Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

9 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Komaj sem čakal, da sneg pobere, pa kr vleklo me je k belini :). Čudovito. V okolici  Železne Kaplje je vetrolom naredil veliko škode. Nekateri bregi so dobesedno goli.

IMG_0445.thumb.JPG.ea0f59fb36f1eb59ede3b838aa9c9683.JPGIMG_0446.thumb.JPG.e42c43fbce56f626222b39c59ebcfed9.JPG

 

Kaj pa to vlačiš s seboj za en ror od objektiva, da lahko tako nazumiraš? :D Fotke so seveda zelo lepe, ampak to se skorajda ne more narediti s telefonom, ampak vsaj z enim manjšim fotoaparatom z min 20x povečavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kawalir pravi:

Kaj pa to vlačiš s seboj za en ror od objektiva, da lahko tako nazumiraš? :D Fotke so seveda zelo lepe, ampak to se skorajda ne more narediti s telefonom, ampak vsaj z enim manjšim fotoaparatom z min 20x povečavo. 

Canon SX 20, še sprejemljive dimenzije. Ni ravno za v žep :). Lahko pa z enim kompletom baterij slikaš cel dan in to so navadne baterije AA. Malo denarja veliko muzike :).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skofk pravi:

Cerknica-Kočevje-Reka-Pula-Koper-Cerknica 

Fejst furca :D @mladench smo se mi srečal ene 4x? :whistle:

Smo ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln dan vtisov, motoriranje dopoldan, vmes opozorilo organov, se zahvaljujem za prijaznost, popoldan pa čiščenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo končno začeli sezono! Motor je včeraj prišel s servisa, danes pa je bilo potrebno preveriti stroj. Iz Ljubljane “lagano sportski” skozi Logatec in Idrijo na kapučino na Most na Soči, potem pa naprej skozi Gorico, Devin, Barkovlje in Trst na piransko Rivo “na malico” in v Portorož na sladoled, potem pa domov. Lepih, sončnih in toplih 345 km. Bajkerov na tej trasi začuda ni bilo veliko, še največ jih je bilo v Trstu.

P.s. slik ni, ker je baterija v telefonu crknila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ludiluka pravi:

0049BC6A-7682-42A4-A14C-F31A75A07299.jpeg

212553C6-025F-4A84-A4E0-DC137D771357.jpeg

Kaj si studiral na spodnji sliki a ni vzgal ali pa je in se cudil da je :)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Kmet2 said:

Vsi sistemi delujejo:D

hdr_00118_1.jpg

hdr_00119_1.jpg

Kaj maš pa u kanti: vodo, benz ali domač, avtohtoni cvičk za v Iran? :alko: Morda pa samo pesek, da je zadnji del težji, kot pri BMW avtomobilih, da pozimi sploh kam gre v snegu, če seveda ni Xdrive... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kawalir pravi:

Kaj maš pa u kanti: vodo, benz ali domač, avtohtoni cvičk za v Iran? :alko: Morda pa samo pesek, da je zadnji del težji, kot pri BMW avtomobilih, da pozimi sploh kam gre v snegu, če seveda ni Xdrive... :lol1:

Olje,vidim da si frišn ,to je namreč bmw :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Tjažo pravi:

 potem pa naprej skozi Gorico, Devin, Barkovlje in Trst na piransko Rivo “na malico” in v Portorož na sladoled, potem pa domov. Lepih, sončnih...

Če si šel mimo Devina in nisi šel na pijačo v Sistjano...

Sam izlet v Sistjano sem si večkrat privošču...men všeč tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Če si šel mimo Devina in nisi šel na pijačo v Sistjano...

Sam izlet v Sistjano sem si večkrat privošču...men všeč tam...

Se bom pa naslednjič ustavil! Sem se mislil ustaviti v Portopicolo, pa mi je Piran bolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Tjažo pravi:

Se bom pa naslednjič ustavil! Sem se mislil ustaviti v Portopicolo, pa mi je Piran bolj všeč.

Men sistjana kul...na levi kafiči,desno marina..za marino kamnit nasip skal...glih za skočit not...zdaj za kafiči neko naselje postalo...cene stanovanj pa koper *4+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!