Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 12 minutami, sesir pravi:

Seveda normalnega človeka zanima in bi zaslišal ljudi okoli in si vzel podatke!Mogoče bi ugotovili,da se je voznik bil primoran umakniti s ceste,da ni doživel čelnega srečanja z avtom...

Katere ljudi ? So bile priče ? Bi te osebe pričale zate ? Preveč vprašanj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

Kako je videl, ce te ni mogel slediti!  :P

Video , če bi bil tam bi videl da je njegovo natolcevanje brezpredmetno .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Tudi pešci padajo. 

Seveda ti še vedno ni jasno, da moraš hitrost vožnje prilagoditi različnim stvarem oziroma situacijam. Mogoče voziš z isto hitrostjo po suhi in po zasneženi cesti ? 

Zato je tvoje sklepanje napačno, saj je omejitev hitrosti v obeh primerih enaka, vendar je potrebno hitrost vožnje prilagoditi... Je sedaj bolj jasno ?

Ni jasno, ker ni določena hitrost za zasneženo cestiče. Ko bo to določeno bomo rekli neprimerna hitrost. Vse ostalo, da sem živ so samo iskušnje in znanje, nekateri jih imajo več, drugi pa manj. Sploh v zasneženi situaciji ali še bolje poledeneli, ne more obstajati prilagojena hitrost, ker ne morem vedeti za oprijem na vozišču. 

V primeru poledice se gre enostavno za tipanje cestišča....in znanje...pa malce sreče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, sesir pravi:

V samem členu res ne!Vendar se ta člen namaša na cestne predpise!In če gledava,da voznik spoštuje vse predpise...povrh ima 30% nižjo hitrost in zleti s ceste je potrebno najdit vzrok in ne kr sanjat o neprilagojeni hitrosti

Ta člen je del cestno prometnih predpisov. 

Na ledu je tudi 5 km/h lahko preveč. Lahko pa poskusiš prevoziti vse ovinke na planinskih ridah po omejitvi. 90 km/h je omejitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kmet2 pravi:

ti boš detektivu , ki je na jadranki ugotovil smrtonosno vožnjo mene in damija ....vse smo ogrožali .....uf še dobro da smo živi .........

Spet nabijaš in zavajaš. Vsi so prebrali, kaj sem napisal in tega, kar sedaj nabijaš, nisem napisal. Poišči in prilepi. Ali ti je lažje nabijati in zavajati  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ta člen je del cestno prometnih predpisov. 

Na ledu je tudi 5 km/h lahko preveč. Lahko pa poskusiš prevoziti vse ovinke na planinskih ridah po omejitvi. 90 km/h je omejitev.

No ok!Se pravi pri idealnih pogojih na cesti je potrebno prilagodit hitrost!

Se pravi če je na cesti nekaj kar ne pričakuješ ne gre prilagoti hitrost...se pravi je vzrok v nesreči drugje!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Video , če bi bil tam bi videl da je njegovo natolcevanje brezpredmetno .....

Še dobro, da sta slikala in filmala, da smo lahko vsi videli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, DAMI34 pravi:

Ni jasno, ker ni določena hitrost za zasneženo cestiče. Ko bo to določeno bomo rekli neprimerna hitrost. Vse ostalo, da sem živ so samo iskušnje in znanje, nekateri jih imajo več, drugi pa manj. Sploh v zasneženi situaciji ali še bolje poledeneli, ne more obstajati prilagojena hitrost, ker ne morem vedeti za oprijem na vozišču. 

V primeru poledice se gre enostavno za tipanje cestišča....in znanje...pa malce sreče.

Sedaj pa res nakladaš. Kako naj bo določena hitrost za vožnjo po snegu ? Prav smešen si s temi izjavami. In sploh ne piše neprimerna hitrost, ampak, da mora voznik hitrost in način vožnje prilagoditi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, sesir pravi:

Tovornjak,ki je bil prehitevan(sploh se ne ve kdo je bil pa je še bil tam z policisti,ena punca vse videla.,( slučajno naletela moja punca nanjo in ta bi pričala.plus oseba malo za menoj in več oseb,ki so se kasneje ustavile in mi pomagale oz poklicale rešilca in policijo a te osebe niso videle same nesreče....

Vrh vsega je da sam celo mislim,da vem katera ženska je bila!

Oz...ko sem jo srečal sem se začel tresti,ko pa sem videl še njena dva otroka,ki se ju spomnim iz avta pa sem se moral odstraniti ves tresojoč!

Potem pa naj podajo izjave, kar so videli. Kje je problem  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Potem pa naj podajo izjave, kar so videli. Kje je problem  ?

Zdaj jih prosim,če so pripravljeni iti na postajo in tam podati izjavo al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kmet2 pravi:

Ja potem je pa mož kriv , vzdrževalci ceste  niso in kazen bo primerna ......če se nima pajac kej drugega spomnit je najlažje kriv voznik ,veš da ne bodo krivdo obešali svojemu delodajalcu ......vrana vrani ........sej veš .

 

:yawn:

Delodajalec je cestno podjetje ? Bravo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Borutt pravi:

Zakaj bi bil ta člen problem ? Vprašam, da malo debatiramo. 

Zelo široko je zastavljen. Z lahkoto se ga razume kot 'vedno je kriv voznik, ker ni pravilno predvidel XYZ'. Tudi v primeru jasnih zajebov vzdrževalca ceste, ko imaš npr na znani točki vedno znova in znova kupe peska na cesti. Kar je seveda recept za nesrečo. Ko pa bo tam en nesrečnež založil direkt na britof, bo pa v poročilu pisalo 'zaradi neprilagojene hitrosti...'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sesir pravi:

No ok!Se pravi pri idealnih pogojih na cesti je potrebno prilagodit hitrost!

Se pravi če je na cesti nekaj kar ne pričakuješ ne gre prilagoti hitrost...se pravi je vzrok v nesreči drugje!

Hitrost in način vožnje moraš vedno prilagoditi... Zato sem pa dal primer planinskih rid, kjer je omejitev 90 km/h, vendar je potrebno hitrost in način vožnje prilagoditi poteku ceste, saj skozi ovinek na tisti cesti ne boš šel 90 km/h, ampak manj. Pa so idealni pogoji, kot si napisal. 

So primeri, ko je na cesti nekaj, na kar voznik ne more vplivati in preprečiti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sesir pravi:

Zdaj jih prosim,če so pripravljeni iti na postajo in tam podati izjavo al kako?

Zakaj pa ne ? Zate gre. Ukrepaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, jskrablin pravi:

Zelo široko je zastavljen. Z lahkoto se ga razume kot 'vedno je kriv voznik, ker ni pravilno predvidel XYZ'. Tudi v primeru jasnih zajebov vzdrževalca ceste, ko imaš npr na znani točki vedno znova in znova kupe peska na cesti. Kar je seveda recept za nesrečo. Ko pa bo tam en nesrečnež založil direkt na britof, bo pa v poročilu pisalo 'zaradi neprilagojene hitrosti...'

Pri nas je že pisalo pesek na cesti in je sledila kazen cestarjem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Prilepi sodbo, da vidimo, kaj se je dogajalo. Boš zmogel ?

...zmeden sem zdaj po nesreči in sem pozabil vzeti papirje iz maminega avta...če si/ste res tako prijazen vam bom,ko vidim mamo slikal in poslal po zs...hvala vam...žal pa mamo vidim šele v začetku februarja...ja pri men je katastrofa že 5 let je minilo jz pa še nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Kaj pa, če že ne vem kolikrat ponovim, da v tem členu ni nikjer omenjena hitrost vožnje v km/h ?

seveda ne, ocena je prepuščena merilcem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Tudi pešci padajo. 

Seveda ti še vedno ni jasno, da moraš hitrost vožnje prilagoditi različnim stvarem oziroma situacijam. Mogoče voziš z isto hitrostjo po suhi in po zasneženi cesti ? 

Zato je tvoje sklepanje napačno, saj je omejitev hitrosti v obeh primerih enaka, vendar je potrebno hitrost vožnje prilagoditi... Je sedaj bolj jasno ?

kristalno, vendar se moraš zavedati, da kljub prilagoditvi, te lahko preseneti. Če ne mene in tebe, pa nekoga, ki je manj izvežban in ima manj iskušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Še dobro, da sta slikala in filmala, da smo lahko vsi videli. 

im alive, am still alive, and mr. Kmet too.....no problem at all :P

V bistvu je bila hitrost prilagojena situaciji, drugač ne bi lte nabijala :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

seveda ne, ocena je prepuščena merilcem :P

 

Ne gre za hitrost v km/h. Daj si to že enkrat dopovedati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

kristalno, vendar se moraš zavedati, da kljub prilagoditvi, te lahko preseneti. Če ne mene in tebe, pa nekoga, ki je manj izvežban in ima manj iskušenj.

Zato pa piše, da mora voznik hitrost in način vožnje prilagoditi svojim sposobnostim. Med drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

im alive, am still alive, and mr. Kmet too.....no problem at all :P

V bistvu je bila hitrost prilagojena situaciji, drugač ne bi lte nabijala :ras:

Vem, da sem za tisto situacijo nekaj drugega napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Hitrost in način vožnje moraš vedno prilagoditi...

Bom poenostavil, pa čist po kmečko povedal.

Vsak pameten prilagodi, do tiste mere kot ima iskušnje/znanje in se mu zdi da je prav. Samo samomorilci ali pa ljudje brez filinga tega ne počno. Pa vendarle se zgodi. Ne želim nikomu da se mu kaj nepredvidenega zgodi, vendar verjemi, če se ti slučajno bo (al pa se ti tut je) se bom najprej tu delal pametnega, pol šele bom reku bogo bogi in te prišel obiskat.

EXPECT UNEXPECTED je fraza, ki nam zlo pomaga ampak negira sama sebe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Zato pa piše, da mora voznik hitrost in način vožnje prilagoditi svojim sposobnostim. Med drugim.

Zdej se pa delaš neumnega. Prilagoditev svojim sposobnostim, pomeni prilagoditi način vožje na trenutne razmere.

KAJ  PA ČE SE LE TE V TRENUTKU SPREMENIJO??????

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Vem, da sem za tisto situacijo nekaj drugega napisal. 

Vse je bilo prilgajojeno, v mojem podpisu imaš link na video braap, braap, pk pk :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!