Skoči na vsebino

Kako do motorja-finančne konstrukcije, pufi itd ...


Frenk 67

Priporočene objave

pred 15 urami, thumper pravi:

pa ne dobiš? :P saj ninđa ima auspuh..pa teb se še ni treba ne vem kolk po kolenih metat..

za 10000e vem kaj bi vzel..za 7 sem pa v dilemi..

Ja vzameš 3 jurje pufa in si rešu problem. :OK:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Ja vzameš 3 jurje pufa in si rešu problem. :OK:

Sliši se enostavno....sam pa si nepredstavljam plačevati puf in imeti dost eurov za vožnjo...že tako gre težko ne pa še z pufom za nakup mopeda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Sliši se enostavno....sam pa si nepredstavljam plačevati puf in imeti dost eurov za vožnjo...že tako gre težko ne pa še z pufom za nakup mopeda....

Slovenec sem, ne jamram, iščem restive! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Frenk 67 pravi:

Ja vzameš 3 jurje pufa in si rešu problem. :OK:

ja saj.. sam s 3 pufa sem šele na 5 ..

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Moraš bit čuden, da za rabljenega vzameš puf :) oziroma najbrž nekaj jemlješ

verjetno je bil moj rabljen l.2011 malo pod novim versisom...danes za svojega ki je 2009 dobim toliko - ali celo več - kot je versače l.2015..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 4 minutami, thumper pravi:

ja saj.. sam s 3 pufa sem šele na 5 ..

verjetno je bil moj rabljen l.2011 malo pod novim versisom...danes za svojega ki je 2009 dobim toliko - ali celo več - kot je versače l.2015..

probaj ga prodat, po moje bo vrsta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Snecer pravi:

 

probaj ga prodat, po moje bo vrsta

Bonija ni težko prodat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Snecer pravi:

kolko si jih prodal in kupil? :)

 

Enega...tezko najdit lep primerek za normalno ceno...oglas...nekaj dni prvi klic,prodan.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Krediti se večinoma zavarujejo, tako da ni panike, če se ti karkoli zgodi, ga poravna zavarovalnica.

Dajte si duška in uresničite svoje sanje, da vam nekoč ne bo žal, kaj vse sre izpustili!

Če je nekomu najbolj pomemben nov motor, potem ja. Meni ni, ker se najmanj splača...kredit, zavarovalnica, kasko, servisi, moraš ga pazit, čistit...in potem po par letih skoraj vse izgubiš.

Sam bi lahko kupil nov motor, pa raje vzamem starega, ker se z njim bolj zabavam :P ...pelje pa ravno tako kamorkoli, če je skrbno vzdrževan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Arzen pravi:

. V Sloveniji smo, kjer brez pufa marsikdo ne more niti živet. Zakaj tudi tisti z 600€ plače ne bi mogli vozit? Taki ste najhujši, samo moralizirate. Ni dobr, če človk vzame puf, ni dobr.

Aha...se pravi brez pufa eni ne morete preživeti?!Kako bi pol še dodaten puf plačevali za stvar,kjer vsak kilometer ni poceni...

Rečmo 600eu- 27dodatno zavarovanje,15eu gsm,70eu zavarovanje nepremičnine,elektrika 80,komunala 60eu,80eu zavarovanje avta,večina RTV 15eu in pol še kuk pufa za mopi? Se pravi 350je stroškov....in vam ostane 250eu...en pa bodimo frajerji in imejmo še kredita 120eu+reg in vzdrževanje mopija...Res sami kretenski frajerji kupujete mopede na kredit!

Aha verjetno je vzrok v tem,da potem lahko jamrate kako ne morete preživeti in imate plače glih za en teden,pol pa stradate in gledate ves svetlikajoč mopi v garaži?Vas rajca gledanje?Pol tud slika velja...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Brigajte se malo zase, svet bo tako veliko lepši :doze:

Jz se brigam predvsem za svoj trebuh....ni lepšega ko dobro jest.Če pustimo zdravje,ki je najpomembnejše za lastno počutje mi je na drugem mestu hrana...Če moj trebušček vesel,vesel jz..

Vam,ki imate pufe pa verjetno toliko kot meni hrana pomeni črvičenje v trebuhu,ker je do plače še vsaj dva tedna vi pa imate le še 50eu v denarnici...

Bodite fer in priznajte,NE pa da celo druge prepričujete v isto zmoto kot ste šli sami,da se lahko kurčite nekaj dni po plači?Ostalo pa....

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, KARMEN1 said:

Res, da ne smeš narediti daljšega koraka, kot je dolga tvoja noga...

Kaj pa, če skočiš? A to velja? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Ciko86 pravi:

..kredit si uzameš tolko kot si ga sposoben vračat pa da si lahko še kaj umes daš na stran in to je to...

Ti si fenomen! Upam in privoščim,da ti tako znese!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, sesir said:

Ti si fenomen! Upam in privoščim,da ti tako znese!

Glej @sesir , ljudje imamo različne dohodke. Niso vsi na minimalcu, eni imajo tudi prav spodobne plače in si pač kupijo kar hočejo, pa čeprav na kredo. Itak bo odplačeval on, ne ti, ni res? Vsi pa imamo svoje prioritete in si kupujemo tisto, kar se nam zdi pomembno in na nčin, kot se nam zdi smiselno. To ima @Ciko86 prav: zakaj bi čakal 10 let, da bo našparal za nov moped, če pa lahko kupi na kredit? Res da ga bo preplačal, ker bo banki vračal še obresti, na drugi strani pa bo moped izgubljal na ceni, ampak če se mu kalkulacija izide, jaz tu ne vidim problema. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Ti si fenomen! Upam in privoščim,da ti tako znese!

Nisem fenomen samo čuden človek,ne trošim za pizdarije in kakšen mesec kdaj ostane,odvisno od prevoženih km z motorjem kolko.kompletov gum in kazni :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim je najbolj pomembna hrana in dobrote, drugim oblačila, obutev in modni dodatki, tretjim dopusti in potovanja, četrtim kaj drugega, nekaterim pa žal res le plačilo položnic in golo preživetje. 

Imam dva kredita, pa ne za motor in niti za avto. Kljub temu uspem kakšno malenkost dati na stran, ali pa tudi ne, odvisno od meseca......

Pa še vsak mesec kakšno majhno donacijo za živali ali pa ljudi v stiski......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Enim je najbolj pomembna hrana in dobrote, drugim oblačila, obutev in modni dodatki, tretjim dopusti in potovanja, četrtim kaj drugega, nekaterim pa žal res le plačilo položnic in golo preživetje. 

Imam dva kredita, pa ne za motor in niti za avto. Kljub temu uspem kakšno malenkost dati na stran, ali pa tudi ne, odvisno od meseca......

Pa še vsak mesec kakšno majhno donacijo za živali ali pa ljudi v stiski......

povečanje prsi bo po novem pokrito iz zavarovalnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

12 minutes ago, Ciko86 said:

Nisem fenomen samo čuden človek,ne trošim za pizdarije in kakšen mesec kdaj ostane...

En moj frend kadi in pije, kalkulacija pa je naslednja: za čike cca. 100 EUR na mesec, vsak dan pa v gostilni cca. 3 pire + čez vikend doma enako. Torej, čez oko na mesec za svoje užitke zmeče cca. 300 EUR, ki jih izpusti v zrak in spere čez ledvica in jetra. @sesir , kaj pa boš rekel na to? Ampak, pri njemu je tako, kot je rekel @DAMI34 : Ima se, može se. :cool: In, mimogrede, kljub temu vozi trojko (vemo katero ne? Tisto, Bavarsko), staro cca. 4 leta (že zadnji model). Evo, vidiš, kako to gre! Čisto enostavno. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Kawalir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kawalir pravi:

 

En moj frend kadi in pije, kalkulacija pa je naslednja: za čike cca. 100 EUR na mesec, vsak dan pa v gostilni cca. 3 pire + čez vikend doma enako. Torej, čez oko na mesec za svoje užitke zmeče cca. 300 EUR, ki jih izpusti v zrak in spere čez ledvica in jetra. @sesir , kaj pa boš rekel na to? Ampak, pri njemu je tako, kot je rekel @DAMI34 : Ima se, može se. :cool: In, mimogrede, kljub temu vozi trojko (vemo katero ne?), staro cca. 4 leta (že zadnji model). Evo, vidiš, kako to gre! Čisto enostavno. :winkiss:

dopise od izvršitelja pa meče v koš :) 

malo smo zaplezali temo, vendar financiranje tudi spada zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!