Skoči na vsebino

Ural + Dnepr


zb1

Priporočene objave

Tip ima carske škornje ! Ovira ga le prikolica.....

Imaš prav glede obutve. V Butalah redko vidiš take škornje na motorjih.

Ampak trikolesnik premaga vse ovire - tudi prikolične.Meni je not motor - posebej

snežne zafrkancije so res užitek. Po zamrznjenih travnikih, ko te nihče ne preganja

in vsi motorji v glavnem 'spijo' v garažah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brojedan, wellcome back...

Kar pa se tiče Urala... zakon. No, prvič sem ga videl v živo 1989 v Trebnjem, Kolmanov brat ga je imel -sinjemodrega.

Je to slučajno tale zadeva?

post-7865-0-02061500-1323104514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

2 lepi fotki - druga je fotošopirana v staro kar lahko vidite po očalih, čevljih, zadrgi ... ampak je res super narejena/postarana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

A ima še kdo tukaj gor kakega Dnepra?

Pred kratkim sem si kupil en primerek MT 11 v gajbicah, delno obnovljen, pa ogromno dela me še čaka. Zanima me tudi kontakt kake osebe v SLO ki ima kaj delov za te mopede po človeških cenah. Na iternetu se dobi čisto vse možno, ampak mal je pa treba podpirat domače dilerje :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej... saj je vseeno. Važn, da se v garaži dogaja. A misliš delat predelavo ali boš obnavljal v nulo? Na netu je par zanimivih predelav z BMW motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motor bom generalno obnovil do zadnjega vijaka, ne bo pa čisto original restavriran, ker taka pedantnost me ne zanima.

Pa tudi predelave z bmw motorjem me ne zanimajo, ker mi je čisto všeč robustna sovjetska tehnologija. Pa še originalnih dobrih 30 konjev je kar fajn nažrlo zobnik prve prestave v menjalniku. No pa itak so skor vsi mehanski deli narejeni iz putra :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit na slike med in po obnovi :)

Tud men so tele dnepri pa urali zlo všeč-nekoč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti original ruskega, edino kar pa vsi priporočajo je menjava karburatorjev z BMW-jevimi original, ker pri teh ruskih lohka doktoriraš pa jih ne morš nastavit baje :D

je pa makina, kolega ga ima v garaži tud v fazi restavriranja, prikoličar s pogonom na prikolci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Obnova počasi napreduje, računam da danes dokončno sestavim mašino in menjalnik, potem pa naprej na gištel, da bo v voznem stanju.

 

Ko sem že mislil da me nič več ne more presenetit, pa dobim novo odmično gred, ki ima že tovarniško čist zgrešen timing za ventile in vžig, tako da bo treba vse ročno nastavit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Razveseli nas stare revmatike, pa pripopaj še kakšno sliko mopeda iz "cveta naše starosti".

 

a reglar maš še original?

 

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!