Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

22 minutes ago, DL650 said:

Hja, moja ni navdušena ravno nad Hostli .. skupne spalnice, kopalnice in wc-ji. Saj jaz tudi ne, ampak bi dosti lažje to "pretrpel" kot moja draga. Če že lahko, se temu izogibam, drugo je v kampu ....

Saj verjamem, pač sem vse skupaj malo na hec potegnil.

Moj termin - zasedeno! Drugače pa drag ko pes! Te skoraj rajši nekje v Avstriji prespim.

A greš Putina gledat? ;)

Če najdeš kaj po dobri ceni, se priporočam .. iz naših krajev bi rajši imel dvodnevne vikend izlete po gorenjski, tako da bo treba kdaj kje prespat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Texo pravi:

A greš Putina gledat? ;)

Če najdeš kaj po dobri ceni, se priporočam .. iz naših krajev bi rajši imel dvodnevne vikend izlete po gorenjski, tako da bo treba kdaj kje prespat ..

Texo, naša destinacija ena slabših, kaj se tiče tega, kako daleč imamo do dobrih italjanskih ali avstrijskih cest. Tudi Hrvaška obala nam ni blizu.
Kaj pomaga, če imam do Gruškovja 20min. , če pa je do morja več kot 1,5 uro vožnje po AC, kar je total nezanimivo.

Planiram, da bi peljala nekaj prelazov - ta lepših v Dolomitih in, ker bova imela za sabo, ko bova prišla v Kranjsko Goro že preko 400km za seboj, bi zaradi boljše polovice, (da jo ne gonim do 700 in več kilometrov dnevno), da se ustavima v KG in nekje sorazmerno poceni prenočiva.

Ni potrebe, da se matrama. Motoriranje ti mora biti v užitek in ne trplenje. Tudi sama zdaj planirava, da vedno nekje prenočiva, četudi greva za dva dni. Treba je uživat.

P.S.
Ko se vozim tam okrog, ponavadi prespim v Dom Trenta. Apartma 2 nadstropen je 55€, cena pa vključuje tudi vstopnino za vse, ki bivajo v apartmaju v trentarskem muzeju. Fajn za pogledat. Fajn je preverit razpoložljivost, ker so kar zasedeni.
Zdaj mi to ne pride v poštev, ker se nočem vozit čez Vršič (v KG prideva preko Korenskega Sedla) v Trento, pa drug dan spet nazaj v KG.
 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa samo ideja, da bi prenočil malo naprej? Jaz sem bil 2 leti nazaj v kraju Gozd Martuljek. Imajo kar nekaj sob/apartmajev. Cene verjetno nižje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, JezniPohorc pravi:

Kaj pa samo ideja, da bi prenočil malo naprej? Jaz sem bil 2 leti nazaj v kraju Gozd Martuljek. Imajo kar nekaj sob/apartmajev. Cene verjetno nižje...

Načeloma gre, Gozd Martuljek je itak samo nekaj km naprej. Sem gledal Guest House Rute, ampak je cena preko 70€, ostalo pa je že vse zasedeno. Bom moral se zgleda zagnat v KG od apartmaja do apartmaja, pa kdo da za manj. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Texo pravi:

A greš Putina gledat? ;)

Če najdeš kaj po dobri ceni, se priporočam .. iz naših krajev bi rajši imel dvodnevne vikend izlete po gorenjski, tako da bo treba kdaj kje prespat ..

Našel in rezerviral sem v okolici Nassfelda. Za 2 osebi/ nočitev z zajtrkom v sobi z kopalnico, wc .... je 34,50€ .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za Airbnb je že kdo slišal? Ponavadi so prenočitve bistveno cenejše in bolj zanimive od vseh hotelov in hostlov in apartmajev. V Silicijevi dolini v Kaliforniji sva z mojo spala po $100 na noč v hiši z bazenom, kjer je hotel po $300 na noč. Tudi po gorenjski jih je dosti, še jaz oddajam prenočišče, skupaj s pokrito garažo za motor parkirat :OK:

V priponki rezultati za Kranjsko Goro.

Če si popotnik, željan raziskovanja, lahko iščeš Private room ali Shared room, kjer si v hiši skupaj z lastnikom in je res zelo zanimivo. Priporočam!

Danes greva z mojo na Krk za podaljšan vikend in sva si preko Airbnb najdla apartma za 45 eur. V sezoni! :cool:

P.s. Da ne bomo čisto off-topic, se kdo pridruži furi Kranj-Krk danes in / ali v nedeljo nazaj?

Screenshot_20160729-064133.png

Screenshot_20160729-064151.png

Popravljeno . Popravil stromar-aly
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, stromar-aly said:

Airbnb

Slisal,se prijavil, gledal, samo koristil se nikoli.

Imas opcijo tudi "najet" plovilo za spanje oz. ga koristit samo za prenocisce, kar se mi zdi zelo dobra nisa v krajih kjer je v high sezoni vse zasedeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavec se je pravkar vrnil s 3 - tedenskega kolovratenja dol do Grčije. Izjemno zadovoljen, ugodno, kakovost nastanitev, prijaznost, npr. en mojster mu je brezplačno napolnil hladilnik, ker je prišel pozno in so bile trgovine naslednji dan zaprte. Drugi mu je pripravil plan ogleda Aten, lokacije, lokalni prevozi, vse terminsko splanirano. Še tole ... eno nesoglasje je pa provider rešil v 2h - telefonski klic iz USA za preverjanje dejstev in nato vračilo nakazila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

airbnb je ok tud zato ker je ocena dvosmerna. ce te lastnik ocen da si bil zanikrn uporabnik te odrezejo. sardinijo smo samo s tem predrsal, kr na lokaciji, last second varjanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stromar-aly pravi:

A za Airbnb je že kdo slišal?

 

Priznam, prvič slišim. Bom malo prečekiral.
Ampak, kot sem rekel .... včeraj sem rezerviral v Avstriji za 2 osebi z zajterkom za 34,50€ , kar je izredno ugodno napram našim slo ponudnikom, ki so "požrešni" .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, JezniPohorc pravi:

Tudi jaz imam z Airbnb dobre izkušnje. Dobre cene in vedno nad pričakovanji. 

Super!
Jaz sem zadevo malo prečekiral in moram reči, da zadeva ni nič kaj boljša od Bookinga. Vse deluje na istem principu.
Seveda moramo tukaj omenit, da je seveda cena odvisna od število oseb. Jaz vedno iščem za dva (2).

Ko sem zalaufal apps Airbnb so se mi pokazale cene, kot pri stromarju, ampak ko sem izbral dve osebi se pa je stvar bistveno spremenila in ni nič kaj drugačna od Bookinga. Pa še to, da je tisto poceni, kar meni ne odgovarja, to je:

- spalnica z še 8-mimi posteljami
- soba z skupno kopalnico in wc-jem
- hostel
- .....

Kot sem omenil, na moto potovanju želim imeti zasebnost v kopalnici in wc-jem. Drugo je javna stranišča in avtokampi.
Zaradi vse opreme in tehničnih stvari, dokumentov, denarja si nočem delit sobe z nikomer. Hja, nobenemu ne vidiš v glavo.
In takšne sobe so res poceni pod pogojem, da potuješ sam in si nezahteven. Nismo si pa vsi enaki.

Dajmo o prenočiščih in ostalih zadevah povezanim z tem, debatiorat v temi, ki sem jo namensko odprl.

LINK: PRENOČIŠČA (mnenje, izkušnje in ostale info)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponudba je različna. Imaš vse od luksuznega stanovanja čisto zase pa vse do skupne spalnice z 12 posteljami in skupnimi wc-ji. Sej imaš filtre in lahko omejiš zadevo. Morda je bolj zanimiva za kakšne bolj drage destinacije... Jaz sem v LA-ju spal za 60usd v velikem stanovanju v centru mesta, za sobo v hotelu preko ceste pa bi dal 250usd na noč...

Popravljeno . Popravil JezniPohorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preedlagam portal homeisthebest...ker tam je točno tko kot želiš...pa še pocen je

drugač pa, tist ki na vseh teh portalh ne more sobe najt je pa res en preserator....poleg airbnb je tega še nekaj, recimo homeaway, pa še kaj

p.s. kda pa rabiš? jaz mam tut eno sobo odajam, mogoče mam pa takat še frej.....:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, pajkica pravi:

preedlagam portal homeisthebest...ker tam je točno tko kot želiš...pa še pocen je

drugač pa, tist ki na vseh teh portalh ne more sobe najt je pa res en preserator....poleg airbnb je tega še nekaj, recimo homeaway, pa še kaj

p.s. kda pa rabiš? jaz mam tut eno sobo odajam, mogoče mam pa takat še frej.....:kva2:

No, tukaj se pa moram strinjat. Pri vsej tej ponudbi bi pa bilo res žalostno.
Po portalih izven sezone sploh ni potrebe brskat, ker je ponudba na licu mesta takšna, da na koncu ne veš, kam bi šel.

Dejstvo pač je, da vsi strmimo k temu, da probamo prenočit čim ceneje, tisti, ki pa reče da to ni res, tisti pa je res preserator, če uporabim tvojo besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DL650 pravi:

No, tukaj se pa moram strinjat. Pri vsej tej ponudbi bi pa bilo res žalostno.
Po portalih izven sezone sploh ni potrebe brskat, ker je ponudba na licu mesta takšna, da na koncu ne veš, kam bi šel.

Dejstvo pač je, da vsi strmimo k temu, da probamo prenočit čim ceneje, tisti, ki pa reče da to ni res, tisti pa je res preserator, če uporabim tvojo besedo.

Izgleda da sem preserator,ker če ni čisto , ocenim ,da motor ni varen itd vedno primaknem še kakšen evrček in grem drugam ....

lp Preserator 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

Izgleda da sem preserator,ker če ni čisto , ocenim ,da motor ni varen itd vedno primaknem še kakšen evrček in grem drugam ....

lp Preserator 

Hahaha ... sem se kar nasmejal. :ras:

No, da tema ne bo preveč zašla in da ne bomo preveč srali. Najavljam jutri, da se bom malo zapeljal, morda do Doline Winettu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DL650 pravi:

Hahaha ... sem se kar nasmejal. :ras:

No, da tema ne bo preveč zašla in da ne bomo preveč srali. Najavljam jutri, da se bom malo zapeljal, morda do Doline Winettu.

Tudi jaz najavljam jutri vožnjo na čevape :). Njam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ludiluka pravi:

Dans grem pa nekam z motorjem če bo sploh kjeri vžgal :P

 

Odgovor že poznaš :jezik: :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Borutt said:

Odgovor že poznaš :jezik: :lol1:.

Sej usi bojo užgali jst sm pa sam en in ne morem 5 motorjev hkrati vozit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎7‎/‎29‎/‎2016 at 5:03 PM, DL650 said:

No, tukaj se pa moram strinjat. Pri vsej tej ponudbi bi pa bilo res žalostno.
Po portalih izven sezone sploh ni potrebe brskat, ker je ponudba na licu mesta takšna, da na koncu ne veš, kam bi šel.

Dejstvo pač je, da vsi strmimo k temu, da probamo prenočit čim ceneje, tisti, ki pa reče da to ni res, tisti pa je res preserator, če uporabim tvojo besedo.

Cist bliz Kranjske je Jasna in tm mas Barovc.

Tezko bos najdu kej bolj pocen od tega v Kranjski sanjski, je pa cisto in kr prjazni so.

60 € (30 €/osebo/dan) - dvoposteljna soba z zajtrkom.

http://hostel-barovc.com/cenik/

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo še pred sončnim vzhodom ga bom pihnil za otok Pag. Vzhod si bom ogledal nekje na poti (tko da približni čas odhoda je).

Grem do kolega, se mal pokopat. Ne vem še ali bom prespal, ali zvečer nazaj...odvisno od popitga pira :D. Tud ne vem še, al bo trajekt, al pa most...čist sprot bo plan.

Če je kdo za, lahko gre zraven. Za ostalo pa vzamte sabo mastercard. :smoke:

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tumorou u dalejnske taplice, Miškota pahledat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!