Skoči na vsebino

Dvodnevna enduro šola za velike endure


motolover

Priporočene objave

Končno en pravi dogodek v Sloveniji.

Objavljam dopis Antona Krašovca iz podjetja Alkemist, ki organizira prvi tak dogodek pri nas. 
Radi bi vas povabili na dogodek ki ga organiziramo skupaj s BMW Invelt Praga in Offroad-Guide.com ter AMD Šentvid pri Stični, kjer ste verjetno že kdaj bili na zelo poznani motocross progi Cukarca kot ji pravijo domačini. Tokrat bosta s češke Enduro šole prišla dva učitelja, ki bosta vodila trening v sobo 28. in nedeljo 29. aprila. Dogodek se bo začel v petek 27. zvečer, ko se pripeljejo s Prage udeleženci in obiskovalci dogodka, nekateri bodo kampirali, nekateri bodo v pensionih. 
Bo zelo zanimiva družba, veliko bo tudi zabave, v nedeljo zvečer bo Rock Live band, skratka fajn bo, vsega pomalem... 1f642.png:) 
https://turn2gravel.com/

 

Screen Shot 2018-04-14 at 09.53.56.png

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, SF said:

Brezveze. Že v tekstu se da razbrati, da so dobrodošli samo vozniki propelerjev... :yawn:

Mmmm? Meni se zdi dobra prilika za malo potelovadit in se kej naučit. Al misliš da je striktno za BMW-je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku je bil naslov Dvodnevna enduro šola za GSe, pa ga je potem nekdo popravil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, SF said:

Na začetku je bil naslov Dvodnevna enduro šola za GSe, pa ga je potem nekdo popravil...

Ne bo držalo, da je kdo kaj popravljal. Res pa sem naredil dve objavi, z dvema različnima naslovoma. Lastnikov GSov je veliko, so tudi taki, ki zaidejo izven asfaltiranih cest, zato sem objavil tudi tam. 

Kar se tiče motorja, najbolje, da vprašaš organizatorja s čim si dobrodošel! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Brezveze. Že v tekstu se da razbrati, da so dobrodošli samo vozniki propelerjev... :yawn:

Po moje je bolj cena Bmwejevska...in zato BMW propaganda...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, sesir pravi:

Po moje je bolj cena Bmwejevska...in zato BMW propaganda...hehe

Ko sem videl ceno, sem tudi jaz pomislil, da bo inštruiral Zvone osebno... hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, SF pravi:

Ko sem videl ceno, sem tudi jaz pomislil, da bo inštruiral Zvone osebno... hehehehe

Hmmm...še Zvone je 10% cenejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 4. 2018 ob 12:22, SF pravi:

Brezveze. Že v tekstu se da razbrati, da so dobrodošli samo vozniki propelerjev... :yawn:

Ja,pol pa še ti kupi propeler!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 4. 2018 ob 18:21, motolover pravi:

Saj piše 220€ za dva dni. Cena je ugodna, glede na to, koliko drugače taki tečaji stanejo. 

Bat zajla ima za 210€ 3 dni vožnje, spanje in hrano ;) Seleš je imel pa MX oz Hard enduro šolo za 60€ dan. Torej tole ni ravno poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, svobodnaptica01 said:

Bat zajla ima za 210€ 3 dni vožnje, spanje in hrano ;) Seleš je imel pa MX oz Hard enduro šolo za 60€ dan. Torej tole ni ravno poceni.

Hechlingen ima dva dni za 480€.  Če gledaš s tega zornega kota je ta poceni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!