Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

trenutno nabivam :

motogp 2

crusader(stronghold)

rise of nations

postal2

cmr 3

legende:

doom 1,2

rtcw

medal of honor

mafia

gta(vsi)

igi 1

...

..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej thundercat ... motogp2 ... jaz mam to samo na CDju (hehe :D) in ne vem no - a se res ne da pogleda spremeniti, je to samo bedna arkada al kako?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej thundercat ... motogp2 ... jaz mam to samo na CDju (hehe :D) in ne vem no - a se res ne da pogleda spremeniti, je to samo bedna arkada al kako?? :blink:

valjda da se ga da spremenit...dva pogleda iza šipce eden brez vsega dva od zadaj.....od strani....

tipka pri meni je W(default), nazaj pogledaš pritisni Q :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gothic II... že ma kdo oz. od kje dol stankat... na PM, da ne bomo kle piractva zgajnal. :)

Sicer pa...

Starglider 2

Leasure suit Larry

Indiana jones

Moebius

WC1,2,3,4,5....

syndicate

Privateer 1 in 2 (ima kdo dvojko? Celo... rip mam)

x-wing

das boot

Flight simulator 2

betreyal at krondor (sestavljam mašino da bo gor delala zadeva k še nisem končal...) :)

Dune

Commandos

Fallout 1,2

Crusader

GTA

Deus ex

itd itd itd...

Sicer pa vedno aktualni AAO.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je kdo kej trudu z vice city? jez sm prsu do 56 %, naprej se mi pa ne lup. misije in to je narjen, nimam pa secret paketov pa unique jumpov pa to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kako finto kako bi pr vice city bil nesmrten al pa da bi te polcajčki za stalno pustili pr miru ker se mi ne da več stalno aspirina naročat (kakšen patch al pa kaka finta napisana kam u konzolo) ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo Wolfensteina (ta zadnjo verzijo). Bi prosil za en zapečen CD!

Resno. Če kdo ima to igro: PM prosim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to so tiste običajne kode in save-i, sam mene zanima če je kaka druga fora npr. da napišeš kodo npr. ko klikneš z desnim miškinim gumbom na bližnjico ot gta in pol u tisti tabeli kjer piše izvorno datoteko dodaš kodo kot če bi imeu oknce npr. c:/gta3/gta3.exe -aspirine (tisti aspirine bi dopisu in pol bi imeu celo igro 100 % zdravja) u glavnem tko kot je blo pri half life

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to so tiste običajne kode in save-i, sam mene zanima če je kaka druga fora npr. da napišeš kodo npr. ko klikneš z desnim miškinim gumbom na bližnjico ot gta in pol u tisti tabeli kjer piše izvorno datoteko dodaš kodo kot če bi imeu oknce npr.    c:/gta3/gta3.exe -aspirine       (tisti aspirine bi dopisu in pol bi imeu celo igro 100 % zdravja) u glavnem tko kot je blo pri half life

downloadi trainer (pa preberi nfo), ker to je točno to kar rabiš...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to so tiste običajne kode in save-i, sam mene zanima če je kaka druga fora npr. da napišeš kodo npr. ko klikneš z desnim miškinim gumbom na bližnjico ot gta in pol u tisti tabeli kjer piše izvorno datoteko dodaš kodo kot če bi imeu oknce npr.    c:/gta3/gta3.exe -aspirine       (tisti aspirine bi dopisu in pol bi imeu celo igro 100 % zdravja) u glavnem tko kot je blo pri half life

downloadi trainer (pa preberi nfo), ker to je točno to kar rabiš...

Maximalno :rolleyes: !!!!! thanx BC :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Filip111
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš pri Vice City cheat-al, je neboš mogel dokončati 100% ;)

PS:Danes sem izvedel, da spomladi l.2004 izide Need For Speed: Underground in bo nekako v stilu (za tiste, ki ste gledali) 2Fast and 2Furious. Ne bo vec Ferarijev, Poršejev, in McLarnov, temveč bolj Toyote, Nissan in podobni avtomobili, ki se navijajo do skranjosti :) Novost bo dragracing (dirkanje po ravnini) in še druge reči.. V glavnem - vredno igranja! Če bo kdo našel demo, ali celo celo igro, naj prosim pove ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal na edonkey-u poglej tm je 99% k tm so igrce ze 1let predn sploh vn pridejo. Slaba stran edonkeya je to da ulece lohk tut 1let tko da nis nc prdobu :lol:

p.s. ma ne sej bo sam mal potrplena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš pri Vice City cheat-al, je neboš mogel dokončati 100% ;)

PS:Danes sem izvedel, da spomladi l.2004 izide Need For Speed: Underground in bo nekako v stilu (za tiste, ki ste gledali) 2Fast and 2Furious. Ne bo vec Ferarijev, Poršejev, in McLarnov, temveč bolj Toyote, Nissan in podobni avtomobili, ki se navijajo do skranjosti :) Novost bo dragracing (dirkanje po ravnini) in še druge reči.. V glavnem - vredno igranja! Če bo kdo našel demo, ali celo celo igro, naj prosim pove ;)

to pa ql varjanta.... bo treba zrihtat.. kdaj pa to približno izide?.. a že ma kdo to?....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!