Skoči na vsebino

Malaguti Spider Max 500


Motoscooterturist

Priporočene objave

Pozdravljeni, sem nov na forumu. Prosil bi za pomoč. Je imel že kdo težave z opozorilno lučko za injektor? Ko motor zaženem lučka ugasne, ko pa dodaš gas se prižge nazaj. Motor deluje normalno. Pomeril sem injektor in ta pokaže 15,5 omov. 

Je mogoče kdo že imel podobno težavo in je našel napako? 

Hvala vsem za pomoč. 

Lp Grega 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, lahko je tudi kakšen drug skuter, ki ima Piaggo motor. Mislim, da kaj velikih razlik ni med njimi. Res bi bil hvaležen, če se oglasi kdo ki je imel tak problem in mi svetuje kako se ga lotiti in rešiti.  Hvala vsem, ki mi lahko pomagate z nasveti kaj se, da storiti. 

Lep pozdrav Grega 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 2/19/2018 ob 21:48, Motoscooterturist pravi:

Zdravo, lahko je tudi kakšen drug skuter, ki ima Piaggo motor. Mislim, da kaj velikih razlik ni med njimi. Res bi bil hvaležen, če se oglasi kdo ki je imel tak problem in mi svetuje kako se ga lotiti in rešiti.  Hvala vsem, ki mi lahko pomagate z nasveti kaj se, da storiti. 

Lep pozdrav Grega 

Pozdravljen, 

si poskusil mogoče spucat zračno loputo? Drgače je najbolje da kupiš nov injektor, baje da da to ni tako velik strošek.  Mogoče skuter ne dovova dovolj goriva oz. ne dluje tako kot bi moralo in gorivo kaplja po kaplicah.

Jaz bi šou kupit nov injenktor in ga zamenjal glede na to da je piaggova mašina.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoyla, hvala za tvoje mnenje. Nevem zakaj naj bi bil injektor zanič, motor normalno deluje pa tudi poraba je ok. Bom pa pogledal loputo, hvala Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!