Skoči na vsebino

Predlog


Priporočene objave

pred 11 minutami, maus pravi:

ne diraj mi lajke :mad:

predlagam, da se doda srćek ♥️, ker mi ne upajo v obrazek povedat, da so vame

tko, moj predlog je, da se pored lajkov doda še srćek

:huh: 

the office jim GIF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ukinit lajke!!!!!

Dodajte še rdeč ?, ta plav je brezveze ?

pred 22 minutami, thumper pravi:

ok.    Sicer pa @Snečer je free...osvobojen MSja.

a si sedaj zadovoljen?

lajki se komot ukinejo..

Aja, resno ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Predlagam, da se Šeširja vrne v forum ?.

vaš predlog je zavrnjen, ker ne veste zakaj je bil banan in zato bi prosil, da se do nadaljnjega vzdržite takih in podobnih prošenj. G. Klobuček pa si bo skreiral nov nick, tako kot nekaj drugih smetilcev na forumu in gladko nabijal dalje.

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Čisto resen predlog. Predlagam testno ukinitev lajkov... za kak teden ali dva za komplet forum. Zna biti da bo manjko echo chamber feeback loopa kaj pomagal. Al pa tudi ne.

včasih ni bilo minuskov, pa je bilo bolj znosno, čeprav proti ukinitvi emocij na post nisem, samo meni sem hotel ukinitev, ker je preveč obvestil in me je motilo potem pri preglednosti.

pred 2 urami, motozajebant pravi:

to je šešir.. FREE  šešir!

kot sem rekel, bo registriral nov nick, pa nabijal dalje enako kot prej Šešir :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Snečer pravi:

Tako je, vrnimo se h kvaliteti in ne samo jamrat.

Danes nov kvaliteten prispevek, prijetno branje.

 

ne, takih zadev pa ne znajo prebrat, ker nimaš kaj nabijat zraven :(

Z ozirom, da preberem res vsak še tako mali potopis in so mi neznansko všeč in bi si jih želel še več, sem vedno na koncu razočaran.

5 , če ma pisec srečo celo 10 ali 20 lajkcev. Potem pa grem v kako "fuk" temo, je pa takoj 35 lajkov samo ne en "kurčev" post, ki ga pribije neka češpljica" (moške ali ženske oblike)

Žalostno, res žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps. al pa tole:

Človek gre skoraj okoli sveta, prilima nore fotke in videoposnetke, pa majkemi nihče od glavnih "trpečih" članov MS ne stisne enega pluska....torej jih res ne rabite :ras:

pss. sami veste kateri ste, lahko celo preverite če ste se zmotil pa slučajno pohvalili objavo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

ne, takih zadev pa ne znajo prebrat, ker nimaš kaj nabijat zraven :(

Z ozirom, da preberem res vsak še tako mali potopis in so mi neznansko všeč in bi si jih želel še več, sem vedno na koncu razočaran.

5 , če ma pisec srečo celo 10 ali 20 lajkcev. Potem pa grem v kako "fuk" temo, je pa takoj 35 lajkov samo ne en "kurčev" post, ki ga pribije neka češpljica" (moške ali ženske oblike)

Žalostno, res žalostno.

"Žalostno, res žalostno" je da nekdo objavi nekaj, pa naj bo to replika ali potopis in upa na cim vec vseckov za svojo samopotrditev.

In se bolj zalostno je...da premajhno stevilo dobljenih vseckov botruje njegovemu razpolozenju.

A pisemo za vsecke?  WTF?

 

 

BTW: sem za ukinitev vseckov/emotikonov, erotikonov in vsega tega sranja, ker preprosto potencirajo nebuloze in NE kvalitete objav

 

 

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Nearrain pravi:

"Žalostno, res žalostno" je da nekdo objavi nekaj, pa naj bo to replika ali potopis in upa na cim vec vseckov za svojo samopotrditev.

In se bolj zalostno je...da premajhno stevilo dobljenih vseckov botruje njegovemu razpolozenju.

A pisemo za vsecke?  WTF?

 

 

BTW: sem za ukinitev vseckov/emotikonov, erotikonov in vsega tega sranja, ker preprosto potencirajo nebuloze in NE kvalitete objav

 

 

 

bongiorno :P, vsak ima lahko svoje mnenje o všečkih, in tudi ti ga lahko imaš. Je pa žalostno ali recimo temu z namenom kontriranja zapisano v tvoji objavi popolnoma vse okrog "lajkecev" medtem ko si bistvo objave, torej branje/prebiranje/reakcija/ apatija na resne in dobre avtorje gladko izpustil. Če mene vprašaš BMK za emotikone, zato jih tudi nimam, žal si pa bistvo moje objave popolnoma izgubil (namenoma al pa nenamenoma) in ne, ne bova se dalje nabijala, samo odgovoril sem ti.

 

 

 

pa pozabil povedati prej, nima veze z zgoraj citiranim postom:

še vsaj 10 avtorjev tako na pamet naštejem, ki so se potrudili z nami deliti svoje iskušnje, svoj potopis, fotografije, nekateri v besedi, drugi v sliki in videoposnetku, a odziv je hudo mlačen.

Ne vem pa zakaj, mogoče ljubosumje? Zavist ali samo apatičnost? Seveda se pa kup članov sekira zakaj ni Sesirja :D verjetno so jim bili njegovi posti lažje razumljivi in lažji za brat ,kot kak resen potopis.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

včasih ni bilo minuskov, pa je bilo bolj znosno, čeprav proti ukinitvi emocij na post nisem, samo meni sem hotel ukinitev, ker je preveč obvestil in me je motilo potem pri preglednosti.

kaj pa če bi namesto minusa dali :slap: je kar dosti objav ki bi ga potrebovali :lol1:

Sem pa proti ukinitvi lajkov in ostalih kakorkolijimžerečemo, ker če se potrudiš, naložiš nekaj slik, opišeš neko pot, dogodivščine, občutke itd... je lepo, da dobiš nek feedback, da se nisi zastonj trudil, da je kdo sploh pogledal tvojo objavo, da vidiš da delaš dobro.

pa ko si ravno omenil potovanje dr.speeda, ga spremljam že od začetka, res odličen članek, pa se mi zdi da ga spremlja kar dosti ljudi, in da je kar popularna objava, tako da to, da so kvalitetni članki spregledani pri lajkih ne ravno drži, se mi zdi da dobri članki dobijo kar dosti lajkov.

je pa res kar si napisav o "češplicah" ampak to je pa samo zato, ker ste vsi tu gor eni navadni nepotešeni pohotni paceki :jezik:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejte se radi ... kličte se đorđe :huh:

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi bilo potrebno odstraniti vse , ki sodelujejo na forumu v okviru svojega poklica.. če imajo kaj za pomagat lahko na privat. 

tolk drekanja s strani omenjenih kot ga je tukaj še na strokovnih forumih ne vidiš.. 

mal je žalostno , ker bi s tem odleteli tudi nekateri , ki so u redu.. včasih tud omenit nisi smel kaj delaš , ker se je to smatralo kot reklama.. 

zdej je pa polno privatnikov , ki "delam to in to" .. pa absolutno preveč državnih uslužbencev , ki nam moralizirajo in nam zatirajo voljo do sodelovanja na forumu..

pa ko taka oseba še podcenjevalno ali celo žaljivo odgovarja članu foruma  - ne mi zdej govort "stisni prijavi" ker ni nobenega učinka navkljub obrazložitvi ( pa ne drezat k bom našu kje imam) - ga je treba po prstih..

pravila in sankcije bi morala biti za vse enaka - tudi zame btw - tako pa je nekaterim dovoljeno vse ..

sicer pa kdo sem jaz , da bi lahko sodil forum.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo se malo pomirit, maus pravi, da se moramo vsi imeti radi (ali se vsaj delati) 

reset

posvečajte se vsebini in ne uporabnikom

ne žalit, za red pa bo poskrbljeno

če se kaj spregleda, javit

za nabijanje je dovolj tem še vedno

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

dajmo se malo pomirit, maus pravi, da se moramo vsi imeti radi (ali se vsaj delati)

evo .. lajk sm ti stisnu :OK:

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

bongiorno :P, vsak ima lahko svoje mnenje o všečkih, in tudi ti ga lahko imaš. Je pa žalostno ali recimo temu z namenom kontriranja zapisano v tvoji objavi popolnoma vse okrog "lajkecev" medtem ko si bistvo objave, torej branje/prebiranje/reakcija/ apatija na resne in dobre avtorje gladko izpustil. Če mene vprašaš BMK za emotikone, zato jih tudi nimam, žal si pa bistvo moje objave popolnoma izgubil (namenoma al pa nenamenoma) in ne, ne bova se dalje nabijala, samo odgovoril sem ti.

 

 

 

pa pozabil povedati prej, nima veze z zgoraj citiranim postom:

še vsaj 10 avtorjev tako na pamet naštejem, ki so se potrudili z nami deliti svoje iskušnje, svoj potopis, fotografije, nekateri v besedi, drugi v sliki in videoposnetku, a odziv je hudo mlačen.

Ne vem pa zakaj, mogoče ljubosumje? Zavist ali samo apatičnost? Seveda se pa kup članov sekira zakaj ni Sesirja :D verjetno so jim bili njegovi posti lažje razumljivi in lažji za brat ,kot kak resen potopis.

 

Kere nebuloze kvasis...a ce ni vseckov, oz.ce ni dovolj vseckov je vesoljna publika ljubosumna, zavistna, apaticna?  

Ce je nekomu nek recimo potopis etc. res segel v srce, lahko vedno napise to, in avtorja pohvali za trud ipd.. V cemu je problem?

Preglednosti tem ni treba omenjat, ker jih je velika vecina "posranih" vkljub uporabi vseckov.

BTW: downvote/ dislike / nevsecke imate moderatorji namerno izkljucene, da ni tako ocitno v nebo vpijoce, da vecina foruma ni zadovoljna z vasim pristranskim gestapovskim pristopom.

samo odgovoril sem ti   . . .

 

1 hour ago, ligenjček said:

kaj pa če bi namesto minusa dali :slap: je kar dosti objav ki bi ga potrebovali :lol1:

Sem pa proti ukinitvi lajkov in ostalih kakorkolijimžerečemo, ker če se potrudiš, naložiš nekaj slik, opišeš neko pot, dogodivščine, občutke itd... je lepo, da dobiš nek feedback, da se nisi zastonj trudil, da je kdo sploh pogledal tvojo objavo, da vidiš da delaš dobro.

pa ko si ravno omenil potovanje dr.speeda, ga spremljam že od začetka, res odličen članek, pa se mi zdi da ga spremlja kar dosti ljudi, in da je kar popularna objava, tako da to, da so kvalitetni članki spregledani pri lajkih ne ravno drži, se mi zdi da dobri članki dobijo kar dosti lajkov.

je pa res kar si napisav o "češplicah" ampak to je pa samo zato, ker ste vsi tu gor eni navadni nepotešeni pohotni paceki :jezik:

Placilo za trud bi bil dober feedback. Svi bi ofce i nofce. 

Delas dobro?  itaq to delas za svoj egotrip, propoznavnost...ce zelis. 

Kakor sem ze zgoraj povedal: "Ce je nekomu nek recimo potopis etc. res segel v srce, lahko vedno napise to, in avtorja pohvali za trud ipd.. V cemu je problem?".

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, ligenjček pravi:

nisi, sem pozitivno presenečen :D

nisi ker nemoooreeeeššš :jezik:

Pozitiven si? :eek:

pred 25 minutami, ligenjček pravi:

Da smo ljudje po naravi leni in je dosti lažje kliknit lajk kot napisat komentar.

Najdi nekoga, ki še ni kliknil lajk. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Pozitiven si? :eek:

Najdi nekoga, ki še ni kliknil lajk. 

mislim, da ne misliš, kar jaz mislim, da ti misliš, torej kaj si s tem mislil? :huh:

Ja vsak klikne lahk kr je enostavno.. a ni to super :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, ligenjček pravi:

mislim, da ne misliš, kar jaz mislim, da ti misliš, torej kaj si s tem mislil? :huh:

Ja vsak klikne lahk kr je enostavno.. a ni to super :D 

Nič ne mislim. Lahko pa dam predlog. 

Vsak ne klikne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Nič ne mislim. Lahko pa dam predlog. 

Vsak ne klikne. 

pa daj :D

vsak ne, klikne pa jih več kot pa komentira ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po eni strani je res, da je tole z všečki prikladno .. si predstavljate, da nekdo napiše lepo in zanimivo reportažo v več delih, in pod vsakim delom taužnt komentarjev. Bilo bi nepregledno. komentarji bi bili:  bravo, super je, to mi deli miška, odlično, komaj čakam nadaljevanje in podobno .. elegantno je stisnt všečka in čakat nadaljevanje.

če komu ni kaj všeč, preprosto preskoči objavo, tako kot jaz v temi z mitaskami ;)

pa še v kakšni temi tudi  :P

to je še en moj konstrukivno konstrukivni predlog oziroma ugotovitvena ugotovitev :huh:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Nearrain pravi:

Kere nebuloze kvasis...a ce ni vseckov, oz.ce ni dovolj vseckov je vesoljna publika ljubosumna, zavistna, apaticna?  

Ce je nekomu nek recimo potopis etc. res segel v srce, lahko vedno napise to, in avtorja pohvali za trud ipd.. V cemu je problem?

Preglednosti tem ni treba omenjat, ker jih je velika vecina "posranih" vkljub uporabi vseckov.

BTW: downvote/ dislike / nevsecke imate moderatorji namerno izkljucene, da ni tako ocitno v nebo vpijoce, da vecina foruma ni zadovoljna z vasim pristranskim gestapovskim pristopom.

samo odgovoril sem ti   . . .

 

Placilo za trud bi bil dober feedback. Svi bi ofce i nofce. 

Delas dobro?  itaq to delas za svoj egotrip, propoznavnost...ce zelis. 

Kakor sem ze zgoraj povedal: "Ce je nekomu nek recimo potopis etc. res segel v srce, lahko vedno napise to, in avtorja pohvali za trud ipd.. V cemu je problem?".

saj ti je pojasnil, nekdo je zlorabljal zadevo in je za zabavo klikal

ni pa ne všečka, ne minusa, tako da po drugi strani tudi pohvala ni možna

saj bo tudi fb ukinil like, to bo veselje in žalost, al je bilo o instagramu govora

ne vem, zakaj se s tem obremenjuješ 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Nearrain pravi:

Kere nebuloze kvasis...a ce ni vseckov, oz.ce ni dovolj vseckov je vesoljna publika ljubosumna, zavistna, apaticna?  

Ce je nekomu nek recimo potopis etc. res segel v srce, lahko vedno napise to, in avtorja pohvali za trud ipd.. V cemu je problem?

Preglednosti tem ni treba omenjat, ker jih je velika vecina "posranih" vkljub uporabi vseckov.

BTW: downvote/ dislike / nevsecke imate moderatorji namerno izkljucene, da ni tako ocitno v nebo vpijoce, da vecina foruma ni zadovoljna z vasim pristranskim gestapovskim pristopom.

samo odgovoril sem ti   . . .

 

Placilo za trud bi bil dober feedback. Svi bi ofce i nofce. 

Delas dobro?  itaq to delas za svoj egotrip, propoznavnost...ce zelis. 

Kakor sem ze zgoraj povedal: "Ce je nekomu nek recimo potopis etc. res segel v srce, lahko vedno napise to, in avtorja pohvali za trud ipd.. V cemu je problem?".

Ti podarim vseh mojih 200000 lahko pa si jih razporediš kamor hočeš, ne mi pa nabijat da mam probleme s 100 minuski, ker bi mi zato rejting padel, niti ne rabim da se kdo žaljivo obnaša do mene, pa niti ne mislim tolerirati v bilokateri temi obračunavanje z moderatorjem.

Sem ti že pojasnil zakaj prideš 1x letno na forum, ker ti manjka nekdo, da se boš z njim zapenjal.

Pa. 5 nabijačev ni večina foruma, so pa najbolj glasni :)

In ker tudi ta tema postaja počasi nekonstruktivna bo kmalu očiščena in zaklenjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Snečer pravi:

saj ti je pojasnil, nekdo je zlorabljal zadevo in je za zabavo klikal

ni pa ne všečka, ne minusa, tako da po drugi strani tudi pohvala ni možna

saj bo tudi fb ukinil like, to bo veselje in žalost, al je bilo o instagramu govora

ne vem, zakaj se s tem obremenjuješ 

 

 

pred 8 urami, ligenjček pravi:

pa daj :D

vsak ne, klikne pa jih več kot pa komentira ;) 

Saj z lajki ni nič narobe, se manj smeti po kakem potopisu, potem pa ko je koncan, se pa lahko razvije debata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot na tribuni nogometne tekme, vsaj gledalec je sodnik in trener in imamo lahko anarhijo.

V glavnem, nič bat, bo red oziroma je že red.

Bi pa ponovno predlagal, kar sem že parkrat. Posvetite se prispevkom, kvaliteti, za moderacijo pa je že poskrbljeno, da ne bo motenj, če se pa kje kaj spregleda, pa se poda prijava.

Pa opozarjam, da pazite na jezik, kletvice in grde besede ne sodijo sem.

Citiraj

11. Forum ni demokracija. vse pravice so podeljene s strani administratorjev. Za spoštovanje "reda & ustave" so zadolženi moderatorji.

12. Pravice pritožbe za akcije moderatorjev ni. Vsaka diskusija prinese opozorilo in/ali nadaljne sankcije.

13. Necivilizirani izgredi medčloveske komunikacije (žaljenje ipd.) se sankcionira brez opozorila.

14. Ne trati časa moderatorjev.

 

pred 33 minutami, Kugelschreiber pravi:

AF22A309-65C6-4E5A-B051-B1656E8540A2.jpeg.fd2f0e40493a58a0c8a2a8ce0ca0ed69.jpeg

v neki debati, ki poteka, tak vložek ni ravno produktiven, če misliš kaj napisat, to napiši

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo misli, da je tole tema primerna za obračunavanje z Moderatorjem, se gladko moti :P

Nekaj časa je že kazalo, da gremo v pravo smer, debata ali si želite/želimo "lajkce", zanemarim, da je bila spet želja po osebnem obračunavanju, nakar je vse skupaj skrenilo v 3pm, kot je to običaj pri večini tem.

Klonk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!