Skoči na vsebino

Yamaha FZS 1000 fazer


SiR

Priporočene objave

hvala za info! zakva si jo pa prodov?? res je bla huda, samo se spodnji spojler ji je mankov ;) knjiga bi pa prov prsla, kako se bova zmenila za njo? ima kdo mogoce original rocke ki pridejo ob sedezu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info! zakva si jo pa prodov?? res je bla huda, samo se spodnji spojler ji je mankov ;) knjiga bi pa prov prsla, kako se bova zmenila za njo? ima kdo mogoce original rocke ki pridejo ob sedezu??

 

Imam ročke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal sem no zato, ker se z ženo dosti voziva in sva kupila bolj udoben motor (varadero 1000). Ročke sem pa dal kupcu zraven, ceprav jih ne rabi. Delavnisko knjigo pa imam v elektronski obliki in ti jo lahko dam na ključ ali CD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varadero je tudi svoje oblike bombica ja! Pa se velk je ko "kon" :) sem ga firbcal, ampak me je premamil fazer. Bivsi lastnik se ga je tudi losal zaradi zene hehe. Ali se forumasi kaj zbirate ko je sezona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telih ročk jest v 4-ih letih nisem najdel , no vsaj za nek normalen denar.... 

 

Imam ročke!

Kolk keša?? 

 

Žiu fejzerasi. Evo se en na novo iz gorenjskega konca :) navabu sm ga letos ene dva mesca nazaj letnik je 2004 pred mano ga je mev en starejsi prdec ;) zj ga mam pa jest. Prevožen je kao 38.000 lep,ohranjen in upam da bo tko tudi ostalo. Tastar je reku, da je not vlivov motul 5100 15w 50. Zj kok je to dobr ne vem...? Ampak zih je. Gor so Dunlop sport max qualifirer ce ma kdo kj izkusnje s telimi gumicami? Poleti sm vozu hondo vfr800 2002, ampak ko sm tegale sprobov se honda itak skrije ze zaradi samega hendlinga tegale motorja... drug let morem se izpit do konca spact potem je pa to to :D

Jest vozim savo sportforce cca z njimi naredim 7kkm.. še najbolje zadovoljen z njimi.... drugače pa nebo ti žal to dela na moji ije trenutno 107 000 km pa dela ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo,

je kdo mogoče menjal sklopko v zadnjem casu oz. kaksne so kaj vase izkusnje/nasveti/znanja glede tega?

Lp Grega

Kolk km pa ima motor, da je potreben menjave sklopke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zdravo

Imam težavno na mojem fazer 1000 motorju. Motor vžge normalno ampak, ko je v prostem teku in bi ga rad na hitro odprl, mu grejo najprej obrati navzdol, šele potem navzogr? In enako se dogaja med vožjo, ko je motor že segret. Ali ima kdo idejo kaj bi to lahko bilo? Mislil sem, da je to zaradi hladnega motorja v štartu ampak, da se to med vožnjo dogaja mi pa ni čisto jasno...

 

lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!