Skoči na vsebino

Izi Bajk Utrinki


izibajker

Priporočene objave

Ob 29. 5. 2016 ob 19:57, izibajker pravi:

Če bi svoje sobotne vtise meril z distančnim vatlom, bi displej pokazal nekih 166km. Ampak k temu je treba dodati še začimbe. Prva je bila  postanek pri S. moto rezidenci. ...

Kje pa je ta galerija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 4 minutami, Dugales pravi:

Kje pa je ta galerija?

Privatna zbirka. Žal ni odprta na ogled za širšo javnost...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker rejserja prekriva zastava, se ne vidi najbolj jasno ali je peljal od spodaj navzgor ali v obratni smeri. @fasttrack bi to najbolje komentiral. Škoda je le, da tisti dirkač svojega talenta ne gre sprobavat na Isle of Man...

IMG_20160622_132404.thumb.jpg.5b4c15847c15ad968882016eb0796f4b.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali so koliščarji pred mnogimi leti tudi pili kofe? Pisni viri tega ne potrjujejo, ampak tale znamka skriva sumljivo podobnost v imenu. Pa sem šel preverit kakšen okus ima, če se pripravi v originalnem okolju. Potrebne sestavine: barcaffe, barjanska voda, barjanski zrak in ogenj. Ker nisem hotel tvegati požara sem raje zakuril vojaški gorilnik. Rezultat je na teh slikcah, okusa vam pa žal ne morem prenesti skozi ekran...

2016-07-06-12-32-21.jpg2016-07-06-12-28-52.jpg2016-07-06-12-28-21.jpg2016-07-06-12-27-37.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mali krog sva danes popoldan skupaj s @skalar36 odprašila. Meeting point na Igu, adijo point na Škofljici, potem pa vsak svojo pot... Fotk tokrat nimam, ampak če kdo ne verjame lahko kelnarco v Okrepčevalnici Rozika na Turjaku povpraša. Tisto z dolgimi črnimi lasmi...

Prot Kurescku.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stranske torbe Hepco Becker zelo lepo pašejo tut na klasik naked bajk, kot npr. tale V7

2016-08-11 16.26.14mala.jpg

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!