Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

Nekje sem zasledu, da baje magnetne tank torbe motijo elektroniko (pri novejših tipih). Tisti na frgazarje so imuni na to.

Kdo kaj več v o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: (dobesedno) pa mam spet private joke, ki ga bom nosil

po glavi ene par dni! Ampak res pazi kompas, predvsem ko boš v Sahelu,

pa na tečajih ti bo znalo kakšne problemčke zadat, pa pazi azimut hehe...

Oj!btw!zakaj moram ugasnit en usran gsm,laptop na avioplanu...ma kar

en Jumbo se bo zrušu al kaj? Kaj sem jaz kaj zamudil al so danes legalizirali travo v Sloveniji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi ti znal povedat. Imam štiri frgazareje in tank torbo z magneti, res pa je da nimam kompasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zasledu, da baje magnetne tank torbe motijo elektroniko (pri novejših tipih). Tisti na frgazarje so imuni na to.

Kdo kaj več v o tem?

Sam menim, da so v VEČINI primerov takšne bojazni bolj za lase privlečene. Seveda lahko v resnici pride do motenj elektronike zaradi magnetizma. Slišal sem že tudi za primere, ko naj bi prišlo do motenj v delovanju elektromagnetnih ventilov za dotok goriva (pri tistih modelih motorjev, ki take ventile seveda imajo) Tudi v tem primeru sem bolj skeptičen razen seveda, če bi bil magnet krajevno postavljen neposredno poleg takšnega ventila oz preblizu.

Seveda je potrebno poudariti, da se ni igrati s kakršnimikoli morebitnimi motnjami, saj se lahko konča tragično, če recimo motor nenadoma ugasne, izgubi obrate... :!:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj moram ugasnit en usran gsm,laptop na avioplanu...ma kar

en Jumbo se bo zrušu al kaj? Kaj sem jaz kaj zamudil al so danes legalizirali travo v Sloveniji?

Ne, Jumbo se zaradi

gsma ali laptopa

verjetno ne bo zrušil,

lahko pa pride do

kakšnih nevšečnosti,

tudi ne čisto nedolžnih.

Drugače pa se na

avionih tudi trave

ne sme kaditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi ti znal povedat. Imam štiri frgazareje in tank torbo z magneti, res pa je da nimam kompasa.

Me too! Le da imam dva fergazerja in namesto kompasa GPS :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden sem nabavil prvi bagster-sistem nisem imel z magnetnimi tank torbami nobenih problemov na hondah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega še zdej nisem čist prepričan - niso jasni odgovori. Glede kompasa je pa tko - če bom slučajno kupu magnetno torbo ga pom sigurno pustil doma, boljše je ravnanje po mahu. Pravjo da raste na sevrni strani! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne... 8)

No, vidiš, pa si dobil čisto jasen odgovor!

PS: kaj pa če bo nekdo zdaj napisal "DA"! pa bo rezultat 1:1 ... pa sedaj :?: :roll: :twisted:

PPS: Predpostavimo, da se spraviš v spolni akt z dekletom brez zaščite, celo ne da bi "pazil" (po domače NA POLNO 8) :lol: ) pa dekle še seveda ni v menopavzi :wink:

...kdo ti lahko jasno z 100% gotovostjo zatrdi, da ne bo zanosila ?

PPPS: Seveda, ni bil moj namen doseči, da boš sedaj nezaupljiv tudi pri seksu, ne samo pri tank torbi :D :twisted: :lol:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasa, ma ni šans da bi se zdej pa še pr seksu začel obremenjevati.

A si sploh predstavljaš - punca naga jest pa s kompasom v roki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasa, ma ni šans da bi se zdej pa še pr seksu začel obremenjevati.  

A si sploh predstavljaš - punca naga jest pa s kompasom v roki!

hmmmmm....... ko je punca naga pa res ne mislim imeti "kompasa" v roki..... vsaj ne v svoji :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, mogoče pa vsi niso tako spretni in za pot do jame le rabijo orientacijo, mogoče celo kompas. Sicer pa v zapuščenih in zatohlih jamah itak raste mah. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že govora o tank torbah, sem opazil, da mi je pod njo malo zmatiral lak. Kako je stanje na vaših motorjih? Jaz sem pol popravil s polituro ampak je lak verjetno zdrsan za vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali vedno pogledaš in očistiš magnetke, preden daš torbo na motor?

Drugače se pa da kupiti prosojne nalepke, ki ti nudijo zaščito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že govora o tank torbah, sem opazil, da mi je pod njo malo zmatiral lak. Kako je stanje na vaših motorjih? Jaz sem pol popravil s polituro ampak je lak verjetno zdrsan za vedno.
kupi si bagster sistem - www.bagster.com :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že govora o tank torbah, sem opazil, da mi je pod njo malo zmatiral lak. Kako je stanje na vaših motorjih? Jaz sem pol popravil s polituro ampak je lak verjetno zdrsan za vedno.
kupi si bagster sistem - www.bagster.com :wink:

Ja, ja, in ga plačaš več kot bi plačal 3x štrihanje tanka.

Drugače je pa to fina zadeva.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je torba odrsala diveržna!

Kako?

Ko sem se vozu mi je vozilo pred mano metalo drobne kamenčke in so se zagozdli pod magnet, ko sem odstranu torbo je bil pod njo 3 cm dolga črta v barvi!

Rešitev : nalepke pod magneti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je torba odrsala diveržna!

Kako?

Ko sem se vozu mi je vozilo pred mano metalo drobne kamenčke in so se zagozdli pod magnet, ko sem odstranu torbo je bil pod njo 3 cm dolga črta v barvi!

Rešitev : nalepke pod magneti!

Pri meni je podobna pizdarija, sicer ne skup 3cm, ampak več manjših. Kako si rešil stvar? Poliranje z loščilom v barvi motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nikoli, na žalost, ne pokrije...razen, če prebarvaš cel rezervar!

Reši se najceneje tako, da zalepiš nalepko pod magnet.....bilo kakšno...tudi če vsakič drugo!!!Se izplača pazit na to zadevo, drugače nimaš pol nikoli miru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jaz imam magnete zascitene. V bistvu jih sploh ne vidis, samo cutijo se izbokline na dnu torbe. Pac je prisla neka zadeva pod torbo.. jeba ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že govora o tank torbah, sem opazil, da mi je pod njo malo zmatiral lak. Kako je stanje na vaših motorjih? Jaz sem pol popravil s polituro ampak je lak verjetno zdrsan za vedno.
kupi si bagster sistem - www.bagster.com :wink:

Ja, ja, in ga plačaš več kot bi plačal 3x štrihanje tanka.

Drugače je pa to fina zadeva.....

placas samo prvic..... torbe so za vecino modelov enake (npr. za enduro ali cestne itd.).potem menjas samo se havbe za cez tank. :wink: potem stane vse veliko manj. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!