Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

miličnik bo dal pihat, pol pa bo udeleženec vlagal pravna sredstva

in v postopku bo zaslišan miličnik, vprašan bo, če je videl, da je spil, ko ni vozil...

in v dvomu v korist obdolženca...

stroške pa plača proračun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalar36 pravi:

Še zmer nočeš povedat kar te sprašujem:ninja:. Sej jaz bi se strinjal z rezultatom, vendar sem pil po tem ko nisem več vozil. To se pravi da je alkotest brezpredmeten. Na strokovnem pregledu, pa ne morejo določit kako, kdaj in kaj sem pil pred alkotestom. 

Sprašujem zato, ker je bil tak primer pred leti, ko so bile kazni še normalne, in se je tip zmazu. Ali se danes še da?

 

PS: tud jest rad igram košarko...:lol1:

Ti si pil, ti išči izgovore.

Za zmazanje pa vprašaj sodnika.

pred 5 minutami, Snecer pravi:

ne mi citirat predpisov, tu gre za dejansko vprašanje

če ga vidiš, da je vlil v usta alkohol, ko ni udeleženec v prometu in mu daš pihat, kako boš ugotovil, ali je že pred tem morebiti užival alkohol

aja, saj si napisal. 15 minut boš počakal :)

sedi, ena

Kdo pravi, da sem videl ? Štekaš  ?

pred 6 minutami, HD-Dyna pravi:

Yp, je blondinko ustavila Policija...

Vozniško, prometno .... Pa še pihali boste.

Ja seveda .... saj sem že pri prejšnji kontroli morala... in mu začne odpenjati zadrgo :blush:

Ne izdajaj. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

miličnik bo dal pihat, pol pa bo udeleženec vlagal pravna sredstva

in v postopku bo zaslišan miličnik, vprašan bo, če je videl, da je spil, ko ni vozil...

in v dvomu v korist obdolženca...

stroške pa plača proračun

Kaj sem že videl ? Štekaš  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

še krivo bomo pričali :) ja bravo

 

 

pred 6 minutami, Snecer pravi:

ne se španat, uporabnik ti je pač podal teoretični primer (filmski)

ti pa mu namesto teorije, podajaš balkansko prakso miličnikov

Dogodka se ne spominjam v celoti. Znano ?

Saj nam lahko kaj zaupaš iz svoje prakse. Verjetno bo marsikdo tukaj zadovoljen in z veseljem uporabil naučeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, Borutt said:

Nekaj branja za takšne pametnjakoviče, kot si ti. Predvsem prvi stavek si večkrat preberi. 

(1) Policist sme zaradi ugotovitve, ali ima udeleženec cestnega prometa v organizmu alkohol ali več alkohola, kot je dovoljeno, izvesti preizkus s sredstvi ali napravami za ugotavljanje alkohola.

Mislim da bi bilo v splošno dobro potrebno tebi odrediti  odrediti psihološki pregled pred klinično komisijo, glede tega, ali si primeren za izvrševanje pooblastil. 

Policija naj bi bila strokoven državni organ, ki dela po strokovnih smernicah. Strokovne smernice pa so, da Policist najprej oceni, na osnovi ZNAKOV se odloči  ali je potrebno izvesti alkotest. Se pravi, da se voznika najprej pogleda, ne skine se nekoga s ceste in porabi njegovih 20 minut za tvojo papirologijo, da boš štancal "kako si delal".

Tvoje dolgovezno flancanje in celi odstavki copy-paste, ki ne spadajo nikamor, kvečjemu kažejo, da službo namenoma ne opravljaš tako, kot si jo OBVEZAN.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehite drkat Borutta pa ja ne mislite, da vam bo na javnem forumu razlagal kako se lahko izmažeš, če si naredu prekršek. :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, antares pravi:

Mislim da bi bilo v splošno dobro potrebno tebi odrediti  odrediti psihološki pregled pred klinično komisijo, glede tega, ali si primeren za izvrševanje pooblastil. 

Policija naj bi bila strokoven državni organ, ki dela po strokovnih smernicah. Strokovne smernice pa so, da Policist najprej oceni, na osnovi ZNAKOV se odloči  ali je potrebno izvesti alkotest. Se pravi, da se voznika najprej pogleda, ne skine se nekoga s ceste in porabi njegovih 20 minut za tvojo papirologijo, da boš štancal "kako si delal".

Tvoje dolgovezno flancanje in celi odstavki copy-paste, ki ne spadajo nikamor, kvečjemu kažejo, da službo namenoma ne opravljaš tako, kot si jo OBVEZAN.

 

Se ti zahvaljujem za strokovno oceno.

Ampak glede zakonodaje in postopkov pa še vedno nimaš pojma. Ker samo nabijaš o nekih svojih strokovnih smernicah. Prilepi jih. Pa ne pozabi jih poiskati v zakonodaji. Ker vse ostalo je tralala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Borutt said:

Ti si pil, ti išči izgovore.

Za zmazanje pa vprašaj sodnika.

 

Ok. To se pravi , da si na tem forumu prijavljen zato, da jebeš motoriste, oziroma celo obveščaš svojega gospodarja, kdo vozi prehitro, pije, dela prekrške... Na preprosto vprašanje, ne moreš odgovorit, celo priznaš, da bi namenoma v sodnem postopku pozabil ključno stvar...OK...pol te ne morem označit drugače kot: špecko, ker motorist, oziroma eden iz med nas nisi... Si tipični Policaj...zajebat človeka, sam zato, da ga bo njegov gospodar potrepljal po rami?

Nč, konc malce, grem karjolo vozt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Ok. To se pravi , da si na tem forumu prijavljen zato, da jebeš motoriste, oziroma celo obveščaš svojega gospodarja, kdo vozi prehitro, pije, dela prekrške... Na preprosto vprašanje, ne moreš odgovorit, celo priznaš, da bi namenoma v sodnem postopku pozabil ključno stvar...OK...pol te ne morem označit drugače kot: špecko, ker motorist, oziroma eden iz med nas nisi... Si tipični Policaj...zajebat človeka, sam zato, da ga bo njegov gospodar potrepljal po rami?

Nč, konc malce, grem karjolo vozt....

Naj te šef prvo nauči rokovanja s karjolo. Da ne bo nesreča. Saj veš; potem pride policija in te zajebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

Se ti zahvaljujem za strokovno oceno.

Ampak glede zakonodaje in postopkov pa še vedno nimaš pojma. Ker samo nabijaš o nekih svojih strokovnih smernicah. Prilepi jih. Pa ne pozabi jih poiskati v zakonodaji. Ker vse ostalo je tralala.

Se pravi, da z razlogom "tralalala" odrejaš alkoteste vse vprek! Hvala na strokovnosti. Je res za poslati na Ministrstvo za notranje zadeve in jim čestitati na izboru kadra. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

Naj te šef prvo nauči rokovanja s karjolo. Da ne bo nesreča. Saj veš; potem pride policija in te zajebe. 

Jes to jznam. Ti si tisti, ki zgleda ne zna opravljat svojega dela-zakonsko...ti ni pomoči...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, končno sem zamenjal gume, čeprav malo kmalu, sem se odločil za montažo zimskih gum.

Sedaj vas vprašam, ali bi bile te letne gume še za naslednjo sezono, da ne bi bilo slučajno STOP Policija ?

gume.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, antares pravi:

Se pravi, da z razlogom "tralalala" odrejaš alkoteste vse vprek! Hvala na strokovnosti. Je res za poslati na Ministrstvo za notranje zadeve in jim čestitati na izboru kadra. 

Nisem jaz kriv, da ti ne razumeš zakonodajo. In še manj, da jo ne poznaš. 

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Jes to jznam. Ti si tisti, ki zgleda ne zna opravljat svojega dela-zakonsko...ti ni pomoči...

Vsaj dolgčas ti ni med odmori. Vsaj upam, da si jih zaslužiš.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nekaterih hipotetičnih vprašanj s pitjem, lahko rečem, da so bolj resna v praksi kot to izgleda zaradi zafrkance tukaj gor.

Primer: poklicni voznik; zahteva 0.00 alkhola v krvi. So ga ustavili med prometno kontrolo in mu dali "pihati", ter namerili, da je "pijan kot čep". Namesto, da bi se človeško z njim pogovorili, ko je trdil da ni nič pil ter da je nekaj narobe, so ga še bolj "privili". Rešil ga je Inštitut za Sodno Medicino; o sodnih in odvetniških stroških ne bomo razpravljali. 

Kaj se je pripetilo? Oseba v poznih srednjih letih je zaradi bolezni uživala zdravilo v obliki aerosola, v katerem je bil kot dodatek alkohol; nikjer označeno. Količina alkohola na vpih ter na maso telesa ni mogla povzročiti zmanjšane sposobnosti za vožnjo, ampak je bila dovolj, da je pri izdihu na "pihanje" pokazala pijanost. 

Nauk? če ste v dvomih vedno zahtevahjte strokoven pregled pri zdravniku z odvzemom vzorca krvi!!! Na inštitutu natančno izračunajo vsebnost alkohola.

Glede na hipotezo "pil je po ustavitvi", morate razmeti, da to ne more biti olajševalno, ker bi potem nekdo lahko to zlorabil za prikritje pijanosti. V kolikor pa se zgodi nekaj takega je potrebno čimbolj hitro odvzeti kri, lahko se naredi dva vzorca v intervalnem razmiku, iz česar se lahko nato v laboratoriju izračuna kdaj in koliko ste spili. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Borutt said:

 

Vsaj dolgčas ti ni med odmori. Vsaj upam, da si jih zaslužiš.  

Res je, ni mi dolgčas. Pa svojemu gospodarju ne lezem v rit. Še manj pa po TV jokcam, kako mi je hudo in stavkam, ter iščem podporo pri ljudeh, ki jih po končani stavki "jebem".

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, stuhec pravi:

ena off

kaj bi rekli policaji, ce bi spil 1 šluk šnopsa in bi te čez 5 min ustavili z avtom, ko bi bi se v luftu bil miris po šnopsu ?

po mojem bi rekel:

Dober dan

kontrola prometa, vozniško in prometno prosim

ASTEKAJSPIL??????

 

pred 2 urami, skalar36 pravi:

No ok, zdej ni kakšnega konkretnega odgovora.

Borutt, razumem, da mi da za pihati, in alkotest bo pokazal vsebnost alkohola, AMPAK! pil sem takrat ko nisem več vozil.

Zdej pa izklopi Policista v sebi pa povej tako "med nami"... bi šlo to skozi?

 

PS: Aja snecer, ne gledam filmov, sploh TV zeloo malo...

1. če bi tak pil si butl, ker v tem primeru se ne gre kako je po resnici/pravici/realnosti, že zato ker si ga nagnu pred policajem bi dobil pihat. In njihova bi obveljala.

 

pred 1 uro, Snecer pravi:

ne mi citirat predpisov, tu gre za dejansko vprašanje

če ga vidiš, da je vlil v usta alkohol, ko ni udeleženec v prometu in mu daš pihat, kako boš ugotovil, ali je že pred tem morebiti užival alkohol

aja, saj si napisal. 15 minut boš počakal :)

sedi, ena

zakaj bi pa moral se ukvarjat s takim vprašanjem?

Problem človeka, ki se opijanja v avtomobilu je (prej, potem, v trenutku kontrole), da je njegovo stanje opitosti v takem primeru lahko enako ali večje od dejanskega stanja.

Torej 99% policajev bi mu dalo pihat brez kančka slabe vesti. In če bi jaz bil wiuuu wiuuu se tut ne bi sekiral v takem primeru ampak bi mu gladko izročil frulico.

Za vse ostalo se pa lahko potem pritoži, žali itd

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

po mojem bi rekel:

Dober dan

kontrola prometa, vozniško in prometno prosim

ASTEKAJSPIL??????

 

bolj verjetno bi marsikateri vprašal "a je še kaj ostalo?" :D 

 

tumblr_nco7nu3PQr1rb86ldo1_400.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, antares pravi:

bolj verjetno bi marsikateri vprašal "a je še kaj ostalo?" :D 

 

tumblr_nco7nu3PQr1rb86ldo1_400.jpg

ja in pol bi na kalu meli skupaj žur s poolicaji pili šnopček, pa se s provido preganjal gor pa dol, anede :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, DAMI34 said:

1. če bi tak pil si butl, ker v tem primeru se ne gre kako je po resnici/pravici/realnosti, že zato ker si ga nagnu pred policajem bi dobil pihat. In njihova bi obveljala.

Včasih se pa resno vprašam, če znate brati. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

po mojem bi rekel:

Dober dan

kontrola prometa, vozniško in prometno prosim

ASTEKAJSPIL??????

Sej, vsi me sprašujejo za pijačo, noben pa me ne vpraša, če bi kej pujedu ?

Al pa : Alkohol, droge ...? ... Ne rabim, mam :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!