Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

pred 8 urami, Kugelschreiber pravi:


Pa zakaj misliš da je bila lani volilva udeležba rekordna? Ker se je zrelo volilno telo, običajno ujeto v coni udobja, odločilo preprečit popolno porejanje podsistemov, nezakonito plenjenje in drvenje v gotovo katastrofo. 
 

 

Ta tvoj zapis res krasno razgalja vso mentalno revščino populistične desnice. Merklova, CDU, torej desničarka, si v 12!!! letih na oblasti ni podredila nobenga sistema. Ničeasar ni prišla podirat in rezat. Ne spomnim se da bi jo kdo vlačil pred sodišče. V živo pa spremljamo tudi izvoljene voditelje, populiste najnižje baže. Jasno vidimo kako se na oblasti obnašajo janesi, viktorji, borisi, donaldi, silvioti, jairji, duterteji in podobna ultradesno-populistična gamat. VB je prav učbeniški primer, kam te to pripelje. Torijci so oblast prevzeli 2010. In glej njihov razcvet…

 

ps: pred P se postavi predlog S. Domoljup tvojga kalibra bi to moral znat. 

Njemu ni potrebno nič znati. Znajo na Trstenjakovi, on le prepiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

Take neumnosti trobite samo tisti, ki ne poznate, kako deluje demokracija v razvitih zahodnih deželah. Tam je volilno telo toliko ozaveščeno, da se zaveda, da je lahko katastrofa za njihovo deželo, če imajo na oblasti vedno eno in isto politično opcijo, ki si podredi vse podsisteme, kot je to praksa v Sloveniji. Narod v tujih razvitih deželah se še kako dobro zaveda, da si ena politična opcija, če vlada predolgo časa, stke določena omrežja in lobije, preko katerih si lahko uzurpira državo, kar se je zgodilo Sloveniji. 

 

Dej, prosim, naštej te "razvite dežele". Res. 

Zame mentalno pohabljen je, recimo, clovek, ki po netu grozi z orožjem. 

Tist k pa malo razmislja, pa tud ce narobe, ni nc hudga. Če pa slepo vrjameš v puklastega zvonarja, si pa že na meji spet z mentalno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 5. 2023 ob 0:13, bladerunner pravi:

Zato tudi sistem, ki ne upošteva različnih sposobnosti ljudi, ki daje prednost samo najbolj zvestim in zahrbtnim ne bo nikoli preživel v tem svetu.

In zato je Janšizem obsojen na propad. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval, da se bo na moje pisanje vsulo kup titoistov, ki po navodilih murgelparkelca zagriženo branijo “tekovine revolucije”. Neprecenljivo. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bladerunner pravi:

Sem pričakoval, da se bo na moje pisanje vsulo kup titoistov, ki po navodilih murgelparkelca zagriženo branijo “tekovine revolucije”. Neprecenljivo. 

Eden je že dooolgo mrtev, drugi že zdavnaj v penziji, ampak vas pa še vedno daje preganjavica. 😲

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, bladerunner pravi:

Sem pričakoval, da se bo na moje pisanje vsulo kup titoistov, ki po navodilih murgelparkelca zagriženo branijo “tekovine revolucije”. Neprecenljivo. 

Ne, ne. Kr naštej. Ne se izmikat. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Eden je že dooolgo mrtev, drugi že zdavnaj v penziji, ampak vas pa še vedno daje preganjavica. 😲

Njegov duh pa je še kako živ v vaših glavah. Ne vem, kaj po tolikem času njegove smrti dela napis ¨tito¨ na Sabotinu in sramoti našo deželo?! Čeprav je bil že nekajkrat odstranjen ste ga titoistični fanatični častilci znova postavili. 

Tadrugi je pa še kako aktiven člen titoističnih fanatikov in častilcev ¨tekovine revolucije¨ in ne vem, kaj ima kot "upokojenec"  za početi v vladni palači in soliti pamet nekdanji premierki. Kot kažejo dejstva, nas ne preganja nikakršna preganjavica. Kajti stari prdec in titoistična falanga ste še kako aktivni v obujanju zločinskega režima in takratnega diktatorja.  

pred 12 urami, skalar36 pravi:

Zame mentalno pohabljen je, recimo, clovek, ki po netu grozi z orožjem. 

In kdo je ta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, bladerunner pravi:

Njegov duh pa je še kako živ v vaših glavah. Ne vem, kaj po tolikem času njegove smrti dela napis ¨tito¨ na Sabotinu in sramoti našo deželo?! Čeprav je bil že nekajkrat odstranjen ste ga titoistični fanatični častilci znova postavili. 

Tadrugi je pa še kako aktiven člen titoističnih fanatikov in častilcev ¨tekovine revolucije¨ in ne vem, kaj ima kot "upokojenec"  za početi v vladni palači in soliti pamet nekdanji premierki. Kot kažejo dejstva, nas ne preganja nikakršna preganjavica. Kajti stari prdec in titoistična falanga ste še kako aktivni v obujanju zločinskega režima in takratnega diktatorja.  

In kdo je ta?

tvoje mnenje o Napoleonu še?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snečer pravi:

tvoje mnenje o Napoleonu še?

Odpri novo temo o Napoleonu in bomo tudi o njem kaj rekli. Ta tema pa je namenjena komentiranju nekdanjega zločinca in diktatorja josipa broza-kumrovškega šlosarja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bladerunner pravi:

Odpri novo temo o Napoleonu in bomo tudi o njem kaj rekli. Ta tema pa je namenjena komentiranju nekdanjega zločinca in diktatorja josipa broza-kumrovškega šlosarja. 

pričakoval sem tak odgovor, sedaj potrjeno

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi Dimsi Rupsi. Saj je intelektualec, tu ni kaj. Ampak priti na Intervju z tako demenco, aj, aj ..

Še dobro, da ga sprašuje tisti kao novinar, ki postavi vprašanje na način, da je možen samo en odgovor. 🤭

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 5. 2023 ob 21:39, bladerunner pravi:

Take neumnosti trobite samo tisti, ki ne poznate, kako deluje demokracija v razvitih zahodnih deželah. Tam je volilno telo toliko ozaveščeno, da se zaveda, da je lahko katastrofa za njihovo deželo, če imajo na oblasti vedno eno in isto politično opcijo, ki si podredi vse podsisteme, kot je to praksa v Sloveniji. Narod v tujih razvitih deželah se še kako dobro zaveda, da si ena politična opcija, če vlada predolgo časa, stke določena omrežja in lobije, preko katerih si lahko uzurpira državo, kar se je zgodilo Sloveniji.

 

Prosim če lahko našteješ te razvite zahodne države. Ker drugače je tvoje pisanje eno navadno nakladanje. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 5. 2023 ob 6:48, Tedybear pravi:

Njemu ni potrebno nič znati. Znajo na Trstenjakovi...

Znajo. znajo...Nov val plakatov se pojavlja ob naših cestah. Perfidno prefinjenih...

velika-druzina-sds-glavna.jpg.1045347c52664f9c68f0813dba78f395.jpg

645680ce5479c.jpg.c7c2468d3162098953963d2f5215b276.jpg

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kugelschreiber pravi:

Meni se zdi, da je motoristom ljub OMV v Postojni, pred iztrebljalom varna točka. 
 

 

985E9B3B-70EF-46E9-B24D-537199BD3B17.png

gamad titoistična, pije komi kufe :P

aja, tale komi ni KOMI, je samo "komi" kufe..se mi zdi da vedno bolj redko :P

 

pred eno uro, skalar36 pravi:

Prosim če lahko našteješ te razvite zahodne države. Ker drugače je tvoje pisanje eno navadno nakladanje. 

še večja umetnost je naštet tri vzhodne države :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Znajo. znajo...Nov val plakatov se pojavlja ob naših cestah. Perfidno prefinjenih...

velika-druzina-sds-glavna.jpg.1045347c52664f9c68f0813dba78f395.jpg

645680ce5479c.jpg.c7c2468d3162098953963d2f5215b276.jpg

 

a je tok težko premakniti kamenje z napisom TITO v napis JANŠA? 

sprašujemzaprjatla..pa dajem nasvet :P

Mene vedno fascinirajo ti napisi na hribih: od TITO do TOTI vse sm vidu, JJ pa še ne, mislim, da je skrajni čas, da kak planinec poseže po "kamenju" in beli barvi..(str sm, brez učal, slabše vidm, ampak če bi kdo kamenčke pobarval...)

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!