Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

4 hours ago, GO_Tomi said:

A kr ceuga? Nč samo gumce pa to? Eni si pa prvoščjo ... ;)

Sej ga nau sam plaču, Brembo časti, so mal zahebal, so pocenil proizvodnjo, izumli batek iz zelo  " specialne plastike " , zdej pa ugotovli, da pri ekstremnih zaviranjih in pulziranju ABS-a ni glih tolk uredu, pa to, so mal upoklical Ktm-je, Fukatije, Aprilije ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.5. : Izola -> Bosanska Krupa

2.5: Bosanska Krupa -> Plitvička jezera -> Izola

Vabljeni zraven če koga zanima. Za prespat je poskrbljeno. Greva pa z pupo z zelo umirjenim tempom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Petek zjutraj via Novigrad. V soboto počasi nazaj.

P.s. v Soboto je dan odprtih vrat na vremenskem radarju na Pasji Ravni nad Lj, če koga zanima :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna lagana družba za Jadranko za vikend bi mi čist prav prišla, sobota dol, nedelja nazaj :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, matjaz67 said:

Odpedem, mam skoraj 100 kil

Tudi jaz davnega 2016. :jezik:

"Lagano" kot se še navajam na dejansko funkcionalne vilice in ne bi šla lih na polno v ovinke, ne kot Ćale :P 

 

3 minutes ago, Rubuz said:

V soboto do Karlobaga se lahko pridružim, pol bi ga piču nazaj domov. :)

Sej sami ne vem če se mi ljubi dlje, vsaj do Karlobaga pa vsekakor :) Se zmeniva naprej prek ZS da ne bo tu smetenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Jaz imam tudi v paci furco po Jadranki do Karlobaga, od tam pa gor na Gospič pa čez Karlovac nazaj domov. Mi je pa to za en dan skor  mal preveč tja in nazaj, se rad tudi kaj ustavim pa kaj pogledam. V tej varianti bi šel okrog 11h iz Lj, spanje pa nekje v Liki...

Nisem pa še ziher, kakšni  bodo familjarni plani čez vikend. Mogoče bom pa samo v soboto zjutraj pičil do Krka, do mesta Krk pa nazaj, enodnevna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, izibajker said:

  Jaz imam tudi v paci furco po Jadranki do Karlobaga, od tam pa gor na Gospič pa čez Karlovac nazaj domov. Mi je pa to za en dan skor  mal preveč tja in nazaj, se rad tudi kaj ustavim pa kaj pogledam. V tej varianti bi šel okrog 11h iz Lj, spanje pa nekje v Liki...

Nisem pa še ziher, kakšni  bodo familjarni plani čez vikend. Mogoče bom pa samo v soboto zjutraj pičil do Krka, do mesta Krk pa nazaj, enodnevna.

DC 1 preko Plitvic je zelo obremenjena, verjetno v tem terminu še bolj kot DC 8 , boljša varianta Gospič, Otočac, Zuta Lokva, Jezerane, Josipdol, Generalski Stol, Duga Resa ( varianta Bosiljevo, Vinica, ..... ), Karlovac, ......

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Rubuz said:

V soboto do Karlobaga se lahko pridružim, pol bi ga piču nazaj domov. :)

 

5 hours ago, lucif3rka said:

Sej sami ne vem če se mi ljubi dlje, vsaj do Karlobaga pa vsekakor :) Se zmeniva naprej prek ZS da ne bo tu smetenja.

Kdaj štartata? Jaz grem v soboto po dozo sea vitamina, če že prejšnji vikend ni zneslo še tistih nekaj kilometrov (verjetno bo kar do Karlobaga in nazaj). Lahko se mi tudi kdo drug pridruži in odpeljemo skupaj del poti. V soboto v nobenem primeru ne bom sam na tej relaciji.:) Tempo bo zmerno dinamičen, brez divjanja skozi naselja! 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

  Jaz imam tudi v paci furco po Jadranki do Karlobaga, od tam pa gor na Gospič pa čez Karlovac nazaj domov. Mi je pa to za en dan skor  mal preveč tja in nazaj, se rad tudi kaj ustavim pa kaj pogledam. V tej varianti bi šel okrog 11h iz Lj, spanje pa nekje v Liki...

Nisem pa še ziher, kakšni  bodo familjarni plani čez vikend. Mogoče bom pa samo v soboto zjutraj pičil do Krka, do mesta Krk pa nazaj, enodnevna.

Pred leti smo šli zgodaj ob 8.00 do Paklenice, Posedarij, Gračca, Gospiča , jezera  Perušica (izguba vsaj ene ure) in domov čisto normalno. Skupina relativno začetnikov ki je normalno bluzila. Zvečer smo vsi spali v svoji postelji.

pred 6 minutami, XTR pravi:

 

Kdaj štartata? Jaz grem v soboto po dozo sea vitamina, če že prejšnji vikend ni zneslo še tistih nekaj kilometrov (verjetno bo kar do Karlobaga in nazaj). Lahko se mi tudi kdo drug pridruži in odpeljemo skupaj del poti. V soboto v nobenem primeru ne bom sam na tej relaciji.:) Tempo bo zmerno dinamičen, brez divjanja skozi naselja! 

 

vse k vas bo oranđen KTM nascal ko petarda v soboto (nema veze ravno ali ovinek) se vnaprej globoko opravičujem :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Pred leti smo šli zgodaj ob 8.00 do Paklenice, Posedarij, Gračca, Gospiča , jezera  Perušica (izguba vsaj ene ure) in domov čisto normalno. Skupina relativno začetnikov ki je normalno bluzila. Zvečer smo vsi spali v svoji postelji.

vse k vas bo oranđen KTM nascal ko petarda v soboto (nema veze ravno ali ovinek) se vnaprej globoko opravičujem :P

 

?????, kkšen se bo gwišn najdu, k bo bil hitr ....:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, XTR said:

 

Kdaj štartata? Jaz grem v soboto po dozo sea vitamina, če že prejšnji vikend ni zneslo še tistih nekaj kilometrov (verjetno bo kar do Karlobaga in nazaj). Lahko se mi tudi kdo drug pridruži in odpeljemo skupaj del poti. V soboto v nobenem primeru ne bom sam na tej relaciji.:) Tempo bo zmerno dinamičen, brez divjanja skozi naselja! 

 

Nisva se še zmenila nič. Jaz sem iz Brežic. Kolikor razumem je @lucif3rka po novem iz LJ, tako bi se mogoče lahko kje v Kočevju dobil. Glede časa mi je načeloma vseeno. :) Tudi meni se ne divja po naseljih.

Popravljeno . Popravil Rubuz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Pred leti smo šli zgodaj ob 8.00 do Paklenice, Posedarij, Gračca, Gospiča , jezera  Perušica (izguba vsaj ene ure) in domov čisto normalno. Skupina relativno začetnikov ki je normalno bluzila. Zvečer smo vsi spali v svoji postelji.

Tenx za tale opis @Dami.. Sem bil v tistih krajih bezbroj puta, tako da dobro vem, da se to da tudi v enem dnevu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota Tolmin-Predel-Trbiž-Beljak-Železna kapla-Jezersko pa dam......skupaj s ženo tko ,da lagano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Rubuz pravi:

Nisva se še zmenila nič. Jaz sem iz Brežic. Kolikor razumem je @lucif3rka po novem iz LJ, tako bi se mogoče lahko kje v Kočevju dobil. Glede časa mi je načeloma vseeno. :) Tudi meni se ne divja po naseljih.

Če bo kaj iz tega, bi šel zraven, do Karlobaga in nazaj v soboto. Preveril doma, imam pik, da je kar kičasto (pa ne me klicat, niso prenosljive). V Kočevju lahko v Big star pub za Petrolom. Če se ujamemo se, drugače pa še vedno lahko vsak po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

vse k vas bo oranđen KTM nascal ko petarda v soboto (nema veze ravno ali ovinek) se vnaprej globoko opravičujem :P

 

Ti samo glej da ne bo potem naravnost v ovinek, ko te bela Honda dohiti. :P

 

40 minutes ago, Rubuz said:

Nisva se še zmenila nič. Jaz sem iz Brežic. Kolikor razumem je @lucif3rka po novem iz LJ, tako bi se mogoče lahko kje v Kočevju dobil. Glede časa mi je načeloma vseeno. :) Tudi meni se ne divja po naseljih.

Meni je vseno po kateri strani grem, ovinkov imam dovolj že od Senja do Karlobaga. Čez Kočevje do Petrine ali pa preko Vahte na Vinico. Verjetno bo kar kombinacija obeh poti, samo še smer določim. Časovno...za enodnevno se gre kar zgodaj dopoldne, druge opcije skoraj ni. Mika me dvodnevna fura, da bi dopoldne oddelal še en šiht in popoldne naredil premik nekam na jug, v nedeljo pa lepo umirjeno nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, bobi1001 pravi:

Sobota Tolmin-Predel-Trbiž-Beljak-Železna kapla-Jezersko pa dam......skupaj s ženo tko ,da lagano

tm ni kalamarou:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!