Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Včasih pa tudi kaj pokvariš....:P

Pa če nič ne razdereš sam kontroliraš 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Fazer03 pravi:

Čakite mal, a se sam meni vidi ta armatura kot bi bila podvržena določeni reparatuti?!?:whistle:

Ti pa dobro vidiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Imam eno vprasanje in sicer me zanima kako odstranit zadnje zmigavce in jih montirat na monokey? (Monokey stanski nosilec kovckov).

Ko razderes zmigavce so kabli fiksno montirani na zmigavec In ne vem kak bi jih potem potegnil za dodatnih 15 cm na monokey nastavek?? 

Hvala.  

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobr se spomnim je nedaleč stran konektor 

Vzameš narazen in potem kable podaljšaš,  najboljše  spajkaš in daš skrčke še

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da so nekje pod sedezem levo, nisem pa preprican. Podaljsek ze imam pripravljen edino najti moram konektor in ne bi rad prevec po nepotrebnem razstavljaj zato me zanima ce je kdo to delal ali pa se spomni kje oz kako je najlazje narediti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo lažje da sem prerezal kabel že par cm preden je prišel do konektorja in sem potem tam spajkal en konec kabla ki je podaljšal smernik in še tist konc kabla ki se drži v konektor smernika na drugi konec podaljška.

 

Upam da sem vsaj približno razumljivo napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Imam motor Yamaha FZ6-S, letnik 2005, 39000 km. Pred kratkim sem opazil, da ko motor bremza "z motorjem" iz visokih obratov, se ne lepo izteče, ampak malo "kolca". Se pravi ko pri recimo 10k obratih spustim gas, da bi se motor lepo ustavil (recimo pred semaforjem ipd.), mi motor med upočasnjevanjem vmes ene parkrat zelo na kratko cukne. To se dogaja samo v scenariju, ko iz visokih obratov popolnoma spustim gas, drugače motor teče lepo, brez težav.
Jutri bom zadevo raziskal pri mojem mehaniku in tudi na uradnem servisu, prej pa me zanima, če bi mogoče kdo imel kakšno idejo, približno na katerem področju lahko iščem napako, da lahko doma naredim kakšen troubleshooting preden motor peljem k mehaniku.

Vsaka pomoč je dobrodošla,
Hvala in Lp,
Dzhimen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Mene pa zanima kam na Fazera namontirati nosilec za navigacijo?

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Mitjaa pravi:

Pozdravljeni. Mene pa zanima kam na Fazera namontirati nosilec za navigacijo?

Hvala za odgovor.

Jaz sem imel tako narejeno, da sem odstranil enega od 4ih vijakov, ki drži krmilo.
Naredil sem načrt za unikaten vijak in kolega, ki je bil maher na stružnici, mi je naredil iz rostfreia vijak seveda z istim navojem, na vrhu sem/sva naredila bunkico (ne spomnim se točno premera, morda 7mm), na katero se je nataknil originalen Garminov nosilec.
No in potem sem ta vijak zašraufal v krmilo in stvar je delovala v nulo.

Če se ne motim, bi moral še to nekje imeti v garaži za spomin, ampak zdaj mi ni, da bi šel iskat in slikat.
Dejstvo pa je, da idejo sem dal, zdaj pa samo malo domišljije uporabit in zadeva je rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Matej207 pravi:

Dl ... Slika kakšna? :D

Moram pogledat arhiv, če se kaj najde. Kaj je tako smešno? :P

Saj ti imaš verjetno tudi nameščeno na krmilo ali ne? Sigurno imaš kakšno sliko.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam klasično na nosilcu v levem kotu krmila.. Za sliko sem prosil ker si lepo opisal "predelavo" 

... Smešno... Jah vedno bolj se mi zdi da te "poznam" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdel sem eno sliko. Upam, da se vidi ...
To sem bil na eni turi, zato je malo umazan od mušic in ostalih "frčoplanov".

Hehehe ....

23126502.jpg

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je bil... Si imel "smerikaze" original? 

Ti ni garmin števca pokrival? Meni se zdi da mi bo zakril pogled na brzinometer :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 5. 2016 at 20:05, Matej207 pravi:

Malo mojih rešitev glede smerokazev in glede garmin nosilca

 

Smerokaze si moral prestavit, ker imaš nosilce stranskih kufrov? Dobro si rešil zadevo.
Glede Garmina je pa to itak normalno rešeno ... sem mislil, da je Mitjaa spraševal za alternativno rešitev, če nimaš pravega nosilca.
Jaz na moji FZ6 nisem imel moto Garmina (imel sem avto Garmin) in sem se moral znajti drugače. Probal sem s torbicami, tako z "low budget", kot z dražjimi Givi, ampak vsepovsod je bila slaba vidljivost na napravo, zaradi polivinila ... v glavnem obup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem montiral zadevo na ploščo... Kable sma pa z mojstrom potegnila kar po sredini nosilca za kovček (hb je votel) tako da ni grdo videt... Je pa bilo mislim da dve uri dela, pa men osebn lepše zgleda kot tisti grozni nosilci iz "tablice" ven.. Kakor komu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo! zanima me, če ma kdo na svoji fz6 montirane crash-pade? bi kdo priporočal kakšne? oziroma če bi lahko kdo napisal približne mere, da jih sami postružimo? hvala:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Monday, May 16, 2016 at 10:05, Yoghurt pravi:

Mene pa zanima kakšne aftermarket nosilce tablic imate... bi menjala.
 

Doma narejen nosilec

pred 47 minutami, nadja96 pravi:

živjo! zanima me, če ma kdo na svoji fz6 montirane crash-pade? bi kdo priporočal kakšne? oziroma če bi lahko kdo napisal približne mere, da jih sami postružimo? hvala:)

Jz mam,  kupljeno v Louis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno

Moji so starejši tip

So mi pa že bi lahko rekel rešili motor pri padcu

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej glih to... meni je 2x že padel na mestu in mi ga je škoda... hvalabogu je samo malo praskice na mašini, samo kar je, je preveč :P in bo treba si omislit kaj takega :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!