Skoči na vsebino

Yamaha FZS 1000 fazer


SiR

Priporočene objave

Kje bi se dalo tole oklepovje (spojlersko cudo) dobit? :blink:

Pri uvozniku, ;) mejbi se kje B) :rolleyes:

Max, kot sem ti že napisal - poglej na www.fazer.de in na www.fj-motorsports.de oz. neki takega (sem tu tudi že napisal) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

BTW: torba Fastbag montirana na sopotnikov sedež za solo vožnjo, izdeluje neka norveška firma. Torbe prodaja firma v Ljubljani, stanejo pa cirka 40-60 jurjev...

baje da je odlična kar se aerodinamike tiče ...

post-4-1063296396.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Odlocam se za nakup tega motocikla pa me zanima ce lahko kdo od lastnikov da kaksne podrobne podatke o motociklu.(vozne lasnosti ,poraba,vzdrzevanje,mozne serijske napake,udobje na daljsih potovanjih,udobje v voznji v dvoje) ter druge stvari ki se jih pac spomnite.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlocam se za nakup tega motocikla pa me zanima ce lahko kdo od lastnikov da kaksne podrobne podatke o motociklu.(vozne lasnosti ,poraba,vzdrzevanje,mozne serijske napake,udobje na daljsih potovanjih,udobje v voznji v dvoje) ter druge stvari ki se jih pac  spomnite.

lp.

moj je letnik 2003,poraba 6 l/100 km(z AKRAPOVIČEM 1l več) za daljše ture super,pa tudi priganjat se ga da.Sopotnica je s sedežem veliko bolj zadovoljna kakor na R1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Če je to to...

NI, pogledal naslenjo slikco in videl na tablici FZ6S.

Kar naj ostane taka kot je, le malo bi lahko shujšala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črni agregati ful lepi :) In zravn črna maska, pa tank v drugi barvi... Škoda, da ni tudi rit črna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem modelu ni nobene potrebe, ker je sedanji se zelo atraktiven in nima kaksnih bistvenih pomanjkljivosti, tehnika je pa tudi se dovolj moderna.

sem pa ze pred nekaj casa v eni temi (se ne spomnim tocno v kateri) povedal, da v krskem ne vedo in ne morejo vedeti prav nic vec kot mi, ki prebiramo informacije na internetu, kdaj pride kaksen nov model. kot uradni zastopnik pa si takih napovedi in ugibanj sploh ne bi smel privosciti. kdaj pride nov model se maliposevnooki ne vedo natancno, zato vsi skupaj lahko samo ugibamo.

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem modelu ni nobene potrebe, ker je sedanji se zelo atraktiven in nima kaksnih bistvenih pomanjkljivosti, tehnika je pa tudi se dovolj moderna.

se ti zdi, da je atraktiven? No, bomo videli, kakšne bodo prodajne številke v sezoni 2005.... Na slepo ugibam, da bolj uboge.... Motocikel namreč po dizajnu ne sodi med "klasike", kot so XJR in podobni, ki so evergreeni, ampak med "trendovske, modne muhe". Pri takih je pa tehnološka in oblikovna aktualnost zelo pomembna. FZS1000 bo počasti v tem segmentu veljal za star&grd jajc, pa čeprav so mnogi z njim zadovoljni. Novih kupcev prav veliko morda ne bo več privabljal ...

Pa saj vidiš, da je na tem naked/streetfighter segmentu bitka trda in neusmiljena, da so novosti na sporedu skoraj vsak mesec... FZS je pa na trgu že nekaj let, praktično nespremenjen. Zdaj se bodo še malo poigrali z barvami (limited edition etc), potem pa vn butnal novga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZS1000 bo počasti v tem segmentu veljal za star&grd jajc,

Ne počasi saj je že,od kar je nova FZ6,Pa tudi cena je že dve leti v akciji,to pa pomeni ,da se slabo prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne pomeni, da je star in grd, ampak samo pomeni, da kilokubiki niso tako zanimivi za velike mnozice tako kot 600-tke. saj, ce pogledas konkurenco, ni kaj dosti novega pokazano, pa ravno tako stevilke ne blestijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZS1000 bo počasti v tem segmentu veljal za star&grd jajc, pa čeprav so mnogi z njim zadovoljni.

a bi ti rad peš hodu :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti rad peš hodu :fight2:

bladzo sej če bi ga takoj vrnu bi blo najbolj ..drgač ti ga bo čist zjebal in uniču...poj pa bo star pa grd :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!