Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 7 minutami, Quest pravi:

Ampak, če strateški ukrepi prinesejo dejanski, izmerjen učinek na prometno varnost (npr. zmanjšanje smrtnih žrtev), kaj je narobe s tem? Vsaka organizacija ima vodstveni kader, ki mora s strategijo povedati delavcem, kako je treba delati. Ne poznam fabrike, kjer bi bila trenutna dnevna proizvodnja stvar odločitve posameznega delavca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Primosio pravi:

Ampak, če strateški ukrepi prinesejo dejanski, izmerjen učinek na prometno varnost (npr. zmanjšanje smrtnih žrtev), kaj je narobe s tem? Vsaka organizacija ima vodstveni kader, ki mora s strategijo povedati delavcem, kako je treba delati. Ne poznam fabrike, kjer bi bila trenutna dnevna proizvodnja stvar odločitve posameznega delavca.

Sicer je karikiran članek, ampak zelo jasen.

1. dlje od excela še niso prišli

2. prekrški se ne prilagajajo tabeli, kvečjemu obratno

3. neskončne zgube ur za birokaracijo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Quest said:

To pomeni, da če poznam Teodorja, Danico in Pepeta, mi oni lahkio prišepnejo, kdaj so izpolnili kvoto in potem se lahko gremo "gas do daske", "piči ga Lojz" in podobne....:whistle:

Popravljeno . Popravil C eagle
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, C eagle pravi:

To pomeni, da če poznam Teodorja, Danico in Pepeta, mi oni lahkio prišepnejo, kdaj so izpolnili kvoto in potem se lahko gremo "gas do daske", "piči ga Lojz" in podobne....:whistle:

ne, poznat moraš prave organe in sodnike. Aja pa tut prave barve moraš bit :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tako je tole. Bo kar držalo. Jaz poznam enega Vincenca, ki ni jebal sistema in je delal po svoje. Podajali  so si ga iz postaje na postajo, pa malo na mejo itd. Napredoval ni skoraj nič. In ker ga vsak včasih userje, so raznima Danicam in podobnim, ki so bili ubogljivi tudi pogledali skozi prste, njemu pa so za vsako pritožbo občana ali nadrejnega pripisali črno piko. In ko jih je bilo dovolj, je pristal v Ljubljani kot policist vratar na generalni upravi policije do penzije, kakšnih 5 let. Plača na tem delovnem mestu ravno ni ista kot če napreduješ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, tomash pravi:

Se mi še sanjalo ni v katerem grmu tiči zajec. Sedaj jih razumem. Zase se bojijo. Prezir je vse večji.

Šele sedaj si dokazal, da se ti ne sanja. In tako bo ostalo. 

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Hja tako je tole. Bo kar držalo. Jaz poznam enega Vincenca, ki ni jebal sistema in je delal po svoje. Podajali  so si ga iz postaje na postajo, pa malo na mejo itd. Napredoval ni skoraj nič. In ker ga vsak včasih userje, so raznima Danicam in podobnim, ki so bili ubogljivi tudi pogledali skozi prste, njemu pa so za vsako pritožbo občana ali nadrejnega pripisali črno piko. In ko jih je bilo dovolj, je pristal v Ljubljani kot policist vratar na generalni upravi policije do penzije, kakšnih 5 let. Plača na tem delovnem mestu ravno ni ista kot če napreduješ ...

Točno tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt dva vprasanja; 1. Kaj se zgodi policaju ki ne uboga ozirom ne izdaja ukrepe visje istance.

                                        2. A je vse kar je bilo napisano res? ni potrebe po da ali ne odpisi v tvojem slogu za tiste ki bodo razumeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, exclan pravi:

Borutt dva vprasanja; 1. Kaj se zgodi policaju ki ne uboga ozirom ne izdaja ukrepe visje istance.

                                        2. A je vse kar je bilo napisano res? ni potrebe po da ali ne odpisi v tvojem slogu za tiste ki bodo razumeli.

1. Disciplinski ukrep. 

2. Vse je res. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Disciplinski ukrepi za modre so  " strogo opozorjeni " 

Spomnite se debilnega policaja v klicnem centru  ,so posnetki bili na 24 kur . 

Na družino v avtu so streljali  , on pa kot da je zadrogiran ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

1. Disciplinski ukrep. 

2. Vse je res. 

1 torej displinski ukrep ker ni delal ukrepe po navodilih ampak je ukrepal  dejansko za prometno varnost ,ki niso v skladu z ukrepi ki jih želi višja glava.?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Disciplinski ukrepi za modre so  " strogo opozorjeni " 

Spomnite se debilnega policaja v klicnem centru  ,so posnetki bili na 24 kur . 

Na družino v avtu so streljali  , on pa kot da je zadrogiran ......

Ne ukvarjaj se s stvarmi, o katerih nimaš najmanjšega pojma. Spet. 

Ali je bil spet slab šnops? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, exclan pravi:

1 torej displinski ukrep ker ni delal ukrepe po navodilih ampak je ukrepal  dejansko za prometno varnost ,ki niso v skladu z ukrepi ki jih želi višja glava.?

To vprašanje sedaj je nekaj čisto drugega, kot je bilo prejšnje vprašanje. Sedaj poskušaš vse skupaj obrniti in si po svoje razlagati. Ne bo šlo.Ta tvoja provokacija ne bo uspela, ker je čisto enostavno premalo brihtna. 

Še ustavljaš v odstavnih nišah v predorih? Sporoči nam, kdaj boš zopet zaprl kakšen predor. Saj veš, pretočnost in varnost prometa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Ne ukvarjaj se s stvarmi, o katerih nimaš najmanjšega pojma. Spet. 

Ali je bil spet slab šnops? 

No...posnetek pogovora policista z človekom,ki je bil pod streli je bil javen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

No...posnetek pogovora policista z človekom,ki je bil pod streli je bil javen!

Preberi vse in ne samo tisto, kar ti paše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Disciplinski ukrepi za modre so " strogo opozorjeni " 

Spomnite se debilnega policaja v klicnem centru  ,so posnetki bili na 24 kur . 

Na družino v avtu so streljali  , on pa kot da je zadrogiran ......

 

pred 41 minutami, Borutt pravi:

Ne ukvarjaj se s stvarmi, o katerih nimaš najmanjšega pojma. Spet. 

Ali je bil spet slab šnops? 

 

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Preberi vse in ne samo tisto, kar ti paše. 

Haha...tudi meni osebno kot tudi javno so znani disciplinski ukrepi...

Tako pomembno stvar si izpustil ti ne jaz...kdo zdaj slabo bere.. 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Preberi vse in ne samo tisto, kar ti paše. 

Ce je rop banke se isto odzovejo, da nima cloveka, da ga poslje na lico mesta. 

Ja vem premalo kadra je! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ne ukvarjaj se s stvarmi, o katerih nimaš najmanjšega pojma. Spet. 

Ali je bil spet slab šnops? 

Sem te kaj vprašal?

Snemi masko,ko me citiraš!

In ti si bil eden tistih,ki je napisal ,da ima človek mutne posle,brez argumentov in dokazov .....sej veš,to kar nabijaš sam vedno in povsod!!

Dvoličnež ,drži se svojih nasvetov !

Šnops imamo najboljši....itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Sem te kaj vprašal?

Snemi masko,ko me citiraš!

In ti si bil eden tistih,ki je napisal ,da ima človek mutne posle,brez argumentov in dokazov .....sej veš,to kar nabijaš sam vedno in povsod!!

Dvoličnež ,drži se svojih nasvetov !

Šnops imamo najboljši....itak.

Si že dokazal, da samo nabijaš in zavajaš. Seveda si se dokazal tudi z lažmi. Samo malo je treba pobrskati po starih objavah in se vse pokaže. 

Če nimaš pojma o stvareh, bodi raje tiho, namesto, da nabijaš in podajaš lažnive informacije. Ker z vsako svojo objavo delaš samo sranje in nič drugega. Tvoj doprinos v teh temah je enak pogledu v greznico. 

 

pred eno uro, solorider pravi:

Ce je rop banke se isto odzovejo, da nima cloveka, da ga poslje na lico mesta. 

Ja vem premalo kadra je! :lol1:

Si že ugotovil nekaj. Res, da ti gre počasi, vendar ti vsaj gre. 

pred 1 uro, sesir pravi:

 

 

Haha...tudi meni osebno kot tudi javno so znani disciplinski ukrepi...

Tako pomembno stvar si izpustil ti ne jaz...kdo zdaj slabo bere.. 

Pusti zadeve, o katerih se ti niti sanja ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

 

Si že dokazal, da samo nabijaš in zavajaš. Seveda si se dokazal tudi z lažmi. Samo malo je treba pobrskati po starih objavah in se vse pokaže. 

Če nimaš pojma o stvareh, bodi raje tiho, namesto, da nabijaš in podajaš lažnive informacije. Ker z vsako svojo objavo delaš samo sranje in nič drugega. Tvoj doprinos v teh temah je enak pogledu v greznico. 

 

Si že ugotovil nekaj. Res, da ti gre počasi, vendar ti vsaj gre. 

Pusti zadeve, o katerih se ti niti sanja ne. 

Dobro,da znaš pisat.

Greznico imaš v piskru.....do zdaj je to dojel že precejšenj delež MS.

O doprinosu pa ne bi......ne vozim se jaz max dometa do MNE, pa nazaj .....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

Dobro,da znaš pisat.

Greznico imaš v piskru.....do zdaj je to dojel že precejšenj delež MS.

O doprinosu pa ne bi......ne vozim se jaz max dometa do MNE, pa nazaj .....

 

Če nisi sposoben napisati nečesa v zvezi teme in to ni tvoje nabijanje, zavajanje in laganje, bodi raje tiho. Pisno tiho. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

To vprašanje sedaj je nekaj čisto drugega, kot je bilo prejšnje vprašanje. Sedaj poskušaš vse skupaj obrniti in si po svoje razlagati. Ne bo šlo.Ta tvoja provokacija ne bo uspela, ker je čisto enostavno premalo brihtna. 

Še ustavljaš v odstavnih nišah v predorih? Sporoči nam, kdaj boš zopet zaprl kakšen predor. Saj veš, pretočnost in varnost prometa. 

ne se ne ustavljam več ampak test je uspel in nisem zaprl prehod ne zavajaj :) sem pa morda koga takrat zbudil, ker naslednjič ko je bil ta isti avto v predoru samo na drugi strani so delale utripalke v tunelu omejitev na 60 in avto je ime še dodatno vklopljene vse 4 smerokaze.Varnost predvsem.

Drugače je vprašanje nobeno tricki in nočem ničesar obrnit po svoje ker nimam pojma kaj bi lahko obrnil, če nisem seznanjen zato pa te sprašujem .Mislim da je korektno vprašanje ne rabi bit brihtno če je pošteno vprašano brez zvijač.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!