Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 34 minutami, exclan pravi:

Borutt pitanje:

minilo je dosti let od tega tako da je sam firbec:

vožnja v grupi od treh vozil italajan z avtodomom jaz za njim cca 50-100m in še eden domačin za mano cca 100m

mimo Markovščine ovinek pred je v celoti 90km konec ovinka naselje torej 50km radar v cadiju na desni obrnjen v moji smeri vožnje torej me je meril v rito in na razdalji cca 1km  me ustavi patrulja in mi povejo, da sem vozil hitro v naselju in sicer 61km.

vprašal sem policista, če se ni zmotil ker pred mano je bil avto dom v beli barvi in moje vozilo kombi je bil isto  v beli ,da me ni slučajo zamešal z prvim, ker sem bil vmes med vozili javil mu  beli kombi  dvakrat, kar sem tudi jaz slišal ok ampak še vedno mi ni jasno kako, da sem samo jaz prekoračil hitrost in pred mano ni in tudi za mano ni  čeprav je bila razdalja med mano in prvim več ali manj ista za zadnjega ne vem, če je bila ista ker nisem toliko gledal v ogledala

Ko te slika radar ne dobiš tudi slike ali to velja ko je radar brez patrulje, ki ustavlja maol naprej?

 

Caddy pred veliko leti? Koliko let nazaj? 

Na radarju je vidna slika. Torej ti lahko radarist pokaže sliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Borutt pravi:

Caddy pred veliko leti? Koliko let nazaj? 

Na radarju je vidna slika. Torej ti lahko radarist pokaže sliko. 

Vsak ki prileti v radar lahko vidi sliko al ne?Pusmo nategunstvo s pištolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Vsak ki prileti v radar lahko vidi sliko al ne?Pusmo nategunstvo s pištolo...

Pri nas je radar z možnostjo ogleda fotografije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Caddy pred veliko leti? Koliko let nazaj? 

Na radarju je vidna slika. Torej ti lahko radarist pokaže sliko. 

Bu ne vem koliko let nazaj ampak sem bil mlajsi manj tecen torej je kar nekaj let

Ja bi ga moral vprasat ali bi moral ponudit ko sem omenil da ni mogoce zamenjal mene z italjanom?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, exclan pravi:

Bu ne vem koliko let nazaj ampak sem bil mlajsi manj tecen torej je kar nekaj let

Ja bi ga moral vprasat ali bi moral ponudit ko sem omenil da ni mogoce zamenjal mene z italjanom?

 

Takrat ni bilo caddyja. To je sedaj na novo oziroma par let. Ni pa edini. Je še en drugi avto. 

Če je bila slika, je bilo na njej tvoje vozilo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Borutt said:

Takrat ni bilo caddyja. To je sedaj na novo oziroma par let. Ni pa edini. Je še en drugi avto. 

Če je bila slika, je bilo na njej tvoje vozilo.  

Na primorskem rdeca skoda octavia karavan:) 

v ljubljani pa vw up od g.zupana..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 2. 2018 ob 14:58, Borutt pravi:

Pa ne pozabi napisati, kaj je odločilo sodišče. Najboljše bo, če prilepiš njihovo odločitev. Mislim, da nas je kar veliko firbcev tukaj. 

Kot da je sodišče resnici v funkciji sojenja v Sloveniji, kar se tiče prekrškov. Največkrat se obnaša kot podaljšana roka policije in se na vsak način trudi popraviti napake v postopkih. Tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med župnikom in policajem:

župnik reče: Gospod z vami

policaj reče: Gospod z nami

:huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

shit..they are all over the place.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno je imel res nujen opravek,ali pa je to ista reč,kot policaj ,ki cuza pivo v bifeju ,samo ima to v opisu njegovih del .

Je šel redar lepo mimo in limat kazni naprej ......dve sloveniji so si naredili....

IMG_20180227_093656.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Kmet2 pravi:

Vrjetno je imel res nujen opravek,ali pa je to ista reč,kot policaj ,ki cuza pivo v bifeju ,samo ima to v opisu njegovih del .

Je šel redar lepo mimo in limat kazni naprej ......dve sloveniji so si naredili....

IMG_20180227_093656.jpg

Od kod ta nestrpnost in to sovraštvo. (tako bo napisal Policaj). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Vrjetno je imel res nujen opravek,ali pa je to ista reč,kot policaj ,ki cuza pivo v bifeju ,samo ima to v opisu njegovih del .

Je šel redar lepo mimo in limat kazni naprej ......dve sloveniji so si naredili....

IMG_20180227_093656.jpg

Saj ni treba vedno pokazati, kaj je še ostalo. 

(2) Policisti smejo pri opravljanju nujnih nalog policije za nujno potreben čas parkirati vozilo tudi na mestih, kjer je to prepovedano s prometnim pravilom ali postavljeno prometno signalizacijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Saj ni treba vedno pokazati, kaj je še ostalo. 

(2) Policisti smejo pri opravljanju nujnih nalog policije za nujno potreben čas parkirati vozilo tudi na mestih, kjer je to prepovedano s prometnim pravilom ali postavljeno prometno signalizacijo.

... če je to potrebno ali ne :P

Pa niso vsi isti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, HD-Dyna pravi:

... če je to potrebno ali ne :P

Pa niso vsi isti !

vozniki kombijev pri dostavi se jemljemo enako pravico :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

vozniki kombijev pri dostavi se jemljemo enako pravico :ras:

Moj žebelj si tudi jemlje svojo pravico :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

vozniki kombijev pri dostavi se jemljemo enako pravico :ras:

Pri meni nima nihče težav. Pač morate narediti svoje in razvoziti blago. Pravzaprav ste pa hitri in takoj odpeljete. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Pri meni nima nihče težav. Pač morate narediti svoje in razvoziti blago. Pravzaprav ste pa hitri in takoj odpeljete. 

ne popuščaj :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce sm zadnic pohvalil dars, si danes zasluzijo malo grajo.. avtocesta nm-lj ni bila niti S od spluzena, kaj sele kaksen plug na cesti. 

Je pa res da je konkretno nametaval..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Pri meni nima nihče težav. Pač morate narediti svoje in razvoziti blago. Pravzaprav ste pa hitri in takoj odpeljete. 

Saj načeloma še redarji ne težijo, razen kakega pametnjakoviča. Je pa večkrat problem, pri vseh teh oblastnikih, ki zapirajo centre, ogradijo lokale, mesta za dostavo pa ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ukica pravi:

Ce sm zadnic pohvalil dars, si danes zasluzijo malo grajo.. avtocesta nm-lj ni bila niti S od spluzena, kaj sele kaksen plug na cesti. 

Je pa res da je konkretno nametaval..

ravno zdaj z eno prijatlco govoru, da je bila cesta med NM in LJ ob 6,15, ko je šla v službo lepo splužena :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, maus said:

ravno zdaj z eno prijatlco govoru, da je bila cesta med NM in LJ ob 6,15, ko je šla v službo lepo splužena :huh: 

To nevem.. jaz sem bil na tej relaciji od 20:15 pa cca 1,5h sm se vozu. 

Ni bil najlepsi prizor, ampak tko je. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ukica pravi:

To nevem.. jaz sem bil na tej relaciji od 20:15 pa cca 1,5h sm se vozu. 

Ni bil najlepsi prizor, ampak tko je. 

Ob 20.15 Maus uživa doma na kavču...ni kaj kriv...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi vsakemu,ki kritizira zimsko službo dal kamion z plugom pa,da vidimo kako bi bile spucane ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, gusar pravi:

Jaz bi vsakemu,ki kritizira zimsko službo dal kamion z plugom pa,da vidimo kako bi bile spucane ceste.

Saj ni problem v delavcih, ki delajo kar jim je naročeno. Vedno je problem v zakonih, organizaciji in tistih, ki se bojijo za svoje stolčke.

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!