Skoči na vsebino

DUCATI Desmosedici RR (was: GP1)


J

Priporočene objave

Ne morem si kaj, ampak to razmišljanje o vzdržljivosti me spominja na vaške kauboje, ki doma fukajo grde babe, za šankom pa šimfajo razuzdanost 1 liga pičk, ki jih nikoli niso in ne bojo fu**l :grim

Motiv za nakup tega motorja bo predvsem VZDRŽLJIVOST, UPORABNOST, MALA PORABA, NIZKI STROŠKI REGISTRACIJE IN POCENI SERVIS :slap: .

Ups :xx: -prostačino jedna :fight2:

AAAahahahaha, ECHTE sPd post. :kva2: :eek: :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.ducati.com/desmosedici/

informacije iz 2004 navajajo, da bo imel ceno okoli 50.000€

ta motor bodo v 80% primerov kupovali caferacerji..

zgornji link je prazen...

Official pricing

USA MSRP $ 65,000

O kupcih ne tok nabijat - me zanima, če lahko ta motor začne v SBK štrene mešat? Računica je simpl - če je Camlek zmetal v svojo Yamaho R1 vsega skupaj 15 mio ... mogoče bi mu pa tale Ducati bolje služil ;)

PS: ko bodo pa japončki znal tak dizajn uštimat...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ameriška kvota Ducatijev za prvo leto produkcije je bila bojda razprodana pet ur po začetku sprejemanja naročil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

No enga bomo 100% imel prihodnje leto v sloveniji :OK:

Bil osebno priča podpisu pogodbe in plačilu visoke are :blush:

Lastnik pa bo priznani motomehanik iz Domžal :D

Aja pa design bo kot na sliki z belo črto ( na voljo tudi samo rdeč)

post-8975-1172769775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ijao, to je to fantje pa pupike :wub:

Na tem bi lahko še spal.. Koliko je pa zdej cena ? Eni pravijo 30k € ali bo to držalo?

Po mojem bi tud Camlek prišel boljše skozi če bi to kupil, a kaj ko na začetku neveš koliko boš dejansko vložu in je to vreča brez dna :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No enga bomo 100% imel prihodnje leto v sloveniji :OK:

Bil osebno priča podpisu pogodbe in plačilu visoke are :blush:

Lastnik pa bo priznani motomehanik iz Domžal :D

Aja pa design bo kot na sliki z belo črto ( na voljo tudi samo rdeč)

Pa bo tudi pisto videl ta motor? :devil: Tja namreč spada :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bo tudi pisto videl ta motor? Tja namreč spada

Se mi zdi da bo punca od priznanega motomehanika iz Domžal naredila kakšen krog po pisti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če bo cena 50.000 - 60.000 EUR veljala, je to poceni !!!

Ne me narobe razumet, ampak še nikdar ni bila GP tehnologija na voljo za tako malo denarja.

Tu mislim da ni neke velike povezave z GP tehnologijo, saj GP motor z GP tehnologijo stane cca. 1 mio evrov... Vseeno je 50 al 60 tisoč evrov še vedno ogromno denarja za motor, ampak kljub temu veliko premalo, da bi se kvaliteta in tehnika dala primerjat s pravim GP Dučejem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu mislim da ni neke velike povezave z GP tehnologijo, saj GP motor z GP tehnologijo stane cca. 1 mio evrov... Vseeno je 50 al 60 tisoč evrov še vedno ogromno denarja za motor, ampak kljub temu veliko premalo, da bi se kvaliteta in tehnika dala primerjat s pravim GP Dučejem...

prava motogp mašina nikakor ne stane miljon EUr ... vsekakort bližje 50k kot pa 1 mio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prava motogp mašina nikakor ne stane miljon EUr ... vsekakort bližje 50k kot pa 1 mio

na POP TV so rekli 1 mio €, predlani so za ducatija iz superbike rekli okoli 1-2 mio €, kar pa je itak vse skupaj brezvezna ocena ker ga ne moreš kupiti pa tudi če bi jim ponujal 10 mio €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena se razume z supportom (deli, tehnika, mehaniki itd.) in je zakupna cena kompletnega paketa z motociklom za eno sezono. kolikor so meni strici povedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ... sam motocikel pa lahko sestaviš za že omenjenih 50-60k EUR

h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ... sam motocikel pa lahko sestaviš za že omenjenih 50-60k EUR

h.

hmmm misliš da bi meni prodali samo agragat? :hmm: ostalo bi pa uporabil cenejše dele :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lanskega verjetno ja ... ampak letošnjega pa gotovo ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena par milijonov eur je za LEAsing ene sezone moštva in motorja. To pomeni da ne dobiš ne motorja niti kosov, jih najameš.

Težko dobiš mašino, čeprav je pred leti en ki ga poznam kupu od fogarty-ja motor za takrat 118 mio lir. so pa v Ita štiri ofičine, ki naredijo te motorje dovolj konkurenčne, najbližji Slo je de cecco v Codroipo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ducatiji je naznanil, da gre sredi novembra model v serijsko proizvodnjo!!

Cena: 60.000 evrov

Gre za replico tekmovalnega modela Desmosedici GP6, s kakršnim sta v sezoni 2006 dirkala Loris Capirossi in Sete Gibernau. Gre za enako aerodinamiko, barvne sheme, materiale....

Tudi tehnične karakteristike so podobne, vključno s štirivaljnim, 989 kubičnim agregatom. Ta zmore največjo moč 200 KM pri 13.800 obratih in 118 Nm navora pri 10.500 obratih.post-6394-1191583233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. motor je ze v serijski proizvodnji, in je res nekaj posebnega.. nazalost pa so ze vsi motocikli vnaprej razprodani :naughty: , je pa hud stroj... v zivo je preceeeeeeej lepsi kot na slikah

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res, hvalabogu, da gre končno v proizvodnjo.

Sem že mislil, da si ga nikoli ne bom mogel kupiti.

Sedaj samo še tistih 55.000€ skupaj skrampam.

Če prodam moj moped, pa jih rabim celo samo še 54000........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk primerkov tega stroja bodo pa nardil? :hmm: Hudo veliko jih po moje ne bojo prodal.... :whistle:

Stroji so že razprodani. Dobili so okoli 1000 naročil, še posebej velik jih bodo kupili Amerikanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroji so že razprodani. Dobili so okoli 1000 naročil, še posebej velik jih bodo kupili Amerikanci.

In najmanj eden od njih bo 100% šel tudi v Slovenijo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In najmanj eden od njih bo 100% šel tudi v Slovenijo. :D

...vplačana sta bila 2 motorja, po ceni 65.000 eur...v Sloveniji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!