Skoči na vsebino

Kam peljati skuterja na servis


gapi

Priporočene objave

  • 7 mesecev pozneje...

:) lp

zanima me kje je najbližje šentjerneju(med novi mestom in kostanjevico na krki) kakšen servis za skuterje, oz. kdo ki mi bi lahko zrihtal skuter. nujno!!!!

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sploh je tam okol gdo?

mislm da maš najbližje novo mesto, sm jeršin (yamaha center) je tko tko...js mam sicer nov motor, tko, da druzga kot rednih servisov ni blo (TRKAM NA LES), ampak, ko sm ga prašov za nastavitve fergija, pa nekej zadev v to smer, sploh ni dau niti občutka, da bi se hotu lott in zrihtat...tko da...za kašne take večje stvari priporočam koga druzga, redni servisi je pa tko...tistga ola ni problem zamenat, pa mau zajle pogledat, mi pa je računov okol 7 al 8k (tolarjev) reden servis...ne vem zdej, al je to velik al malo za 125cc 4T :doze:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) lp

zanima me kje je najbližje šentjerneju(med novi mestom in kostanjevico na krki) kakšen servis za skuterje, oz. kdo ki mi bi lahko zrihtal skuter. nujno!!!!

hvala in lp

Kwa mas pa pokvarjn zkwa rabs servis???? Drgac pa kr sam orodje v roke pa gremo šravfat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!