Skoči na vsebino

Moto trgovine - Avstrija


Jasa

Priporočene objave

Pozdrav !

Zanima me, ce imate kaksne podatke o kakšnih trgovinah z moto opremo v sosednji Avstriji Ice, ti prav gotovo imaš kaj, ko si iz tistega konca. Predvsem me zanimajo trgovine s chopper opremo.

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na hitrco? hein gericke,honda hütter,pucher,yamaha klug,yamaha/triumph gödl v graz-u.motorradklinik v leibnitz-u (lipnica).za ostalo poglej na www.biker.at je kar nekaj trgovin in linkov naprej.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse od ICE + wilfing v lipnici (nasproti bencinske pred centrom).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vse od ICE + wilfing v lipnici (nasproti bencinske pred centrom).

pervy,motorradklinik JE bivsi wilfling.je moral zapreti stacuno in sta en njegov prodajalec in bivsi mehanik kawe iz graz-a prevzela lokacijo.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE

glede na to da sem jest bl trd u nemščini pa slab zastopm kaj tam piše mi čist na hitrco povej,če je kakšna trgovinca za triumphe na koroškem delu avstrije(celovc pa okolica)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod www.triumph.co.uk najdes vse dealerje za evropo.najblijzji ti je po moje gödl v graz-u.na koroskem ga ni.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forstinger v Leibnitzu...

Boš najdu tud neki čoper opreme :resic, smerokaze, naslonjala, auspuhe, oblačil...

P.S. Tank torbe majo za 400,00 ATS - hudo poceni...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pod www.triumph.co.uk najdes vse dealerje za evropo.najblijzji ti je po moje gödl v graz-u.na koroskem ga ni.

-----

who dares wins

THANKSSSS

Bomo šli pa u graz na izlet

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se kdo rabi "vodica" po graz-u: bi bilo skoraj malo bolj racionalno,da se vas ene par naenkrat narise gor,kot da pride eden vsak dan,bi tudi meni malo pomagalo pri ekonomiji casa.tnx.

p.s.: noise je nekaj namignil,da pride ta petek,potem pa v MB.ce ima se kdo cas,je sedaj idealno.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celovcu mate center Kropfitzh, prodajajo motorje honda, yamaha, aprilia, majo tud vse nadomestne dele, ce ni narocijo, kar se pa tiče opreme je pa bistveno ceneje kot pa pri nas, pa še če vse stvari kupuješ pri njih ti dajo popuste o katerih lahko v slovenskih prodajalnah samo sanjaš.

Je pa tud Forstinger-Celovec, samo tukej majo pa veliko manj izbire pa nimajo tako znanih znamk (dainese,arai,shoei....)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm naslov ti bolj težko povem ker nimam doma nobenega računa od tam, oz mam ke založen. Tja se pa pride :

greš čez mejni prehod Ljubelj, skoz naravnost, prideš v Celovec in takoj ko prideš v mesto Celovec se pelješ ene 2km po dvopasovnici naravnost, pol se pa začnejo semaforji in tukej mislm da je pred prvim semaforjem na levi strani je trgovina Forstinger, kakšen kilometer naprej, tudi na desni strani imaš pa Honda servis, v istem kompleksu je pa tudi Kropfitch, sicer pa ne morš zgrešit, ker majo full veliko izložbo pa notr ene 40 motorjev.

Če te še kej zanima prašej..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdrav vsem,

kupujem tank torbo, pa me znima kakšne so vaše izkušnje z nakupi v Trstu in Avstriji - Graz, Beljak. Kje se bolj splača, glede cen in ponudbe. V Trstu je neka nova motoristična trgovina? A je že kdo bil tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velikooo že napisanega na to temo.

Kupuj v tujini. Izkušnje z našimi trgovci so slabe. Moje izkušnje. Več v drugih temah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se je že pisalo na to temo tukaj, samo nisem zasledil kakšne so izkušnje z nakupi v Trstu.

Ni problem poiskat, lahko daš kakšen namig kaj si mislil z drugimi temami. Kje naj iščem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki, taknktorbe so v Avstrirji v poprečju 6€ cenejše kot v Sloveniji in 2€ dražje kot v Italiji.

Sicer pa je čisto odvisno kako veliko misliš kupi in koliko keša milsiš dajat. Dražje imajo med drugim tudi več magnetov --> bolše se držijo tanka; pa več žepkov imajo in še kakšen druge funkcije (koverzija v nahrbtnik).

Ne spača se ti pa preveč komplicirat in novih tem odpirat, za nakup ene tanktorbe.

Moj predlog: kupi srednje veliko in tako, ki ima zraven še nepremočljivo prekrivalo. Pa še pazi, da bo pasala na tvoj motor. Torbe za cestne in enduro se močno razlikujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj nekaj drugega zanima - danes sem slisal od sodelavca, da ce na meji poberes italijanski davek italijanska stran lepo poslje fax nasi strani, cariniki pa se sploh ne sekirajo - ne ustavljajo ne nic, dobis lepo na dom sporocilo da moras placati toliko-in-toliko ... kake so vase izkusnje? Je bolje IVO ali kako se imenuje ze italijanski davek lepo pustiti in se nasi carini lepo izogniti ... ali kako? <_<

A ma kdo od vas obmejno prepustnico? :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj nekaj drugega zanima - danes sem slisal od sodelavca, da ce na meji poberes italijanski davek italijanska stran lepo poslje fax nasi strani, cariniki pa se sploh ne sekirajo - ne ustavljajo ne nic, dobis lepo na dom sporocilo da moras placati toliko-in-toliko ... kake so vase izkusnje? Je bolje IVO ali kako se imenuje ze italijanski davek lepo pustiti in se nasi carini lepo izogniti ... ali kako? <_<

A ma kdo od vas obmejno prepustnico? :rolleyes: :)

Ce mas maloobmejno prepustnico,lahko prineses v slovenijo robo v vrednosti 55000 sit neto(brez davka-IVE) ce pa nakupis vec in potrdis IVO na italjanski strani in ti uspe stvar presvercat mimo nasih carinikov obstaja velika moznost da italijani posljejo kopijo tvojega racuna nasi carini,katera ti potem zaracuna davek....pa se kazen placas za povrh <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mas maloobmejno prepustnico,lahko prineses v slovenijo robo v vrednosti 55000 sit neto(brez davka-IVE) ce pa nakupis vec in potrdis IVO na italjanski strani in ti uspe stvar presvercat mimo nasih carinikov obstaja velika moznost da italijani posljejo kopijo tvojega racuna nasi carini,katera ti potem zaracuna davek....pa se kazen placas za povrh <_<

OZ. 2 opcija: poznaš carinike :P prneseš čez za prbližno pol miljončka čez-na več računih (lastna izjava) in ne plačaš nič kazni al pa karkoli odvečnega!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj nekaj drugega zanima - danes sem slisal od sodelavca, da ce na meji poberes italijanski davek...

...IVO

ja sam zakaj bi jim pustil še tisto malo dnarja kar ti ga nazaj dajo :huh: :huh:

BTW-js mam preputsnico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes sem slisal od sodelavca, da ce na meji poberes italijanski davek italijanska stran lepo poslje fax nasi strani, cariniki pa se sploh ne sekirajo - ne ustavljajo ne nic, dobis lepo na dom sporocilo da moras placati toliko-in-toliko ...

A za Avstrijo tudi to velja, če je sploh to res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes sem slisal od sodelavca, da ce na meji poberes italijanski davek italijanska stran lepo poslje fax nasi strani, cariniki pa se sploh ne sekirajo - ne ustavljajo ne nic, dobis lepo na dom sporocilo da moras placati toliko-in-toliko ...

A za Avstrijo tudi to velja, če je sploh to res.

Se je že zgodilo ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj, ko vidiš, da je taljan dvignil dupe iz stola in ti skopiral dokument lahko našim na meji prijaviš robo, vendar pa si za za cca 200 eur ne bo dovolil dvigovati riti. Razbij račun na manjše zneske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!