Skoči na vsebino

Predlog


Priporočene objave

Tudi mene bi zanimalo. Lahko pa poskusiš ti predstaviti kaj takšnega oz. se lahko takoj zmenimo za sodelovanje, če meniš, da znaš bolje. Zakaj bi samo drugim solil pamet, kaj in kako.

Ne se sekirat, predlog je bil dobronameren. Sol pa uporabljam izključno v kuhinji. Lep sezono 2014 želim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prosim za povečanje prikazanega števila čvekov v čvekalnici, ker včasih je tako zasedena, da po 3 minutah že moraš za odgovore na svoj čvek brskati po arhivu, kar je zelo zamudno.

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klepetalnico si povečaš tako, da se s puščico postaviš na spodnji rob klepetalnice, klikneš in potegneš navzdol. 

Simpl k pasulj ;)

Še enkrat si preberi napisano. ;)

Skratka zdaj vidiš 20 čvekov, kar se včasih zapiše v treh minutah. Ostale moraš že brskati po zgodovini. Vsaj 40 ali 50 čvekov bi lahko bilo prikazanih v osnovnem oknu.

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo,

 

imam en predlog in sicer, ker vidim da je v rubriki On the road&off-road kar nekaj potopisov, bi predlagal da naredite še eno rubriko Izleti (tako kot imate to na vaši prvi strani)... Problem je v tem, ker se sčasoma potopisi porazgubijo in jih je težko najdt, tako pa bi bili vsi na enem mestu in bi bila zadeva po mojem mnenju lažja za iskanje.....

 

Izhajam iz tega, da me to iskanje potopisov na forumu najbolj moti :)

 

lp,

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Predlog za search engine:

Ker je veliko motorjev s kratkimi imeni bi bilo dobro, če bi lahko v iskalniku vsaj člani uporabljali tudi 2 znaka ali pa da iskalnik povezavo -(minus) upošteva kot znak??? Ali bi bilo prekomplicirano

Primer: mt-07 ne najde ničesar...

 

lp p

 

ps. še pohvala za moderiranje in pa za sam forum!

Popravljeno . Popravil Ozzie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ena ideja; v galeriji motociklov uporabnikov. Zakaj ni galerija za vsakega uporabnika samostojno ampak je po npr. znamki? 

Tako bi imel vsak uporabnik "svojo" temo, v kateri bi se lahko spremljal update in novosti.....tako je vsaj na vecini avtomobilisticnih forumih?! Po moje bolj pregledno in ne da je vse skupaj....

 

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Kdo se bo ojunačil pa odprl novo temo: "Primerjave", oz., bolje bi bilo nek podforum ali kaj podobnega, ...da ne bodo primerjave podobnih motociklov razmetane po vseh drugih temah?:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, vandrovec pravi:

Kdo se bo ojunačil pa odprl novo temo: "Primerjave", oz., bolje bi bilo nek podforum ali kaj podobnega, ...da ne bodo primerjave podobnih motociklov razmetane po vseh drugih temah?:hmm:

Lahko jo odpre vsak v sekciji SPLOŠNO. Le teme se je potrebno držati, ne pa kr vsepovprek potem modele mešat, pa nakupovat, pa o gumah in oilerjih...

V kolikor bi se obneslo in nabralo nekaj "pametnih" primerjav, pa lahko dobi tudi svoj niz. To pa mora potem Codeine odpreti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če se morda kje vodi statistika najbolj dejavnih, aktivnih, frekventnih, komentiranih... tem. Tabelca, recimo Top 10 najbolj aktivnih tem v letu 2018. Če bo kdo od odgovornih lahko kje izbrskal ta podatek, hvala že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, izibajker pravi:

Zanima me, če se morda kje vodi statistika najbolj dejavnih, aktivnih, frekventnih, komentiranih... tem. Tabelca, recimo Top 10 najbolj aktivnih tem v letu 2018. Če bo kdo od odgovornih lahko kje izbrskal ta podatek, hvala že vnaprej.

kar jaz vem je možno ogledat posamezni sklop

Recimo POTOVANJA

potem pa vidiš (na desni) koliko odgovorov in vpogledov ima posamezna tema. Prav tako lahko posamezne teme urediš po abecedi ali po najbolj brano, najbolj komentirano itd..

Za kompletno statistiko bo pa bolj Codeine vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

kar jaz vem je možno ogledat posamezni sklop

Recimo POTOVANJA

potem pa vidiš (na desni) koliko odgovorov in vpogledov ima posamezna tema. Prav tako lahko posamezne teme urediš po abecedi ali po najbolj brano, najbolj komentirano itd..

Za kompletno statistiko bo pa bolj Codeine vedel.

Ja, to poznam, da lahko posamezne podkategorije oz. teme v teh podkategorijah pogledaš oz. razvrstiš po različnih kriterijih (po abecedi, najbolj komentirano...).

Zanimiva bi mi bila tabelca, kot sem opisal v prejšnjem postu. Bila bi  podobna kot tabela najbolj "dejavnih" članov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 1. 2019 ob 23:30, izibajker pravi:

Ja, to poznam, da lahko posamezne podkategorije oz. teme v teh podkategorijah pogledaš oz. razvrstiš po različnih kriterijih (po abecedi, najbolj komentirano...).

Zanimiva bi mi bila tabelca, kot sem opisal v prejšnjem postu. Bila bi  podobna kot tabela najbolj "dejavnih" članov.

Vse kar obstaja je to: https://motosvet.com/tabla/discover/?do=create ali to kar je omenil že Dami34

Tudi v administraciji ni česa takšnega.

Sicer lahko kupiš določene plugine za statistiko: https://invisioncommunity.com/search/?&q=statistics&type=downloads_file&search_and_or=or&sortby=relevancy sam mislim, da nič kaj takega ne obstaja, ker forum ne shranjuje ogledov teme za vsak datum posebej ampak ima tema samo števec ogledov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Predlagam, da zalene nicke dobijo se kennyjr, sesir, borutt in pajkica.  Moderatorstvo v politiziranju pa naj prevzame se kmet2.  

sebe si pozabil, sigurno je kaka filozofska tema, ki bi ti sedla :ras:

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

sebe si pozabil, sigurno je kaka filozofska tema, ki bi ti sedla :ras:

U ne...migranto ljubca ne bi v druzbi...

Bi skodovalo invalidovem zdravju,verjetno tudi njegovem,ko bi s kmetom skupaj bruhala po njem na njegove nebuloze...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

sebe si pozabil, sigurno je kaka filozofska tema, ki bi ti sedla :ras:

Ne ne. Forum neb prenesu discipliniranja po moje. Stalin bi zgledu softič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Predlagam brisanje Damija iz liste moderatorjev, ker skozi to namišljeno vladanje samo kaže svoj napihnjen ego, žaljivost, pristranskost, nedoraslost, užaljenost, ... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Borutt said:

Predlagam brisanje Damija

Samo njega? Ni edini problematičen "zeleni"... :(  

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Predlagam brisanje Damija iz liste moderatorjev, ker skozi to namišljeno vladanje samo kaže svoj napihnjen ego, žaljivost, pristranskost, nedoraslost, užaljenost, ... 

 

Ti nisi nič boljši........ samo zelen nisi :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, KARMEN1 pravi:

Ti nisi nič boljši........ samo zelen nisi :jezik:

Nisem moderator. Nisi še ugotovila tega? 

pred 1 uro, XTR pravi:

Samo njega? Ni edini problematičen "zeleni"... :(

Kot moderatorja. Kakšen predlog imaš ti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Borutt said:

Kot moderatorja. Kakšen predlog imaš ti? 

Motosvet 2.0, z novo ekipo.  Tukaj ni več rešitve. 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Nisem moderator. Nisi še ugotovila tega? 

Kot moderatorja. Kakšen predlog imaš ti? 

Saj sem napisala, da nisi moderator (nisi zelen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so to nove politične stranke tle, zeleni, rdeči, črni... 

Bi rudi kaj predlagal ampak so že napisane prevelike modrosti, sej nekwterinki se bunijo nad moderatorji tudi dosti smetijo okoli po temah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Predlagam brisanje Damija iz liste moderatorjev, ker skozi to namišljeno vladanje samo kaže svoj napihnjen ego, žaljivost, pristranskost, nedoraslost, užaljenost, ... 

 

predlagam Borutta za moderatorja :P

 

pred 9 urami, XTR pravi:

Motosvet 2.0, z novo ekipo.  Tukaj ni več rešitve. 

kdo te ovira? Ti ga kar ustanovi.

Mogoče se ti pridruži Borut, Looney, Nerein, Pajkla..pa še kdo bi se našel

  • Haha 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!