Skoči na vsebino

Yamaha FZS 1000 fazer


SiR

Priporočene objave

a bi ti rad peš hodu :fight2:

če bi ga videl kako je v nedeljo popoldan čez ride tačke brusil bi res moral kmalu hodil peš.... :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi ti rad peš hodu :fight2:

FZS1000 je najlepši motor na svetu O:-)

pa tut najbolj gre :)

bi ga pa rad kdaj v živo vidu z drugačno ritko, recimo takole:

monosaede_fzs1000fazer_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro se pelje tudi v dvoje. Edino obraba prednje gume in zavornih oblog/kolutov je v tem primeru nekoliko večja...

post-4-1095749872.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZS1000 je najlepši motor na svetu O:-)

pa tut najbolj gre :)

...

To se pa moram zelooo s tabo strinjat. :D

Je pa treba povedat, da bi FZSju in meni privoscil vec vetrne zascite O:-) :rolleyes: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj z zamenjavo sipe. sam imam vario touring od mra, pa je bistveno bolje, vendar se vedno ni dobro. kaksna touring bi bila po mojem boljsa, samo potem pa ne bi bil vec tako lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

A ima kdo od vas mogoče probleme zvžigom oz. da motor kr nekaj časa vergla, da vžge? :?

Kako ste nasplošno zadovoljni z njim?

Kakšna je poraba bencina in olja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od vas mogoče probleme zvžigom oz. da motor kr nekaj časa vergla, da vžge?  :?

Kako ste nasplošno zadovoljni z njim?

Kakšna je poraba bencina in olja?

mrzlo masino obvezno vzigati brez gasa in brez zauga, drugace zalijes svecke in pol imas piz***. tako kot vsak motor pustis nekaj casa teci v prostem teku, da pride motor k sebi.

zelo zadovoljen.

poraba olja po 20k km nic, poraba bencina nekje med 4.5l in 7l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem novopeceni lastnik fzs 1000 pa me zanima, kaj ste storili okrog vetrne zascite.Je ze mogoce kdo poiskusil vario turing steklo od MRA in kako se obnese(po testih ter razlagi na njihovi strani je ful dobra)?

Prejsnji lastnik mi je tudi zagotovil da , ko se motor ogreva v praznem teku se po kaksni minuti ali dveh vklopi ventilator hladilnika , pa bi rad vedel ce je to res ali je kaj narobe?

Zanima me tudi kaksne gume vozite ter kaksno olje uporabljate(sintetika , polsintetika)

lp.

post-2069-1116857144_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem novopeceni lastnik fzs 1000 pa me zanima, kaj ste storili okrog vetrne zascite.Je ze mogoce kdo poiskusil vario turing steklo od MRA in kako se obnese(po testih ter razlagi na njihovi strani je ful dobra)?

Prejsnji lastnik mi je tudi zagotovil da , ko se motor ogreva v praznem teku se po kaksni minuti ali dveh vklopi ventilator hladilnika , pa bi rad vedel ce je to res ali je kaj narobe?

Zanima me tudi kaksne gume vozite ter kaksno olje uporabljate(sintetika , polsintetika)

- imam natancno to sipco in sem z njo zadovoljen

- ja res se vklopijo ventilatorji da spihajo vroc zrak okoli izpuha in motorja. ko das v prestavo se ugasnejo. to ni nic narobe. pazi samo ko bos kaj stelal in brskal pri prizganem motorju da ti kaj ne butne v ksiht.

- zaenkrat se z4 tako kot je bilo originalno gori, naslednje bodo z6

- 300v iz preprostega razloga: servis je na 10k km in si zasluzi najboljse in ker sluzi tudi ekstremnim razmeram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapeljes se v luisa in jo narocis, placas 10% cene ali nekaj takega in jo imas v parih dneh. jaz sem jo dobil v treh dneh in so me o tem telefonsko obvestili. cene se ne spomnim, bila pa je vsekakor cenejsa od taiste, ki so mi jo ponujali v sloveniji in se veliko hitreje sem jo dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej.

Kolega želi namontirati na Fazer 1000 spojler, špico. vsi, ki ste to naredili prosim za pomoč.

Hvala, LP...

P.S. tudi kakšna slika je dobrodošla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Kolega želi namontirati na Fazer 1000 spojler, špico. vsi, ki ste to naredili prosim za pomoč.

...doma narejeno na osnovi originala...

post-581-1120423820_thumb.jpg

post-581-1120423836_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej v temo plastika, kevlar in druge smolnate zadeve, tam je menda objavljena tel stevilka kamor se lahko obrnes, drugace pa mi poslji pm pa dobis vse podatke kako in kaj do spojlerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
ima mogoče kdo za prodat nosilec za zadnji kovček oz. vsaj sliko nosilca, da ga naredim, kličem v Delta Team za ceno 52000 sit :wacko:

poklici se v tc ali v habata, prodajajo givi in kappa nosilce. Ziher so kar precej cenejsi od originala.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zdravo!

Sem latnik fazer 1000 . Pri spomladanskih vožnjah me kljub zaščiti zelo zebe med nogami. Se tudi vi srečujete z podobnim problemom?

Vse latnike pozivam kako rešiti problem.

LP,

BRANE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!