Skoči na vsebino

Zavore, diski, obloge, čeljusti, ploščice...


kasti

Priporočene objave

Zivjo, v zadnjih 16 dnevih smo naredili 5k km (Francija) in danes sem preveril sprednje ploscice in jih je cisto pobralo. Katero ploscice naj vzamem za hondo cb1000r abs (gledam ebc, pa imajo tri modele).

Jutri bo treba Grossglockner brez brez prevozit...:)

Popravljeno . Popravil jl79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vzel original, ker mi je škoda diskov.  Komplet za spredaj pride v AS-u 82€. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imate kakšne izkušnje z brembo rdečimi?

Jaz sem šel iz originala na zadnjem kolesu na Brembo modre - ne vem kaj pomeni barva. 

Kaj lahko rečem, poezija - zdaj imam zavore tudi zadaj.  :OK:

Original zadaj, ena sama žalost. Če ti kaj pomaga.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sem šel iz originala na zadnjem kolesu na Brembo modre - ne vem kaj pomeni barva. 

Kaj lahko rečem, poezija - zdaj imam

zavore tudi zadaj.  :OK:

Original zadaj, ena sama žalost. Če ti kaj pomaga.

 

Scarabeo

http://moto.brembo.com/en/detail/07KA16/kawasaki/z-750/750/2004/pads/rear/CC/17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Bom dal samo to sliko za primerjavo pa naj vsak presodi, ker tolk nerjavečih pletenic k sem vidu v tem stanju tud ni vredu, če je pravo nerjaveče jeklo mora bit zmeraj lepo (vsi vemo da imas kakovostno nerjaveče jeklo in pa nerjaveče jeklo ki zacuda "rjavi" > poceni) v tem primeru je primerjava obeh cevi, ki so naknadno delane torej oboje "aftermarket parts" Hel izdelek je totalno prirejen željam kupca....

(barva cevi in priključkov pri hel ne vpliva na ceno)

 

20151005_081131.jpg

Popravljeno . Popravil koshir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom dal samo to sliko za primerjavo pa naj vsak presodi, ker tolk nerjavečih pletenic k sem vidu v tem stanju tud ni vredu, če je pravo nerjaveče jeklo mora bit zmeraj lepo (vsi vemo da imas kakovostno nerjaveče jeklo in pa nerjaveče jeklo ki zacuda "rjavi" > poceni) v tem primeru je primerjava obeh cevi, ki so naknadno delane torej oboje "aftermarket parts" Hel izdelek je totalno prirejen željam kupca....

(barva cevi in priključkov pri hel ne vpliva na ceno)

Veš, ni čist tako, da je za rjavenje kriv kao poceni inox. To je dokaj delikatna zadeva. pravi mojstri imajo iz inoxa tudi vse orodje. ključe, klešče, kladiva, krtače. fleksarca se uporablja samo za inox itd itd itd. Če ti zašraufaš inox ograjo z inox vijakom ampak z navadno gedoro in po tem vijaka in okolice ne spoliraš z inox žico bo rjavelo da bi tud cigani pustili. samo sled rjavečega materiala pustiš na inoxu in rjavi. Ali pa če ga poškropijo iskre če zravn fleksaš železo. 

 

OK, Stahlflex cevi. Mal predolge imam, in ne vem, a jih lahko skrajšam, pa zamenjam samo 3 banjote?  imam fiksen Y sistem, iz klešč do križa, T komad, pa od križa na črpalko. in se mi zdi, da sm vse tri krake mal preveč radodarno meril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz govorim o nerjavečem jeklu, ki ima premalo kroma notri in zaradi tega rjavi, ker je cel priključek rjav ne samo tam kjer je privijačeno...več ali manj poznam zadevo iz avtomobilskega sveta razni poceni kolektorji/izpuhi, ki so iz inoxa in rjavijo kot navadno železo (res da veliko počasneje ampak zadeva rjavi zadeva)...

Je to namenjeno meni ali vsem nasplošno ? :

"OK, Stahlflex cevi. Mal predolge imam, in ne vem, a jih lahko skrajšam, pa zamenjam samo 3 banjote?  imam fiksen Y sistem, iz klešč do križa, T komad, pa od križa na črpalko. in se mi zdi, da sm vse tri krake mal preveč radodarno meril..."

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Jest imam TRW sinter prednje ploščice ,pa nimam pripomb ,res pa nemorem primerjat z drugimi.

Vidim pa da imaš isti motor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

imam uprašanje glede zavornih ploščic Brembo. Ker moram zamenjati prve ploščice, sem na spletni strani proizvajalca gledal katere ploščice so primerne za mojega zvestega spremljevalca, vendar oznake katere so na starih ploščicah ne najdem (TT2182FF). Ali mi iz vaših bogatih izkušenj lahko svetujete, katere ploščice (prve in zadnje), so najbolj primerne mojega spremljevalca (BMW F800R).

Najlepša hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, soncek03 pravi:

Pozdravljeni,

imam uprašanje glede zavornih ploščic Brembo. Ker moram zamenjati prve ploščice, sem na spletni strani proizvajalca gledal katere ploščice so primerne za mojega zvestega spremljevalca, vendar oznake katere so na starih ploščicah ne najdem (TT2182FF). Ali mi iz vaših bogatih izkušenj lahko svetujete, katere ploščice (prve in zadnje), so najbolj primerne mojega spremljevalca (BMW F800R).

Najlepša hvala za pomoč.

ne znam svetovat, ti pa lahko svetujem da še tule vprašaš, ker bodo fantje sigurno vedli:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!