Skoči na vsebino

Korzika


maurina

Priporočene objave

Na forumu je bolj pregledno, je poleg opis, slike so večje, tam je treba vsako povečat, tu vidiš odmah. Kdo še kaj vpraša in bistveno, kaj koristnega se še napiše.

Kdor pa hoče še več slik pa pogleda "album".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je všeč potopis brat in gledat slike, z miško scrolam navzdol in to je to. tako dobim nek občutek kronologije dogodkov, hkrati vem h kateri sliki gre besedilo...itd

Za citiranje se je pa potrebno samo malo potruditi in iz citata zbrisat slika, pa tisti del besedila, ki ni citiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Za citiranje se je pa potrebno samo malo potruditi in iz citata zbrisat slika, pa tisti del besedila, ki ni citiran.

Ja, saj to je problem, ker večini ni, da bi uredila še citirano besedilo in potem ena dobra tema postane razvlečena kot jara kača in iz poučnih in koristnih treh (3) strani, tema postane dolga več strani in nepregledna.
O tem smo že pisali nekaj časa nazaj, pa nihče ni imel posluha. Dovolj je, da bi si "odgovorni" malo vzeli čas in prečekirali tuje forume, da vidijo, kako se stvarem streže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎14‎.‎5‎.‎2016 at 9:35, DAMI34 pravi:

Sneci ma prav, albumov ne gledam, preveč mučenja z vmesnikom. Al odpreš temo pa narediš konkreten potopis, ali pa tak lepo objaviš kot je v tej temi.

Zato pa sem nekoč podal predlog, da se odpre poseben topic samo za potopise... pa ste se režali in norca delali (ne mislim tebe dami34)...

 

sorry za off topic... bom pa še šel na Korziko :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ker če klikneš gori na Albume, kaj dobiš? spodaj "števec" strani do 199... nepregledno, neuporabno, brezveze.

Škoda truda ljudi, ki so to naložili, če "Nihče" ne pogleda, ker je neurejeno.

mz@ je bil poseben topic, pa ga je šefica še do zatona zaprla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 5. 2016 at 10:52, izibajker pravi:

Štekam kaj misliš. Te resne strani so verjetno razni blogi, fejsbuki... kar pa eni nimajo. Drgač pa ja, hvala bogu, da so še kakšni zanimivi potopisi tle gor, kjerkoli že so...

Poglej, pa nas je nekdo uslišal.

Šolski potopis o Korziki.

http://motosvet.com/2016/05/17/korzika-po-dolgem-pocez-2016/

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, Snecer pravi:

Tak da bo treba še it? :) 

 

pred 1 uro, tomash pravi:

Absolutno. Korzika je na mojem motorističnem zemljevidu sedaj postavljena na vrh.

Se strinjal; bil 3x,pa bi še šel....kar se tiče financ pa je res na "vrhu"(beri kr drago),razen če si na konzervah...:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sand66 pravi:

 

Se strinjal; bil 3x,pa bi še šel....kar se tiče financ pa je res na "vrhu"(beri kr drago),razen če si na konzervah...:winkiss:

Kar se tiče financ smo nekako ugotovili, da te skoraj vsako potovanje pride nekje 100€/dan. 

Če so kje še boljše ceste, mi to povejte, kajti to kar sem videl na Korziki, do sedaj še nisem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, tomash pravi:

Kar se tiče financ smo nekako ugotovili, da te skoraj vsako potovanje pride nekje 100€/dan. 

Če so kje še boljše ceste, mi to povejte, kajti to kar sem videl na Korziki, do sedaj še nisem.

tudi jaz ne in se popolnoma strinjam z opisom. Lepe ceste, dobra hrana, dokaj dobra kultura voznikov, ko se umikajo in kjer je 50 gre vse 50, zunaj naselji pa gasa.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, tomash pravi:

Kar se tiče financ smo nekako ugotovili, da te skoraj vsako potovanje pride nekje 100€/dan. 

Če so kje še boljše ceste, mi to povejte, kajti to kar sem videl na Korziki, do sedaj še nisem.

Sardinija.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi se sedaj prestavim na temo Sardinija. Odlično. 

Zgleda, da bo treba garažo v Livornu poiskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Kdaj si bil?

Nikoli so mi pa povedali strici ki so obdelali Korziko in Sardinijo , ker sem bil isto tako navdušen nad Korziko so rekli počakaj da probaš Sardinijo ......baje pista in da se popravi vsaka najmanjša razpokca v cestišču ...........treba probat ! 

Ti si bil kakor vem a ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil, samo imam drugačne informacije :) je ok, samo ni pa to, kar je bolj severno. Nekak me ne vleče. Saj tudi ko slike gledam, ne pritegnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Nisem bil, samo imam drugačne informacije :) je ok, samo ni pa to, kar je bolj severno. Nekak me ne vleče. Saj tudi ko slike gledam, ne pritegnejo.

Tud na Korziki sem se vozil po takšni cesti da je še v Sloveniji ne najdem , samo pravijo da je v globalo boljša, vidim da nama sledi Solorider ki je že vse prevozil in mu tudi vrjamem na besedo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Nikoli so mi pa povedali strici ki so obdelali Korziko in Sardinijo , ker sem bil isto tako navdušen nad Korziko so rekli počakaj da probaš Sardinijo ......baje pista in da se popravi vsaka najmanjša razpokca v cestišču ...........treba probat ! 

Ti si bil kakor vem a ne ?

Tukaj te moram popraviti, brez razpokic! Mesta ja, ker jih veliko prekopavajo, ko prides iz mest pa cesta-poezija. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko vprašanje je ali je bolj odprta, kajti Korzika je lepo zaperta, hitrosti so nekoliko manjše, ovinki fantastični, medtem ko so strici povedali da je Sardinija bolj dirkališče. Pa na razglede ne smemo pozabit. Men osebno je bolj všeč zaprta cesta, ker če hočeš uživat na dolgih odprtih ovinkih ,kot recimo relacija Senj-Karlobag si hitro na 180km/h, ovinki pa 100-130. Medtem ko je relacija Karlobag-Starigrad bolj zaprta in so posledično hitrosti nekoliko manjše. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Veliko vprašanje je ali je bolj odprta, kajti Korzika je lepo zaperta, hitrosti so nekoliko manjše, ovinki fantastični, medtem ko so strici povedali da je Sardinija bolj dirkališče. Pa na razglede ne smemo pozabit. Men osebno je bolj všeč zaprta cesta, ker če hočeš uživat na dolgih odprtih ovinkih ,kot recimo relacija Senj-Karlobag si hitro na 180km/h, ovinki pa 100-130. Medtem ko je relacija Karlobag-Starigrad bolj zaprta in so posledično hitrosti nekoliko manjše. 

Hočeš povedAT da je manj nevarn ta odsek ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

Hočeš povedAT da je manj nevarn ta odsek ?

Ne, to pa ne, samo kaj meni odgovarja sem povedal.

Nevarnost na cesti je, kot bi rekel, da se pozimi manj motoristov razbije, sam statistika je kurba, kajne :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!