ni), ampak te mine (vsaj mene) ko samo pogledaš ceste. 

Moj moto: od decembra do marca mora biti zunaj sneg, pa potem na motor niti pomislis ne :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Ma tam južno od Wajdušne to še gre. Pri nas, čeprav skoraj nikjer ni snega, je na cesti ali pesek, ali sol, v sencnih legah zmrzal...ni problem v mrazu (itak ga tole zimo ni), ampak te mine (vsaj mene) ko samo pogledaš ceste. 

Moj moto: od decembra do marca mora biti zunaj sneg, pa potem na motor niti pomislis ne :ras:

se strinjam, po soli in zmrzali ga tudi jaz ne bi vlačil iz garaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, dejcpob pravi:

Kje pa je tole, zgleda fajn?

Smledniški hrib nad Valburgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!