Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Priroptal do Vinice. :bike:

Sigurno je tu na forumu kakšen lokalc. Kam se splača v soboto naredit izlet od tukaj?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek verjetno prvi letosnji izlet v Minhen,za razliko od ostalih uzivacev k rinete samo na jug.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči:

petek, čez Kočevje proti Kolpi, potem pa malo levo desno ob meji. Štart nekje 12.00-13.00

sobota, Istra, po eni strani dol, po drugi gor, če bo čas še po sredi mal. Štart ob zori :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj cca ob 11h  do Pakle in v nedeljo nazaj ......Xebec , pohiti za eno uro pa gremo do delnic skupaj :-d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, vreme očitno bo in najaulam - Sobota zjutraj do Starigrada (preko Bogenšperka, Kočevja in Paga) in v nedeljo nazaj. Če še kdo, lahko odpeljemo kak del skupaj, ali pa kak pir pri Donkotu oz. zvečer v Paklenici...

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vam, k vam dajo babe frej vikend, jst morm it pa u pondelk zjutri sluzbeno do Zadra pa v torek nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedelo zjutri iz šoštanja do loga pod mangartom, če bo čas morda do sele nevee, pol pa čez ostereich nazaj

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Frenk 67 pravi:

Lahko vam, k vam dajo babe frej vikend, jst morm it pa u pondelk zjutri sluzbeno do Zadra pa v torek nazaj.

js mam mojo s sabo, da guma bolj prime :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Lj cca ob 11h  do Pakle in v nedeljo nazaj ......Xebec , pohiti za eno uro pa gremo do delnic skupaj :-d

Težko, moram oddelat svoje, predn me spustijo z ketne. Pa jst itak bolj lagano penzionistički turistički vozm, ker nimam še lih ogromno km v riti.

Pa še kolegica k bi šla zravn je začela navijat da bi šla rajši na sever, ker se je/bo proti jugu danes/jutri usuvalo jodlarjev pa švabov da se jih tud štet ni dalo :BUA:

Za soboto pa 100% drži Istra, če bi se kdo priključil :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2017 ob 21:35, Xebec pravi:

...sobota, Istra, po eni strani dol, po drugi gor, če bo čas še po sredi mal. Štart ob zori :P

... Pa jst itak bolj lagano penzionistički turistički vozm, ker nimam še lih ogromno km v riti....

V tempu ki ga navajaš bo celo Istro obvozit v enem dnevu kar lep zalogaj. Saj ne da se ne bi dalo. Ampak Istra je prelepa, da bi na njej samo kilometre lovil in gasiral. Uživaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 25. 5. 2017 at 7:32 PM, Xebec said:

Za soboto pa 100% drži Istra, če bi se kdo priključil :P

Mene tudi nekak Istra vleče za soboto... :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, lucif3rka pravi:

Mene tudi nekak Istra vleče za soboto... :cool:

Jst grem "spet" tut ta vikend če bo vreme ja. Prejšnjo soboto sm "falu" odcep pa sm v Avstriji končou :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri 6:00 Dolenjska-Brod na Kupi-Senj-Karlobag-Paklenica in nazaj Senj-Josipdol-Bosiljevo-Metlika-Dole   Nekako takole če bo rit zdržala.

Rezervni scenarij pa Dolenjska-Škofja Loka-Mangart-Podbrdo-Bohinj ...

Vreme bo.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri mal proti morju preveriti ce je voda ze dovolj topla za kopanje....:whistle:

Start ob 9 00 iz Zalca po stari cesti do slovenske obale.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri navsezgodaj proti Puli. Okvirno čez pri Jelšanah, preko Opatije do Plomina in naprej. Družba zaželjena, se bojim Hrvatov :panic:

Plan je prilagodljive sorte, ampak tokrat pa res nekam proti morju :OK:

Nedelja? Odprto za predloge. V Brdih so baje dnevi odprtih vrat vinskih kleti, al pa podaljšam Istro na 2 dni :hmm:

pred 14 minutami, maus pravi:

danes in jutri popoudne nevihte s toćo in dežjem s kaplcami :dry: 

 

Sj maš ta zidarsko čelado :jezik:

Popravljeno . Popravil Xebec
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Xebec pravi:

Sj maš ta zidarsko čelado :jezik:

cestarska :ras:

nisem še čisto preprićan kam jo bom piću ... popoudne zna bit res kaka toća ...

sicer je pa tkole napovedan :

Vremenska napoved

Petek, 2.6.2017 ob 9h

NAPOVED ZA SLOVENIJO

Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne se bodo v notranjosti Slovenije spet pojavljale krajevne plohe in nevihte, ki se bodo lahko ponekod zavlekle v večer. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29 stopinj C.

Ponoči se bo postopno razjasnilo, tu in tam bo po nižinah nastala kratkotrajna megla.

Jutri bo večinoma sončno, popoldne bodo v notranjosti Slovenije nastale le posamezne vročinske nevihte. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, v alpskih dolinah okoli 10, najvišje dnevne od 25 do 30 stopinj C.

OBETI

V nedeljo bo večji del dneva dokaj sončno, občasno bo na nebu precej tanke koprenaste oblačnosti. Pihati bo začel jugozahodni veter. Pozno popoldne in zvečer se bodo predvsem v severni polovici Slovenije spet začele pojavljati krajevne padavine, deloma nevihte, ki bodo v noči na ponedeljek zajele tudi zahodne in osrednje kraje.

V ponedeljek bo spremenljivo do pretežno oblačno. Občasno bodo krajevne padavine, deloma plohe in posamezne nevihte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, dr.looney said:

Jutri mal proti morju preveriti ce je voda ze dovolj topla za kopanje....:whistle:

Start ob 9 00 iz Zalca po stari cesti do slovenske obale.

Je, več kot dovolj. Še kak teden, dva bo čista, pol pa se ne bo več za kopat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dr.looney pravi:

Jutri mal proti morju preveriti ce je voda ze dovolj topla za kopanje....:whistle:

Start ob 9 00 iz Zalca po stari cesti do slovenske obale.

Jz sem pa že na morju...

IMG_20170510_145118.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!