Skoči na vsebino

Prevoz kros/enduro motorja


nevermore

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Se opravičujem, če je že podobna tema odprta. Zanima me, kaj in kako se najbolj splača prevažati kros ali enduro motor. Najbolj strmim k temu, da bi si kupil avto, v katerega bi motor uspel spravit (kangoo, berlingoo, itd?), ne bi pa rad kupoval kombija oziroma prikolice. Ok prikolico v skrajni sili naj bo ampak je malo težavno s prostorom.

Ima kdo kakšno rešitev, predlog ali izkušnjo s tem? 

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V berlingo je predolg,tud not ga morta dva dajat saj ga moreš postrani...

Najbolj simpl in poceni za po Slo je,da kupiš neko rabljeno poceni prikolico in tri gurtne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi rešitev z enim večjim avtom, ki ni kombi ne bo šlo? Prikolico sicer imam ampak mi je malo težavna zaradi prostora, zato sem razmišljal o večjem avtomobilu. Kaj pa kakšen VW Caddy? 

Če ne, bom pač sprejel prikolico kot pravo rešitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, nevermore pravi:

Sepravi rešitev z enim večjim avtom, ki ni kombi ne bo šlo? Prikolico sicer imam ampak mi je malo težavna zaradi prostora, zato sem razmišljal o večjem avtomobilu. Kaj pa kakšen VW Caddy? 

Če ne, bom pač sprejel prikolico kot pravo rešitev

Berlingo,cady,kango so prekratki.edino za skuter 50 so..edino v fiat scudo gre mopi( pelju jih več naenkrat...

Težavna zaradi skladiščenja?ker drugače pač kupiš eno uno sanko( ni drago) in motor lepo stoji...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Berlingo,cady,kango so prekratki.edino za skuter 50 so..edino v fiat scudo gre mopi( pelju jih več naenkrat...

Težavna zaradi skladiščenja?ker drugače pač kupiš eno uno sanko( ni drago) in motor lepo stoji...

 

Mogoče kdaj v prihodnosti ja bo kaj v stilu fiat scudo.

Ja težava je zaradi skladiščenja, čez vikend sem v Ljubljani, kjer je s prostorom na testno. Čeprav to kar razmišljaš (sanke) sem malo poguglal in ni slaba ideja, to bi še šlo.

Primer sank

Le problem je, ker nevem kako bo to šlo gor na mojo Opel Corso :) Imaš kako izkušnjo s tem mogoče (Opel Corsa letnik 2008, 3 vratna), deluje mi malo široko na tej sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, nevermore pravi:

Mogoče kdaj v prihodnosti ja bo kaj v stilu fiat scudo.

Ja težava je zaradi skladiščenja, čez vikend sem v Ljubljani, kjer je s prostorom na testno. Čeprav to kar razmišljaš (sanke) sem malo poguglal in ni slaba ideja, to bi še šlo.

Primer sank

Le problem je, ker nevem kako bo to šlo gor na mojo Opel Corso :) Imaš kako izkušnjo s tem mogoče (Opel Corsa letnik 2008, 3 vratna), deluje mi malo široko na tej sliki

Nikoli sprobal...kupo neko slovensko zadevo...a ni tuk močno,da bi skuter lohk gor dal....

Mislu sem pa smučko za na prikolico,ker mopi pride predolg zato vprašu...na takšni smučki kot si ti dal link...pa ne vem no...frend sicer sliku v USA HD 883 na njej a avto nek velik džip...

Jz na tvojem mestu bi neko zaprto prikolico isku in imaš tudi v Lj kr priklopljenjo na avto in zaklenjeno ob njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, sesir said:

Nikoli sprobal...kupo neko slovensko zadevo...a ni tuk močno,da bi skuter lohk gor dal....

Mislu sem pa smučko za na prikolico,ker mopi pride predolg zato vprašu...na takšni smučki kot si ti dal link...pa ne vem no...frend sicer sliku v USA HD 883 na njej a avto nek velik džip...

Jz na tvojem mestu bi neko zaprto prikolico isku in imaš tudi v Lj kr priklopljenjo na avto in zaklenjeno ob njega...

Vem, da je najboljša rešitev prikolica ali kak družinski kombij.

Bom še premislil, hvala za enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno gre v Fiat Scudota (postrani, zadaj samo en sedez). Znanec ima Caddyja pa gre tudi noter, edino ne vem, a je kaksna podaljsana verzija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!