Skoči na vsebino

Športne ure, aktivne zapestnice


vandrovec

Priporočene objave

Nisem zasledil te teme, če je kje, naj se prispevek premakne ali prestavi pod računalništvo, če bolj tja paše.

 

Kakorkoli, sedaj je prepozno za spraševat, kaj je bolje. Odločal sem se med Garminom in Samsungom, na koncu izbral Samsung Gear fit2. 

Bomo videli, kako se obnese za začetek. Predvsem bi rabil merilec srčnega utripa na sami uri, doslej sem imel navadno uro z pasom za merjenje srčnega utripa, kar je nerodno pa še založil sem ga nekje, ker sem ga redkokdaj uporabljal. Sedaj moram najprej dobiti uro po pošti, potem bom morda še kaj povprašal za posamezne funkcije. V igri je bila še Garmin vivosmart hr plus, katero bi za enako ceno naročil iz Nemčije vendar brez navodil v Slovenščini. Malo se bo potrebno začet spet z rekreacijo ukvarjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem na koncu vzel Sunto spartan sport sicer s pasom ... baterija zdrzi neke 10+ dni 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suunto imam staro s pasom...X3.

Problem pri teh pametnih je vzdržljivost baterije, pri Samsungu naj bi le od 3-4 dni. Bomo videli, kaj rabimo in kaj ne, potem se bo, če se bo, za naslednjo lažje odločit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je ta sunto spartan sport se zmeri bolj kot ne sportna ura... dobis samo obvestila preko telefona in jih lahko preberes takoj dokler ne izginejo iz  zaslona. Baterija pa zdrzi min 10 dni. Je samo klinac ko baterije zmanka pol mal smesn zgleda ker ma poseben polnilc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Imam Garmin Fenix 3 s pasom in sem več kot zadovoljen z njo ...

tis športnik :huh:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, maus pravi:

tis športnik :huh:

Dobr, usaj nasmeju si me, lep začetek tedna :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Je prvak v črnogorskem fitnesu..... :jezik:

športno uro rabš, da gledaš kdaj je pečenka pečena :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

športno uro rabš, da gledaš kdaj je pečenka pečena :huh: 

....ne.... tista je na pecici..... :rolleyes:

rabi jo zato....da se v enakomernih intervalih obraca, da ne dobi preležanin..... :jezik:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!