Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Če piše,da potrebuje vlak 3.5ure je tako hitro mogoče enkrat letno...pa še srečo moraš imeti,da te vmes ne dajo stati na avtobus,saj popravljajo progo in je vmes nadomestni avtobus(bilo pa je 60 potnikov na vlaku...oni pa so imeli le en avtobus in ker so železnice državna firma se pri njih lahko stoji na avtobusu med vožnjo...

Borut Kakšna kazen je za takega privat voznika in s.p? 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ukica pravi:

Ker jih drugje na svetu ni? 

Procent debilov na cesti je povsod isti.

Samo pri nas so tako represivni prijemi, zal. Pa sem videl ze nekaj sveta..

To mene spominja na kaksno privat firmi, lansko leto je poslovala super, dobicka je bila 35%. Drugo leto ga mora biti 40% drugace si pod pricakovanji. Stekas? Nekje je limit. 

Bom si tvoj prvi stavek sposodil:

Glede na idiotske voznike, je skoraj čudež, da ni vsak dan 100 mrtvih. 

Glede na starost infrastrukture, je skoraj cudez, da ni vsak dan 100 mrtvih. :) 

Če ni pameti in kulture, tudi najnovejše ceste ne pomagajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, sesir pravi:

Če piše,da potrebuje vlak 3.5ure je tako hitro mogoče enkrat letno...pa še srečo moraš imeti,da te vmes ne dajo stati na avtobus,saj popravljajo progo in je vmes nadomestni avtobus(bilo pa je 60 potnikov na vlaku...oni pa so imeli le en avtobus in ker so železnice državna firma se pri njih lahko stoji na avtobusu med vožnjo...

Borut Kakšna kazen je za takega privat voznika in s.p? 

1) V motornem in priklopnem vozilu ali na njem se sme voziti le toliko oseb, kolikor je v vozilu sedežev oziroma stojišč, na način, ki ga je določil proizvajalec vozila.

(2) V bivalnem in lahkem priklopniku ni dovoljeno prevažati oseb.

(3) Voznik sme v avtobusu, ki v prometnem dovoljenju nima vpisanih stojišč, voziti le toliko oseb, kolikor ima vozilo vgrajenih sedežev. Potniki morajo med vožnjo sedeti na sedežih, vgrajenih v vozilu.

(4) Voznik ne sme pričeti z vožnjo avtobusa, dokler potniki niso varno vstopili oziroma izstopili, in dokler vrata avtobusa niso zaprta.

(5) Na delovnem vozilu, ki ima prigrajena stojišča ali sedeže, se sme voziti le toliko oseb, kolikor je teh stojišč ali sedežev. Na delovnem vozilu v cestnem prometu mora biti v takem primeru prižgana rumena utripajoča luč.

(6) V bivalnem vozilu se sme voziti le toliko oseb, kolikor je v prometnem dovoljenju vpisanih sedežev. Potniki morajo med vožnjo sedeti na sedežih.

(7) Na sedežu poleg voznika ni dovoljeno voziti osebe, ki je očitno pod vplivom alkohola, mamil ali psihoaktivnih zdravil.

(8) Na tovornem vozilu oziroma na priklopnem vozilu, ki ga vleče traktor, se sme voziti v prostoru za tovor največ pet oseb, ki so potrebne za nalaganje oziroma razlaganje tovora.

(9) Osebe, ki se vozijo v vozilih iz petega ali osmega odstavka tega člena, ne smejo biti očitno pod vplivom alkohola, mamil ali psihoaktivnih zdravil.

(10) Osebe iz osmega odstavka tega člena ne smejo v vozilu stati, sedeti na stranicah tovornega prostora ali na nestabilnem oziroma nepritrjenem tovoru, kot tudi ne na tovoru, ki presega višino stranic tovornega prostora.

(11) Na tovornem vozilu, ki nima stranic tovornega prostora, in na prekucniku ni dovoljeno voziti oseb.

(12) Na traktorju in delovnem stroju se sme poleg voznika voziti druga oseba le, če je v ta namen na njem vgrajen sedež za prevoz oseb, ki je vpisan v prometnem dovoljenju. Otrok, mlajši od enega leta in pol, se na traktorju ali na delovnem stroju ne sme prevažati.

(13) Na traktorskem priključku, na priključku delovnega stroja ali motokultivatorja ni dovoljeno prevažati osebe.

(14) Med vožnjo v motornem vozilu z vgrajenim zadrževalnim sistemom mora biti otrok, manjši od 150 cm, zavarovan z zadrževalnim sistemom, ki je primeren otrokovi telesni masi. V motornem vozilu, ki ni opremljen z zadrževalnim sistemom, ni dovoljeno prevažati otrok, mlajših od treh let, otroci starejši od treh let in manjši od 150 cm pa se smejo prevažati le na sedežih, ki niso prednji sedeži. Otrok ni dovoljeno prevažati v nazaj obrnjenem zadrževalnem sistemu v sedežu za potnike, zaščitenem s prednjo zračno blazino, razen če je zračna blazina deaktivirana mehanično.

(15) Voznik začetnik ne sme voziti vozila, s katerim se opravlja javni prevoz potnikov ali prevoz oseb za lastne potrebe.

(16) Pri opravljanju nalog policije lahko policist opravlja prevoz oseb z vozilom policije tako, da mu ni treba upoštevati določb tega člena, vendar pri tem ne sme ogrožati potnikov ali drugih udeležencev cestnega prometa ali njihovega premoženja.

(17) Z globo 120 evrov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

(18) Z globo 1.000 eurov se kaznuje za prekršek pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik ali posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena, njihova odgovorna oseba pa z globo 120 eurov. Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek tudi odgovorna oseba državnega organa ali organa samoupravne lokalne skupnosti, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam,da ker so železnice državne se je le to dogajalo celo leto na relaciji Zidani Most-Celje...no včasih jih res ni bilo čez 52 a redko...Mislim,da so železnice to namerno delale saj pa se vidi kuk in kere karte so prodane v Dobovi,Brežica,Krškem...plus že laik,ki se kdaj pelje z vlakom vidi ob katerih urah je več ljudi!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, Borutt said:

Če ni pameti in kulture, tudi najnovejše ceste ne pomagajo. 

Absolutno strinjam, vendar pri 18 leti se te kulture in paneti neda vec spremeniti na lep nacin, samo represivno. In smo spet tam.. :) 

Je pa treba priznati, da potrebujemo/rabimo vec pasovnico. Tako promet nebo vec tako gost in bo tudi kaksna nesreca manj. 

Kurc je to, da iz 400 smrtnih nesrec na 100 se pride hitreje kot iz 100 na 50. Takrat represija vec ne deluje tako dobro :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Absolutno strinjam, vendar pri 18 leti se te kulture in paneti neda vec spremeniti na lep nacin, samo represivno. In smo spet tam.. :) 

Je pa treba priznati, da potrebujemo/rabimo vec pasovnico. Tako promet nebo vec tako gost in bo tudi kaksna nesreca manj. 

Kurc je to, da iz 400 smrtnih nesrec na 100 se pride hitreje kot iz 100 na 50. Takrat represija vec ne deluje tako dobro :) 

Potem pa razloži vse tiste prometne nesreče na praznih cestah. Včasih slišim, da znaki skačejo po cesti in, da se cesta dvigne in koga udari po glavi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Potem pa razloži vse tiste prometne nesreče na praznih cestah. Včasih slišim, da znaki skačejo po cesti in, da se cesta dvigne in koga udari po glavi. 

Luknje,poledenelo,gladke ločilne črte,trenutek nepozornosti...nekvalitetna izdelava in asfalt,ki v kratkem gladek ku led...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Luknje,poledenelo,gladke ločilne črte,trenutek nepozornosti...nekvalitetna izdelava in asfalt,ki v kratkem gladek ku led...

In potem svizec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

Luknje,poledenelo,gladke ločilne črte,trenutek nepozornosti...nekvalitetna izdelava in asfalt,ki v kratkem gladek ku led...

se strinjam ... zmeri je vse drugo krivo, le motorist nikol ... no ja ... js nism nikol nč kriu, kar je popolnoma jasno :P

 

pred 8 urami, Borutt pravi:

In potem svizec ...

VALDA,  tud svizec je kriu, če se men kj zgodi k se lepo po predpisih vozikam okol  :P ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

In potem svizec ...

Si imel kako prometno nesrečo?Te je kdaj pri nizki hitrosti zaneslo,si kdaj kaj spregledal.?Če si priletel v kako luknjo na cesti tak vemo,da si....Kot sam veš imamo črte na cestah še v križiščiš le pobarvane in potem po barvi nič posipano,da se ne spreminjajo v led!zanimivo,da recimo Raceland,kjer so črte posipane,nudijo noro močen oprijem napram asfaltu na vestah....

Lep primer so Dobrije blizu Raven na koroškem...v treh ovinkih so čudežno bili vsi nesposobni....in pol se država spomni natediti pravi asfalt,ki ne postane gladek pač se trgajo celi krheljčki asfalta in ostane vedno grob...on nesposobnih šoferjev več ni..verjetno so vsi ti nesposobneži šli na dopust okoli 1995 in se ne vračajo na Koroško....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Potem pa razloži vse tiste prometne nesreče na praznih cestah. Včasih slišim, da znaki skačejo po cesti in, da se cesta dvigne in koga udari po glavi. 

Borutt, popolne varnosti ni. Jo pa lahko izboljšamo in to na različne načine. To je vozniška kultura, stanje cest, volj varna vozila, upoštevanje razmer na cesti (na isti cesti so lahko v različnih časih drugačni pogoji),...

Ne gre vse s palico. Niti ne gre vse s korenčkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Si imel kako prometno nesrečo?Te je kdaj pri nizki hitrosti zaneslo,si kdaj kaj spregledal.?Če si priletel v kako luknjo na cesti tak vemo,da si....Kot sam veš imamo črte na cestah še v križiščiš le pobarvane in potem po barvi nič posipano,da se ne spreminjajo v led!zanimivo,da recimo Raceland,kjer so črte posipane,nudijo noro močen oprijem napram asfaltu na vestah....

Lep primer so Dobrije blizu Raven na koroškem...v treh ovinkih so čudežno bili vsi nesposobni....in pol se država spomni natediti pravi asfalt,ki ne postane gladek pač se trgajo celi krheljčki asfalta in ostane vedno grob...on nesposobnih šoferjev več ni..verjetno so vsi ti nesposobneži šli na dopust okoli 1995 in se ne vračajo na Koroško....

Vsega boga sm doživu, tudi ko sem vozu po omejitvah .. sem pa tudi pelju že 300 :P ... pa tut po tleh sm šu zaradi moje neumnosti ...  sem pa tudi velikokrat prepreču kakšno nesrečo, ker sem se po omejitvah vozu (tudi to sem mi dogaja, da vozim po omejitvah) ... se mi pa izredno redko zgodi, da priletim v kakšno luknjo ali, da me odnese zaradi slabega asfalta oziroma zaradi gladke črte, peska, kamenja, če vozim po omejitvah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

) ... se mi pa izredno redko zgodi, da priletim v kakšno luknjo ali, da me odnese zaradi slabega asfalta oziroma zaradi gladke črte, peska, kamenja, če vozim po omejitvah

Igraš loto?Ker,da ne ptiletiš v kako luknjo na cesti po Sloveniji je ista verjetnost kot,da zadaneš na loto....

No sam sem padel zaradi gladkih črt le enkratv življenju....malo je pršel dež...v Lukovici so avtibpred menoj neli čarali (vsi 50kmh)jz se držim bolj sredine....kr naenkrat polne bremze avtov pred menoj....jz še bolj na levo,tam pa že srednji pas,kinamenjen zavijanju levo on poln le pobarvanih črt....ob dotiku bremze sem ležal in zaradi nizke hitrosti le pobral moped in šoferjem vtom z nasmeškom rekel vse kul grem dalje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, sesir pravi:

Igraš loto?Ker,da ne ptiletiš v kako luknjo na cesti po Sloveniji je ista verjetnost kot,da zadaneš na loto....

No sam sem padel zaradi gladkih črt le enkratv življenju....malo je pršel dež...v Lukovici so avtibpred menoj neli čarali (vsi 50kmh)jz se držim bolj sredine....kr naenkrat polne bremze avtov pred menoj....jz še bolj na levo,tam pa že srednji pas,kinamenjen zavijanju levo on poln le pobarvanih črt....ob dotiku bremze sem ležal in zaradi nizke hitrosti le pobral moped in šoferjem vtom z nasmeškom rekel vse kul grem dalje....

ne igram lota, ker nikol nč ne zadanem, tut lukne ne, ker opazujem cesto pred seboj .... saj ne rečem, da jo tudi ne povozim, ampak še v nobeni luknji nisem not ostal, vedno vn prpelu .... 

ne vem kaj hočte povedat z vsemi temi slabimi cestami mogoče to,da če bi bile ceste lepe, da bi se lepše vozili po omejitvah :huh: ,

da ne bi bilo padcev :huh: , ne bi bili izsiljevanj :huh: , ne bi prehitevali preko polnih črt :huh: 

če je dež ali spolzko vozišče oziroma neprimerno za vožnjo, si jaz podaljšam varnostno razdaljo skoraj za 2 x ... pač izkušnje iz mladosti :P

p.s.

ne zagovarjam cestarje, ampak mi gre že malo na kurac, ker bi moral vsak najprej pri sebi počistiti pesek u glavi in poflikati lukne v lastni glavi :ninja: 

vsako leto naredim ogromno kilometrov tudi po Sloveniji in večkrat jaz naredim neumnost, kot da je za te neumnosti lahko cesto krivim ... še večkrat pa rešujem situacijo, zaradi drugih kretenastih voznikov motornih vozil in delovnih strojev :mad: 

budala.jpg.ceb86a17bdef29acfb6b4ee42110dc78.jpg

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

ne igram lota, ker nikol nč ne zadanem, tut lukne ne, ker opazujem cesto pred seboj .... saj ne rečem, da jo tudi ne povozim, ampak še v nobeni luknji nisem not ostal, vedno vn prpelu .... 

ne vem kaj hočte povedat z vsemi temi slabimi cestami mogoče to,da če bi bile ceste lepe, da bi se lepše vozili po omejitvah :huh: ,

da ne bi bilo padcev :huh: , ne bi bili izsiljevanj :huh: , ne bi prehitevali preko polnih črt :huh: 

če je dež ali spolzko vozišče oziroma neprimerno za vožnjo, si jaz podaljšam varnostno razdaljo skoraj za 2 x ... pač izkušnje iz mladosti :P

p.s.

ne zagovarjam cestarje, ampak mi gre že malo na kurac, ker bi moral vsak najprej pri sebi počistiti pesek u glavi in poflikati lukne v lastni glavi :ninja: 

  :mad: 

 

Jz nisem pisal o slabih cestah pač pa kar omenil pisal dejstva o naših cestah...a resnica je slaba cesta...pač ugotovitev iz dejstev....

Varnostno razdaljo imel primerno vremeno plus bil na sreči hvala k...Bilo je l.2005,pač vem s kerim mopedom tam padel...Avti so tako noro zabremzali saj se je v tem trenutku zgodil karambol nekaj 100m naprej...

Tudi popolne ceste ne bi prepričile prometnih nesreč,kot jih tudi umsko omejeno visoke kazni ne...Hočeš nočeš se zgodi trenutek nepazljivosti...in če dva taka na istem.mestu je karambol žal neizogiben...

Seveda,ko k nepazljivosti dodama alkohol,brzino,ceste se hitro kaj pripeti....

In glej hudiča z kaznimi in represijo nad alkohol,nepazljivost,hitrost le na urejenost cest ne....in ta isti,ki je represiven sili po službeni dolžnosti varno divjati policiste...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Jz nisem pisal o slabih cestah pač pa kar omenil pisal dejstva o naših cestah...a resnica je slaba cesta...pač ugotovitev iz dejstev....

jaz pogosto ugotavljam, da dejstva drugačna ... vsedi se v kakšen lokal ob kakšni glavni cesti ... sobota ali nedelja v sončnem in toplem dnevu ... ti bo vse jasno

jaz vem tudi kakšno je bilo 1980 in na kakšnem motorju sem se peljal in šu po tleh zaradi poledice sred zime ... tko da, ne men o letih 25 let za tem...

še vedno pravim, da je potrebno pri sebi določene stvari razčistiti, potem pa se gre pa širše ...

ne morš verjet, ko sem pri sebi razčistil določene stvari, se je malo spremenil svet ... tudi kaj ob cesti sem videl (naravo, rožce, pićke itd itd....)

p.s.

še vedno me zanese, ampak na srečo zmeraj manj krat :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

pa da izpostavimo še eno temo, ki je bila pred dnevi predstavljena v medijih. Prevoz živali v osebnih vozilih. Marsikdo izmed nas ima tudi psa ali mačko, pa bi bilo fajn tudi to podebatirat.

Zakon o pravilih cestnega prometa v 3. odstavku 92. člena predpisuje:

"(3)Živali iz prejšnjega odstavka, ki se prevažajo v delu motornega vozila, namenjenega za prevoz potnikov oziroma prtljage, morajo biti ustrezno zavarovane."

Kdaj se šteje, da je žival ustrezno zavarovana? Globa je 40 EUR.

 

lp

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Primosio pravi:

Živjo,

pa da izpostavimo še eno temo, ki je bila pred dnevi predstavljena v medijih. Prevoz živali v osebnih vozilih. ."

Kdaj se šteje, da je žival ustrezno zavarovana? Globa je 40 EUR.

 

 

lp

Od kdaj taku?Mi je že frend razlagal...sedel na zadnjem sedežu prepasan z muco v rokah...je pa bil policist "soliden" in mu le 10 min težil,da mu lahko napiše kazen..odnesel z opozorilom....Mi smo imeli včasih psičko shi-tzu....ona vedno hotela ležati na zadnji polici...bila pa lepa,moja baba in bila všeč tudi policistom...Predvidevam,ker,če je letel komentar je bil kak je luštna...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gretzky pravi:

Borutt, popolne varnosti ni. Jo pa lahko izboljšamo in to na različne načine. To je vozniška kultura, stanje cest, volj varna vozila, upoštevanje razmer na cesti (na isti cesti so lahko v različnih časih drugačni pogoji),...

Ne gre vse s palico. Niti ne gre vse s korenčkom.

Voznik upravlja z vozilom. Ko bo ta voznik imel več pameti in vozniške kulture, bo tudi prometna varnost neprimerno boljša. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je v Avstriji vse lepše, tud ceste, tko da tisti, ki mu tu ceste ne pašejo, pa naj se gre vozit tja. Kar pa se tiče prevoza živali v potniškem prostoru - žival, če že ni v boksu/kletki v prtljažniku, mora biti definitivno pripeta na zadnjem sedežu da:

1. ne more do voznika!!!

2. v primeru naglega zaviranja ali trka ne leti po avtu

Šicu na polici, če pride do trka in imaš smolo, ti zlomi vrat. To postane projektil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MdAzz pravi:

Baje je v Avstriji vse lepše, tud ceste, tko da tisti, ki mu tu ceste ne pašejo, pa naj se gre vozit tja. Kar pa se tiče prevoza živali v potniškem prostoru - žival, če že ni v boksu/kletki v prtljažniku, mora biti definitivno pripeta na zadnjem sedežu da:

1. ne more do voznika!!!

2. v primeru naglega zaviranja ali trka ne leti po avtu

Šicu na polici, če pride do trka in imaš smolo, ti zlomi vrat. To postane projektil.

To se strinjam, samo kje je predpisano, kdaj se šteje za pravilno zavarovano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, MdAzz pravi:

Baje je v Avstriji vse lepše, tud ceste, tko da tisti, ki mu tu ceste ne pašejo, pa naj se gre vozit tja.

1. ne more do voznika!!!

Na jezerskem ali na Golici ziher več SLO tablic kot krajtliških...

Prijatelj sedel za voznikom prepasan in imel mačko v rokah recimo za voznikovim sedežem v višini ledvic.Mi lepo posim razložiš kako bi ta muca priletela kam vozniku...razen pač 3kg težka " mehka"stvar v zadnji del sedeža?hvala!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekel sem za šicuja na polici. Sicer pa ne gre zato, da ti prileti, ampak ti začne lezt po avtomobilu, pa v naročje, pa na armaturo, pa pod noge. Marsikaj sem že videl. Sicer pa jaz svojega psa tudi peljem tam, kjer se sicer vozijo sovoznikove noge, prav pa ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, MdAzz pravi:

Rekel sem za šicuja na polici. Sicer pa ne gre zato, da ti prileti, ampak ti začne lezt po avtomobilu, pa v naročje, pa na armaturo, pa pod noge. Marsikaj sem že videl. Sicer pa jaz svojega psa tudi peljem tam, kjer se sicer vozijo sovoznikove noge, prav pa ni.

Maša je bila res zanimiva...vedno takoj na zadnjo polico in nikakor z nje..Je pa bilo nekaj primerov,da priletela v sedež ko se nujno zaviralo...

Še na motorju sem jo vozil...delno odpeto jakno in njo v njej...pridna bla...radi mel mojo Mašo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

To se strinjam, samo kje je predpisano, kdaj se šteje za pravilno zavarovano?

(1) Pri prevozu mora biti hišna žival zavarovana pred izpadom ali pobegom s prevoznega sredstva ter zaščitena pred vročino, sončno pripeko, mrazom in padavinami. 

(2) Hišnih živali ni dovoljeno puščati samih v oziroma na vozilih, razen če se zagotovi letnemu času primerno zračenje. Če zunanja temperatura v sončnem vremenu presega 20 °C, je potrebno poiskati za parkirano vozilo primerno senco, da temperatura v vozilu ne povzroči vročinskega udara pri živali v vozilu. Najpogostejši vidni znaki vročinskega udara so navedeni v Prilogi 2, ki je sestavni del tega pravilnika. 

(3) Hišnih živali ni dovoljeno prevažati v tovornem prostoru vozila ali v prostoru, namenjenem prevozu prtljage, razen če je v tem primeru zagotovljena naravna svetloba in zadostno zračenje. 

(4) Prevoz hišnih živali v komercialne namene mora potekati v skladu z Uredbo Sveta (ES) št. 1/2005 z dne 22. decembra 2004 o zaščiti živali med prevozom in postopki, povezanimi z njim, in o spremembi Direktiv 64/432/EGS in 93/119/ES ter Uredbe (ES) 1255/97 (UL L št. 3 z dne 5. 1. 2005, str. 1).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!