Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

39 minutes ago, Yucco said:

Aja, pri katerih pa?

A to pride pickup-om?

Ne, gurtno pa vlečejo. Še nisi videl? :slap:

Kako pa vozijo mopede na izredne tehnične preglede? Naročajo prevoznike iz tujine?

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem šel v Romunjijo in sem mi po Bukarešti pokvari nov avto v garanciji. Bil sem sredi polj do kjer je seglo moje oko ni bilo ničesar razen polj in romskega naselja. Avto sem mel zavarovan za tujino in vleko (vse) v največji slovenski vlečni službi (ne bi o imenih). Jih pokličem in mi reče telefonistka, da naj kar tam avto pustim in da ga pridejo iskat čez en teden. Ni se je dalo prepričati, da  nov avtomobil parkiran zraven romskega naselja ne bo ostal en dan kaj šele en teden.
Bil sem v dilemi ali pustiti nov avto v garanciji na polju in reskirati da ga ne bom več videl ali avto še bolj pokvariti z vožnjo (jasno garancija ne bo veljala).
Odločil sem se, da se z ženo odpeljeva z avtom v katerem nagaja elektronika. Simptomi so bili;

Maximalna hitrost je bila ob polnem gasu malo pod 50kmh.

Poraba goriva se je vzdignila na približno 100 litrov na 100 kilometrov. Tank od avta je bil 35 litrov tako, da skoraj nisva mogla od ene bencinske do druge, ker je zmankalo bencina.

Zaradi prevelike količine goriva v motorju…izpuhu je izpušni sistem s katalizatorjem žarel  rumeno svetleče barve in na sovozniški strani so bila tla, kot pečica, stopilo ti je čevelj.

Jasno je da nama bo ob takšni elektroniki zmanjkalo goriva sem na tisti dolgi prazni cesti štopal do prve bencinske. Ustavi nama ultra stara Dacia (renault19) s petimi romi. Vprašajo kam grem in jim povem da do bencinske. Enega roma vržejo ven iz avta,  da se jaz lahko vsedem in se odpeljemo. Nepozabno! S tako razklumpanim avtom se še nisem peljal. Tudi z 20 tisoč evrskim popravilom ga ne spraviš čez tehnični pregled. Pridemo do bencinske ki je v hiši in skozi okna dobivam blaifraj v kokakola velikih flašah. Pripeljemo se nazaj kjer čakata žena in prestrašen rom. Pomaham in greva naprej do naslednje bencinske.
Jasno začela sva se vračati domov. Prideva do prvega servisa in povem težavo. Romunski serviser se samozavestno vrže pod havbo…..jaz mu govorim, tulim…indžekšn, indžekšn, ….. serviser me debelo pogleda in zapre havbo, tega se pri nas (Romuniji) ne da popraviti. Odpraviva se do naslednjega servisa da bo avto vsaj malo vozen do doma. Zmotiva serviserja foltsvagna ki prvomajsko roštilja pred uradnim servisom. Jasno pove, da se tega ne da popraviti. Jaz predlagam, da skozi katalizator naredi velika luknja, mogoče bo kaj boljše. Serviser ugodi čudni moji želji in mi pokaže lepo luknjo v katalizatorju narejeno z majzlom. Avto ger vseeno 50kmz samo poraba se je zmanšala na okrog 40 litrov na sto. To bi šlo do Slovenije.

Do doma sva rabila tri dni, hitrost je bila 50kmh razen čez karpate kjer so me prehitevali najpočasnejši dvojni šleparji. Uspešno sva prispela do doma.
Kako se je razpletla garancija avtomobila in popravilo s servisi pa kdaj drugič z naslovom vestern filmov Spopad pri Big Wiskiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi tu ne gre skupaj. Nov avto pod garancijo in ti si klical asistenco v sklopu svojega zavarovanja? Zakaj nisi poklical na asistenčno številko, ki jo dobiš v sklopu garancijo direktno od proizvajalca vozila? Če je avto v garanciji in se pokvari te morajo oni reševati. Osebno bi tak naredil in če mi oni tam rečejo, da naj avto pustim poleg romskega naselja bi to tudi naredil. S tem so oni prevzeli rizko nase in v primeru da je karkoli drugega narobe z vozilom je to njihov problem. 

 

Zato se niti ne čudim, da si imel probleme pri uveljavljanju garancije.

 

 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bostjan L pravi:

Pred leti sem šel v Romunjijo in sem mi po Bukarešti pokvari nov avto v garanciji. Bil sem sredi polj do kjer je seglo moje oko ni bilo ničesar razen polj in romskega naselja. Avto sem mel zavarovan za tujino in vleko (vse) v največji slovenski vlečni službi (ne bi o imenih). Jih pokličem in mi reče telefonistka, da naj kar tam avto pustim in da ga pridejo iskat čez en teden. Ni se je dalo prepričati, da  nov avtomobil parkiran zraven romskega naselja ne bo ostal en dan kaj šele en teden.
Bil sem v dilemi ali pustiti nov avto v garanciji na polju in reskirati da ga ne bom več videl ali avto še bolj pokvariti z vožnjo (jasno garancija ne bo veljala).
Odločil sem se, da se z ženo odpeljeva z avtom v katerem nagaja elektronika. Simptomi so bili;

Maximalna hitrost je bila ob polnem gasu malo pod 50kmh.

Poraba goriva se je vzdignila na približno 100 litrov na 100 kilometrov. Tank od avta je bil 35 litrov tako, da skoraj nisva mogla od ene bencinske do druge, ker je zmankalo bencina.

Zaradi prevelike količine goriva v motorju…izpuhu je izpušni sistem s katalizatorjem žarel  rumeno svetleče barve in na sovozniški strani so bila tla, kot pečica, stopilo ti je čevelj.

Jasno je da nama bo ob takšni elektroniki zmanjkalo goriva sem na tisti dolgi prazni cesti štopal do prve bencinske. Ustavi nama ultra stara Dacia (renault19) s petimi romi. Vprašajo kam grem in jim povem da do bencinske. Enega roma vržejo ven iz avta,  da se jaz lahko vsedem in se odpeljemo. Nepozabno! S tako razklumpanim avtom se še nisem peljal. Tudi z 20 tisoč evrskim popravilom ga ne spraviš čez tehnični pregled. Pridemo do bencinske ki je v hiši in skozi okna dobivam blaifraj v kokakola velikih flašah. Pripeljemo se nazaj kjer čakata žena in prestrašen rom. Pomaham in greva naprej do naslednje bencinske.
Jasno začela sva se vračati domov. Prideva do prvega servisa in povem težavo. Romunski serviser se samozavestno vrže pod havbo…..jaz mu govorim, tulim…indžekšn, indžekšn, ….. serviser me debelo pogleda in zapre havbo, tega se pri nas (Romuniji) ne da popraviti. Odpraviva se do naslednjega servisa da bo avto vsaj malo vozen do doma. Zmotiva serviserja foltsvagna ki prvomajsko roštilja pred uradnim servisom. Jasno pove, da se tega ne da popraviti. Jaz predlagam, da skozi katalizator naredi velika luknja, mogoče bo kaj boljše. Serviser ugodi čudni moji želji in mi pokaže lepo luknjo v katalizatorju narejeno z majzlom. Avto ger vseeno 50kmz samo poraba se je zmanšala na okrog 40 litrov na sto. To bi šlo do Slovenije.

Do doma sva rabila tri dni, hitrost je bila 50kmh razen čez karpate kjer so me prehitevali najpočasnejši dvojni šleparji. Uspešno sva prispela do doma.
Kako se je razpletla garancija avtomobila in popravilo s servisi pa kdaj drugič z naslovom vestern filmov Spopad pri Big Wiskiju.

kakšen avto je bil to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, JamesTheMan pravi:

Nekaj mi tu ne gre skupaj. Nov avto pod garancijo in ti si klical asistenco v sklopu svojega zavarovanja? Zakaj nisi poklical na asistenčno številko, ki jo dobiš v sklopu garancijo direktno od proizvajalca vozila? Če je avto v garanciji in se pokvari te morajo oni reševati. Osebno bi tak naredil in če mi oni tam rečejo, da naj avto pustim poleg romskega naselja bi to tudi naredil. S tem so oni prevzeli rizko nase in v primeru da je karkoli drugega narobe z vozilom je to njihov problem. 

 

Zato se niti ne čudim, da si imel probleme pri uveljavljanju garancije.

 

 

Motor v tovarniški garanciji v Kazahstanu.....tam si lahko s to garancijo samo rit obrišeš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Kmet2 pravi:

Motor v tovarniški garanciji v Kazahstanu.....tam si lahko s to garancijo samo rit obrišeš.....

Ja maš vsaj rit obrisano...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kmet2 pravi:

Motor v tovarniški garanciji v Kazahstanu.....tam si lahko s to garancijo samo rit obrišeš.....

Govorim za določeno zavarovalnico. Če imaš zavarovanje pomoč na cesti, ti zavarovalnica ne bo pomagala organizirati prevoza iz Kazahstana - to moraš storiti sam. Bo pa povrnila stroške prevoza v višini zavarovalne vsote.

V vsakem primeru se je potrebno za malo bolj eksotične dežele prej pozanimati na svoji zavarovalnici. Pogoji se spreminjajo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, JamesTheMan said:

Nekaj mi tu ne gre skupaj. Nov avto pod garancijo in ti si klical asistenco v sklopu svojega zavarovanja? Zakaj nisi poklical na asistenčno številko, ki jo dobiš v sklopu garancijo direktno od proizvajalca vozila? Če je avto v garanciji in se pokvari te morajo oni reševati. Osebno bi tak naredil in če mi oni tam rečejo, da naj avto pustim poleg romskega naselja bi to tudi naredil. S tem so oni prevzeli rizko nase in v primeru da je karkoli drugega narobe z vozilom je to njihov problem. 

 

Zato se niti ne čudim, da si imel probleme pri uveljavljanju garancije.

 

 

Kot je bilo meni jasno od original garancjie, moram pripeljati avto v najbližji servis. Najbližji servis za to znamko je bil v Sloveniji. V garanciji ni pisalo da morajo oni pripeljat avto do servisa.

Imel sem najdražje kupljeno zavarovanje za tujino in ne tisto ta poceni ki ga za par evrov dobiš zraven obveznega zavarovaja avta.

 

Zamisli si da ti motor najbolj znane znamke z vsem zavarovanjem crkne sredi puščave.

A ti bo firma (znamka motorja) šlepala motor do Evrope. Ja seveda, samo v pravljici...

Ko boš pustil motor sredi puščave bo po kakšnem tednu ali dveh ostala samo kakšna matica. Kaj boš rekel zavarovalnici? In policaji ti bodo naredili zapisnik naprimer za kasko :) ha, ha, ha . Od tistega trenutka naprej boš pešačil....ker ti nobeden ne bo verjel.

 

Upam da bo kakšen zavarovalničar napisal kaj bolj spodbudnega, kako spraviti pokvarjen motor z garancijo iz peščene sahare.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za določene države zavarovanje in avtovleka ne vela .. vse piše v zeleni karti ;)

za taka potovanja, ki se seveda v naprej planirana, se je potrebno pozanimati na svoji zavarovalnici ... 

hvala bogu do sedaj nisem imel takih težav .... vem pa za primer, ko so iz Albanije , po prometni nesreči, dva motorja na račun asistence (pa zdaj ne vem Coris ali kako) pripeljali v Slovenijo, ko sta bila oba poškodovana ... oba motorja GS1200 ;)

je pa res jeba ... jaz svoje RR-ke ne bi pustu kr nekje .... ga rinem do doma :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Yucco pravi:

Ja, samo omenjeno asistenco pa redkokdo koristi.

Pri nas smo pač bolj narod na štirih kolesih, kot na dveh :)

 

Niti ne, ko greš zavarovat motor, mal poglej polico, AXA asisatenca, je prevoz poškodovanega ali okvarjenega motorja, pri večini zavarovalnic. Not je všteto tudi, če imaš prazen accu pa ne vžge, prazno gumo itd.

Sicer pa tako ali tako ne škodi pogledati police, da vsaj veš kaj imaš zavarovano in da veš za kaj namenjaš denar.

ps. AO+ je tudi fajn imet. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

Govorim za določeno zavarovalnico. Če imaš zavarovanje pomoč na cesti, ti zavarovalnica ne bo pomagala organizirati prevoza iz Kazahstana - to moraš storiti sam. Bo pa povrnila stroške prevoza v višini zavarovalne vsote.

V vsakem primeru se je potrebno za malo bolj eksotične dežele prej pozanimati na svoji zavarovalnici. Pogoji se spreminjajo.

 

Asistence so omejene na države EU praviloma. Je potrebno prebrati kar pogoje.

Sicer pa moj moto je, če z asistenco ne gre (zgornji primer avto v Romuniji), plačaj domačinu (naroči vleko) vzemi računi in terjaj zavarovalnico. V primeru slabega ali nepoštenega razpleta, menjaj zavarovalnico.

pred 2 urami, Bostjan L pravi:

Kot je bilo meni jasno od original garancjie, moram pripeljati avto v najbližji servis. Najbližji servis za to znamko je bil v Sloveniji. V garanciji ni pisalo da morajo oni pripeljat avto do servisa.

Imel sem najdražje kupljeno zavarovanje za tujino in ne tisto ta poceni ki ga za par evrov dobiš zraven obveznega zavarovaja avta.

 

Zamisli si da ti motor najbolj znane znamke z vsem zavarovanjem crkne sredi puščave.

A ti bo firma (znamka motorja) šlepala motor do Evrope. Ja seveda, samo v pravljici...

Ko boš pustil motor sredi puščave bo po kakšnem tednu ali dveh ostala samo kakšna matica. Kaj boš rekel zavarovalnici? In policaji ti bodo naredili zapisnik naprimer za kasko :) ha, ha, ha . Od tistega trenutka naprej boš pešačil....ker ti nobeden ne bo verjel.

 

Upam da bo kakšen zavarovalničar napisal kaj bolj spodbudnega, kako spraviti pokvarjen motor z garancijo iz peščene sahare.

 

ne bo...ker se to ne bo zgodilo. Pomagaj si sam in terjaj zavarovalnico. Mislim, da je vsak od nas bral pogoje, ki ti jih priložijo ob sklenitvi zavarovanja, torej, koliko km ti pripada ob kakem dogodku. Seveda pa qurbe ne navajajo v kakem časovnem roku so dolžni zadevo realizirati.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

za določene države zavarovanje in avtovleka ne vela .. vse piše v zeleni karti ;)

 

 

wrong...zelena karta je samo obvezno zavarovanje in dokaz da ga imaš in v določenih državah ne velja. Nima pa nobene zveze z avtovleko oziorma AXO asistenco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka zavarovalnica ima asistenco, in ta je kar poceni. Menda je moja 16 eur.......

Če se ti kaj zgodi, pokličeš servisno številko in ti pošljejo vlečno službo. To je to!

Lani sva s @Ciko86 ostala v Postojni, on se je potem odpeljal domov skupaj s svojo žabo zadaj, jaz sem padla v depresijo, ker se je vožnja tako hitro končala, zato sem šla kar tam v shopping :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

 

hvala bogu do sedaj nisem imel takih težav .... vem pa za primer, ko so iz Albanije , po prometni nesreči, dva motorja na račun asistence (pa zdaj ne vem Coris ali kako)

 

Coris je nezgodno zavarovanje in prevoz ponesrečenca, ter nima nobene veze s prevozom razbitega vozila. To pokriva AXA asistenca pri zavarovalnici. Oni so pripeljali...ampak načeloma so prevozi omejeni do določene vrednosti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Coris je nezgodno zavarovanje in prevoz ponesrečenca, ter nima nobene veze s prevozom razbitega vozila. To pokriva AXA asistenca pri zavarovalnici. Oni so pripeljali...ampak načeloma so prevozi omejeni do določene vrednosti.

vse bom videl (upam, da ne) če se mi bo kaj zgodili v tujini ... meni ali motorčku ... pol bomo pa vsi brali droben tisk in pol angažiram @Snecer - ja , da jih obereva do kosti :P 

dokler se kaj ne zgodi, vsi vse obljubljajo, samo da plačaš, pol se pa jebi ;)

ko grem na pot imam vsa živa zavarovanja zase in za motor ... upam, da mi nau treba koristit in se zajebavat s temi prevaranti ;)

p.s.

če se motorju kj zgodi, sem jaz tudi poškodovan, če ne - duševno :huh:

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je napisal Dami34, vleka pri asistencah je omejena na določen znesek, do katerega zavarovalnica krije vleko. V primeru da je strošek vleke višji, doplačaš razliko. Večina asistenc ima krite tudi stroške nadomestnega bivanja, v primeru da se ti vozilo pokvari in ti ne morejo takoj omogočiti vleke, ti krijejo nočitev. Dobro je vedeti kaj imate krito še preden se odpravite na pot. 

Ob nakupu novega vozila pa obvezno preveriti kaj krije njihova asistenca. Pa ne spraševati tistega v salonu, ker ponavadi nimajo pojma. Najboljše direkt na tisto telefonsko poklicat (ponavadi jo najdeš na zadnjem vetrobranskem steklu). Npr. Citroenova http://www.citroen.si/storitve/asistenca-in-garancija/asistencne-storitve.html

 

 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 1. 2013 ob 11:32, Cufa pravi:

Na pobudo forumskih moto popotnikov odpiramo temo, ki bo namenjena izključno pomoči moto popotnikom v težava. Sem lahko pišete, ko se na poti znajdete v situaciji ko vam jo zagode motor in potrebujete servisno storitev ali pa le rezervni del, se poškodujete, vas okradejo in ostanete goli in bosi sredi ničesar. Sem lahko pišete, če imate konkretno rešitev in lahko priskočite ne pomoč popotniku v težavah.

 

Opozorilo: Ker je tema namenjena pomoči, se vzdržite komentarjev in razpredanj ki niso v konkretno pomoč. Ker je tema namenjena reševanju zagat, bomo pri čiščenju in sankcioniranju kršiteljev ZELO strogi. Na voljo vam ponujamo tudi temo v kateri boste lahko izražali mnenja, mišljenja, prepričanja…in ostale kreativne izlive.

ups.. smo že zašli s teme :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

ups.. smo že zašli s teme :P

smo že nazaj na pravi poti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asistenca pri Sava je za motor mnogo skromnejša kot za avto. Bral tu na forumu in preveril na polici.

Če me spomin ne vara pokriva vsega 300 eur stroškov (motor).

 

V prvo v življenju koristil asistenco (avto, pri ERGO) lani na smučanju na Obertauernu.

Asistenca je bila ne najmočnejša a precej dobra (strošek ob registraciji okoli 60eur).

Avto ni hotel vžgat. -16C in močan veter in je kazalo kot na strditev nafte.

Asistenca je reševala:

1. z lokalnim serviserjem, pa se je ta na poti k avtu zaletel in je odpadlo.

2. spanje v bližnjem hotelu in servis lokalno v naslednjem dnevu, sem imel že odobreno pokritje stroškov (tudi za sopotnika :OK:) a so se kasneje premislili in poslali (glej 3.).

3. so poslali vlečno službo iz Jesenic, ki je vse 3 odpeljala v Ljubljano avto do mehanika in naju domov.

:OK:

Naslednji dan so preverjali situacijo pri serviserju.

Na koncu je izpadlo, da avto po 20minutah sedenja v avtu ne vžge. Starter vrti normalno. Neke vrste zaščita pred krajo, menda. Bi moral le zakleniti in odkleniti centralno zaklepanje in bi bilo vse normalno :eek:

Nobenih stroškov imel, vse  je bilo pokrito prek asistence brez pregovarjanja. Le trajalo je.

Prijava ob 16:30. Prihod v Lj ob dveh ponoči.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, JamesTheMan pravi:

Nekaj mi tu ne gre skupaj. Nov avto pod garancijo in ti si klical asistenco v sklopu svojega zavarovanja? Zakaj nisi poklical na asistenčno številko, ki jo dobiš v sklopu garancijo direktno od proizvajalca vozila? Če je avto v garanciji in se pokvari te morajo oni reševati. Osebno bi tak naredil in če mi oni tam rečejo, da naj avto pustim poleg romskega naselja bi to tudi naredil. S tem so oni prevzeli rizko nase in v primeru da je karkoli drugega narobe z vozilom je to njihov problem. 

 

Zato se niti ne čudim, da si imel probleme pri uveljavljanju garancije.

 

 

Frendu so miši požrle kable na avtu, ko je bil na hrvaškem. Pokliče škoda asistenco in mu rečejo,da more peljat avto na pooblaščen servis, plačat popravilo in potem mu oni povrnejo stroške. (šlo se je za roomsterja 1.2 TSI). K sreči je imel asistenco pri zavarovalnici in so mu na hrvaško na avtovleki pripeljali nadomestni avto, njegovega pa odpeljali na servis. Tko,da tud tele avtomobilske asistence niso tolk top šit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je uveljavljanje garancije na vozilu, drugo pa škoda ki nastane zaradi glodavcev ali nekega drugega zunanjega vpliva. Vsaj tak si jaz predstavljam, če kupim nov avto in mi crkne zaradi neke okvare, ki spada pod garancijo, pričakujem tudi da mi v sklopu njihove asistence pridejo po avto, ga odpeljejo kamor čejo in ga tudi popravijo. Pri trenutnem avtu mi je garancija že potekla, bom pa vsekakor bolj pozoren pri nakupu novega.

 

P.S.: Sava je pred kratkim prenovila vse asistence, tudi za motor, žal pa je še vedno kar skromna, 400eur je krita vleka tako v Sloveniji kot tujini. Stane 20eur. Sem predlagal, da bi dali ven še dražji paket, magari za 50eur, samo da bi bila kritja višja, pa zgleda ni pravega interesa.  

EDIT: Evo tabelo ki prikazuje kritja, upam da se kaj vidi.

image.thumb.png.96125239036b8e57c0ab940560cb023f.png

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Bostjan L said:
17 hours ago, Bostjan L said:

Pred leti sem šel v Romunjijo in sem mi po Bukarešti pokvari nov avto v garanciji. Bil sem sredi polj do kjer je seglo moje oko ni bilo ničesar razen polj in romskega naselja. Avto sem mel zavarovan za tujino in vleko (vse) v največji slovenski vlečni službi (ne bi o imenih). Jih pokličem in mi reče telefonistka, da naj kar tam avto pustim in da ga pridejo iskat čez en teden. Ni se je dalo prepričati, da  nov avtomobil parkiran zraven romskega naselja ne bo ostal en dan kaj šele en teden.
Bil sem v dilemi ali pustiti nov avto v garanciji na polju in reskirati da ga ne bom več videl ali avto še bolj pokvariti z vožnjo (jasno garancija ne bo veljala).
Odločil sem se, da se z ženo odpeljeva z avtom v katerem nagaja elektronika. Simptomi so bili;

Maximalna hitrost je bila ob polnem gasu malo pod 50kmh.

Poraba goriva se je vzdignila na približno 100 litrov na 100 kilometrov. Tank od avta je bil 35 litrov tako, da skoraj nisva mogla od ene bencinske do druge, ker je zmankalo bencina.

Zaradi prevelike količine goriva v motorju…izpuhu je izpušni sistem s katalizatorjem žarel  rumeno svetleče barve in na sovozniški strani so bila tla, kot pečica, stopilo ti je čevelj.

Jasno je da nama bo ob takšni elektroniki zmanjkalo goriva sem na tisti dolgi prazni cesti štopal do prve bencinske. Ustavi nama ultra stara Dacia (renault19) s petimi romi. Vprašajo kam grem in jim povem da do bencinske. Enega roma vržejo ven iz avta,  da se jaz lahko vsedem in se odpeljemo. Nepozabno! S tako razklumpanim avtom se še nisem peljal. Tudi z 20 tisoč evrskim popravilom ga ne spraviš čez tehnični pregled. Pridemo do bencinske ki je v hiši in skozi okna dobivam blaifraj v kokakola velikih flašah. Pripeljemo se nazaj kjer čakata žena in prestrašen rom. Pomaham in greva naprej do naslednje bencinske.
Jasno začela sva se vračati domov. Prideva do prvega servisa in povem težavo. Romunski serviser se samozavestno vrže pod havbo…..jaz mu govorim, tulim…indžekšn, indžekšn, ….. serviser me debelo pogleda in zapre havbo, tega se pri nas (Romuniji) ne da popraviti. Odpraviva se do naslednjega servisa da bo avto vsaj malo vozen do doma. Zmotiva serviserja foltsvagna ki prvomajsko roštilja pred uradnim servisom. Jasno pove, da se tega ne da popraviti. Jaz predlagam, da skozi katalizator naredi velika luknja, mogoče bo kaj boljše. Serviser ugodi čudni moji želji in mi pokaže lepo luknjo v katalizatorju narejeno z majzlom. Avto ger vseeno 50kmz samo poraba se je zmanšala na okrog 40 litrov na sto. To bi šlo do Slovenije.

Do doma sva rabila tri dni, hitrost je bila 50kmh razen čez karpate kjer so me prehitevali najpočasnejši dvojni šleparji. Uspešno sva prispela do doma.
Kako se je razpletla garancija avtomobila in popravilo s servisi pa kdaj drugič z naslovom vestern filmov Spopad pri Big Wiskiju.

"Moderator"  zakaj si premaknil tekst v zavarovalniško temo?

Beri. Pišem o dogodkih na poti :I      Ni sledu o nobeni zavarovalnici niti odškodnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Scarabeo 500 pravi:

Govorim za določeno zavarovalnico. Če imaš zavarovanje pomoč na cesti, ti zavarovalnica ne bo pomagala organizirati prevoza iz Kazahstana - to moraš storiti sam. Bo pa povrnila stroške prevoza v višini zavarovalne vsote.

V vsakem primeru se je potrebno za malo bolj eksotične dežele prej pozanimati na svoji zavarovalnici. Pogoji se spreminjajo.

 

Se ne razumeva?!  Motor ima tovarniško garancijo in ne neko sklenjeno zavarovanje , preberi o čem in komu sem odgovarjal ! 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!