Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Ok fantje ... ocitno ga poznate ... zato bom povedu zgodbo .. zgodilo se je pred petimi leti ko sem mel piaggio 125 .... ko sem imel z njo nesreco ... fotr je nekje zbrskal za tega tipa ... ZIVCA (dobesedno) in sva se skupaj odpravila k njemu ... ta tip je reku ni problema jo bo zrihtal za ceno je reku okoli 70 tisoc[/ b] tolarjev..... ko smo ga klicali cez mesec nas je tako nategoval priblizno 4 mesce ... ko je prisel dan da ga gremo iskat je fotr seenkrat po tel. vprasu koliko dnarja bo to kostal ... reku je 105 tisoc .... fotru je blo cudno zato mu je reku kako ... saj je sam reku da bo okol 70k ..... nato sta se sprickala in je fotr kr poklopu ... sploh se ni hotu z njim pogovarjat ..... in tako so minili mesci .... dobil sem nov motor ... nato so minila leta ... cez kake 3 leta .... vespa je bila sevedno pri njemu .... je reku fotr da jo gre iskat ... ga poklice in oni tip ga ves nakurjen spet napizdi kot kakega froca ... potem moj ga moj fotr pomiri in rece da bo prisel iskat ....nakar pride k njemu ... ga vprasa koliko je cena in se tipo zacne dreti na njega in govorit koliko dela je imel in kako je cas zapravljal ko ga je vsako leto vzigal da nebo tzaribu ... in pove ceno 120 tisoc ... fotr se obrne in odide .... Ni mu niti blo vec do motorja ... potem mine se kake 2 leti nakar se moj kolega ponudi da bo odkupu motor ... gre pogledat vespo ... in se zacne tip spet kurt in pizdit na njega kaksen je in kje ma mene "mene je klicu kot tamal" in da sem jst klicu vsako leto da ga bomo prisli iskat ... "v resnici sem ga samo enkrat" ko ga napizdi mu zatezi da hoce 120 tisoc plus za vsako leto 10 tisoc .... potem nekako prideta nazaj na 120 tisoc sit ......Ko moj kolega pove kaj je reku sem se razpizdu in sel do njega ... Priletim v tisto njegovo pisarno .... sploh ni pisarna ampak je ena garaza razmetana ... vidim notr 5 strank ki ga vneto cakajo in enga majhnega ... priblizno 7 let starega frocka k spila igrce ... mu recem da rabim sefa in ta skoci iz stola in ga zacne klicat ampak pazi ne po imenu ampak po priimku ZIIIIIIIIIVC ZIIIIIVC ... heheh

No vglavnem ... ko pride tipo v pisarno mu dam roko ... roko mi sploh ni stisnu ampak mi jo je dal kot ena picka ..... potem sem mu povedu da sem to jst tisti MALI k me je osmesu pred kolegom in se lagal da sem ga klical vsako let ... v faco sem mu zabrusil par zaljivk in mu povedal pred vsemi strankami da se cudim kako mu firma lafa glede na to da ima zelo kurcev odnos do strank in da se naj ne laze ko govori o meni ... pol mi je reku zakaj v njegovi firmi tulim na njega ... takrat sem se bolj dvignu glas in mu zabrusil da je on tulil na mojega kolega in na mojega fotra in po mojem se na koga ki ga je srecu ....nato sem se obrnu in sel proti vratom rekoc da bo firma kmalu propadla zaradi takega odnosa do strank ..... ko sem se vsedel na motor je prisel za mano ven vendar ni nc reku ..... cez dva dni ... to je danes gre moj kolega po vespo.... ta mu je spet zacel utrujat da sem mu jst grozilll da ga bom na gobec .... "ceprav to nisem" ....in da sem ga ustrahoval ... "spet se je lagal" no uglavnem TIP JE TOTALNA BUDALA IN RES IZ SRCA POVEDANO ....... KDOR MISLI TJA PELJAT NAJ PRICAKUJE ENGA TECNEGA UMAZANEGA BRKASTEGA PALCKA ki mu bo tezil se preden mu bo lahko povedal zakaj je sploh prisel HVALA !

Take it easy, bosti24, kr zgleda, kot da ste bumbarji ti in tvoj fotr... No, tud Zivc, ampak vsega ocitno ni on "kriv"...

po vrsti: ce vam je rekel najprej 70 jurjev za popravilo, ali iamte to na predracunu? Ker verjetno sam ves, kako je s popravili motorjev - vedno se lahko se kaj najde, kar je treba zamenjat, pa tko... in tudi vcassih se pac dele za skuterje in motorje caka tudi po vec mesecev... Sploh, ce se vmes pogrunta, da je treba se kaj dodatno narociti...

Skratka - ko je tvoj fotr prvic sel tja in dobil ceno 105 tisocakov, pa ni hotel vzeti motorja - je s tem naredil glavno napako, zaradi katere ste se potem kregali. Kaj pa si misli, da te bo ta živc klical domov in te prosil, da pridi po skuter in da plačaj samo 70 jurjev, če je bla cena popravilo 105 jurjev? sori, no go, bro... In tvoj fotr je dol poklopu ne un živc, kolkr jaz razumem iz tvojga pisanja...

In to, da ste potem par let mencali s tem skuterjem - navadne pičke ste izpadl vi... in potem človeka takole pljuvaš in žališ.... majke mi - jaz bi ti ležarino 50 jurjev letno zaračunal + zamudne obresti na tistih 105 jurjev, kolkr je koštalo popravilo... Človek je moral dele nabavit in neki narest, vi pa tega potem niste kupil... Mater, bi vam glave u šraufštok dau, da bi jokali... PS: pa povedla ti je, da ga je vsake tolk štartal da ne bi skuter zaribu - a ti to ne pove, da je očitno imel mehanik dotvojga skuterja boljši odnos kot ti? Se mi zdi, da je tisto "tamau" blo le upravičeno ime zate, kajneda?

In kolikor vem, voziš XX - a bi se tudi tukaj odrekel motorju zaradi razlike v ceni popravila približno 35 jurjev? Mislim - halo? A nimaš nobenga odnosa do svojga prevoznga sredstva? Se mi zdi, da eni sam čakate, da bi se lahko skregali in koga popljuvali... Jao, žalostno to ... In potem taki, kot si ti, še tko okol pljuvajo - da te ni sram.

In še nekaj - človek ni sam kriv, če je škratu podobn in velik 1,20 m al kolkrkol že. Motor ti je pa le popravu, k ga ti sam očitno nisi znau... in pol si se še zajebavu... Saj pravi, glavo v šraubštok, pa gasaaaaa..

Zdaj pa pejt tisto svojo XX probat na 7,3 litre porabe spraut ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem XJR dal na servis k

Jure-tu Primec-u na Viču

zraven Max-a (HDservis)

novoodprt Yamaha servis

brez čakalne dobe

takoj fertik (1urca)

predračunska cena 17K SIT

za 1. servis

ali je že kdo bil tam.. ga kdo pozna??

1. vtis zelo ok

bomo videli

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z njim sem enkrat izmenjal par besed, ni mi pa še šraufal motorja, tko da kaj več ne bi mogel povedat. Deluje mi v redu človek, tko da ko bo treba na servis, gre motor tja. Če seveda ne bo kakšnih negativnih kritik.

Servisno delavnico ma pa drugače ful majhno. Jest ne vem, kako da ima tam notri toliko motorjev in da najde prostor še za šraufat :) No ja , važno da dobro naredi, kot slišim tu gor. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat bi tut jst pohvalil novi yamaha servis, model je zelo odkrit, sproščen in voljan pomagati

spozna se na vse žive znamke motorjev, sedaj si rihta licenco za šraufanje vojaških husqvarn specialne enote

bomo videli kaj bo, ko ga bo zasulo delo

priporočilo zanj sem dobil v HMC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tojnko z Marnega je IN. Obvlada stvar in noben motor mu ni tuj. Je natancen, hiter in ni drag pri svojih storitvah.

Pol pa ko da si na loto zadel...

Meni je, ko je nastavljal ventile na XT-jki, po servisu začelo pri tesnilu puščat olje. Ko sem pelu motor nazaj, me je po strokovnem pregledu začel prepričevati, da je pokrov skrivljen, da ga bo poravnal, ali pa najrajš zamenju (20.000SIT). Ne vem glih, kako je dihtu do servisa.

Pol sem se pa oglasu v Krškem, kjer so ugotovili, da je pokrov nedotaknjen, da pa mi je tip dal nazaj staro dihtungo (nova 3000SIT). Finta je v tem, da je to seveda vedu, pa mi je hotu še nov pokrov prodat.

Še nasvetek....ne ga spustit bliz ležaja na krmilu...

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem opravil servis motorja v Elisi.

Zadovoljen (tako kot vedno)... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa danes opravil servis na 12000, ampak tokrat sem se izognil Panigazu in šel k tako opevanemu Barboriču v Žužemberk. In lahko rečem samo to, da se v Kranj ne vrnem nikoli več! Sicer je v te rovte iz Kamnika celo popotovanje (cca. 70 km) ampak se mi je splačalo, ker takšnega odnosa nisem srečal še pri nobenem mehaniku.

Nekateri vedo, da mi je po prvem servisu na 1000 km Bandit ves čas cukal. Enkrat bolj, drugič manj, vse se je dogajalo v območju pod 4000 obratov, nad je špilal kot urca. Najbolj moteče je bilo pri zaprtih ovinkih, ko mi je motor resno trokiral in ni bila vožnja nič kaj prijetna. Skratka, ne bom dolgovezil, v Kranju mi niso znali pomagati niti teden dni po prvem servisu, ko sem se vrnil zaradi te težave, niti pri 6000 km. Šef se je šel peljat en krog in me prepričeval, da je to povsem normalno, da je treba motor samo preluftat, da ga veliko (preveč?) vozim po mestu in da se zapaca, pa take traparije. Jaz sem se sprijaznil, da bo moj motor pač delal tako in sem se vozil naprej. Ampak zaklel sem se, da na naslednjem servisu poskusim znova, vendar drugje. Evo, danes šel k Tomažu, mu takoj razložil problem in on se je šel peljat. Rekel je, da res nekaj ne štima in da bo pogledal, kaj to je. Rekel je, da je lahko za to več razlogov in mi naštel vse možne in rekel, da bo vse pregledal. Med drugim je razdrl komplet vplinjače in našel napako. Na enem vplinjaču je nekaj zadrževalo membrano, da se je odpirala sunkoma in ne zvezno. In kaj je bil vzrok temu? Napačno vstavljena vzmet! Takoj se mi je posvetilo, da jim je to ratalo v Kranju, ko je odprl taisti vplinjač, da bi videl, če ima motor blokado. Mater jim! In ni jim padlo na pamet, da bi šli to preverit. Me je šef celo prepričal, da če zadevo odpre, bo samo še slabše, ker izboljšat delovanja motorja pač ne more. My ass! Ni se mu dalo, ker je vedu, da tega ne bi plačal. Sem pa zato pošteno plačal Barboriču (poseg je trajal precej dlje kot običajen servis), ki mi je zadevo zrihtal in mimogrede opravil še servis. Zdej sem zadovoljen, motor se čisto drugače obnaša, in našel sem svojega serviserja do nadaljnjega.

P.S. :Ko bi vsaj popravili tisto razrito cesto od ivančne gorice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moram pa pohvaliti Max-a; pa ne našega z Motosveta ampak Matjaža Makoterja na Viču. Za Harley-e je res car. Leta izkušenj se mu dobro poznajo, vedno si je vzel čas zame, tudi če sem ga šel le kaj vprašati, razne drobnarije popravi ne da bi računal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta izkušenj se mu dobro poznajo, vedno si je vzel čas zame, tudi če sem ga šel le kaj vprašati, razne drobnarije popravi ne da bi računal... :D

Isto bi lahko trdil za svojega serviserja Sama Ovna. Nekateri sicer trdijo, da je barabin, da goljufa ipd.

Ne bi vedel. Z mano je vedno ravnal korektno. Kar je naredil, je naredil dobro in pikolovsko. Tudi drobne stvari, ki se mu jih morda niti ne splača lotevati. Tudi stvari, na katere mu nisem pokazal s prstom, ker sem pač totalni tehnični analfabet. Tudi brez plačila. In če mi po drugi strani morda kdaj izpuli kak tolar več, kot to stoji v ceniku, mu tega ne zamerim. Sploh ne razmišljam o tem, če sem odkrit. Ker sem z njim zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moram pa pohvaliti Max-a; pa ne našega z Motosveta ampak Matjaža Makoterja na Viču. Za Harley-e je res car. Leta izkušenj se mu dobro poznajo, vedno si je vzel čas zame, tudi če sem ga šel le kaj vprašati, razne drobnarije popravi ne da bi računal... :D

Mogoce ima do H-D drugacen odnos kot do ostalih japonskih motorjih.

Ce se mi bo dalo, bom npisal smesnice, kako je pred leti servisiral;

- Kawasaki KLE 500

- Yamaho 535 Virago

- Yamaho 1100 Virago

O servisiranju moje XJ 600 Diversion si pa lahko prebereti v prvi izdaji tega topica ( No 1). Moja storija je sicer objavljena pod Pupo.

Tadej

PS. Vem pa da je lani Zorkotu za njegovega H-D narocil napacne dele. Ga bom vprasal, kaj je bilo in bom napisal na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: MOTO-MARIO FUCK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domov se pripeljem normalno. Čez 3 dni hočem na izpit v LJ. Vžgem Suzo. Laufa ful čudno (nemirno opotekajoče, trese....), večkrat ugasne. Če sem dal gas do 3000 rpm je sekal iz auspuha ko ne vem ka, nad 3000 rpm pa je blo bolš... Fak si mislim in grem z avtom v LJ in zaje__m izpit :( ! Nasledn dan študiram ka bi lahka blo- al mu manka lufta, benza ali pa štroma, druga ne more bit. To, da bi mi crknla svečka mi še na misel ni prišlo, saj mi jih je na servisu zamenju pred cca 1500 km in dal notri najdražje NGK Iridium. Gledam, če je mogoč kake smeti potegnu v sebe... nič. Nakar vseeno sprobam svečke: najprej snamem kabl iz zadnga cilindra in probam vžgat- dela. Nato vajo ponovim še za sprednji cilinder...- ne vžge ufffffffff sm si oddahnu samo svečka je šla :P . Svečko hočem odstranit in se zgrozim: ni crknla, samo zašravfana ni bla :o ! ABSURD :angry: Fuck you MARIO!!!

Svečko zašraufam sprobam- dela ko urca!!! :D

Mario je s svojo malomarnostjo izgubil redno stranko, pa še kako več bo. Temu mehaniku sem res zaupal in k njemu redno hodil 5 let. Resda je zelo drag in ure svojega dela veselo zaokrožuje navgor ( začne 15min čez 8, konča 15 do 10 - in računa 2 ure ) - pa dobr sm si reku za dobro kvalitetno delo dobro plačiro ............. FUCK YOU MARIO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take it easy, bosti24, kr zgleda, kot da ste bumbarji ti in tvoj fotr... No, tud Zivc, ampak vsega ocitno ni on "kriv"...

.

po vrsti: ce vam je rekel najprej 70 jurjev za popravilo, ali iamte to na predracunu? Ker verjetno sam ves, kako je s popravili motorjev - vedno se lahko se kaj najde, kar je treba zamenjat, pa tko... in tudi vcassih se pac dele za skuterje in motorje caka tudi po vec mesecev... Sploh, ce se vmes pogrunta, da je treba se kaj dodatno narociti...

.

.

Zdaj pa pejt tisto svojo XX probat na 7,3 litre porabe spraut ...  ;)

Osebno serviserja vedno vnaprej vprasam koliko me bo popravilo stalo pri čemer mu dopuščam razliko +-5000 sit. ;)

Ne rabim nobenega predracuna ker tudi racuna nikoli ne dobim. Bosti je serviserju dal pravico da mu serviser popravi motor v skupni vrednosti 70.000sit, ne pa 105000sit.

Torej ce se serviser NI pozanimal pri bostiju ali mu ta poveca mandat/narocilo na 105000sit, ker je pac potrebno zamenjati se dolocene druge stvari, potem za prekoračitev mandata odgovarja sam, in bosti nikakor ne more biti obvezan plačati nekaj za kar se ni dogovoril.

Hkrati če se je serviser zavezal da bo storitev opravil v roku 1 meseca bi to tudi moral naredit, oz. moral bi pošteno povedat "tamal" motorja ti prej k u 4ih mescih ne morem... Tako da bi se bosti24 lahko pol sam odloču a bo čaku 4 mesce al bo pa drgam pelu.

Meni se vse napisano zdi popolnoma samoumevno

QUOTEsymru"In še nekaj - človek ni sam kriv, če je škratu podobn in velik 1,20 m al kolkrkol že. "quotesymru

kdo pa je kriv :huh: pa valda mu nism js kriv :P :D :D :D To ti je bla dobra izjava :D :D :D

Aja drgač tega krivca osebno ne poznam. In post tud ni letel nanga "razn tist o višini" <_<

Post se nanaša na vse serviserje oz na to kako se morajo obnašati :P

Popravljeno . Popravil kura
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem opravil servis pri 10.000 na moji FJR. Zadovoljen kot vedno. Serviser - sam svoj mojster, kot vedno.

Preverjeno najboljši način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem opravil servis pri 10.000 na moji FJR. Zadovoljen kot vedno. Serviser - sam svoj mojster, kot vedno.

Preverjeno najboljši način.

A servisno knjižico si tudi sam štempljaš? ;) Kako pa nameravaš uveljavljati garancijo, če bo potrebno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem opravil servis pri 10.000 na moji FJR. Zadovoljen kot vedno. Serviser - sam svoj mojster, kot vedno.

Preverjeno najboljši način.

A si prepričan da je to najboljši način??? Verjetn za vsakega posameznika je, saj se ne zaveda kaj vse je pozabu nardit, oz. pogledat....pa če se mu bo kakšna stvar odšraufala tud nebo takoj na net napisu...olje vun spustit pa filter zamenjat zna pa vsak ki je kdarkoli pogledu navodila za uporabo, kar pa še ne pomeni da je dober serviser.

Objavljeno 22 Aug 2003 @ 12:23

--------------------------------------------------------------------------------

  MOTO-MARIO FUCK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domov se pripeljem normalno. Čez 3 dni hočem na izpit v LJ. Vžgem Suzo. Laufa ful čudno (nemirno opotekajoče, trese....), večkrat ugasne. Če sem dal gas do 3000 rpm je sekal iz auspuha ko ne vem ka, nad 3000 rpm pa je blo bolš... Fak si mislim in grem z avtom v LJ in zaje__m izpit  ! Nasledn dan študiram ka bi lahka blo- al mu manka lufta, benza ali pa štroma, druga ne more bit. To, da bi mi crknla svečka mi še na misel ni prišlo, saj mi jih je na servisu zamenju pred cca 1500 km in dal notri najdražje NGK Iridium. Gledam, če je mogoč kake smeti potegnu v sebe... nič. Nakar vseeno sprobam svečke: najprej snamem kabl iz zadnga cilindra in probam vžgat- dela. Nato vajo ponovim še za sprednji cilinder...- ne vžge ufffffffff sm si oddahnu samo svečka je šla  . Svečko hočem odstranit in se zgrozim: ni crknla, samo zašravfana ni bla  ! ABSURD  Fuck you MARIO!!!

Svečko zašraufam sprobam- dela ko urca!!! 

Mario je s svojo malomarnostjo izgubil redno stranko, pa še kako več bo. Temu mehaniku sem res zaupal in k njemu redno hodil 5 let. Resda je zelo drag in ure svojega dela veselo zaokrožuje navgor ( začne 15min čez 8, konča 15 do 10 - in računa 2 ure ) - pa dobr sm si reku za dobro kvalitetno delo dobro plačiro ............. FUCK YOU MARIO

Zate pa SiM lahko rečem da si en navaden primitivec....kako lahko serviserja ki ti je pet let kvalitetno servisiral motor obsodiš naj se gre ...karkoli že... taka stvar se lahko zgodi komurkoli, tud najboljšim....sam en telefon ali pa kakšen siten ded za hrbtom pa se ti lahko zgodi da pozabiš. Zame si ti kriv za ta spor, če ti motor ni delal bi ga moru peljat nazaj in on bi ti odpravu napako...bilokakšno, pa sigurn sn da bi se ti opraviču.

Po tvoje so potm vsi servisi zanič....saj se bo tvojmu naslednmu serviserju sigurn tud kdaj zgodil kaj takega, potem bo tud oni kreten....itd dokler nebo zmanjkalo serviserjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega marsikateri serviser da tudi garancijo na opravljen servis. In če zadeva ni opravljena, kot bi morala biti, ima uporabnik/stranka pravico zahtevati, da se zadeva dokončno porihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem opravil servis pri 10.000 na moji FJR. Zadovoljen kot vedno. Serviser - sam svoj mojster, kot vedno.

Preverjeno najboljši način.

tako je prav

cena ure-sendvič in pivo

malomarnost pri delu-zanemarjena

strah, da bo po opravljenem servisu pri nekem maherju motor začel štrajkat-odvečen

garancija-ker japonc pa crkne v 2 letih..

meni osebno izjava da je bil motor redno servisiran pri npr Elisi pomeni kvečjemu slabo oz nasprotno je človek, ki opravlja servise sam in to potrdi v nadaljnjem pogovoru z odprto tehnično glavo, verjetno tudi med servisi redno kontroliral obrabljive dele, dokazal, da je motor vsekakor vrednejši nakupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate pa SiM lahko rečem da si en navaden primitivec....kako lahko serviserja ki ti je pet let kvalitetno servisiral motor obsodiš naj se gre ...karkoli že... taka stvar se lahko zgodi komurkoli, tud najboljšim....sam en telefon ali pa kakšen siten ded za hrbtom pa se ti lahko zgodi da pozabiš. Zame si ti kriv za ta spor, če ti motor ni delal bi ga moru peljat nazaj in on bi ti odpravu napako...bilokakšno, pa sigurn sn da bi se ti opraviču.

Po tvoje so potm vsi servisi zanič....saj se bo tvojmu naslednmu serviserju sigurn tud kdaj zgodil kaj takega, potem bo tud oni kreten....itd dokler nebo zmanjkalo serviserjev.

Sam neki model:

1. Verjamem, da se to lahko zgodi vsakomur, saj nihče ni nezmotljiv... tudi na F1 se to dogaja itd... vem

On ni edini, ki se ukavarja s servisiranjem, zato bom dal možnost še nekomu drugemu, saj se mi je ta s svojo šlamparijo zameril! Menjati svečke pa olje... so najbolj osnovne stvari, ki jih 100% zmorem tudi sam, ampak jaz kljub temu grem na original servis, da bi blo ja vse ql! (sem študent brez štipendije)

2. To se je zgodilo cca 1500 km po servisu. Lahko bi bil nevem kje v Nemčiji na avtocesti, kjer bi mi izstrelilo svečko v 3pm... kdo bi plačal ...

3. Navoj na glavi je sedaj sigurno nekoliko poškodovan - a mu naj rečem, da hočem novo glavo ?!

...itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno izjava da je bil motor redno servisiran pri npr Elisi pomeni kvečjemu slabo oz nasprotno je človek, ki opravlja servise sam in to potrdi v nadaljnjem pogovoru z odprto tehnično glavo, verjetno tudi med servisi redno kontroliral obrabljive dele, dokazal, da je motor vsekakor vrednejši nakupa

Servisna knjižica oz. to, da je bil motor redno servisiran pri pooblaščenih serviserjih je kljub vsemu nekakšna garancija vsaj minimalnega vzdrževanja. Izjava lastnika, da je servisiral sam pa običajno pomeni, da je menjal le olje in filter. O tem lahko kaj več pove Bosti24; kljub temu da je šlo za zelo drag motor (CBR 1100XX) so svečke komaj odvili. Letnik '98 z kar nekaj deset tisoč km in še prve svečke. Da niti ne omenjamo dejstva, da je kar nekaj mašin, ki nikoli v življenski dobi niso imele nastavljenih oz. preverjenih ventilov...

So pa seveda svetle izjeme s tehničnim znanjem, ki z veseljem vložijo v svoj motocikel veliko časa in temeljito opravijo tudi zahtevnejše servisne posege. Takih je malo in dokler mašina ne bo odprta ne boš z gotovostjo vedel ali si kupil od takega ali od bleferja.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega marsikateri serviser da tudi garancijo na opravljen servis. In če zadeva ni opravljena, kot bi morala biti, ima uporabnik/stranka pravico zahtevati, da se zadeva dokončno porihta.

Teoretično. Običajno se serviser izmika in težko kaj dosežeš. Predvsem izgubiš precej časa.

Še vedno mi je enostavneje od sebe zahtevati da popravim tisto, kar sem pri prejšnjem servisu pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki model:

1. Verjamem, da se to lahko zgodi vsakomur, saj nihče ni nezmotljiv... tudi na F1 se to dogaja itd... vem

On ni edini, ki se ukavarja s servisiranjem, zato bom dal možnost še nekomu drugemu, saj se mi je ta s svojo šlamparijo zameril! Menjati svečke pa olje... so najbolj osnovne stvari, ki jih 100% zmorem tudi sam, ampak jaz kljub temu grem na original servis, da bi blo ja vse ql! (sem študent brez štipendije)

2. To se je zgodilo cca 1500 km po servisu. Lahko bi bil nevem kje v Nemčiji na avtocesti, kjer bi mi izstrelilo svečko v 3pm... kdo bi plačal ...

3. Navoj na glavi je sedaj sigurno nekoliko poškodovan - a mu naj rečem, da hočem novo glavo ?!

...itd...

Se popolnoma strinjam. Sicer pa kakšno "šlamparijo" lahko izvedem sam in zato ne potrebujem dragega serviserja. Od serviserja pričakujem 100 natančnost (vsaj glede vzdrževanja mašine). Moj motor servisiram pri kolegu - na šverc - in sem zadovoljen. Če bom motor prodajal, ga bom prodal takšnega kot je, a ga bo kupec vzel ali ne njegova stvar - jaz ne nameravam nikogar nategnit. Servisna knjiga gor ali dol. Kolega meni zadevo opravi za 3 do 5 Ksit. Koliko pa vas stane serviser? Aja pa kolega uredi na posebno željo tudi štempel. Tako da boste laže spali tisti, ki kupujete motorje z poštemplanimi knjigami. Verjetno ni edini, ki lahko stvar tako uredi. Zame je servisna knjiga manj vredna kot cekret papir (pretrdi listi).

Lp, RK

p.s. tudi sam sem bil takega mnenja SiM - orig. servis za boljši spanec - a sem ugotovil, da je to draga natega. Pa da ne boš mislil, da je kateri drugi serviser kaj boljši od Maria (Mario je bil moj prvi Suza serviser, pol Oven, PanAdria Celje.... nikjer nisem bil pretirano zadovoljen). Orig. servis pride zame v upostev samo v primeru vecjih / drazjih servisov (generalk).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!