Skoči na vsebino

Speedway


VrUUUUUmmmm

Priporočene objave

doma sn 10km od stadiona. mah ne grem :) ja itaq da gremo. na trening na dirko na vse. sevada moj zvesti pomočnik digitalni footaparat bo zraven in računite na ene 300 slik

nej bo etanol z vami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma sn 10km od stadiona. mah ne grem :) ja itaq da gremo. na trening na dirko na vse. sevada moj zvesti pomočnik digitalni footaparat bo zraven in računite na ene 300 slik

nej bo etanol z vami

SLIKE JUHU!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lihkar sem iz spidweya prišo :) ...

zakon je to.. ful je vreji blo :) ... hehe.. res.. lahko vam samo priporočam... tak da kiri si mislite da je to dolgočasno al pa kaj takega, moret to it v živo glejat, kr je to ful freji :)...

kak pa je kaj z Dryml-om ???.... njega je kr fajn doblo.. lahko da bo na invalickem končau :( ...

drugač pa bla dirka ql!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka je bla res super, za pohvalt vse, tut organizacijo. res znajo, slike bojo pajute z treninga v petek in drike afkors :).

dryml je pa hudo pahno tam na cilni ravnini zapeu za blazine joj motor je kr kozolčke delu on pa na glavo pau.

pa tut globa je sfuko edn nevem kir. je prletu v njega skor v 90 kot pa ga je kr odbilo v ograjo. ampak blazine delajo čudeže ampak je vsak padec pač "trd" kot mora tut bit

drgač pa same pohvale. biu sn prvi in drugi dan v boksu. čeprav sn biu brez karte so me spustil. vsakga bi če bi le hoto. morte se znajdet. :) drgač pa mi speedway ni nikol biu tak zanimiv kot mi je zdej, ker fantje res pelajo in ni to lahki šport sploh poškodbe so hude. cigelski - hrbtenica - remember?

ampak res dobro blo.

aja rezultati:

še pridejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goluba v deveti vožnji je zbil Pedersen, ki je bil nato v tej vožnji diskvalificiran ( na koncu je bil Pedersen drugi, Golub pa četrti). Zelo hud je bil videti padec Drymla, pa se je vse v redu izteklo.

Rezultati:

http://www.speedwaygp.com/sgp/table.php3?m=32&s=5

Komentar:

http://www.speedwaygp.com/news/index2.php3?pr=727

Čestitke Žagarju (dve zmagi!!!) in Šanteju!

Popravljeno . Popravil VrUUUUUmmmm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 13 let pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Spet smo se imeli fino na GP Speedway. Žagarju je malo zmanjkalo v polfinalu v Krškem:

 

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Žagar zmagal na Švedskem :grupni:

Sedaj je skupno osmi. Upam, da mu rata, da ostane v GP seriji. Se vidimo v Krškem naslednje leto, čeprav mu proga najbolj ne leži.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, jskrablin pravi:

Če mu rata nadaljevati s formo z zadnjih dveh dirk naslednje leto... bi bilo kr fino :OK:

Če mu ne rata nadaljevati, ga drugo leto ne bo na dirkah za svetovno prvenstvo.

Vse je odvisno od forme Vaculika, pa če bosta stezi na zadnjih dveh dirkah taki, ki bosta omogočali prehitevanje, ker njegovi štarti... :blush:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Roman pravi:

Če mu ne rata nadaljevati, ga drugo leto ne bo na dirkah za svetovno prvenstvo.

Vse je odvisno od forme Vaculika, pa če bosta stezi na zadnjih dveh dirkah taki, ki bosta omogočali prehitevanje, ker njegovi štarti... :blush:.

To vemo, zato pa navijamo, da ostane na osmem mestu :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!