Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Zanimivo mi je videti, kako dolgo že svojo modro FZS6ko prodaja naš soforumaš v naših malih oglasih. So taki problemi s temi motorji al v čem je problem? Verjetno le v tem, da jo ne prodaja tudi preko avto neta, ker motor se men zdi zelo lep. Forumaša pa sicer ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Arzen pravi:

Zanimivo mi je videti, kako dolgo že svojo modro FZS6ko prodaja naš soforumaš v naših malih oglasih. So taki problemi s temi motorji al v čem je problem? Verjetno le v tem, da jo ne prodaja tudi preko avto neta, ker motor se men zdi zelo lep. Forumaša pa sicer ne poznam.

Vsaka stvar ima svojega kupca - to je dejstvo.

Če te nihče ne pokliče, imaš previsoko ceno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali ima kdo izkusnje s povisanim vizirjem oziroma sipo na FZ6-S? Katerega bi priporocili in kje kupit. Na Ebayu najdem samo od Puig firme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, zan0088 pravi:

Mene pa zanima ali ima kdo izkusnje s povisanim vizirjem oziroma sipo na FZ6-S? Katerega bi priporocili in kje kupit. Na Ebayu najdem samo od Puig firme.

@Matej207 bi ti znal vec povedat iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem mu pisal PM. Morda se kdo kaj ve? Nasel sem se racing doublebubble verzijo, ki je vizualno lepsa, nizja pa 4cm od Puig touring screena. Kdo mogoce to uporablja. Kappa/Givi in original screeni so pa itak visji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi (CUPOLINO) na ebay.it

Expres dostava, v Slo pri trgovcu cca mesec dni, ebay za iste pare 3-4dni.. 

DSC_1286.JPG

DSC_0697.JPG

Popravljeno . Popravil Matej207
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav 

A mi lahko kdo da informacijo na kolko kilometrov se na yamahi fz6s menjajo svecke?

Letnik 2006

Hvala 

Popravljeno . Popravil Hrgota
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej hvala. Ker na 25000km so bile in sedaj jih ima motor 31500km pa sem mislil iz preventive menjat ampak nebom ker lepo uziga in laufa in nic ne trokira. Hvala vidmar....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sem malo pozabil na temo glede windscreenov. Vglavnem se nisem odlocil za touring, se mi je zdel prevelik, imam pa racing screen, in je dalec boljse kot original, sus zraka dobim na vrh celade, edino glasnejse pa je. Na avtocesti se pa sploh pozna prednost.

Edino kar je sem razocaran nad detaili oz. sploh ne morem bit ker jih sploh ni. Napram originalu sipa nima obdelano tam kjer se privijaci, ni udrtine okrog luknje, tako da vijaki pridejo priviti pod kotom, glede na sipo. Manjkajo jezicki za katere se zahakla gume od ogledal. Manjka zavihek plastike, ki pride v kanal zarometov, se pravi tudi na ta nacin centrira sipo in drzi pozicijo, poleg tega pa se brez tega roba globoko okrog luci nabira golazen, rob pa praska barvo iz luci. Sem pisal Puigu, ce imam slucajno polizdelek pa pravijo, da tako pac je, je pa res da sem kakovostnik, torej komplikator.

Kljub temu se pa odlicno obnese in izgleda hudo :OK:

 

IMG_3218.JPG

IMG_3221.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mali sneak peak pokrova zadnjega sedeža. :ninja:

Kupljen je bil preko ebay-a, v srebrni barvi, tako da sem ga morala zbrusiti in na novo pobarvati. :yawn:
Zdaj je še v fazi testiranja :rolleyes: - promo fotografije končnega izdelka pridejo na vrsto na koncu. :D:whistle:Beri: nimam časa, ker se skos vozim.


597dbaaf96b27_seatcowl_zbrueno.jpg.58940733e259614b04dcbd8e650a9f98.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 7. 2017 ob 22:29, zan0088 pravi:

 Sem malo pozabil na temo glede windscreenov. Vglavnem se nisem odlocil za touring, se mi je zdel prevelik, imam pa racing screen, in je dalec boljse kot original, sus zraka dobim na vrh celade, edino glasnejse pa je. Na avtocesti se pa sploh pozna prednost.

Edino kar je sem razocaran nad detaili oz. sploh ne morem bit ker jih sploh ni. Napram originalu sipa nima obdelano tam kjer se privijaci, ni udrtine okrog luknje, tako da vijaki pridejo priviti pod kotom, glede na sipo. Manjkajo jezicki za katere se zahakla gume od ogledal. Manjka zavihek plastike, ki pride v kanal zarometov, se pravi tudi na ta nacin centrira sipo in drzi pozicijo, poleg tega pa se brez tega roba globoko okrog luci nabira golazen, rob pa praska barvo iz luci. Sem pisal Puigu, ce imam slucajno polizdelek pa pravijo, da tako pac je, je pa res da sem kakovostnik, torej komplikator.

Kljub temu se pa odlicno obnese in izgleda hudo :OK:

 

IMG_3218.JPG

IMG_3221.JPG

Pristava!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pa bi kdo zele imet zelo lepo ohranjeno slovensko yamaho fz6s 2006 letnik naj mi pise na zs....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz priznam da se mi malo kolca po fz6 :) 

sma imela lepo "razmerje" , predvsem časi so bili drugi in me je popeljal malo na destinacije o katerih nisem nikoli prej "razmišljal" ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Matej207 pravi:

jaz priznam da se mi malo kolca po fz6 :) 

sma imela lepo "razmerje" , predvsem časi so bili drugi in me je popeljal malo na destinacije o katerih nisem nikoli prej "razmišljal" ...

 

za to si imel pastirja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

živjo

nikjer ne zasledim če sploh je kje opisana razlika med s in n izvedbo

obe varjanti se mi dopadejo samo sprednji del pri s izvedbi je res bolj tako

primer:    9.jpg

pred leti sem vozil fazer 600 s mislim nekje 2002 letnik in mi je bila lepa zelo,itak so mi analogni števci top

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Letošnj update turing vizir givi. Prvi est je pokazal da piha samo še v čelado.Višja za 20cm in širša se lepo pozna na rokah precej manj vetra.

20180302_185401.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga posodobitev premik  zadnjega blatnika "nazaj" na ta način lahko pritrdim kovčke brez (grdih) nosilcev za žmigavce katere moraš vsakič demontarat da ne zgleda ko da ma roge...

20180226_185915.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo pa mi je ratal, da sm tut jest mal naštelal krmilo. :headbang:

Desna stran je pomaknjena dobr centimeter nazaj. Ni velik ampak se hitro zazna pri položaju rok.

Mi zna kdo pomagat kako to poglihat nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vonAxl pravi:

Evo pa mi je ratal, da sm tut jest mal naštelal krmilo. :headbang:

Desna stran je pomaknjena dobr centimeter nazaj. Ni velik ampak se hitro zazna pri položaju rok.

Mi zna kdo pomagat kako to poglihat nazaj?

odvij vilice v križu, malo porukaj , da skoči nazaj in privij.....vse se poštima, ne obupuj:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pri Yamahi fazer 600 s2 letnik 2008 imam namontiran gpt gear indikator.Problem je ker mi je začel kazat samo do 5 prestave šeste ne zazna.Ali ima kdo kakšno idejo kako ga reseterati???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!