Skoči na vsebino

Vsebine v tej kategoriji


Dave

Priporočene objave

Pravila kategorije scooterji...

Naslovi tem

Pri naslovu teme naj se na kratko opiše za kaj gre - naslovi kot npr. "Eno vprašanje", "Pomagajte!" in podobni NISO uporabni, če se nato išče v iskalniku. Naslov naj bo konkreten, npr. "70cc kit za TOMOSAKIJA","Aprilia Turbo 125cc" itd. ! Prosimo, da naslove (in besedilo objav) pišete v pravilni slovenščini, saj je iskanje po temah dosti lažje!

Odpiranje novih tem

Preden odpirate nove teme, preiščite stare teme v forumu ISKALNIKOM, če že kakšna ne ustreza željenim kriterijem.

Ce bom naletel na komentarje v smislu "Ta tema je za en k*rc" (a ne, bregar28) jih bom instantno radiral.

Ce bom v temi o npr. Yamahi Aerox naletel na komentarje v smislu "tvoja zobna scetka pa ne puca zob tako kot moja" (fiktiven primer, ne prevec oddaljen od realnosti) bom to instantno radiral. Nabijanje postov na ta nacin je passe, fantje in dekleta.

Sej ne pravim, da bom vse take poste nasel, ampak ce (ko) jih bom nasel, bodo vasi counterji cudezno upadli. Pa ne zato, ker sem okruten, ampak zato, ker obstaja kategorija kr' neki, ki je namenjena abotnim izlivom in tam vam jih nihce ne preprecuje. Ostale kategorije, seveda tudi kategorija scooterji, pa so namenjene izmenjavi informacij.

Sej se razumemo, ne?

Vaš moderator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Meni do sedaj najljubsi celotni post v resni temi (Gilera Runner SP 50):

Ja to je pa lepo čut  Jas si tudi vsako jutro zobe umijem, pa nimam niti ene lukne

Bravo Tomozuki! Ce bi imel kaj pri tem bi ti takoj podelil naziv sampiona najbolj nepovezanih postov s temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

V kolikor je tema potrebna čiščenja oz. želite, da se kaj spremeni v vaši objavi, uporabite gumb OPOZORI, ki se nahaja spodaj levo pod vsako objavo. Tja napišite kaj naj moderator postori za Vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!