Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

Le zakaj nista izRODEk in ANDREs BAiUK prej priletela na sceno in nas rešila muk... :P ;) :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe balkanci potrebujejo enega diktatorja, ki ga potem po bozje castijo ... Kucan, Broz, Milosevic ... :lol:

Btw - menda je Kucan v Haagu pravzaprav branil Milosevica, ces da ni mogel vplivati na dogodke takrat, kar mu skusajo v Haagu dokazati ... tocnejsi info v Magu, nisem se utegnil kompletno prebrati :blink: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......in potem je bilo treba zaceti delati,ker svet ni vec hotel subvencionirati 20 milijonov militantnih lenuhov.

:blink:

kua

a delat?

ke pa kdo dela..

a je že kdo začel 12 let po krahu?

a u SLO??

dej dej, a reeesss?

za pupizdt - a da res,

prou zares, a da ne

ne, ne to ne more biti reees

:D

a jaaaa deeeelaaat je treba

viš ga vraga, zdej bo pa en tuki

ns delat silu

A SMO SE ZA TO BORIL??

;)

a ti misliš en drugmu paper purivat

<_<

pa puložnce pisat..

<_<

jajaaa to je DEEELOOOO

s tem se blaaaazno zasluži.. :D

pa lažnivo statistiko pisat

huuuh :(

kok sm zmatran :(

joj kok sm zmatran :(

od dela seee umiiiraaaa :(

a je to delo, da jaz uvozim

čebulo iz bosne ti pa beli luk iz srbije

pol pa zamenamo med sabo

kmetje pa subvencije...

matr sm zmatran ...

:blink:

Ice: UD FILOZOFIJE SE NE DA ŽVET

:(

NIKO NE MOŽE TOOOLIKO MALO

DA ME PLATI KOLIKO MALOOO

MOGU JA DA RADIM

B)

pravi 22 miljonov militantnih lenuhov

5% statistični riziko, katerega gre upoštevati pri vsaki trditvi, nam dovoljuje domnevo

da 1.1 mio od njih celo dela

:D :D :D :D :D :D

grooozaaa to je več kt 1/2 SLO

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe balkanci potrebujejo enega diktatorja, ki ga potem po bozje castijo ... Kucan, Broz, Milosevic ...  :lol:

Btw - menda je Kucan v Haagu pravzaprav branil Milosevica, ces da ni mogel vplivati na dogodke takrat, kar mu skusajo v Haagu dokazati ... tocnejsi info v Magu, nisem se utegnil kompletno prebrati  :blink:  :angry:

Zakaj balkanci ?

A Hitler pa Mussolini sta bila od tle ?

Krščanarji tud rabijo vedno enga, če je un gor premalo pa njegov namestnik na zemlji.

S takimi štosi ne boš daleč prišel.

Boš moral mal drugače to utemeljit. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enka,ce se danes v sloveniji tako blazno dela (ustvarja dobicek,ne prelaga papir iz ene skladovnice na drugo),zakaj se potem sploh ozirate za "starimi dobrimi casi druga tita"?! :) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vsi vidjo sam kaj so mel u času tita, sej ne rečem bil je politik in pol, s tem mislim da še sami nismo vedl kaj dejansko mamo,....

Sam dejstvo pa je da je on naredu tolk in tolk dolga, k so ga njegovi nasledniki moral začet odplačvat, zato pa je šlo vse u PM po njegovi smrti,....TITO = dasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enka,ce se danes v sloveniji tako blazno dela (ustvarja dobicek,ne prelaga papir iz ene skladovnice na drugo),zakaj se potem sploh ozirate za "starimi dobrimi casi druga tita"?! :) :huh:

missunderstanding - Ice

to je bilo mišljeno ironično - zato toliko smeškotov

proizvodnja in izvoz

tj PROIZVAJANJE NOVE VREDNOSTI

v državi SLO (in v EU) sta neeeprimerno manjši kot pred

"osvoboditvijo"

bogaštalakermajohlapcioblastpress

:D

ps: oziramo se za časi ko se je z delom proizvajala nova vrednost in je naše gospodarstvo imelo pomen - danes nam pa z demokratičnim peskom v oči in pljuvanjem po prejšnjih časih in z lažmi o tem koliko bolje nam je serjejo na glavo in jemljeo...

samo jemljejo...

inflacija je bistveno manjša - za denar pa kurac dobiš.. pravi delavci, tisti ki res proizvajajo novo vrednost, pa žive na robu lakote

po celi EU

jebiga to je tak kurčev planet..

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vsi vidjo sam kaj so mel u času tita, sej ne rečem bil je politik in pol, s tem mislim da še sami nismo vedl kaj dejansko mamo,....

Sam dejstvo pa je da je on naredu tolk in tolk dolga, k so ga njegovi nasledniki moral začet odplačvat, zato pa je šlo vse u PM po njegovi smrti,....TITO = dasa

OB TITOVI SMRTI JE JUGOSLAVIJA IMELA

20 Mrd ZUNANJEGA DOLGA !!

(90$/preb!!)

prave dolgove so naklepali PO njegovi smrti

tolkdasevepress

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tocnejsi info v Magu, nisem se utegnil kompletno prebrati :blink: :angry:

Ja, cyc, hudič in pol je na tem svetu... vse najbol točne info si zamudu.... :( V MAGU vedno objavijo vse tako kot je, vsi novinarji so resnično neodvisni in nepristranski, tako, da ti je res lahko žal, da nisi utegnil kompletno prebrati... :ph34r:

Jest se tut zasekiram včasih.... niti na stranišču se ga ne da v skrajni sili uporabit... :( ... je tiskan na preveč ZDRSLJIVEM :blink: papirju.....

p.s.

Tak papir pa je drag. Zelo drag. In nekdo ga mora plačat. In ga plača. :ph34r:

p.p.s.

Po moje ŠTEVILNI naročniki MAG-a. :rolleyes: :rolleyes: :o <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... niti na stranišču se ga ne da v skrajni sili uporabit... :( ... je tiskan na preveč ZDRSLJIVEM :blink: papirju.....

Kaj pa če ga oni vseeno uporabljajo v te namene, zato pa pol na širok hodijo in neumnosti pišejo.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Manuela - nic nisem zamudil, sem si ga prisparal :P :D

Ga boš prebral do konca, ko odrasteš? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kucan, Broz, Milosevic ... :lol:

Btw - menda je Kucan v Haagu pravzaprav branil Milosevica, ces da ni mogel vplivati na dogodke takrat, kar mu skusajo v Haagu dokazati ... tocnejsi info v Magu, nisem se utegnil kompletno prebrati :blink: :angry:

Janša - :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;) :unsure: :angry:

Super zadeva, ta Mag. Vidim, da imajo HOT ZGODBE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Manuela - nic nisem zamudil, sem si ga prisparal  :P  :D

Ga boš prebral do konca, ko odrasteš? :)

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PO TITU TITO, ŽIVIO DRUG 1 !!!!!   :D  :P

Zakaj pa drug 1.

A naš 1 ni ta pravi?? :o

:rolleyes:

js se tut uprašam

:D

a je mislu "engadruzga"

al mojo malenkost

če je to drugo - marem mal pretirava, no

pa useen hvala

:D :D :D :D :D

da nau nadaljnih nesporazumou še en osebni podatek:

leta 1977 so me v vojski (v Bg) hoteli sprejeti v komunistično partijo - edini v celi kasarni sem imel jajca

B)

in sem povabilo v članstvo KP vljudno zavrnil

in si s tem nakopal prepoved dopustov doma (v Lj)

do koca služenja vojske (pa velik pizdarije v civilnem življenju)

AMPAK TO S TITOM NIMA NIČ

ne mislit, da tiste čase ocenjujem pristransko, ker sem bil vedno nasprotnik enopartijskih sistemov

nasprotno je res - veliko hudega so mi storili takratni oblastniki, kakor tudi mojim sorodnikom - vendar sem toliko osveščen, da vem kako je s tem..

in lahko se še toliko norca delate

BILO JE BOLJE

BASTA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem mogoče se mi zdi da so bili tisti časi preprostejši, več si delal več denarja si imel,... zdaj je ravno obratno. Se mi zdi da da kapitalistično demokratična ureditev favorizira bogatega človeka in ne delovne rulje, heh pol boja pa spet vsi čudn gledal k bo folk hotu REVOLUCIJA ampak NE kje mamo pa čas za revolucija :blink: :blink: :blink: sej si morm že planirat kdaj se bom lahk k človk usrou, ...... sej bo boljš si govorim (naivnež) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...si morm že planirat kdaj se bom lahk k človk usrou, ...... sej bo boljš si govorim (naivnež) <_<

dejstvo:

NE BO BOLŠ!

upanje je dos takoo poceni

:D

cca 250 SIT/teden = loto srečka

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...si morm že planirat kdaj se bom lahk k človk usrou, ...... sej bo boljš si govorim (naivnež) <_<

dejstvo:

NE BO BOLŠ!

upanje je dos takoo poceni

:D

cca 250 SIT/teden = loto srečka

;)

če mi je loto edina nada, pol sm bl u qurcu kukr sm mislu, namreč je 4 x večja šansa da me strela zadane, mene strela še ni,...tko da <_<
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi je loto edina nada, pol sm bl u qurcu kukr sm mislu, namreč je 4 x večja šansa da me strela zadane, mene strela še ni,...tko da  <_<

dej ga srt

a si zares uzel

na svetu strela letno ubije nekaj deset ljudi

na lotu pa vsak teden zadane po celm planetu nekaj 10 ljudi

to je pomembno statistično nasprotje, ki dokazuje LAŽ

a si res toliko naiven in verjameš v slučajnost lota

saj niso bebci lepo te prosim

veš da kotnrolirajo zadevo.. celo predstavljam si kako:

laaahkooo

:D

fak

that's the planet we must live on

panisisamtiukurcupress

&

usegrepučaspazihrupizdopress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanč je enga tipa po TV kazal (kanal A se mi zdi) enga tipa k ga je strela 4 krat usekal že pa mu nč ni mal opeklin je meu,.... ugan kokat je na lotu zadel :P

Sej ne da mi gre vse kar se trenutne politične ureditve tiče na qurac( pa mi gre !!!!!), samo zdi se mi da si včasih s samo pridnostjo lahko dosegel več kot dandanes in to me malo moti, pa zdi se mi da za vsako stvar ki jo jest nardi nedko pobere full provizije, noben pa nemara za druzga delat (ane 1= privatnik)

Uglavnem: u tem tiču grmi zajec!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!