Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

na ebayu maš pouhno tega za tastare rske..

Mene pa zanima če bi kdo meu zadno plastiko(zadk) za aprilio rs 125 1997 tstr letnik pač.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa poglej na avtonetu karambolirani pa najd motorspirit..sm vidu da ma zdei tut eno rsko tastaro za po delih..

Popravljeno . Popravil jurca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proda mogoče kdo posebaj elektromagneti motorček za rave oziroma selenoid al kako se reče...

Najprej ga probi samo na akumulator priklopit, če se ti zdi da se ti je selenoid pokvaru. Sem js tut to mislu pri seb, ko sem imel priklopljenega v motorju, pa sem potem videl da dela in je bilo nekaj druga narobe.

Vzami ga ven pa ga priklop direktno na akumulator.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga? Akumulator se mi je spraznil pa sem ga napolnil pa nazaj priklopil, ko pa sem ga priklapljal se mi je na stevcu(armaturki) napisalo Er5 0006. Ali mogoce kdo ve kaj je to in je meu s tem probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pomaga? Akumulator se mi je spraznil pa sem ga napolnil pa nazaj priklopil, ko pa sem ga priklapljal se mi je na stevcu(armaturki) napisalo Er5 0006. Ali mogoce kdo ve kaj je to in je meu s tem probleme?

Pod komentarji neki piše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod komentarji neki piše..

Pod komentarjem piše da na armaturki napiše er 0006 kadar kazalec za brzino ni blizu 0km/h in da se potem zavrti. Nevem pa kaj je mislu povedat s tem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem.. men noče mrzu užigat, topu mi pa navadt... igla je do konca dvignena, zrk je tud pravilno nastavlen... k sm zamenu ležaj na gred nism nč spreminjov pa kr noće užgt...

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj delov od letnika 1999

-original izpuh, brez blokad

-vse kar se elektrike tiče

-zadnja luč

-vse plastike

-posoda za gorivo

-stikala

-stopalke za sopotnika

-subframe

+cel kup drugih malenkosti

Cene so pa zeelo ugodne :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem.. men noče mrzu užigat, topu mi pa navadt... igla je do konca dvignena, zrk je tud pravilno nastavlen... k sm zamenu ležaj na gred nism nč spreminjov pa kr noće užgt...

Hvala :)

To je men lansklet skos delala, mrzla ni vžgala pa če si jo z aviona fuknu pa u drugo prestavo dav.... ene par svečk različnih probi, pa u airbox z nekim sprejem za lažje vžiganje špricn .) se ne spomnm točnega imena spreja... sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pronov z svečko, čeprov sm jo skupaj z batom(seprav ene 100km) nazaj zamenu (iridium).. z štartspreyem bi blo pa mal gadno db ga s sabo nosu kaj hh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probov zamenat svečko pa še kr nič... tud manšo dizo sm probov pa tud nč

A ma še kdo kj pametnga?? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čau

kdo ve kako lahko prerihtaš aprilio RS 125 od letnika 2006 naprej za čim manjši denar čim več? ;)

auspuh,nove gume,.. pol se men pa počes ustau :D

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čau

kdo ve kako lahko prerihtaš aprilio RS 125 od letnika 2006 naprej za čim manjši denar čim več? ;)

auspuh,nove gume,.. pol se men pa počes ustau :D

hvala

Zapeleš ga u graben.... :P Ja kaj bi pa ti prerihtou ? Mašino, izgled al kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapeleš ga u graben.... :P Ja kaj bi pa ti prerihtou ? Mašino, izgled al kaj ?

hehe...ja u glaunm na pospeških pa to,za izgled sm že poskrbeu :P,meu ga bom tut tako mau za na kšno manše dirkališče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ja u glaunm na pospeških pa to,za izgled sm že poskrbeu :P,meu ga bom tut tako mau za na kšno manše dirkališče :D

Kaj majo pa potem pri pospeških gume veze? :P Neke tople vode itak nimaš za odkrivat. Iz izpuha vzameš ven vso nepotrebno šaro, ploščico med izpušnim kanalom in izpuhom (ali sploh še imajo to novejše od 06?), porihtaš CDI enoto, nastaviš uplinjač in je to-to... Aja, te novejše imajo baje neke elektronsko vodene ali kakšne uplinjače? Če si pripravljen nekoliko globje seči v žep, malce bolj pogosto servisirati si pa najdi kakšen kit. Ampak, če boš imel motor samo za na pisto ga boš itak zelo hitro zamenjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ja u glaunm na pospeških pa to,za izgled sm že poskrbeu :P,meu ga bom tut tako mau za na kšno manše dirkališče :D

Rave

Druga glava

ravni bat

večji fergazer

izpuh drugi

po želji še druga elektronika

Rage1337 katero svečko si dal noter?

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!