Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pa mi mormo poznat kodeks obnasanja na cesti, medtem ko sami ne poznajo kodeksa sefovanja....oz. si ga kar prilagajajo in podkupujejo dohtarje, rukajo konje, kar jim pase, saj imajo znacko!:lol1:In nas kaznovati z bolanimi kaznimi, sebi pa nic.  Najboljs, da si dam cekar nageljnov v avto, pa jim talam naokoli, ko bojo z liziko mahali.....mogoce se pa spomnejo, kdo je s kom drzal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, jest bi šel na koncert... kje boš, da dobim karto? Itak bo vse zakonito, me ne bo treba pelat z helikopterjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Borutt, jest bi šel na koncert... kje boš, da dobim karto? Itak bo vse zakonito, me ne bo treba pelat z helikopterjem.

Na ZS. Nimam blokirano, kot Snecer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Borutt pravi:

Na ZS. Nimam blokirano, kot Snecer. 

on bo blokiran še kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Texo said:

Je..š karto, ti samo povej v kerem kombiju se Tanja skriva .. Zlatkota vomo že kam nagnali .. ;)

Evo pridem pomagat. Ker očitno veš, kako in aj z aZlatkotom, bom jaz Tanjo "zrihtal" :D

Pa smo spet pri... jebi ga, poročeni pa to...:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Texo pravi:

Je..š karto, ti samo povej v kerem kombiju se Tanja skriva .. Zlatkota vomo že kam nagnali .. ;)

V našem kombiju :jezik: :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 10. 2016 at 10:01, DAMI34 pravi:

A rabatov pa popustov za stalne stranke pa ne dajete?

Kartica zvestobe?

ps. vsaka "previsoka" cena je nateg

Sej dobiš točke zvestobe, kaj bi še rad :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Sej dobiš točke zvestobe, kaj bi še rad :P

Popust, daaa :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRONIKA

Po ukazu “opral” kolege?

27. oktober 2016 ob 06:00 Danijel Cek

“Komandir je takrat zahteval od mene, naj to napišem, da zaščitim policiste s koprske postaje. Rekel je, da tega ne bo pokazal nikomur,” je o svojem zapisu, ki je spravil v kazenski pregon dva policista s prometne postaje in dva kriminalista, včeraj povedal koprski policist. Po njegovem zapisu naj bi četverica januarja leta 2011 ob prijetju surovo pretepla italijanskega kriminalca, vendar policist tega včeraj ni potrdil. Pravi, da bi danes napisal drugače.

KOPER  Koprska prometna policista Dean B. in Simon K. ter kriminalista Matevž C. in Goran Š. so se znašli v kazenskem postopku po prijetju dveh italijanskih nepridipravov, ki sta januarja leta 2011 s spodletelega vloma v portoroško zlatarno bežala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Borutt pravi:

50% dobiš. Koliko daš ti ?

dam 10% od zagrožene predpisane kazni, pa nič več, ni vredno, sama kitajska roba :P

 

pred 6 minutami, Borutt pravi:

KRONIKA

Po ukazu “opral” kolege?

27. oktober 2016 ob 06:00 Danijel Cek

“Komandir je takrat zahteval od mene, naj to napišem, da zaščitim policiste s koprske postaje. Rekel je, da tega ne bo pokazal nikomur,” je o svojem zapisu, ki je spravil v kazenski pregon dva policista s prometne postaje in dva kriminalista, včeraj povedal koprski policist. Po njegovem zapisu naj bi četverica januarja leta 2011 ob prijetju surovo pretepla italijanskega kriminalca, vendar policist tega včeraj ni potrdil. Pravi, da bi danes napisal drugače.

KOPER  Koprska prometna policista Dean B. in Simon K. ter kriminalista Matevž C. in Goran Š. so se znašli v kazenskem postopku po prijetju dveh italijanskih nepridipravov, ki sta januarja leta 2011 s spodletelega vloma v portoroško zlatarno bežala ...

a še nisi vedu kako pri nas špila sistem....že več kot 50 let. Rekla kazala :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

dam 10% od zagrožene predpisane kazni, pa nič več, ni vredno, sama kitajska roba :P

 

a še nisi vedu kako pri nas špila sistem....že več kot 50 let. Rekla kazala :P

 

 

pred 2 urami, gusar pravi:

če sta makaronarja namahala morta dobit pohvalo ne pa obtožnico

Po ukazu šefa je nekdo napisal nekaj, kar sedaj bremeni določene policiste. Ampak sta italijana rekla, da sta jih dobila od drugih. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Borutt pravi:

KRONIKA

Po ukazu “opral” kolege?

27. oktober 2016 ob 06:00 Danijel Cek

“Komandir je takrat zahteval od mene, naj to napišem, da zaščitim policiste s koprske postaje. Rekel je, da tega ne bo pokazal nikomur,” je o svojem zapisu, ki je spravil v kazenski pregon dva policista s prometne postaje in dva kriminalista, včeraj povedal koprski policist. Po njegovem zapisu naj bi četverica januarja leta 2011 ob prijetju surovo pretepla italijanskega kriminalca, vendar policist tega včeraj ni potrdil. Pravi, da bi danes napisal drugače.

KOPER  Koprska prometna policista Dean B. in Simon K. ter kriminalista Matevž C. in Goran Š. so se znašli v kazenskem postopku po prijetju dveh italijanskih nepridipravov, ki sta januarja leta 2011 s spodletelega vloma v portoroško zlatarno bežala ...

če sta jih roparja fasala sta jih verjetno zaradi tega , ker jima je spodletelo ..

pred 21 urami, Borutt pravi:

 

Po ukazu šefa je nekdo napisal nekaj, kar sedaj bremeni določene policiste. Ampak sta italijana rekla, da sta jih dobila od drugih. 

nebi sedaj o verodostojnosti izjav ki so prišle iz ust kriminalcev .. a v rpimeru , da jim sodnik verjame - ste uradne osebe vložile prijavi in je sprožen postopek proti policistu , ki je napisal krivo izjavo ter proti njegovemu nadrejenemu , ki je to zahteval? aja za šefa ni slikce ni tonskega posnetka ni video posnetka s predpisano in umerjeno opremo iz zakonika .. basta noben nč kriv .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

če sta jih roparja fasala sta jih verjetno zaradi tega , ker jima je spodletelo ..

nebi sedaj o verodostojnosti izjav ki so prišle iz ust kriminalcev .. a v rpimeru , da jim sodnik verjame - ste uradne osebe vložile prijavi in je sprožen postopek proti policistu , ki je napisal krivo izjavo ter proti njegovemu nadrejenemu , ki je to zahteval? aja za šefa ni slikce ni tonskega posnetka ni video posnetka s predpisano in umerjeno opremo iz zakonika .. basta noben nč kriv .. 

Preberi si celoten članek v Primorskih novicah. Kljub nobenemu dokazu in nobenih prič ter izjavi pretepenih, da sta jih dobila od drugih, tožilka na podlagi lažnivega uradnega zaznamka preganja nič krive. Lahko še napišem, da sta bila poleg še dva sodelavca,  katera sta rekla, da nista nič videla. Čeprav sta videla vse in lahko potrdita njihovo nedolžnost oziroma vsaj nedolžnost svojih dveh sodelavcev. Ampak je lažje in lepše reči, da nič ne vidiš in še manj slišiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Borutt said:

Zdaj si me pa dobil :lol1:. Si ti vozil 50 km/h izven naselja  ?:ras:

Ne ne nisem vozil sem mislil da dej sok bolj počasi pit ne sam zlit vase :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Borutt pravi:

Preberi si celoten članek v Primorskih novicah. Kljub nobenemu dokazu in nobenih prič ter izjavi pretepenih, da sta jih dobila od drugih, tožilka na podlagi lažnivega uradnega zaznamka preganja nič krive. Lahko še napišem, da sta bila poleg še dva sodelavca,  katera sta rekla, da nista nič videla. Čeprav sta videla vse in lahko potrdita njihovo nedolžnost oziroma vsaj nedolžnost svojih dveh sodelavcev. Ampak je lažje in lepše reči, da nič ne vidiš in še manj slišiš. 

ne bom bral ker ni nič res kar napišejo .. uradni zaznamek je uradni zaznamek - kaj imaš tu za oporekat ? valda ni lažniv .. kaj pa drugi pričajo pa je krivo pričanje pod prisego kajne..

imaš dokaz da niso nič krivi čeprav na njihovo krivdo kaže uradni zaznamek na osnovi katerega jim očitajo krivdo ? če policist uradno napiše nekaj je verjetno to edina merodajna resnica kateri oporekati ne gre ...

če policisti nekaj vidijo čeprav tega ni potem jim še bolj verjamem , da nečesa res ni če rečejo da niso nič videli..

edino pravilno je , da se sami ujamete v svoje zajebke ..

videti , slišati - obstaja kakšen materialen dokaz? al bi vi to kar tako po domače ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še ene cvetke. Danes, na tako lep dan, itak z motorjem, naletim na usrano cesto do kolen. Kmetje orjejo in najlažje je obrnit na cesti. Vredu, ampak dva kilometra naprej policaji v krožišču kontrolirajo promet. To, da je malo naprej smrtonosna past ne vedo, ker kontrolirajo promet. Bul šit, kdo če ne policaji ima za zagotavljat varnost in zdravje nas šoferjev. Al je na policajih samo to da kontrolirajo promet? Prevozil sem cca 300 km danes in to je bila edina patrulja, ki pa po mojem mnenju ni opravila svojega dela. Ali pač in v krožišču štrafala kakega ata, ki je pozabil dat žmigavc. Sem moral napisat in upam da nisem koga užalil. Cesta je pa usrana še naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Preberi si celoten članek v Primorskih novicah. Kljub nobenemu dokazu in nobenih prič ter izjavi pretepenih, da sta jih dobila od drugih, tožilka na podlagi lažnivega uradnega zaznamka preganja nič krive. Lahko še napišem, da sta bila poleg še dva sodelavca,  katera sta rekla, da nista nič videla. Čeprav sta videla vse in lahko potrdita njihovo nedolžnost oziroma vsaj nedolžnost svojih dveh sodelavcev. Ampak je lažje in lepše reči, da nič ne vidiš in še manj slišiš. 

Naj uporabijo "sodno varstvo " .......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Saturday, October 29, 2016 at 21:07, tomash pravi:

... To, da je malo naprej smrtonosna past ne vedo, ker kontrolirajo promet. ...

Pustil sem samo ta stavek. Kako sedaj zgleda tvoj zapis ? Mogoče je pa ta tvoj stavek resničen. Si obvestil patruljo ali pa koga drugega, da je cesta umazana ? Če nisi, potem s tem svojim zapisom pljuvaš tudi po sebi. 

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Naj uporabijo "sodno varstvo " .......:lol1:

Na bolovanje bodo šli. Menda se splača :jezik: :lol1:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!