Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 14 minutami, stuhec pravi:

Jaz tudi

V mojem primeru Mal razumevanja

Moral bi se peljati 300 m in mogoče še več in iskati park plač,  tak da ....

Pa pol bi taksist pršu z letnimi gumami   :cool:

Štuhi je prvič napisal post, da je ob prvem branju normalno razumljiv.... globok poklon :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

Štuhi je prvič napisal post, da je ob prvem branju normalno razumljiv.... globok poklon :D 

jest ga zmer zastopim:D

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Kaj potem tukaj po ljubljani , sploh pa včeraj ko je bilo neko sranje na barju in kup policajev ......a si ti prepričan da so vsi imeli zimsko opremo ?   .......pa rajši vpraš kolege,da se ne ugrizneš za jezikv in izpadeš kot nabijač .....:)

Niso imeli - preverjeno !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

Jaz sem ti napisal, kako je pri nas, ti pa nabijaj dalje o teorijah zarote z lažnimi objavami in lažnimi sindikati. 

Čisto kratek odgovor; ne. 

daj odloči se - boš pisal kako je pri tebi ali pri vas .. s tem "pri vas" je mišljeno "policija" ..ali pa prosim govori o sebi , tvoji policijski postaji ali pa celotni policiji v sloveniji .. pavšalno demantiranje ali pavšalno dokazovanje zna biti moteče , ker potem ne vemo kaj je res in kaj ni res ... 

lažne objave ???? objava ne more biti lažna - razen če se nek heker potrudi pa jo spremeni brez moje vednosti in dovoljenja... sami linki so pravi in delujoči ... 

ali je stran policijskega sindikata na fb prava? bi preveril zame in za nas in nam to povedal ? ker če je lažna potem ne bom povzemal in linkal nečesa za kar bom imel predpostavko da ni resnično..ali pa vsaj link do strani policija.si , kjer piše , da stran https://www.facebook.com/Sindikat-policistov-Slovenije-117230518299642/ ni v lasti sindikata policistov slovenije...aja tam na policija.si tud nč ni tko kot piše kot si napisal nekaj postov nazaj ..pol brezveze ..

obenem bi prosil , če meni /nam na forumu posreduješ uradni demanti te novice :

http://www.24ur.com/novice/slovenija/policisti-niso-izrekali-glob-voznikom-brez-zimskih-gum-saj-jih-tudi-sami-niso-imeli.html

kako nisi v postojni ? če si pa zmeraj na omv ko pridem tja  :P  .. :D sej tebe mam čist rad sam kaj ko težko ločuješ med službo in človekom .. 

pred 11 minutami, Borutt pravi:

29. člen

(zima in zimske razmere)

(1) Od 15. novembra do 15. marca naslednjega leta morajo imeti motorna in priklopna vozila v cestnem prometu predpisano zimsko opremo. Predpisano zimsko opremo morajo imeti tudi v zimskih razmerah. Ne glede na nujnost izvedbe interventne naloge, v zimskih razmerah ni dovoljena uporaba interventnega vozila brez zimske opreme. 

(2) Na motornih in priklopnih vozilih v cestnem prometu ne sme biti snega, ledu, vode ali drugih snovi, ki bi lahko vplivale na vozne lastnosti vozila ali ki bi se lahko raztresale ali razlivale z njega. Stekla vozila in vzvratna ogledala morajo biti čista, da je vozniku omogočena normalna vidljivost.

(3) Če se vozilo, ki nima predpisane zimske opreme, pa bi jo moralo imeti, ali je v prometu, ko ne bi smelo biti, ustavi na cesti in ovira promet, ga mora voznik nemudoma odstraniti.

(4) Če v primeru iz prejšnjega odstavka voznik ne odstrani vozila, odredi odstranitev pooblaščena uradna oseba. Odstranitev vozila opravi na stroške lastnika vozila izvajalec rednega vzdrževanja ceste.

(5) Voznik mora upoštevati prometno signalizacijo, ki označuje zimske razmere, zaradi katerih je prepovedan ali omejen promet na določenem delu ceste.

(6) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki pozimi ali v zimskih razmerah motornega ali priklopnega vozila v cestnem prometu nima opremljenega s predpisano zimsko opremo, ali ravna v nasprotju s pomenom prometnega znaka za obvezno uporabo snežnih verig. Zaradi podhranjenosti interventnih služb in pomanjkanja denarja se voznika interventnega vozila opozori. 

(7) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ne očisti motornega ali priklopnega vozila v skladu z določbo drugega odstavka tega člena.

(8) Z globo 300 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki pozimi ali v zimskih razmerah ne upošteva prometne signalizacije, ki označuje zimske razmere, zaradi katerih je prepovedan ali omejen promet na določenem delu ceste.

(9) Z globo 500 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki pozimi ali v zimskih razmerah ravna v nasprotju s tretjim ali petim odstavkom tega člena in je zaradi tega oviran ali onemogočen promet drugih vozil. Vozniku se izreče tudi 5 kazenskih točk. Voznika interventnega vozila se opozori in mora pomagati drugim pri porivanju vozil. 

(10) Z globo 1.000 eurov se kaznuje za prekršek pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, katerega voznik pozimi ali v zimskih razmerah ravna v nasprotju z določbami prvega, tretjega ali petega odstavka tega člena, njihova odgovorna oseba pa z globo 120 eurov. Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek tudi odgovorna oseba državnega organa ali samoupravne lokalne skupnosti, katerega voznik pozimi ali v zimskih razmerah ravna v nasprotju z določbami prvega, tretjega ali petega odstavka tega člena.

če si tole skrbno preberemo bi bili avtomatsko tudi sami kaznovani - z izjemo 6. in 9. odstavka kjer so jim sankcije oproščene... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

daj odloči se - boš pisal kako je pri tebi ali pri vas .. s tem "pri vas" je mišljeno "policija" ..ali pa prosim govori o sebi , tvoji policijski postaji ali pa celotni policiji v sloveniji .. pavšalno demantiranje ali pavšalno dokazovanje zna biti moteče , ker potem ne vemo kaj je res in kaj ni res ... 

lažne objave ???? objava ne more biti lažna - razen če se nek heker potrudi pa jo spremeni brez moje vednosti in dovoljenja... sami linki so pravi in delujoči ... 

ali je stran policijskega sindikata na fb prava? bi preveril zame in za nas in nam to povedal ? ker če je lažna potem ne bom povzemal in linkal nečesa za kar bom imel predpostavko da ni resnično..ali pa vsaj link do strani policija.si , kjer piše , da stran https://www.facebook.com/Sindikat-policistov-Slovenije-117230518299642/ ni v lasti sindikata policistov slovenije...aja tam na policija.si tud nč ni tko kot piše kot si napisal nekaj postov nazaj ..pol brezveze ..

obenem bi prosil , če meni /nam na forumu posreduješ uradni demanti te novice :

http://www.24ur.com/novice/slovenija/policisti-niso-izrekali-glob-voznikom-brez-zimskih-gum-saj-jih-tudi-sami-niso-imeli.html

kako nisi v postojni ? če si pa zmeraj na omv ko pridem tja  :P  .. :D sej tebe mam čist rad sam kaj ko težko ločuješ med službo in človekom .. 

če si tole skrbno preberemo bi bili avtomatsko tudi sami kaznovani - z izjemo 6. in 9. odstavka kjer so jim sankcije oproščene... 

Kako boš ti razumel moje pisanje, je čisto tvoj problem. Zaenkrat sem ugotovil, da marsikatero stvar nočeš razumeti. Razloži mi, kdo ste, katerim je moje pisanje moteče. Ste to vsi ali samo ti ? So te pooblastili za postavljanje vprašanj v njihovem imenu ali si se sam pooblastil ? Bolj verjetno je, da delaš tisto, kar meni očitaš. 

Sem jaz odgovoren za objave sindikata in Policije na internetu ? Ne uporabljam fejsbuka in nisem pravi naslov za vprašanja v zvezi objave določene vsebine.

Jaz naj uradno demantiram neko novico  ? Sploh veš, kaj pomeni uradno  ? Raje si odpri še eno pivo, namesto, da pišeš takšne neumnosti. 

Na kratko vprašanje si dobil kratek odgovor. 

Kaj naj bi bili kaznovani ?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Kako boš ti razumel moje pisanje, je čisto tvoj problem. Zaenkrat sem ugotovil, da marsikatero stvar nočeš razumeti. Razloži mi, kdo ste, katerim je moje pisanje moteče. Ste to vsi ali samo ti ? So te pooblastili za postavljanje vprašanj v njihovem imenu ali si se sam pooblastil ? Bolj verjetno je, da delaš tisto, kar meni očitaš. 

Sem jaz odgovoren za objave sindikata in Policije na internetu ? Ne uporabljam fejsbuka in nisem pravi naslov za vprašanja v zvezi objave določene vsebine.

Jaz naj uradno demantiram neko novico  ? Sploh veš, kaj pomeni uradno  ? Raje si odpri še eno pivo, namesto, da pišeš takšne neumnosti. 

Na kratko vprašanje si dobil kratek odgovor. 

Kaj naj bi bili kaznovani ?

 

kaj se zdaj užigaš?  kdo pa pravi , da je tvoje pisanje moteče? ja imam nekaj pooblastil - bi jih rad videl? e jebiga brez veze ko itak niso uradna ..

ja zdelam tisto kar tebi očitam?? ja seveda svojo službo vlačim na forum ..

"obenem bi prosil , če na forumu posreduješ uradni demanti te novice :" ... bolje ? poznaš razliko med "posredovati uradni demanti" in  "naj uradno demantiram neko novico" ? sploh veš kaj pomeni "posredovati" ? ti bom pomagal v forumskem žargonu : "prilimaj link " ..pa naj bo resničen - ne tako kot tisti dokument s policija.si ali prispevek 24.ur.com ali z "lažne" fb strani sindikata policistov slovenije ..

nisi pravi naslov? od kdaj? ker tukaj si bil tožilec , sodnik in rabelj naenkrat :

 

ne kaj ..zakaj naj bi bili kaznovani .. zato ker si ti napisal , da ne gre v zimske razmere nobeno policijsko vozilo brez zimske opreme .. in ker tako piše v 1.odstavku  tukaj kar si prilimal :

  pred 11 urami, Borutt pravi:

29. člen

(zima in zimske razmere)

(1) Od 15. novembra do 15. marca naslednjega leta morajo imeti motorna in priklopna vozila v cestnem prometu predpisano zimsko opremo. Predpisano zimsko opremo morajo imeti tudi v zimskih razmerah. Ne glede na nujnost izvedbe interventne naloge, v zimskih razmerah ni dovoljena uporaba interventnega vozila brez zimske opreme. 

"Ne glede na nujnost interventne naloge, v zimskih razmerah ni dovoljena uporaba interventnega vozila brez zimske opreme"

nisem jaz linkal zakona in nisem ga jaz pisal..ti si ga posredoval in tako piše .. razen če je res spet vse lažno tako kot so lažni prispevki 24.com in sindikata policistov...

in potem ti meni očitaš da vidim v vsaki stvari zaroto? ti , ki ne priznavaš nobenega linka ?? dej no umiri se malo ker si postal paranoičen da so tvoje objave moteče , nič kar je kjerkoli zapisano ni res, vsa policijska vozila so šla v snegu ven z zimsko opremo čeprav piše na različnih koncih da je niso imela ,obtožuješ me nabijanja in pisanja lažnih objav ... 

ok . za eno stvar sem res laično napisal ker nisem strokovno usposobljen - da si paranoičen.. kakor pa ti pišeš v svojih prispevkih pa ti si strokovno usposobljen za določanje psihiatričnih diagnoz .. kaj čš ne mormo bit vsi tako popolni kot ti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

kaj se zdaj užigaš?  kdo pa pravi , da je tvoje pisanje moteče? ja imam nekaj pooblastil - bi jih rad videl? e jebiga brez veze ko itak niso uradna ..

ja zdelam tisto kar tebi očitam?? ja seveda svojo službo vlačim na forum ..

"obenem bi prosil , če na forumu posreduješ uradni demanti te novice :" ... bolje ? poznaš razliko med "posredovati uradni demanti" in  "naj uradno demantiram neko novico" ? sploh veš kaj pomeni "posredovati" ? ti bom pomagal v forumskem žargonu : "prilimaj link " ..pa naj bo resničen - ne tako kot tisti dokument s policija.si ali prispevek 24.ur.com ali z "lažne" fb strani sindikata policistov slovenije ..

nisi pravi naslov? od kdaj? ker tukaj si bil tožilec , sodnik in rabelj naenkrat :

 

ne kaj ..zakaj naj bi bili kaznovani .. zato ker si ti napisal , da ne gre v zimske razmere nobeno policijsko vozilo brez zimske opreme .. in ker tako piše v 1.odstavku  tukaj kar si prilimal :

29. člen

(zima in zimske razmere)

(1) Od 15. novembra do 15. marca naslednjega leta morajo imeti motorna in priklopna vozila v cestnem prometu predpisano zimsko opremo. Predpisano zimsko opremo morajo imeti tudi v zimskih razmerah. Ne glede na nujnost izvedbe interventne naloge, v zimskih razmerah ni dovoljena uporaba interventnega vozila brez zimske opreme. 

"Ne glede na nujnost interventne naloge, v zimskih razmerah ni dovoljena uporaba interventnega vozila brez zimske opreme"

nisem jaz linkal zakona in nisem ga jaz pisal..ti si ga posredoval in tako piše .. razen če je res spet vse lažno tako kot so lažni prispevki 24.com in sindikata policistov...

in potem ti meni očitaš da vidim v vsaki stvari zaroto? ti , ki ne priznavaš nobenega linka ?? dej no umiri se malo ker si postal paranoičen da so tvoje objave moteče , nič kar je kjerkoli zapisano ni res, vsa policijska vozila so šla v snegu ven z zimsko opremo čeprav piše na različnih koncih da je niso imela ,obtožuješ me nabijanja in pisanja lažnih objav ... 

ok . za eno stvar sem res laično napisal ker nisem strokovno usposobljen - da si paranoičen.. kakor pa ti pišeš v svojih prispevkih pa ti si strokovno usposobljen za določanje psihiatričnih diagnoz .. kaj čš ne mormo bit vsi tako popolni kot ti ...

Predlagam ti strokovno pomoč in sicer za tvoje duševno zdravje. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Borutt pravi:

29. člen

(zima in zimske razmere)

(1) Od 15. novembra do 15. marca naslednjega leta morajo imeti motorna in priklopna vozila v cestnem prometu predpisano zimsko opremo. Predpisano zimsko opremo morajo imeti tudi v zimskih razmerah. Ne glede na nujnost izvedbe interventne naloge, v zimskih razmerah ni dovoljena uporaba interventnega vozila brez zimske opreme. 

(2) Na motornih in priklopnih vozilih v cestnem prometu ne sme biti snega, ledu, vode ali drugih snovi, ki bi lahko vplivale na vozne lastnosti vozila ali ki bi se lahko raztresale ali razlivale z njega. Stekla vozila in vzvratna ogledala morajo biti čista, da je vozniku omogočena normalna vidljivost.

(3) Če se vozilo, ki nima predpisane zimske opreme, pa bi jo moralo imeti, ali je v prometu, ko ne bi smelo biti, ustavi na cesti in ovira promet, ga mora voznik nemudoma odstraniti.

(4) Če v primeru iz prejšnjega odstavka voznik ne odstrani vozila, odredi odstranitev pooblaščena uradna oseba. Odstranitev vozila opravi na stroške lastnika vozila izvajalec rednega vzdrževanja ceste.

(5) Voznik mora upoštevati prometno signalizacijo, ki označuje zimske razmere, zaradi katerih je prepovedan ali omejen promet na določenem delu ceste.

(6) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki pozimi ali v zimskih razmerah motornega ali priklopnega vozila v cestnem prometu nima opremljenega s predpisano zimsko opremo, ali ravna v nasprotju s pomenom prometnega znaka za obvezno uporabo snežnih verig. Zaradi podhranjenosti interventnih služb in pomanjkanja denarja se voznika interventnega vozila opozori. 

(7) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ne očisti motornega ali priklopnega vozila v skladu z določbo drugega odstavka tega člena.

(8) Z globo 300 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki pozimi ali v zimskih razmerah ne upošteva prometne signalizacije, ki označuje zimske razmere, zaradi katerih je prepovedan ali omejen promet na določenem delu ceste.

(9) Z globo 500 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki pozimi ali v zimskih razmerah ravna v nasprotju s tretjim ali petim odstavkom tega člena in je zaradi tega oviran ali onemogočen promet drugih vozil. Vozniku se izreče tudi 5 kazenskih točk. Voznika interventnega vozila se opozori in mora pomagati pri odstranjevanju ostalih vozil. 

(10) Z globo 1.000 eurov se kaznuje za prekršek pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, katerega voznik pozimi ali v zimskih razmerah ravna v nasprotju z določbami prvega, tretjega ali petega odstavka tega člena, njihova odgovorna oseba pa z globo 120 eurov. Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek tudi odgovorna oseba državnega organa ali samoupravne lokalne skupnosti, katerega voznik pozimi ali v zimskih razmerah ravna v nasprotju z določbami prvega, tretjega ali petega odstavka tega člena.

zakon je za mene  v času podnebnih sprememb totalni absurd lahko se zgodi da sneži avgusta

ja vem Borutt nabijam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, exclan pravi:

zakon je za mene  v času podnebnih sprememb totalni absurd lahko se zgodi da sneži avgusta

ja vem Borutt nabijam !

Misliš, da se bo vreme prilagajalo nam ali se bomo mi njemu ? Kje je po tvojem v zakonu absurd  ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Predlagam ti strokovno pomoč in sicer za tvoje duševno zdravje. 

pozabi.. če bi se mi duševno stanje preveč na boljše poslabšalo je potem nevarnost , da me slučajno prime dat prošnjo za kakšno delovno mesto civila v policiji... tolk neumn pa spet nisem ... poleg tega pa nisem tip človeka , ki bi bil v takih razmerah kot so v državi naklonjen stavkam..bi rajš službo zamenjal .. 

res je pa tudi , da mi s poklicno šolo ne samo da lažje najdemo delo temveč tudi zaposlitev .. gimnazijski maturant z 9 meseci usposabljanja za policista je pa zelo težko zaposljiv - razen s podjetjih , ki se ukvarjajo z varovanjem... 

drugače pa za tiste , ki niso zadovoljni s službo v policiji ena dodatna možnost - detektiv s.p. ... pa da vidimo kako se znajdejo v objemu kapitalističnega reda ponudbe in povpraševanja ..

pred eno uro, exclan pravi:

zakon je za mene  v času podnebnih sprememb totalni absurd lahko se zgodi da sneži avgusta

ja vem Borutt nabijam !

ej stari - ne kliči vraga ! a ni bil ta sneg dost? 

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Misliš, da se bo vreme prilagajalo nam ali se bomo mi njemu ? Kje je po tvojem v zakonu absurd  ? 

tudi primorci se bodo počasi navadili na neprijetne spremembe na vremenu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Kmet2 pravi:
pred 13 urami, motozajebant pravi:

Ista gliha vkup štriha ;)

MZ, čudeži se dogajajo

Sam,   a veš kaj je čudež  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 4. 2016 at 9:39, Borutt pravi:

Misliš, da se bo vreme prilagajalo nam ali se bomo mi njemu ? Kje je po tvojem v zakonu absurd  ? 

Vse lepo in prav, samo ne vem kako sem lahko včasih vozil vse leto z istimi gumami, v prtljažniku pa pozimi Praktis.

Danes imaš na voljo odlične nogavice za sneg in še kar nekaj pomagal. Prevozil sem celo Slovenijo, letno do 65.000 km, vedno prišel do doma ( Hvala Bogu ) in to velikokrat po visokem snegu in z letnimi gumami....

Se strinjam s kaznijo za tiste, ki zaradi neustrezne opreme naredijo zastoj na cesti ali karambol ( pa ne zopet o neprilagojeni hitrosti )... Do sedaj imam z avtomobilom preko 1 Mio km in ne govorim nekaj v tri dni...

Res da je zimska guma kvalitetnejša za zimske vozne razmere, ampak zadeve so bile zopet v lobijih in gumarski industriji, ko se je sprejemal tak zakon.

Mah, ne vem kaj naj rečem,vse skupaj mi sliči na tisto - Lud jebe zbunjenog.

Spoštujem moč argumenta - argument moči mi pa nikoli ni bil všeč !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

saj ne rabiš met zimskih gum, dovolj so dobre letne gume s ketnami v kuferamu:P

s ketnami na pogonskih kolesih.

Ampak, leta in leta sem trgal verige po snegu, opletal z zadnjim koncem itd itd, odkar obstajajo zimske gume, se nisem niti 1x ustavil v snegu, velikokrat reševal obstale in še dokaj varno gazil po snegu. Zimska guma je zakon, absolutno.

Bi pa dal en nasvet neiskušenim:

imamo radio,  tv, internet, cestne kamere. Ob začetku sneženja (sploh jeseni in spomladi, ko je moker in težak sneg) lepo počakaš 2-3 ure, da se DARS zbudi in začnejo čistit. S tem se izogneš pizadarijam na cesti in čakanjem v kolonah. Ali pa štartaš 3-4ure prej. Problem rešen.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če moraš it delat na uro,  ne moreš glih izbirat uro vožnje kot nekateri :cool:

2 h pa tut nobenmu ni v avtu v mrazu sedet

Edino če lopate s sabo vzame in gre na cesto pomagat Darsu  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

s ketnami na pogonskih kolesih.

Ampak, leta in leta sem trgal verige po snegu, opletal z zadnjim koncem itd itd, odkar obstajajo zimske gume, se nisem niti 1x ustavil v snegu, velikokrat reševal obstale in še dokaj varno gazil po snegu. Zimska guma je zakon, absolutno.

Bi pa dal en nasvet neiskušenim:

imamo radio,  tv, internet, cestne kamere. Ob začetku sneženja (sploh jeseni in spomladi, ko je moker in težak sneg) lepo počakaš 2-3 ure, da se DARS zbudi in začnejo čistit. S tem se izogneš pizadarijam na cesti in čakanjem v kolonah. Ali pa štartaš 3-4ure prej. Problem rešen.

ne nakladaj ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, thumper pravi:

ne nakladaj ..

Je reku Thumper :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

ne nakladaj ..

smrtno resno govorim, preverjeno v vpraksi in to večkrat. Moja služba je taka, da imam dostavo blaga redno ,vsak teden skoraj ob isti uri. 

S sistemom, ki sem ga opisal, sem se večkrat izognil gneči. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

smrtno resno govorim, preverjeno v vpraksi in to večkrat. Moja služba je taka, da imam dostavo blaga redno ,vsak teden skoraj ob isti uri. 

S sistemom, ki sem ga opisal, sem se večkrat izognil gneči. 

Ne vrjamem :P

P.S. Ne nakladej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ne vrjamem :P

P.S. Ne nakladej :D

včasih si še sam ne verjamem, pa zase se brigi :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

smrtno resno govorim, preverjeno v vpraksi in to večkrat. Moja služba je taka, da imam dostavo blaga redno ,vsak teden skoraj ob isti uri. 

S sistemom, ki sem ga opisal, sem se večkrat izognil gneči. 

 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

včasih si še sam ne verjamem, pa zase se brigi :P

pa si boš moral .. 

 

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

 odkar obstajajo zimske gume, se nisem niti 1x ustavil v snegu, velikokrat reševal obstale in še dokaj varno gazil po snegu. Zimska guma je zakon, absolutno.

Bi pa dal en nasvet neiskušenim:

imamo radio,  tv, internet, cestne kamere. Ob začetku sneženja (sploh jeseni in spomladi, ko je moker in težak sneg) lepo počakaš 2-3 ure, da se DARS zbudi in začnejo čistit. S tem se izogneš pizadarijam na cesti in čakanjem v kolonah. Ali pa štartaš 3-4ure prej. Problem rešen.

ne nakladaj..problem rešen .. :ras::ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

Je reku Thumper :D

Kako daleč pa si stran padu    :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!