Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Ob 11. 8. 2017 ob 23:38, pik1 pravi:

.

... jutr ... najaulam kakšne čevape ... :P

... če se bo le dal .... :sleep2:

Grem, bom plačal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, ali pa v petek popoldne, bi se šla eno popoldansko poslužbeno furco... Bi kdo delal družbo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kofibrejk vsekakor, mogoče celo kakšna tortica pade, samo kje še ne vem, se prilagajam družbi glede poti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, izibajker pravi:

Najavi kje približno bo kofibrejk. Ali pa raje ne, da te ne bojo paparazzoti čakali v zasedi...

ti boš govoru :ras:

jaz ne najaulam, pa me vseen kje snamejo paparazzi ... zato naum najavlu :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

ti boš govoru :ras:

jaz ne najaulam, pa me vseen kje snamejo paparazzi ... zato naum najavlu :ras: 

Niti ob opciji kavice pa tortice ne bi nč najavu? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Niti ob opciji kavice pa tortice ne bi nč najavu? :eek:

to se menim 1 na 1 ... . :P

 

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, maus pravi:

...jaz ne najaulam, pa me vseen kje snamejo paparazzi ... 

Logo na kombinezjonu se vidi iz neba, si imel srečo, da je samo tipka na telefonu naredila click. A si predstavljaš, da bi te satelitske kamere med vožnjo zamenjale za nizkoleteči projektil, in bi avtomatsko lansirale kako raketo?  Vprašanje pa je, če te tudi raketa sploh lahko ujame...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, izibajker pravi:

Logo na kombinezjonu se vidi iz neba, si imel srečo, da je samo tipka na telefonu naredila click. A si predstavljaš, da bi te satelitske kamere med vožnjo zamenjale za nizkoleteči projektil, in bi avtomatsko lansirale kako raketo?  Vprašanje pa je, če te tudi raketa sploh lahko ujame...:ras:

ogorćeno sem zgrožen, ker me maš za diujaka :dry:

nć naum najalu :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 8. 2017 ob 9:12, maus pravi:

to se menim 1 na 1 ... . :P

 

.

... sej sem vedu ... :eek:

... skoz vse sam zase ... :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao vreme u 4pm, že ne vem kok časa ga spremlam, da bi dobu 2 dni skp lepga, da pičm za avstrijo za grosglokner pa take pa to, pa mi kr ne rata takrat ko sm frej, tud jutr pa soboto je tko.

Ma kdo kako zanimivo turo za km, pa da se mu prdružm? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v septembru isto mislim pičit gor, samo jaz bi še potegnu do Orlovega gnezda v Berchtesgaden. Grem lahko samo med vikendom zarad šihta. Kje misliš kaj prespat? Kr tako nekje ko bo fraj, al si boš kaj rezerviral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Danilo D pravi:

Jao vreme u 4pm, že ne vem kok časa ga spremlam, da bi dobu 2 dni skp lepga, da pičm za avstrijo za grosglokner pa take pa to, pa mi kr ne rata takrat ko sm frej, tud jutr pa soboto je tko.

Ma kdo kako zanimivo turo za km, pa da se mu prdružm? :D

.

... zakaj pa rabiš dva dni lepih ??? :eek:

... imaš dve varijanti ... al mal bolj po gasu stopi in odbij to v enem dnevu ... :P

... ali pa neobremenjeno vzemi s seboj dežno olagumo in uživaj brez da gledaš v nebo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olaguma tk gre za vsak slučajn zraven, km bojo pa tud natempirani, in zakaj bi se potem po takim lepih zadevah mogu vozit še  u slabem vremenu, sploh pa če grem na neke oglede, kr ne bom še marele zraven nosu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo mal cez Turacherhöhe.....start ob 8 00 iz Žalca....gre kdo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, dr.looney said:

V nedeljo mal cez Turacherhöhe.....start ob 8 00 iz Žalca....gre kdo zraven?

Ce sta tam se skocita na Nockalm - itak se skoraj mimo peljes.

Jaz pa iscem kak predlog za sobotno furo - nekak sem brez idej oz. sem letos ze tolkokrat prevozil te bliznje jodlarske prelaze - Hebalm, Weinebene, pack,Gaberl,Klippitz itd. 

Ma kdo kaksno idejo? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri na brežice in metliko, bosanski petrovac, bihač, prespim v kninu, nazaj pa na paklenico, skoz po jadranki, mimo grobnika in kočevje pa tk naprej :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, vuk76 pravi:

Ce sta tam se skocita na Nockalm - itak se skoraj mimo peljes.

Jaz pa iscem kak predlog za sobotno furo - nekak sem brez idej oz. sem letos ze tolkokrat prevozil te bliznje jodlarske prelaze - Hebalm, Weinebene, pack,Gaberl,Klippitz itd. 

Ma kdo kaksno idejo? :)

Sneci pravi Areh. :). :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sutra ujutro nekaj cez 7 iz knina v smeri paklenica, pol pa po jadranki skoz do grobnika, dva tri kroge po grobniku :D, pol pa na kocevske medote pa domov ...., ce se kdo kje prikljuci :D.

P.S.: Spim ze 2. letos usred Knina kod gostione Tri lovca, za 100 kuna za jednu noc sa doruckom :D

Popravljeno . Popravil Danilo D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, vuk76 pravi:

Ce sta tam se skocita na Nockalm - itak se skoraj mimo peljes.

Jaz pa iscem kak predlog za sobotno furo - nekak sem brez idej oz. sem letos ze tolkokrat prevozil te bliznje jodlarske prelaze - Hebalm, Weinebene, pack,Gaberl,Klippitz itd. 

Ma kdo kaksno idejo? :)

Ob Kolpi ?

https://www.google.si/maps/dir/2000+Maribor,+Slovenija/45.543766,14.7000173/2000+Maribor,+Slovenija/@45.9901416,14.8472659,8.75z/data=!4m27!4m26!1m15!1m1!1s0x476f77a6ea402051:0x1053af90bc0daa22!2m2!1d15.6458812!2d46.5546503!3m4!1m2!1d15.3407295!2d45.5032769!3s0x476441892e839cfd:0xa51a99c6d07327e5!3m4!1m2!1d14.8166593!2d45.4711652!3s0x47648e7212d6eafb:0xf7b427afe9d50299!1m0!1m5!1m1!1s0x476f77a6ea402051:0x1053af90bc0daa22!2m2!1d15.6458812!2d46.5546503!2m1!2b1!3e0?hl=sl

Če greš čez Vinico, kot je na linku, je malo makadama. Ampak razen tega dela je cesta odlična - na novo narejena ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Danilo D pravi:

Sutra ujutro nekaj cez 7 iz knina v smeri paklenica, pol pa po jadranki skoz do grobnika, dva tri kroge po grobniku :D, pol pa na kocevske medote pa domov ...., ce se kdo kje prikljuci :D.

P.S.: Spim ze 2. letos usred Knina kod gostione Tri lovca, za 100 kuna za jednu noc sa doruckom :D

.

... "ko rano ustaje, rano dan zajebe" :eek:

.. sicer pa ... lep plan ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!